ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-01-08, 20:29   #141
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אתה טועה בגישה שלך.
בוא נסתכל על זה בצורה אחרת: יש 10000000 "קומבינציות" של ילדים שההורים שלך יכולים ליצור. אחד מהם תהיה אתה. אבל זה לא שמישהו בחר דווקא בך, אלא להפך- אתה נולדת משום שככה יצא. סביר להניח (סטטיסטית) שאילו ההורים שלך היו מולידים 1000000 ילדים, כל אחד מהם היה שונה ממך.
חלק מהבעיה של אנשים היא שהם מסתכלים על החיים מנקודת המבט שלהם, וזה לא תמיד נכון להסתכל ככה.
אתה טועה, כי באותה מידה אפשר להסיק שהוא, כלומר הנשמה שלו, היתה בבנאדם שונה לגמרי חיצונית ופנימית. כאילו למעשה הוא היה מרגיש הרגשה זהה לזו שהוא מרגיש עכשיו אבל בבנאדם שונה עם גורל אחר. אי אפשר לדעת ורצוי לא להתעסק בדברים שאין להם תשובות כי זה סתם שובר את הראש.

עריכה:
מצד שני אולי אתה צודק.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 20:30   #142
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

אלה דברים שכן אפשר להסביר וחבל שזורקים פה "הוכחות" עם 0 ידע בביולוגיה, אמבריולוגיה או כל תחום מדעי רלוונטי אחר.

קיצר, חפרתם.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 20:33   #143
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אלה דברים שכן אפשר להסביר וחבל שזורקים פה "הוכחות" עם 0 ידע בביולוגיה, אמבריולוגיה או כל תחום מדעי רלוונטי אחר.

קיצר, חפרתם.

ובכן, יש הוכחה למה שקורה לאחר המוות?

האמת היא גם אני לא מאמין בגלגול נשמות וחיים לאחר המוות וכו', אבל מאידך אין לי הוכחות שזה לא קיים ולכן אני לא שולל שום אפשרות. המדע לא יכול להוכיח שום דבר בנושא הזה, נקודה.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 20:36   #144
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

מה שקורה לאחר המוות זה שהגוף שלך מפסיק לייצר אנרגיה, משמע כל פעילות פיזיולוגית מפסיקה. זה אומר שאתה לא חושב, לא מרגיש, לא זז ולא שום דבר אחר. בזמן שאנחנו חיים, כל חוויה שלנו מתווכת על ידי ביטוי פיזיולוגי - אנחנו לא מרגישים שום דבר בלי שתהיה פעילות מוחית שתלווה את זה וכו'. לכן, לומר שאחרי המוות תוכל לחוש חוויה כלשהיא בלי פעילות פיזיולוגית שווה לטענה שמחר השמש לא תזרח - היא מנוגדת לכל הידע האמפירי שלנו.

נקודה חשובה היא להבין שזה שאי אפשר להוכיח שמשהו לא קיים לא הופך את האפשרות שהוא קיים לסבירה. המדע לא מנסה לענות על הרבה מהשאלות שעלו פה בכלל כי אלו לא שאלות מדעיות.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 20:50   #145
speed
חבר פעיל

תגידו מה העניין עכשיו בביצית והזרע? אתם דנים על נושאים שהם מיוחדים ואפשר בהחלט לומר עליהם "מבשרי אחזה אלו-ה", אבל אל תערבבו, אם חוקרים באמת מגיעים שבאמת אין תשובה לשורש העניין, איך זה מתנהל לבד! ואפשר להתפעל מהדבר אבל, זה עדיין נחשב בגדר טבע, העניין הוא, להסכל לשורש העניין, שורש האדם, איך זה שחומצות אמניות שמרכיבות את החלבונים מורכבות כך ואיך הם מורכבות בצורה מיוחדת כל כך ואיך הפרוטונים והנורונים והאלקטרונים שבתוכם יודעים לעבוד ביחד? ולא נהיים משהוא אחר וממש נוצרו הפרוטנים ווהאלקטרונים שהם דווקא בתא הזה ולא אחר וכשהםןעוברים מתא לתא הם לא עושים זאת ללא חוק טבע תואם, מי שולט על הכל זה??? על יסוד שורש העולם. עכשיו אנימוכן לומר על זה "מבשרי אחזה אלו-ה" שיש כאן משהוא על טבעי לא ניתן להסבר

דבר שני, אני כבר כתבתי את זה לפניי כן, למרות שאני לא בקיא בזה כל כך, לפי הרב קו"ק: אשים חושבים שיש ישות אלוה-ית ויש אותנו פה, הם לא מבינים שהכל זה אלוה-ים, יש אלוה-ים וגם היקום הוא אלוה-ים ואלוה-ים הוא אחד! מרכיב של הכל. זה קשה להבנה אבל יש לנסות להתעמק (אני מקווה מאוד שאני לא סותר או פוגם או לא כותב משהוא נכון) (משמע יש רמות בתפיסה האלוקית, אתה הופך כך את הלוה-ים לתלוי בך אז, אל תראו את זה, כי אני בעצמי לא מבין את זה אז אני לא יכול להסביר,אבל זה יכגוללתת נק' למחשבה, אני על זה לא בטוח יענה עכי אין לי ידע על זה, ויכול להיות אני אומר דבריםן לא נכנים, אני מקווה שאני מכוון נכון..)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 20:53   #146
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Powerlifter
אם יש לך כוח להחליף גופות אני רוצה לראות אותך בעיניים שלי עושה נס ואז אני יאמין סבבה? חח
זהותפסתי אותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אתה רואה אתה רוצה לראות בעיניים , אתה רואה אתה גם לא מאמין למשהו שמישהו אמר...אז איך זה שאתה מאמין במשהו שעזוב שכתוב וזה שגם התחיל במשהו שמישהו אמר?
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 21:07   #147
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon!
זהותפסתי אותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אתה רואה אתה רוצה לראות בעיניים , אתה רואה אתה גם לא מאמין למשהו שמישהו אמר...אז איך זה שאתה מאמין במשהו שעזוב שכתוב וזה שגם התחיל במשהו שמישהו אמר?

אבל התפיסה כאן (גם של אותו אחד) עקורה מן היסוד, הוא מהתחלה דיבר על לראות משהוא מוחשי, נס שקורה זה מהעליונים לתחתונים והתתמשות בתחתונים (העולם שלנו זה עולם של מטה), אז אם יש דבר כזה יש צורך לראות, יש צורך לפרסם ולגלות את הנס, אם נביא בא לעיר, אם הוא לא מראה מופת כחלק מהנבואה הוא נחשב נביא שקר וחייב מיתה!
אם הוא אומר שהקב"ה עשה נס בעולם (אגב, כשאומרים דבר כזה, נתון מלאך למשימה אבל עזבו, זה כבר גלישה ואני לא וצה לפרט, צריך להתעסק קודם בידיעת ה' ואח"כ באמונת ה' ואח"כ ללמוד- דבר שני אם זה הוא יענו האלוה-ים אז יש לך כאן קונפליקט, אתה מקטין את אהלוה-ים..) אז זה חייב פרסום הנס וחייב לראות את זה!!

אבל אני דווקא תפסתי אותך!! עצם זה שאתה בא לתפוס על "חם" קטנוניות דווקא ולא דן במה שמציגים לך ועל זה מנס לדון סימן שאתה הוא זה שמנסה להתנצח ולהתווכח ולא יותר מזה (חוץ מזה, עניתי לך על זה..אם לזה הבחור שלמעלה התכוון בכלל וגם אם ל, מדובר פה בקטנוניות ולא יותר מזה, זה לא יותר מאשר סטייה מהנושא)
ישן 10-01-08, 21:08   #148
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין
התנ"ך לא הגיוני?
תורת האבולוציה ממש הגיונית

שונא להביע דעה בפוסטים כאלהה בחיעת

אתם רוצים לחיות בזה ולחשוב שנוצרתם משימפנזה בכיף תאמינו אני לא יגיד כלום
אתם רוצים להאמין בתנך בכיף גם אני

אבל מה הקטע לריב על זה לאף אחד אין הוכחות
אה טוב אחי, ומקלות נהפכים לנחשים וימים נפתחים לשתיים ומים יוצאים מאבן. רוצה עוד דוגמאות ?
ישן 10-01-08, 21:09   #149
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

עוסק ב:: תלמיד
חדר כושר: מתאמן בבית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אבל התפיסה כאן (גם של אותו אחד) עקורה מן היסוד, הוא מהתחלה דיבר על לראות משהוא מוחשי, נס שקורה זה מהעליונים לתחתונים והתתמשות בתחתונים (העולם שלנו זה עולם של מטה), אז אם יש דבר כזה יש צורך לראות, יש צורך לפרסם ולגלות את הנס, אם נביא בא לעיר, אם הוא לא מראה מופת כחלק מהנבואה הוא נחשב נביא שקר וחייב מיתה!
אם הוא אומר שהקב"ה ירד לעולם (אגב, כשאומרים דבר כזה, נתון מלאך למשימה אבל עזבו, זה כבר גלישה ואני לא וצה לפרט, צריך להתעסק קודם בידיעת ה' ואח"כ באמונת ה' ואח"כ ללמוד) אז זה חייב פרסום הנס וחייב לראות את זה!!

אבל אני דווקא תפסתי אותך!! עצם זה שאתה בא לתפוס על "חם" קטנוניות דווקא ולא דן במה שמציגים לך ועל זה מנס לדון סימן שאתה הוא זה שמנסה להתנצח ולהתווכח ולא יותר מזה (חוץ מזה, עניתי לך על זה..אם לזה הבחור שלמעלה התכוון בכלל וגם אם ל, מדובר פה בקטנוניות ולא יותר מזה, זה לא יותר מאשר סטייה מהנושא)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תגובה הכי יפה שראיתי אחי, דימון אם "ה'" כביכול התגלה אליי בצורה מוחשית, אנושית, שאני רואה בעיניים קל וחומר שהוא יעשה נס שאני יראה בעיניים

שיאים אישיים:
דדליפט------->150 ק"ג RM1
בנץ'---------> 110 ק"ג RM1
סקוואט---------> 115 ק"ג RM1
משקל נוכחי : 72 וחצי ק"ג
Powerlifter מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 21:15   #150
speed
חבר פעיל

(לכן זה לא ה' עצמו זהו שליח ה', המלאכים הם בדרגה קבועה, מה שלא בני האדם שמתחת לדרגת המלאכים אבל יכולים לעלות מדרגת המלאכים, אם ה' בעצמו היה אז זה מגביל את הכח של ה' ואם זה מלאך ה' שבא בשליחות, ההפך הוא צריך לבוא ולתת לי הוכחה, ואני צריך לפרסם את הנס כמה שיותר!!)
ישן 10-01-08, 21:16   #151
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אם הוא אומר שהקב"ה עשה נס בעולם (אגב, כשאומרים דבר כזה, נתון מלאך למשימה אבל עזבו, זה כבר גלישה ואני לא וצה לפרט, צריך להתעסק קודם בידיעת ה' ואח"כ באמונת ה' ואח"כ ללמוד- דבר שני אם זה הוא יענו האלוה-ים אז יש לך כאן קונפליקט, אתה מקטין את אהלוה-ים..) אז זה חייב פרסום הנס וחייב לראות את זה!!

תגיד לי איפה ב200 שנים האחרונות (זה עוד פרק זמן קצר יחסית) ראית נביאים?מי אורי גלר מי? ^^^^
ישן 10-01-08, 21:23   #152
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
תגיד לי איפה ב200 שנים האחרונות (זה עוד פרק זמן קצר יחסית) ראית נביאים?מי אורי גלר מי? ^^^^
ראסמי..אורי גלר,בגלל שהדור של היום יותר חכם עם ידע יותר נרחב ויותר מציאותי,אז הפריכו את אורי גלר..תחשוב אם אורי גלר היה לפני 1000 שנה?
הוא היה אומר שהוא אלוהים כולם היו מאמינים לו,ואז במשך 1000 שנה היו כותבים עליו ספרים וזה שהוא האלוהים..והיום אם מישהו היה מערער אז אתם יודעים..אותו דבר כמו מה שעושים היום עם אלוהים
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 21:33   #153
superbik3
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
ראסמי..אורי גלר,בגלל שהדור של היום יותר חכם עם ידע יותר נרחב ויותר מציאותי,אז הפריכו את אורי גלר..תחשוב אם אורי גלר היה לפני 1000 שנה?
הוא היה אומר שהוא אלוהים כולם היו מאמינים לו,ואז במשך 1000 שנה היו כותבים עליו ספרים וזה שהוא האלוהים..והיום אם מישהו היה מערער אז אתם יודעים..אותו דבר כמו מה שעושים היום עם אלוהים
לגמרי אחי לך תידע אולי ישו היה סוג של אורי גלר והרומאים לא אהבו את זה ובגלל זה קיימת הנצרות שזאת הדת הכי מפגרת לדעתי [למרות שגם האיסלאם די טיפשית]
superbik3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 21:33   #154
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

ציטוט:
האר"י הקדוש.. והוא עוד לא הגיע לרמה של נבואה הייתה בו רק רוח הקודש ולא חסרים היום רבנים
תקרא על האר"י הקדוש ואורי גלר 0 לעומתו

שיאים אישיים:
ישן 10-01-08, 21:35   #155
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
האר"י הקדוש.. והוא עוד לא הגיע לרמה של נבואה הייתה בו רק רוח הקודש ולא חסרים היום רבנים
תקרא על האר"י הקדוש ואורי גלר 0 לעומתו
הודיני עושה קסמים פי אלף מהאר"י..את האמת,שהארי פוטר בעצמו עושה קסמים ואני ראיתי במו עיני.
ישן 10-01-08, 21:35   #156
yonip
חבר פעיל

הסמל האישי שלyonip

תיכנסו לאתרים של הידברות דברים כאלה, על טבעי , זה אתרים של דתיים תראו שם קצת סירטונים תשקיעו חצי שעה מהחיים שלכם ותיראו שאתם תאמינו. מי שרוצה לינק שיגיד
yonip מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 21:44   #157
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כן רק רוח קודש מי אמר ?
ואורי גלר באמת אפס אני מתפלא איך בישראל יש אנשים מפגרים מספיק כדי להאמין שהוא באמת עצר תביג בו וכאלה חח
ישן 10-01-08, 21:45   #158
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
הודיני עושה קסמים פי אלף מהאר"י..את האמת,שהארי פוטר בעצמו עושה קסמים ואני ראיתי במו עיני.
חח אתה היית בישיבה לא? וזה ניראה עכשיו כאילו אתה כועס על הדת אז אתה מנסה לטרפד כל מה שאומרים אחי

שיאים אישיים:
ישן 10-01-08, 21:47   #159
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
חח אתה היית בישיבה לא? וזה ניראה עכשיו כאילו אתה כועס על הדת אז אתה מנסה לטרפד כל מה שאומרים אחי
לא כועס על הדת..אחרת לא היו לי חברים דתיים..
אם הדת עושה למישהו טוב אז למה לא להיות דתי?
כל אחד שיחיה את החיים שלו אם הוא מאושר ככה..
לגבי ההודעה..חפרנו חפרנו..קצת הומור לא?
ישן 10-01-08, 21:48   #160
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
לא כועס על הדת..אחרת לא היו לי חברים דתיים..
אם הדת עושה למישהו טוב אז למה לא להיות דתי?
כל אחד שיחיה את החיים שלו אם הוא מאושר ככה..
לגבי ההודעה..חפרנו חפרנו..קצת הומור לא?
צודק אחי אני לא בא חס וחלילה למתוח ביקורת על איך שאתה רוצה לחיות חח

שיאים אישיים:
תגובה