ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח > פורום לוגים

פורום לוגים מעקב אחרי התוכניות וההתקדמות שלכם מכל מקום בעל גישה לאינטרנט, עיצות מאנשים לגבי החלטות שאתם רוצים לקבל בנוגע לתוכנית, זה המקום

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-12-10, 13:40   #21
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

אז אתמול היה אחד האימונים! עשיתי 70 ק"ג סקוואט! היה מעולה! הקפדתי על מבט למטה 1.5 מטר בערך, ברכיים החוצה בזמן העליה במיוחד, בקיצור היה מעולה! השתמשתי בחגורת גב לסקוואט הזה.

דד-ליפט 55 ק"ג, היה גם כן מעולה! אחרי כל חזרה, אני מניח את המוט על הרצפה ומסדר את הפוזיציה שלי מחדש, זה בסדר? כמובן לא עומד מעל המוט מחדש וזה אבל מוציא את החזה החוצה וכל השאר כי בפעמים הראשונות שעשיתי דד-ליפט ועשיתי ברצף בלי להניח ולסדר את עצמי מחדש אז זה גרם לזה שהיו חזרות שעשיתי עם גב קמור...

עשיתי 47.5 בבנץ', אני מקווה שאני לא אתקע בקרוב כי זה מתחיל להיות קצת קשה חח.

זהו...מחכה ליום ראשון לעשות 75 סקוואט חח.
Razor1991 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-12-10, 15:19   #22
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

תוריד תחגורה ואיזה חגורה ישלך בכלל???????
זה בושה להשתמש בה במשקלים כאלה אלא אם כן אתה קיסם ......
תתחיל לאכול ה ר ב ה והבנץ' יעלה ככה גם הדדליפט ותמשיך לעלות סרטונים לבדיקת טכניקה מה אתה מפסיד רק תרוויח !
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-10, 20:18   #23
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

חח, סבבה אחי, אבל אם זה עוזר לי למה לא להשתמש? לא מעניין אותי בושה, מעניין אותי הבריאות שלי חח...אני סבלתי מכאבי גב קשים והכל בגלל תאונת דרכים קשה וקיבלתי המלצה מאורתופד לעשות תרגילים לחיזוק שרירי גב והכל ואני אומר לך מניסיון שלפעמים אחרי אימון הגב שלי מת כי השרירים שלי אחרי התאונה היו ממש חלשים ובלה בלה בלה...בקיצור אני אנסה אימון הבא בלי חגורה את הסקוואט נראה איך יהיה.

בנוגע לסרטונים...התאמנתי פשוט אחרי שכבר שקעה השמש והאור שיש לי בחצר לא מספיק חזק כדי שיראו סרטון כמו שצריך. בעזרת השם מחר אני אעלה סרטון שלי עושה 75 סקוואט חח.

ותודה לך על העזרה!

נ.ב: אחי אני קיסם אם לא שמת לב למשקל שלי לעומת גובה וגיל חח...
ישן 25-12-10, 21:25   #24
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

חחח בישביל קיסמים יש אתה הss העלמתה ממני מידע! לגבי הפציעה ........
בכל זאת נסה בלי חגורה סט תראה איך זה מרגיש תכוץ בטן זה יוריד עומס מהגב לא רציני אבל כל דבר כן ...
ישן 25-12-10, 21:56   #25
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

סבבה אחי, המון תודה לך על העזרה! ננסה להשתמש יותר בבטן.

כן, באמת שכחתי לציין את העניין של הפציעה חח. ואכן הss הזה באמת עוזר!
ישן 26-12-10, 19:14   #26
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

טוב אז היום היה אימון קשה חח.
סקוואט 75*3*5
חתירה 45*3*5
פרס ניסיתי לעלות ל40 אבל כבר בסט הראשון היה לי ממש קשה ובקושי סיימתי (אני פשוט מרים וזה גורם לי לחוסר שיווי משקל וחוץ מזה זה ממש קשה לי! חח). השאלה שלי האם זה הגיוני שכבר במשקל כזה אני אמור להתקע?! :s
אז פרס בסוף עשיתי כמו אימון קודם 37.5*3*5

הסקוואט היה קשה והפעלתי המון כוח ובסט האחרון בשתי חזרות האחרונות התאמצתי ממש!...אני מקווה שיום שלישי אני אצליח 80 קילו. לא עדיף לנסות לעלות רק ב2.5 אימון הבא? ולא השתמשתי הפעם בחגורת גב חח.

עוד משהו קטן...יש לי כאבים בברך כבר בערך שבוע, במפרק עצמו, עכשיו אני ידוע כאחד שיש לו בעיות ברכיים וקראתי שסקוואט וזה מחזק את השרירים שמסביב למרפק הברך ואני באמת רואה את זה, אבל הכאב נובע ממשהו במפרק לא משריר...
ישן 26-12-10, 19:22   #27
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

תעלה סרטונים בלי סרטוני טכניקה לא נוכל לדעת צלם מזוויות שונות בקש ממישהו שיצלם אותך ככה שנראה תטכניקה
זה תשובה לגבי הכאבים שנובעים מהאימון ומהקושי שאתה לא אמור להריגש במשקלים כאלה אלא אם כן אתה לא אוכל/ישן כמו שצריך כנראה גם כי הורדת חגורה אתה מרגיש את ה''עבודה'' כמו שאמור ..
תמשיך לעלות ב5 קילו בסקוואט ל80 להיתקע בss משמע לעשות את אותו משקלי עבודה למשך כמה אימונים ולא להתקדם במשקל על סמך אימון קשה אחד אאפשר להגיד נתקעתי בתוכנית

הייתי מציע לעלות סרטוני טכניקה ממש כל אימון מזדמן צלם סירטונים במיוחד בהתחלה כשאתה רק לומד את הטכניקה של התרגילים חשוב שנראה !
ישן 26-12-10, 19:46   #28
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

אוקיי סבבה, אני אעלה מאימון הבא סרטונים. הכאבים לא קשורים לחגורה, אני תמיד סבלתי מברכיים (וגב מאז התאונה) אז אני לא מתפלא, פשוט אני חושש שסקוואט עם 80 קילו והלאה יגרמו לי לפציעה. באיזה משקל בערך אני אמור לעשות ריסט ראשון בסקוואט (לא שאני שואף לזה אבל אני מאמין שזה יקרה מתישהו)

לגבי הפרס, עשיתי סט ראשון עם 40 ושני ושלישי עם 37.5. באיזה משקל בדרך כלל נתקעים? 40 קילו זה לא מעט מדי? או שזה סביר לתרגיל הזה?

אני ישן קבוע 8 שעות בלילה ולגבי אוכל...אני אוכל צמוד לאימון כדי לא להיות רעב תוך כדי חח, אכלתי בגט עם פלפאל וכל הסלטים האפשריים בשעה 11:30, גיינר matrix עם חלב ב13:00 ו45 דקות לפני האימון (14:30) צלחת קוסקוס מרוקאי משהו דלוקס חח. לא יודע אם זה מספיק אבל הייתי שבע לאורך כל האימון חח. יכול להיות שהמשקל שלי משפיע על המשקל שהגוף שלי יכול לסחוב? (דבר שנשמע הגיוני...)
ישן 26-12-10, 19:52   #29
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

גבר הגוף הרבה יותר חזק ממה שאתה חושב תאכיל אותו בדלק והוא רק יתעצם היתי מציע לך לשים דגש על האוכל ''קשה'' לך להכניס מזון מוצק שתה חלב .
ריסט יקרה כשיקרה אל תחשוב על זה עכשיו מה שצריך להיות לך בראש זה מזון + טכניקה !
ועוד דבר לגבי הפרס אל תוריד משקלים בסט עבודה זה לא מעניין אם תספיק פחות חזרות לא לגעת במשקלים תנוח בין סט לסט יותר זמן 5 10 דקות העיקר להשלים תסט
ישן 26-12-10, 20:01   #30
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

אוקיי, אני אקח לתשובת ליבי את העניין של האוכל. פשוט חלב גורם לכאבי בטן מטורפים חחח...
הפרס שעשיתי 40 היה ממש קשה! כאילו חזרה אחרונה בקושי הרמתי והרגשתי שאני כמעט עושה פוש פרס ולא פרס חח. אתה אומר שעדיף להיכשל ב40 קילו למשל לעשות 13/15 חזרות במקום לעשות 15/15 עם 37.5?

העלתי פה סרטון אחד כבר שלי עושה פרס עם 37.5, ואם תשים לב אתה תראה שהרגליים שלי זזות לא מעט, כלומר אני מנסה להשאיר את מפרק הברך נעול אבל פשוט לא מצליח עם המשקל הזה, אין לי מושג למה זה קורה לי.
ישן 26-12-10, 20:05   #31
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

אז בשר או עוף הודו תרנגולת דגים אחשללי לא חסר אוכל חסר זמן להכין הכל!!!
וכן זה מה שהתכוונתי ...
ישן 29-12-10, 12:08   #32
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

השבוע יצא לי להתאמן רק פעם אחת. אני כל השבוע בבסיס ואתמול רציתי להתאמן אבל החדר כושר היה סגור וישאר סגור עד יום ראשון...בקיצור אני משתגע מעצבים הלך לי שבוע שלם של אימונים...
ישן 02-01-11, 20:20   #33
Razor1991
חבר פעיל

בס"ד

אחרי שבוע שלם ללא אימונים היום התאמנתי, היה אימון סבבה.
הוספתי מתח...עשיתי 8 חזרות ל-3 סטים עם כף היד פונה אליי (אני יותר חלש בזה חח).

דדליפט - 60 קילו
בנץ' - 50 קילו
סקוואט (כמו אימון שעבר) - 75 קילו

התחילו לי מעט כאבים בברך, אני מקווה שזה ממכה שקבלתי ברגל ובין היתר בברך מאיזה ברזל ולא בגלל עומס על הברך (שגם ככה בעייתית אצלי)
תגובה