ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-06-09, 09:37   #1
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg
ברירת מחדל בנוגע לקורס של מאמני כושר

האם יש איזה אתר באנגלית/בעברית שאני יכול ללמוד ממנו את מה שמלמדים בקורס של מדריכי כושר?
והאם אני יכול לגשת למבחן בלי לעבור את כל הקורס ולשלם 5000 ש"ח?
תודה
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 10:07   #2
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

בשום מקום לא יתנו לך לעבור קורס בלי להופיע לשיעורים.
אל תעשה מזה עניין, בסך הכל הקורס קל וכיפי, לפעמים זו גם הזדמנות להכיר אנשים טובים. המבחנים קלי קלות אם מתאמצים טיפה בהכנה.
אפילו שאני לא עובד במקצוע, עשיתי קורס מרוכז לפני שנתיים ומאוד נהניתי.
בהצלחה.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 15:06   #3
ששון
Banned

למה נראה לך שאתה יכול לקבל תעודת מקצוע מבלי לשלם כסף?

זה כולה 5 אלף שקל ואחרי חודש עבודה אתה מחזיר את הכסף הזה +2000 שקל נוספים
ששון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 16:06   #4
ירין מוסקוביץ
חבר פעיל

כללי:: אני בחור טוב
עוסק ב:: לימודים

ציטוט:

חחחחחחח כן כן ילד בן 16 יקבל בחודש 7000 ש"ח
ירין מוסקוביץ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 16:15   #5
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

אבל לא אמרת שמדריכים הם אפסים שלא יודעים כלום מהחיים שלהם?
אז למה אתה רוצה להיות מדריך.?
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 16:45   #6
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

תודה על התגובות אנשים! אני לא חושב שאני אעשה קורס בזמן הקרוב כי אין לי 5000 ש"ח (אני עדיין חייב לאח שלי 200 ש"ח על הקריאטין שהזמנתי מישראלבודי ואני לא יודע איך למצוא עבודה...)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
אל תגיד שטויות, לא אמרתי את זה. יש מדריכים שעברו קורס אבל בנוסף לקורס הם לא יודעים כלום וכותבים לאנשים תוכניות אימונים בנפח גבוה עם הרבה עבודה במכונות כשזה בכלל לא יפתח אותם.
יש מדריכים חכמים, ויש כאלה שלא אבל בדרך כלל עושים צחוק ממדריכים הוינגייט למיניהם שאומרים שסקוואט מנמיך ופוגע בברכיים וכו. שוב זה הכל הכללות ויש מאמנים חכמים שמבינים עניין ואני חושב שהקורס הזה יעזור לי מאוד
ישן 11-06-09, 16:46   #7
Eyeseen
חבר פעיל

כללי:: דור
חדר כושר: Gym Club
שלח הודעה דרך MSN אל Eyeseen Send a message via Skype™ to Eyeseen

ציטוט:
אנשים לא בהכרח לומדים בשביל המידע שמקבלים בקורס, מידע באמת מגוחך- אלא בשביל התעודה עצמה שבלעדיה בכלל לא יסתכלו עליך.
Eyeseen מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 17:46   #8
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי max75kg צפה בהודעה
תודה על התגובות אנשים! אני לא חושב שאני אעשה קורס בזמן הקרוב כי אין לי 5000 ש"ח (אני עדיין חייב לאח שלי 200 ש"ח על הקריאטין שהזמנתי מישראלבודי ואני לא יודע איך למצוא עבודה...)

אל תגיד שטויות, לא אמרתי את זה. יש מדריכים שעברו קורס אבל בנוסף לקורס הם לא יודעים כלום וכותבים לאנשים תוכניות אימונים בנפח גבוה עם הרבה עבודה במכונות כשזה בכלל לא יפתח אותם.
יש מדריכים חכמים, ויש כאלה שלא אבל בדרך כלל עושים צחוק ממדריכים הוינגייט למיניהם שאומרים שסקוואט מנמיך ופוגע בברכיים וכו. שוב זה הכל הכללות ויש מאמנים חכמים שמבינים עניין ואני חושב שהקורס הזה יעזור לי מאוד
ואתה תתן לכל מתאמן עכשיו לעשות 6 סטים על חזה אחרי שנה אימונים גם?
אם כן עדיף שלא תלמד תמקצוע..
או שתתן למתאמן מתחיל לעשות מילטרי גם.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 17:51   #9
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
ואתה תתן לכל מתאמן עכשיו לעשות 6 סטים על חזה אחרי שנה אימונים גם?
אם כן עדיף שלא תלמד תמקצוע..
או שתתן למתאמן מתחיל לעשות מילטרי גם.
זה בסדר אני מבין אותך חסר לך ידע בסיסי בפיתוח גוף ולכן קשה לך להבין את ההגיון פה כי הוא לא הגיוני (less is more).
וכן, כרגע אם אני הייתי מאמן הייתי נותן למתאמנים תוכניות מקוצרות כי לאומת תוכניות בנפח גבוה תוכניות מקוצרות יפתחו כל אחד ותוכניות בנפח גבוה יפתחו יותר את אלה שיש להם גנטיקה טובה וכאלה עם גנטיקה ממוצעת (כמוני) לא יתפתחו מהן כל כך. עוד שרוב המאמנים נותנים הרבה עבודה במכונות כשלמתאמן מתחיל מכונות זה מוות! מתאמנים רבים כיום מתרכזים במכונות במקום בתרגילים החופשיים בגלל הציוד הרב שיש יום במכוני כושר ובגלל זה יש הרבה מתאמנים שאתם רואים ששנה עוברת, ועוד שנה והם נשארים כמו שהם היו (כמובן שזה קשור גם בתזונה). אז כן, צריך לתת למתאמן לעשות סקוואט בנץ' ומיליטרי על האימון הראשון ולחצי השנה הראשונה לפחות לתת לו להתאמן בss. אם אתה לא מסכים איתי לך תתאמן בabcdefg שלך ממש לא מזיז לי
ישן 11-06-09, 22:55   #10
shraga
חבר פעיל

כללי:: שרגא, כהן שרגא
עוסק ב:: מנקה בחדר כושר...
חדר כושר: אקסטרה ג'ים

ציטוט:
זה בסדר אני מבין אותך חסר לך ידע בסיסי בפיתוח גוף ולכן קשה לך להבין את ההגיון פה כי הוא לא הגיוני (less is more).
וכן, כרגע אם אני הייתי מאמן הייתי נותן למתאמנים תוכניות מקוצרות כי לאומת תוכניות בנפח גבוה תוכניות מקוצרות יפתחו כל אחד ותוכניות בנפח גבוה יפתחו יותר את אלה שיש להם גנטיקה טובה וכאלה עם גנטיקה ממוצעת (כמוני) לא יתפתחו מהן כל כך. עוד שרוב המאמנים נותנים הרבה עבודה במכונות כשלמתאמן מתחיל מכונות זה מוות! מתאמנים רבים כיום מתרכזים במכונות במקום בתרגילים החופשיים בגלל הציוד הרב שיש יום במכוני כושר ובגלל זה יש הרבה מתאמנים שאתם רואים ששנה עוברת, ועוד שנה והם נשארים כמו שהם היו (כמובן שזה קשור גם בתזונה). אז כן, צריך לתת למתאמן לעשות סקוואט בנץ' ומיליטרי על האימון הראשון ולחצי השנה הראשונה לפחות לתת לו להתאמן בss. אם אתה לא מסכים איתי לך תתאמן בabcdefg שלך ממש לא מזיז לי

הבעיה המהותית היא התלות של המתאמן במאמן ובבטיחות. מאמן תורן במכון הכושר לא יאפשר למתאמן שדרך בפעם הראשונה באזור הברזלים לבצע את תרגיל הסקוואט/ דדליפט או אפילו מיליטרי פרס, כיוון שהדבר ידרוש ממנו להשגיח באופן צמוד על המתאמן. הן מבחינה טכנית והן מבחינה בטיחותית. הפנייה למכשירים תהיה, במקרה הזה, האופצייה הנוחה ביותר. באימונים אישיים המאמן באמת יוכל להשקיע יותר, ולאפשר ביצוע יישומים מסובכים יותר.
אני בכל זאת אשאיר לך את התקווה לשנות את היעולם.
בהצלחה.
deadlift: 76.4g RM5

*חצי ירידה

משקל בבוקר: 106 ק"ג
משקל לאחר פיפי: 103.4 ק"ג
משקל לאחר קקי: 92.7 ק"ג
משקל לאחר ארוחת בוקר: 112 ק"ג

*מתעדכן לאחר כל ביקור בשירותים.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן
shraga מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-06-09, 23:52   #11
bundy
חבר פעיל

הסמל האישי שלbundy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ששון צפה בהודעה

זה ביחד 7000!!(מי שלא הבין)

מאיפה אתה בטוח שהוא יעשה תסכוף הזה בחודש?
bundy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 00:00   #12
The-One
Banned

מקס חלאס לזיין תמוח אתה לא תיהיה מדריך ואתה לא תעבור תקרוס ולא יקבלו בחור בן 16 למכון .
The-One מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 00:33   #13
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
קודם כל לא נותנים למתאמן מתחיל לעשות מילטרי כי הוא לא יצליח להרים תמוט.
גם סקוואט ספק רב הוא יפול אחורה.
וגם בנצ'.
אחרי חודש אז אולי יצליח סקואט ובנצ'.
דבר שני למתאמן מתחיל נותנים fcw עם 3 סטים לשריר גדול ו2 לקטן.
אחרי חודשיים אפשר לתת ab.
אני עושה abc , ו9 סטים לשריר גדול 6 לקטן, אני חושב ש2 לקטן שווה לתחת ולא מכיר אדם אחד שעובד ככה, ויש אצלי אנשים שעובדים 12 סטים שריר גדול 9 קטן והם יותר גדולים מהשאיפות שלך.
אנשים שבאים אחרי טיול של שבועיים שלא התאמנו ומצליחים לעשות לך בנצ' 100.
אז לא less is more לא בא לידי ביטוי בכזאת כמות עלובה של סטים לדעתי.
ואתה תהנה בגישה שלך, מספיק לי לראות מר ישראל כולשהו במכון שלי שעובד חזק על כל הגוף ושהוא אומר לי שהשריר לא יגדל בלי גירוי מינימלי, ואתה רואה את הגודל שלו, ואני רואה איך שאני מגיב ל6 סטים יד קדמית חזקים שאני נותן, וזה מספיק בשבלי להאמין שזה לא יותר מדי.
מה גם שלא ראיתי מתאמן שהתמיד ולא השתפר עם תוכנית כזאת, או שנפצע אלא אם עשה זאת לא נכון.
ו theone צודק משום מה, מי יקבל אותך למכון?.
ואין לי את הידע? הצחקת אותי..
לך תקרא brawn ותחוש פה על כולם כאילו עשית מינימום תואר שני.
אני בכל מקרה בן 17 ועושה את הקורס בקיץ, אני מכיר את המנהל במכון שלי כבר הרבה זמן והוא יקבל אותי לעבודה ישר אחרי שאני מסיים לטענתו, יש לי נסיון במכון והתקדמתי יותר מרוב השחיפים, אני גם לומד במגמת רפואה אז יש לי בסיס יותר רחב ממה שאתה חושב.

ושחס וחלילה לא אזלזל בתוכנית שלך, השתפרת, ומה שטוב לא צריך לתקן, אבל תפסיק לחשוב שרק אתה צודק, למדת אזרחות? עקרון הפלורליזם? במקרה היה היום בגרות והיה שאלה על זה.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 00:37   #14
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the-one צפה בהודעה
מקס חלאס לזיין תמוח אתה לא תיהיה מדריך ואתה לא תעבור תקרוס ולא יקבלו בחור בן 16 למכון .
וזה למה?
למרות שאני לא מת על הבחור הנ"ל אני לא חושב שיש סיבה ממשית לכך ש99.9% מהחבר'ה פה לא יעברו את הקורס
אבל באמת לא יקבלו אותו לעבודה בתור מדריך בגיל כזה

מה שכן...אני חושב שהוא יהיה מדריך רע..עד שהמציאות תכה על פניו והוא יבין ש 5x5 ו- ss לא מתאימות לכולם ולמטרות שלהם ואז יהיה מצחיק

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 01:17   #15
shraga
חבר פעיל

כללי:: שרגא, כהן שרגא
עוסק ב:: מנקה בחדר כושר...
חדר כושר: אקסטרה ג'ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
וזה למה?
למרות שאני לא מת על הבחור הנ"ל אני לא חושב שיש סיבה ממשית לכך ש99.9% מהחבר'ה פה לא יעברו את הקורס
אבל באמת לא יקבלו אותו לעבודה בתור מדריך בגיל כזה

מה שכן...אני חושב שהוא יהיה מדריך רע..עד שהמציאות תכה על פניו והוא יבין ש 5x5 ו- ss לא מתאימות לכולם ולמטרות שלהם ואז יהיה מצחיק
בוא נאמר שבכל מצב, תכנית המבוססת על העקרונות הללו תהיה עדיפה על התכניות שמאמנים ממוצעים מקצים למתאמנים מתחילים.
ואני סבור שתופתע מההתקדמות שחווה אדם פשוט, שלא קרוב להיות עילוי גנטי, מתכניות 5x5 למיניהן.

זה פשוט מדהים כמה מאמנים בישראל מסתייגים מתכניות מהסוג הזה, כשלא תמיד משמשים הידע שהם צברו בתחום והנסיון כפקטור.
deadlift: 76.4g RM5

*חצי ירידה

משקל בבוקר: 106 ק"ג
משקל לאחר פיפי: 103.4 ק"ג
משקל לאחר קקי: 92.7 ק"ג
משקל לאחר ארוחת בוקר: 112 ק"ג

*מתעדכן לאחר כל ביקור בשירותים.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן
shraga מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 01:23   #16
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shraga צפה בהודעה
בוא נאמר שבכל מצב, תכנית המבוססת על העקרונות הללו תהיה עדיפה על התכניות שמאמנים ממוצעים מקצים למתאמנים מתחילים.
ואני סבור שתופתע מההתקדמות שחווה אדם פשוט, שלא קרוב להיות עילוי גנטי, מתכניות 5x5 למיניהן.

זה פשוט מדהים כמה מאמנים בישראל מסתייגים מתכניות מהסוג הזה, כשלא תמיד משמשים הידע שהם צברו בתחום והנסיון כפקטור.
אני לאל מדבר על מאמנים ממוצעים
אני מדבר על תכנית ab ואפילו abcd קלאסית.....[למתאמנים מתחילים ולמתאמנים וותיקיםם יותר בהתאמה]
ניסיתי את הגישה הזאת על עצמי ועל מתאמנים והפלא ופלא.....תכניות נפח נמוך לא עובדות בישביל מאסה ותתווכח כמה שבא לך.....אני עם העיניים שלי נוטה שלא להתווכח

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 02:22   #17
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the-one צפה בהודעה
אתה עוד שואל בצורה רצינית למה פתחו עליך את הפוסט ההוא?
למה לעזאזל אתה ממשיך להגיב כאן

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 06:17   #18
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
קודם כל לא נותנים למתאמן מתחיל לעשות מילטרי כי הוא לא יצליח להרים תמוט.
גם סקוואט ספק רב הוא יפול אחורה.
וגם בנצ'.
אחרי חודש אז אולי יצליח סקואט ובנצ'.
דבר שני למתאמן מתחיל נותנים fcw עם 3 סטים לשריר גדול ו2 לקטן.
אחרי חודשיים אפשר לתת ab.
אני עושה abc , ו9 סטים לשריר גדול 6 לקטן, אני חושב ש2 לקטן שווה לתחת ולא מכיר אדם אחד שעובד ככה, ויש אצלי אנשים שעובדים 12 סטים שריר גדול 9 קטן והם יותר גדולים מהשאיפות שלך.
אנשים שבאים אחרי טיול של שבועיים שלא התאמנו ומצליחים לעשות לך בנצ' 100.
אז לא less is more לא בא לידי ביטוי בכזאת כמות עלובה של סטים לדעתי.
ואתה תהנה בגישה שלך, מספיק לי לראות מר ישראל כולשהו במכון שלי שעובד חזק על כל הגוף ושהוא אומר לי שהשריר לא יגדל בלי גירוי מינימלי, ואתה רואה את הגודל שלו, ואני רואה איך שאני מגיב ל6 סטים יד קדמית חזקים שאני נותן, וזה מספיק בשבלי להאמין שזה לא יותר מדי.
מה גם שלא ראיתי מתאמן שהתמיד ולא השתפר עם תוכנית כזאת, או שנפצע אלא אם עשה זאת לא נכון.
ו theone צודק משום מה, מי יקבל אותך למכון?.
ואין לי את הידע? הצחקת אותי..
לך תקרא brawn ותחוש פה על כולם כאילו עשית מינימום תואר שני.
אני בכל מקרה בן 17 ועושה את הקורס בקיץ, אני מכיר את המנהל במכון שלי כבר הרבה זמן והוא יקבל אותי לעבודה ישר אחרי שאני מסיים לטענתו, יש לי נסיון במכון והתקדמתי יותר מרוב השחיפים, אני גם לומד במגמת רפואה אז יש לי בסיס יותר רחב ממה שאתה חושב.

ושחס וחלילה לא אזלזל בתוכנית שלך, השתפרת, ומה שטוב לא צריך לתקן, אבל תפסיק לחשוב שרק אתה צודק, למדת אזרחות? עקרון הפלורליזם? במקרה היה היום בגרות והיה שאלה על זה.
מה שמצחיק שאתה עד כדי כך פטתי כדי לבקש עצות ממתחרים.
כן, קראתי ספר ואני חש. יש לך בעיה עם זה? זהו שמה שכתוב בספר הוא החשוב לא ההתנהגות שלי ומה שכתוב שם זה שמתאמנים ברמה של מתחרים אלה מתאמנים בעלי פוטנציאל גנטי שונה! אנשים בעלי פוטנציאל גנטי כזה יתפתחו מתוכניות שיהיו מורכבות מהרבה מכונות, תוכניות בנפח גבוה ולא לשכוח שרובם יהיו על סטרואידים.
ואנשים, אני לא רציתי לעבור את הקורס הזה בשביל הכסף, אני רציתי לעבור אותו לידע כללי כמו ניגרי ענק. אין לי רצון לעבוד בתור מאמן בעתיד אבל הקורס יכול לעזור לי ללמוד דברים חדשים

להיפרטרופי, אין לי מושג מה הבעיה שלך איתי, ומה הבעיה שלך עם תוכניות בנפח נמוך אבל אם הן לא עבדו עליך כנראה שלא ניסית את התוכניות הנכונות
ישן 12-06-09, 06:35   #19
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

וצח, אני אחרי החיוך שלך הייתי שותק ומתחבא שבוע מתחת לכרית
ישן 12-06-09, 07:09   #20
amir717