ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-05-08, 14:39   #1
LittleNigga
חבר פעיל

הסמל האישי שלLittleNigga

עוסק ב:: תלמיד
חדר כושר: פורמה
ברירת מחדל הזמן עובר, והמוטיבציה יורדת ...

נשארו לי עוד חודש - חודש וחצי במכון כושר שלי ..
4 חודשים ראשונים סתם התאמנתי, ללא תזונה נכונה בכלל, הייתי 3 חודשים בערך עם אותה תוכנית, אחרי זה התחלתי לעבוד Ab, לאט לאט השתפרתי בתרגילים ובביצוע . כעבור 3 חודשים של מסה, הקיץ קרב אז אמרתי נעבור לחיטוב, לפי החתימה תראו... בליווי של תזונאית - 550 שקל ל6 פגישות, מתוכם הלכתי ל5 ובאמת שזה היה סתם, הייתי צריך 2 פגישות ואפילו לא ...

עכשיו, יש לי מותניים ממש רחבות וזה מגעיל ממש לבן, אני 17% שומן, וברור שחלק מהמותניים זה שומן, אבל עדיין, מתחתי תשומן ועדיין יש לי מותניים רחבות, וזה בעצם הסיבה העיקרית שנרשמתי למכון, כדי לטשטש אותם כמה שיותר . אני ממש מתבייש בגוף שלי, אני מתבייש להוריד חולצה בבריכה, או אפילו בבית שלי, וזה ממש מביך אותי, גם בגלל זה אני לא מתחיל עם בנות...

המכון שלי עוד מעט נגמר ואני שוקל לא לחדש אותו שוב (הוא היה מנוי לשנה), ואני חושב לעשות רק ריצות וזה, עד שאני ארזה (וברור שמסת השריר שלי הקטנה שיש לי תעוף קיבינימט) ואז שאני אהיה ממש רזה אני אולי ארשם שוב למכון ואתחיל מסה בכל בכוח .

זהו נפתחתי בפניכים ואמרתי את כל האמת, ובאמת תגובות של צחוקים עליי ודברים כאלה, חלק באמת מעליב אז אני מבקש ...
אני אשמח לדעת מה אתה חושבים, תודה .

ישן 17-05-08, 14:41   #2
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LittleNigga
נשארו לי עוד חודש - חודש וחצי במכון כושר שלי ..
4 חודשים ראשונים סתם התאמנתי, ללא תזונה נכונה בכלל, הייתי 3 חודשים בערך עם אותה תוכנית, אחרי זה התחלתי לעבוד Ab, לאט לאט השתפרתי בתרגילים ובביצוע . כעבור 3 חודשים של מסה, הקיץ קרב אז אמרתי נעבור לחיטוב, לפי החתימה תראו... בליווי של תזונאית - 550 שקל ל6 פגישות, מתוכם הלכתי ל5 ובאמת שזה היה סתם, הייתי צריך 2 פגישות ואפילו לא ...

עכשיו, יש לי מותניים ממש רחבות וזה מגעיל ממש לבן, אני 17% שומן, וברור שחלק מהמותניים זה שומן, אבל עדיין, מתחתי תשומן ועדיין יש לי מותניים רחבות, וזה בעצם הסיבה העיקרית שנרשמתי למכון, כדי לטשטש אותם כמה שיותר . אני ממש מתבייש בגוף שלי, אני מתבייש להוריד חולצה בבריכה, או אפילו בבית שלי, וזה ממש מביך אותי, גם בגלל זה אני לא מתחיל עם בנות...

המכון שלי עוד מעט נגמר ואני שוקל לא לחדש אותו שוב (הוא היה מנוי לשנה), ואני חושב לעשות רק ריצות וזה, עד שאני ארזה (וברור שמסת השריר שלי הקטנה שיש לי תעוף קיבינימט) ואז שאני אהיה ממש רזה אני אולי ארשם שוב למכון ואתחיל מסה בכל בכוח .

זהו נפתחתי בפניכים ואמרתי את כל האמת, ובאמת תגובות של צחוקים עליי ודברים כאלה, חלק באמת מעליב אז אני מבקש ...
אני אשמח לדעת מה אתה חושבים, תודה .

לא משנה מה תעשה ,אתה לא יכול לשנות את מבנה העצמות שלך ,מותן רחבה תשאר מותן רחבה ,ולטשטש אותה על ידי בניית מסה זה תהליך שלוקח זמן ,אל תוותר לעצמך כל כך בקלות ,תחרוק שיניים ,תשקיע,תקרע לעצמך את הצורה ובסוף התשורה תהיה גדולה

those afriad of pain will never know glory !

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 14:43   #3
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

אם שילמת 550 ש"ח ל"סתם" תזונאית עדיף היה ללכת למישהוא שמבין עניין כמו לגיל/יותם/יאיר להב ובאמת לראות תוצאות - בכמעט אותו סכום.
החד"כ יכול רק לתרום לירידה שלך (אתה רוצה להרזות/להתחטב), ובטח שלא ההפך ככה ששווה להמשיך עם זה - זאת דעתי
ישן 17-05-08, 14:43   #4
imported_NIR_B
חבר פעיל

כללי:: אני זה אני
עוסק ב:: גרבצן
חדר כושר: אנרגים

באמשלי אני בידיוק כמוך רק שאני לא מתבייש ושם זיןן
עשה כמוני תעשה חיטוב עד סוף הקיץ ואז מאסה נקייה עד הקיץ הבא עם דגש לכתפיים ולגב
imported_NIR_B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 14:48   #5
LittleNigga
חבר פעיל

הסמל האישי שלLittleNigga

arbel2
אני מעוניין לצמצם את השומן במותניים, לא להוריד אותם לגמרי (אם הייתי יכול....) בגלל זה אני רוצה להתחטב ואז לחדש מנוי למכון... אגב חחח אהבתי תמשפט...

boris19
מה אני יעשה אחי לא ידעתי על גיל, חוץ מזה התזונאית היא במכון שלי אתה מבין... אז זה יותר קל .
ומה זה חד"כ אגב... ?

NIR_B
חח באמת אחי ?
בסדר אבל אני מתערב שהמותניים שלי יותר רחבות משלך פי 2 ואתה נראה הרבה יותר טוב ממני
ישן 17-05-08, 14:51   #6
Blabla144
Guest

ציטוט:
arbel2
אני מעוניין לצמצם את השומן במותניים, לא להוריד אותם לגמרי (אם הייתי יכול....) בגלל זה אני רוצה להתחטב ואז לחדש מנוי למכון... אגב חחח אהבתי תמשפט...

boris19
מה אני יעשה אחי לא ידעתי על גיל, חוץ מזה התזונאית היא במכון שלי אתה מבין... אז זה יותר קל .
ומה זה חד"כ אגב... ?

NIR_B
חח באמת אחי ?
בסדר אבל אני מתערב שהמותניים שלי יותר רחבות משלך פי 2 ואתה נראה הרבה יותר טוב ממני
חדר כושר קצת היגיון
ישן 17-05-08, 14:51   #7
imported_NIR_B
חבר פעיל

כללי:: אני זה אני
עוסק ב:: גרבצן
חדר כושר: אנרגים

בונא אתה לא מכיר אותי יא מפגר יש לי מותנים רחבות רצחח
כמו מפלסה מזה זה חחח אבל על הזין
אמרתי לך מה תעשה תעשה חיטוב ואז אחרי הקיץ מאסה עם דבש על כתפים וגב..
imported_NIR_B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 14:51   #8
Duck and Cover
חבר פעיל

שלח הודעה דרך MSN אל Duck and Cover

אני מבין אותך אבל לחשוב על לוותר שיש לך מטרה כה גדולה?
זה ספורט שדורש עמוק מאמץ והשקעה.
אבל בסופו של דבר כל המאמץ וההשקעה משתלמים וזה ישתלם לך.
Duck and Cover מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 14:59   #9
LittleNigga
חבר פעיל

הסמל האישי שלLittleNigga

Blabla144
אה נכון איזה מפגר אני...

NIR_B
אני אומר לך לא כמו שלי !!!!! ואני באמת ככה עושה חיטוב ואחרי שאני אסיים, אני אולי ארשם מחדש למכון, אבל למה כתפיים ? מה הם קשורות ? אני ממש רחב באיזור הכתפיים אבל עדיין יש מותניים...

Duck and Cover
אתה באמת צודק אחי אבל אני לא חושב שאי פעם אני אוכל להגיע למטרה שלי... עם מבנה כמו שלי, בחיים לא יהיה לי גוף באמת באמת יפה..
ישן 17-05-08, 15:34   #10
The Sun
Banned

1. תבדוק אם אתה מתאמן נכון ואוכל נכון ( ולא לפי תזונאית, עדיף לך פעם אחת לשבת יום שלם ולקרוא את כל המאמרים שיש כאן ובכלל, או לפחות את חלקם ולקבל מושג בסיסי מה אתה עושה נכון או לא נכון ).

2. בחיים לא מרימים ידיים וזה לא רק חד"כ, אלא בכל דבר בחיים - הרמת ידיים? בעצם אמרת "הפסדתי, אני לא מסוגל להתמודד" זה מה שאתה חושב על עצמך?

3. no pain no gain, והכאב הכי גדול לדעתי הוא מנטאלי.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 15:51   #11
LittleNigga
חבר פעיל

הסמל האישי שלLittleNigga

The Sun
אחי אני פשוט מרים ידיים כי אני לא חושב שאני אגיע למטרות שלי... הגנטיקה שלי לא מאפשרת לי...

וכן אני מתאמן ואוכל נכון וקראתי פה מאמרים .

אתה צודק .. אבל עדיין המוטיבציה שלי למטה... כאילו, אני לא רוצה גם לבזבז כסף סתם על עוד מנוי, אני גם ככה בחיטוב והמסת שריר שלי לא מי יודע מה... בגלל זה חשבתי לעשות ריצות ולהתחטב ואז אחרי זה להרשם למכון להתחיל מסה...
ישן 17-05-08, 16:04   #12
Duck and Cover
חבר פעיל

שלח הודעה דרך MSN אל Duck and Cover

ציטוט:
The Sun
אחי אני פשוט מרים ידיים כי אני לא חושב שאני אגיע למטרות שלי... הגנטיקה שלי לא מאפשרת לי...

וכן אני מתאמן ואוכל נכון וקראתי פה מאמרים .

אתה צודק .. אבל עדיין המוטיבציה שלי למטה... כאילו, אני לא רוצה גם לבזבז כסף סתם על עוד מנוי, אני גם ככה בחיטוב והמסת שריר שלי לא מי יודע מה... בגלל זה חשבתי לעשות ריצות ולהתחטב ואז אחרי זה להרשם למכון להתחיל מסה...
ואם הייתה לך מסת שריר יפה היית שם לב שהבעיה הקטנה שלך לא היו שמים לב אליה.
תחשוב על זה
Duck and Cover מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 16:27   #13
gilsXM
Banned

אחי תכנס באמאמא של המכון שלך! ותרהא לכולם מה אתה שווה! שאותך אי אפשר לשבור!
תשפר גב כתפיים ידיים וטרפזים ותרגיש גדול יותר! כאשר הפלג הליון שלך יגדל זה יטשטש כמה שיותר תמותניים! כנס כמה שיותר חזק! מאסה מאסה!!!!
אחי אסור להתיאש, גם ברגעים הקשים! שתגיע לתוצאה שלך אתה תהייה כל כך שמח שתאמר שכל ההשקעה והמרץ והזמן שהשקעתה היו שווים כל שניה!
gilsXM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 16:32   #14
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

איך תגיע למטרות שלך אם אתה לא יודע בכלל מה אתה רוצה לעשות ?
מן הסתם אתה אומר שאתה מתבייש להוריד חולצה והמתניים שלך מאוד מאוד רחבות אז ניחוש פרוע אתה על אחוז שומן מאוד גבוה ללא הרבה שריר.
מכאן אני אתה וכל הפורום יכולים להסיק שאין לך שום צורך במאסה זה לא יתן לך כלום כי אתה כן רוצה להוריד חולצה ולא להתבייש בעצמך בשביל זה צריך מוטיבציה ולא החרא שיש לך עכשיו ביידים...
עזוב חיטוב ועזוב הכל צא מנקודת הנחה שאין לך שריר וגם אם יש לך אז אין לך תתחיל דיאטהה כמו שצריך תתחיל לעשות הרבה הרבה אירובי אל תאכל הרבה תקצץ בפחמימות אל תעבור את ה-100 גרם פחמימות ביום תוריד קלוריות תתחיל לדאוג לעצמך תרד במשקל ושתסיים את הירידה הזאת ותוריד חולצה אתה תתבייש כי לא יהיה לך שריר מרוב שירדת את כל השומן ואז תתחיל מאסה :]
שיהיה לך בהצלחה חבר קצת כוח רצון ומשם זה כבר הרגל אל תזיז את העיינים מילמטר לשום מקום תסתכל רק קדימה לאן שאתה רוצה להגיע ואתה תיהיה שם תאמין לי מניסיון.
ישן 17-05-08, 16:59   #15
Arnav_Kipod
חבר פעיל

חדר כושר: נאוטילוס

דבר ראשון לפי החתימה שלך יש לך עוד 80 יום לחיטוב!!
דבר שני,אתה יכול לפרוש מהמכון,אם אין לך כסף,פשוט תעשה ריצות,שכיבות שמיכה,בטן,מתח 3 -4 פעמים בשבוע ואל תוכל מילקי,גלידות,שוקלד ואל תתקרב ללחם..אם יש לך כסף למכון תלך למכון ותפציץ תנשמע..ותוך 80 יום אתה תיהיה Jay Cutler..סתם לא.אבל רק אל תוותר..עד שאתה לא מחרבן דם מהתחת אתה לא מפסיק..
*אל תבזבז יותר מידי כסף...
ישן 17-05-08, 17:51   #16
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous
איך תגיע למטרות שלך אם אתה לא יודע בכלל מה אתה רוצה לעשות ?
מן הסתם אתה אומר שאתה מתבייש להוריד חולצה והמתניים שלך מאוד מאוד רחבות אז ניחוש פרוע אתה על אחוז שומן מאוד גבוה ללא הרבה שריר.
מכאן אני אתה וכל הפורום יכולים להסיק שאין לך שום צורך במאסה זה לא יתן לך כלום כי אתה כן רוצה להוריד חולצה ולא להתבייש בעצמך בשביל זה צריך מוטיבציה ולא החרא שיש לך עכשיו ביידים...
עזוב חיטוב ועזוב הכל צא מנקודת הנחה שאין לך שריר וגם אם יש לך אז אין לך תתחיל דיאטהה כמו שצריך תתחיל לעשות הרבה הרבה אירובי אל תאכל הרבה תקצץ בפחמימות אל תעבור את ה-100 גרם פחמימות ביום תוריד קלוריות תתחיל לדאוג לעצמך תרד במשקל ושתסיים את הירידה הזאת ותוריד חולצה אתה תתבייש כי לא יהיה לך שריר מרוב שירדת את כל השומן ואז תתחיל מאסה :]
שיהיה לך בהצלחה חבר קצת כוח רצון ומשם זה כבר הרגל אל תזיז את העיינים מילמטר לשום מקום תסתכל רק קדימה לאן שאתה רוצה להגיע ואתה תיהיה שם תאמין לי מניסיון.
שמע לבחור
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 20:39   #17
LittleNigga
חבר פעיל

הסמל האישי שלLittleNigga

Duck and Cover
גם אם הייתה לי, אני בספק אם זה היה מטשטש תמותניים...

gilsXM
תודה על העידוד אחי...

denous
אחי יש לי 17% שומן, ובאמת שללא הרבה שריר, אני באמת יעשה ככה אבל עדיין המותניים שלי ממש רחבות אז אני לא חושב שזה ממש יעזור לי אבל בכל זאת...

Arnav_Kipod
זה מה שאני יעשה ,למרות שעדיין אני מרגיש עכשיו כל כך חרא... אבל תודה על העידוד חברה !
ישן 17-05-08, 20:54   #18
ArschGesicht
חבר פעיל

הסמל האישי שלArschGesicht

לבחור יכול להיות גוף גיטרה..
יענו גם אחוז (הוא אמר 17) וגם עצם
הדבר ההגיוני לעשות
חיטוב ובסוף הקיץ מאסה
SlipknoT - Skin Ticket
2.11 סליפנוט בארץ!!!
ואת הכרטיס שלי כבר קניתי = והחזרתי
עצוב לי..
ArschGesicht מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-05-08, 20:57   #19
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
Duck and Cover
גם אם הייתה לי, אני בספק אם זה היה מטשטש תמותניים...

gilsXM
תודה על העידוד אחי...

denous
אחי יש לי 17% שומן, ובאמת שללא הרבה שריר, אני באמת יעשה ככה אבל עדיין המותניים שלי ממש רחבות אז אני לא חושב שזה ממש יעזור לי אבל בכל זאת...

Arnav_Kipod
זה מה שאני יעשה ,למרות שעדיין אני מרגיש עכשיו כל כך חרא... אבל תודה על העידוד חברה !

חבר די לבכות...
המתניים רחבות הן ירדו...
גם אני לא עובר כרגע את ה-14-15 אחוז שומן לדעתי יש עליי אחלה שריר המתניים שלי די רחבות 88 אבל לא רואים אותם כמעט מה זה משנה ?! מה מתניים זה כל הגוף ?
חוץ מזה אתה לא נביא יכול להיותש הרבה שומן מתרכז במתניים והוא ירד מהר מאוד לך תדע תפסיק לנחש דברים ותעוף כבר להליכון כמו בן אדם.
ישן 17-05-08, 22:12   #20
NSH1
חבר פעיל

הסמל האישי שלNSH1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Sun

2. בחיים לא מרימים ידיים וזה לא רק חד"כ, אלא בכל דבר בחיים - הרמת ידיים? בעצם אמרת "הפסדתי, אני לא מסוגל להתמודד" זה מה שאתה חושב על עצמך?
ועל זה כבר אמרו "טו-אוב"..

תמונות מסוף החיטוב (2007, בקרוב תמונות מסה עדכניות).
NSH1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה