ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-11-06, 14:32   #141
n0x
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
קיצור גם זה ניסיון להשפיע על תרבות הישראלית במדינה שלנו תבינו ישראלים זאת השליטה פה לא הומואים לא לסביות לא דתיים לא עולים חדשים לא כלום במדינת ישראל שולטים היהודים ! תחשבו עוד כמה זמן הם ינסו להקים מפלגה לעשות חוקים להומואים איכססססססססס
בונא אמרת פה שטות של החיים. מה קשור עולים חדשים??ומה קשור דתים?
זה מדינה דמוקרטית אתם שוחכים מזה.

ודיי לכל חור להכניס רוסים@#_@#

נחשו מזה?
n0x מנותק  
ישן 04-11-06, 14:33   #142
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
פסיכופת, מוות זה טבעי בדיוק כמו החיים. כל מה שקורה באמת זה טבעי. אלהים, דם בנהר, גן עדן, גיהנום וכל זה, זה כבר לא טבעי. אז אני שואל את עצמי - למה כל כך הרבה אנשים מאמינים בזה. הם לא מאמינים במה שקורה לנגד עיניהם, אבל בזה כן. לך תבין...
מוות זה טבעי כאשר נהרגת בקרב
מוות זה טבעי כאשר עבר זמנך
מוות זה טבעי בכל צורה נורמלית וטבעית
יודע מה ? להרוג בנאדם במכות זה טבעי
להתאבד בגיל שרק לפני יומיים קיבלת מחזור, בגלל שחבר שלך עזב אותך. זה לא טבעי.

אני לא חושב שאני מאמין באלוהים.
בקשר למה שבא אחרי המוות... זה אחד הדברים שהכי מעניינים אותי
אני לא מאמין בגהינום או גן עדן. ולפי דעתי זה מטומטם לגמרי.
אני מאמין אבל שיש משהו .. הרי אי אפשר להיעלם...
גלגול נשמות או כל דבר דומה יישמע לי יותר הגיוני.

סקס, סמים וסקוואטים.
Just Remember, Trance Forever
הגודל כן קובע!

---------------------------
Psychopath מנותק  
ישן 04-11-06, 14:35   #143
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
אין קשר להשוואה!!! לא אמרתי שבודיבילדרים הם הומואים, אבל אני בטוח בהחלט שגם תחרות מר אולימפיה וגם מיס פיטנס סותרת את ערך הצניעות של החרדים, ואני בטוח שהם מתנגדים לכך.

אנטון הבין
לא ! אני אישית היה לי חבר טוב שהו היה חרידי או איך שלא קוראים לזה אפילו טלויזיה בבית לא היה לא (עשור) וכול המשפחה שלו אהבה את הספורט הזה (בודיבילדינג) וכמאט כולם היתאמנו והיה להם טוב ! אז למה אתה מדבר שטויות ?
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 14:36   #144
shahaflol
חבר פעיל

למה אתה מדבר שטויות, לא אני. לא כל החרדים אותו הדבר ואני שמעתי מחבר שלי שההורים שלו פחות מחרדים, דתיים רגילים שהם לא רואים את זה בעין יפה.
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 14:37   #145
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Psychopath
מוות זה טבעי כאשר נהרגת בקרב
מוות זה טבעי כאשר עבר זמנך
מוות זה טבעי בכל צורה נורמלית וטבעית
יודע מה ? להרוג בנאדם במכות זה טבעי
להתאבד בגיל שרק לפני יומיים קיבלת מחזור, בגלל שחבר שלך עזב אותך. זה לא טבעי.

אני לא חושב שאני מאמין באלוהים.
בקשר למה שבא אחרי המוות... זה אחד הדברים שהכי מעניינים אותי
אני לא מאמין בגהינום או גן עדן. ולפי דעתי זה מטומטם לגמרי.
אני מאמין אבל שיש משהו .. הרי אי אפשר להיעלם...
גלגול נשמות או כל דבר דומה יישמע לי יותר הגיוני.
אין שום טריק, אחרי המוות הבן אדם נקבר ונרקב. זהו, אין אותו יותר - שום איבר. כל מה שמשאיר אותו בחיים אלה הזכרונות. נראה לך הגיוני כל הריחופים והגלגולים האלה? תחשוב, זה לא שונה מלהאמין בגובלינים ובמה שקורה בסדרות אנימציה יפניות.
Antonator1 מנותק  
ישן 04-11-06, 14:38   #146
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי n0x

יש גבול לדמקרטיה ולליברליזם ולחופש הביטוי, היעדר של גבול כזה הוא מה שגרם לריסוק אירופה ועליית הפאשיזם האירופאי במאה הקודמת,אותו דבר יקרה עכשיו,או בעוד 100 שנה זה לא ממש משנה זה יקרה.ליברליזם מערב אירופאי,בניגוד לדמוקרטיה רוסית או ישראלית,הוא מאוד קיצוני והוא גורם להרס של החברה מבפנים(שיויון זכויות קיצוני,הגירה וכו')זה נקרא תאוריית המחזוריות(אני עושה על זה עבודה כרגע באוניברסיטה)
אין לנו דרך למנוע את המחזוריות הזאת אפילו אם אנחנו מודעים אליה.
ישן 04-11-06, 14:38   #147
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

ציטוט:
אין שום טריק, אחרי המוות הבן אדם נקבר ונרקב. זהו, אין אותו יותר - שום איבר. כל מה שמשאיר אותו בחיים אלה הזכרונות. נראה לך הגיוני כל הריחופים והגלגולים האלה? תחשוב, זה לא שונה מלהאמין בגובלינים ובמה שקורה בסדרות אנימציה יפניות.
חחחח
אם אתה נעלם אז למה לחיות ?
לאיפה המחשבה הולכת אחרי שמתי...אם אתה נשאר סתם בשר ועצמות בלי כלום אז למה אנחנו חיים?
באיזה עולם מוזר ומסובך אנחנו חיייםם
סעמקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

עוד משו
אם אנחנו בסה"כ חומר, איך זה שאנחנו מקנאים ואוהבים ושונאים אם אנחנו בסה"כ חומר.. כל האהבה והשנאה והקנאה זה בעצם פסיכולוגי ?
א

סקס, סמים וסקוואטים.
הגודל כן קובע!

Psychopath מנותק  
ישן 04-11-06, 14:40   #148
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
לא ! אני אישית היה לי חבר טוב שהו היה חרידי או איך שלא קוראים לזה אפילו טלויזיה בבית לא היה לא (עשור) וכול המשפחה שלו אהבה את הספורט הזה (בודיבילדינג) וכמאט כולם היתאמנו והיה להם טוב ! אז למה אתה מדבר שטויות ?
אני לא שולל בודיבילדינג בשום אופן, זה הספורט האהוב עליי ללא מתחרים, אבל זה מאד כללי. אני מתערב איתך שיש המון דוסים שמתאמנים, אבל אף אחד מהם לא יבוא להתחרות או לעשות פוזינג בפומבי. למרות שזה די שטויות.
Antonator1 מנותק  
ישן 04-11-06, 14:44   #149
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Psychopath
:):):):)
אם אתה נעלם אז למה לחיות ?
לאיפה המחשבה הולכת אחרי שמתי...אם אתה נשאר סתם בשר ועצמות בלי כלום אז למה אנחנו חיים?
באיזה עולם מוזר ומסובך אנחנו חיייםם
סעמקקקקקקקקקקקקקקקקקקק
תחייה, תהנה - ימיך ספורים. מה גם שאם יש גן עדן או גיהנום, בטח משעמם גם שם וגם שם לאללה...
Antonator1 מנותק  
ישן 04-11-06, 14:45   #150
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
אני לא שולל בודיבילדינג בשום אופן, זה הספורט האהוב עליי ללא מתחרים, אבל זה מאד כללי. אני מתערב איתך שיש המון דוסים שמתאמנים, אבל אף אחד מהם לא יבוא להתחרות או לעשות פוזינג בפומבי. למרות שזה די שטויות.
תיראה גם אני לא יכול לצאת מול מאות אנשים בתחתונים אבל זה תלוי בבישנות של הבן אדם ! אני לא יכול פשוט ! אולי בעוד שנה אני ישנה את דעתי ! אבל לא זה הומו שיוצא על הבמה עם תחתונים אלה זה שמזינים אותו בחור הישבן !
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 14:47   #151
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

ציטוט:
תחייה, תהנה - ימיך ספורים. מה גם שאם יש גן עדן או גיהנום, בטח משעמם גם שם וגם שם לאללה...
חחחחח עזוב - ככל שיודעים יותר, רק מבינים פחות.
בקיצור, אנחנו במילא לא נחייה מתי שההעולם והטבע כולו יהיו בשפל, לא צריך להתעסק בזה יותר מדי
אני אומר, אם ההומואים לא קשורים אלייך באופן ישיר, אם הם לא משפיכים לך בבית, אם לא מפריע לך המצעד באופן אישי, אם אין לך ילדים שאתה מפחד שיהפכו להומואים, תן להם לעשות מה שהם רוצים ותחיה את החיים שלך בשקט.

אין לנו סיבה לשמור על עולם שבמילא שנעזוב אותו הוא לא יהיה קיים מבחינתנו.

סקס, סמים וסקוואטים.
הגודל כן קובע!

Psychopath מנותק  
ישן 04-11-06, 14:48   #152
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
תיראה גם אני לא יכול לצאת מול מאות אנשים בתחתונים אבל זה תלוי בבישנות של הבן אדם ! אני לא יכול פשוט ! אולי בעוד שנה אני ישנה את דעתי ! אבל לא זה הומו שיוצא על הבמה עם תחתונים אלה זה שמזינים אותו בחור הישבן !
כמו שאמרתי, לי אין שום דבר נגד בודיבילדינג. זה הספורט האהוב עליי. מה שכל כך נפלא בו שזה לא חייב להיות מקצועני, זה יכול להיות שסתם אנשים בשביל עצמם ובשביל הכיף רוצים להגיע להישגים, בלי כוונה להתחרות. זה סתם נפלא לראות על עצמך איך שאתה מתפתח! כל בן אדם יכול לעשות את זה.
Antonator1 מנותק  
ישן 04-11-06, 15:09   #153
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

עומרי,
אתה פשוט מפחד ממה שעלול לקרות למדינה שלנו, קריסה מכל הכיוונים ועליית משטר קיצוני,
אבל עדיין אין לזה שום קשר למר"צ. זה לא מערכה מתוך השלטות ליברליזם קיצוני על המדינה.
באותה מידה שמר"צ מצדדים בזכות המצעד הזה, גם אני מצדד ואני בהחלט לא שמאלני, לא חברתית ולא כלכלית.

מדובר פה על חופש ביטוי בסיסי של כל בנאדם. ומי שלא רוצה שהילד שלו יראה את זה, שישמור עליו טוב, הרי פיתויים יש בכל מקום. כבר מגיל קטן נחשפתי לכל הסוגים הכי גרועים של הכל, השאלה זה האם חינכת את הילד שלך ובמקרה הזה - האם הילד שלך נמשך לגברים. אם הוא לא, אז הוא יחשף לתרבות אחרת, אם הוא כן הוא במילא היה מסיים בתור הומו.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 04-11-06, 15:17   #154
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

150 הודעות אין מצב עכשיו אני קורא את כל זה ))
הדיעה שלי בנושא עדיף שיצעדו המפליצי קוטג' האלה,
למה לעשות רעש מכל דבר כולה פעם בשנה עושים מצעד שהולכים שעתיים עם דגל צבעוני ומישם הולכים הבית. הם ההומוים והלסביות מתרבים כל יום בסוף יהיה כמו מצעד המיליון איש של מרטין לותר קינג בסוף יצעדו במחאה מיליון עליזים בהצפון ועד הדרום כמו מסע גולני.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק  
ישן 04-11-06, 16:13   #155
The Iron Man
חבר פעיל

אני מריח פה בלאגן רציני אם זה יקרה.
נראה לי שיהיה פה יותר בלאגן ממה שהיה בהתנתקות
ישן 04-11-06, 16:20   #156
Takima
חבר פעיל

עומרי ופסיכופט אמרתם המון דברים נכונים.

להיות הומו זאת סטייה כנגד הטבע ובין אם היא גנטית ובין אם היא פסיכולוגית, להיות סוטה זה לא דבר טוב. בוודאי אין מה להתגאות בזה. לשם השוואה קיצונית אני אשאל האם צריכים להתגאות ביצירת החור באוזון? הרי זה הורס את הטבע בו אנחנו חיים ולהתגאות בזה לא יוביל לשום אושר, כי בסופו של דבר כל מהלך נגד הטבע (כמו הומוסקסואליות) מביא להרס האנושות. ההשתדלות הבסיסית היא לצמצם את התופעה כמה שיותר ובטח שלא להתפאר בה. לכן המצעד זימה שלהם פסול מראש ואסור שיצא לפועל, כל זה בנוסף לכל התוצאות השליליות והאלימות שיכולים לבוא בעקבות המצעד עצמו.

אני לא שונא הומואים ואני לא חושב שאני שונא מישהו בכלל. אני נגד הומוסקסואליות וכל דבר שהוא ליברלי באופן מוגזם, כי לדעתי זה לא מוביל לדברים טובים כפי שצויין כבר בהודעות קודמות ואני לא אחזור על זה. אני בעד ערכים ורוחניות (שמקורם נמצא ביהדות) כי אני מאמין שזאת הדרך הטובה ביותר להתקיים.
Takima מנותק  
ישן 04-11-06, 16:27   #157
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
כמו שאמרו פה, אתה שונא הומואים בדיוק כמו שנאים שונאים יהודים. אם אתה יכול להצדיק את הגזענות שלך, אני אוכל להצדיק מסיבות די דומות ואפילו יותר טובות את הנאציזם וגם את השואה אם צריך.
אין צורך להזכיר שאני ממש לא מסכים עם הנאציזם נכון??
בודיבילדר, יש לך אחים?? באסה להם. אני שוב אומר לך, אני מסכים איתך שהם לא צריכים להחצין את זה ולהגזים עם זה, אבל מי אלה החרדים שיגידו להם מה לעשות?? זה שאתה מקלל ומחשיב להומו כל מי שלא מסכים איתך זה כבר ברור שאתה לא חכם במיוחד.
תפסיקו לערב את השואה בכל ענין שקשור לגזענות חלאס!
להיות יהודי זאת לא בחירה אם נולדתה למשפחה יהודית אתה יהודי ואין דבר שתוכל לעשות כדי לשנות את זה פרט מלשנות את הדת שלך!וגם לעולם לא תשכח שהייתה יהודי

להיות הומו?!תשמע אחי הומואים לא נולדים הומואים הם בוחרים בדרך חיים החולנית הזאת אז שיפסיקו להיתגאות בעצמם! שישמרו את החיים הפרטיים שלהם לעצמם ולא להשויץ בזה שהם מכניסים תזין לתחת של השני..כי אם הומואים יעשו מצעד כי הם מתגאים אז יאלה מחר נרקומנים יבואו יעשו מצעד ואחרי זה אלכוהליסטים ואחרי זה אנסים ואחרי זה רוצחים והלאה והלאה זה הכל מתחיל מדרך חיים דפוקה!
Night_Wolf מנותק  
ישן 04-11-06, 16:28   #158
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי n0x

אח שלי נתתי דוגמא אני לא מכניס רוסים יש לי המון חברים רוסים ואני חושב שהם אחלה של אנשים ואני גדלתי אם רוסים אז שלא תחשוב משהו לא נכון ואם אמרתי משהו שחס וחלילה פגע בך וואלה גבר סליחה זאת לא הייתה הכוונה כניראה לא הבנתה מה שרציתי לומר..
Night_Wolf מנותק  
ישן 04-11-06, 16:33   #159
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
אין קשר להשוואה!!! לא אמרתי שבודיבילדרים הם הומואים, אבל אני בטוח בהחלט שגם תחרות מר אולימפיה וגם מיס פיטנס סותרת את ערך הצניעות של החרדים, ואני בטוח שהם מתנגדים לכך.

אנטון הבין
מסכים איתך חלקית...אני מכיר מלא דתיים שבעד פיתוח גוף ודתיים ממש חרדים שמתאמנים ושותים אבקת כשרות יש אחת כזאת שכחתי תשם שלה...
אבל בקטע של המיס פיטנס הם לא כלכך בעד זה בגלל שזה "לא מוסרי" חחח אני לא בעד זה כי אני חושב שזה דוחה!
Night_Wolf מנותק  
ישן 04-11-06, 16:44   #160
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

אני חושב שמגיע להומוסקסואלים לצעוד ולהפגין כי זאת זכותם להעשות את זה כמו שלכל אחד אחר יש את הזכות להפגין ולצעוד.. אבל לכל דבר צריך שיהיה חוקים ומגבלות... הכל צריך להיות מבוקר ולא מוגזם יתר על המידה.

אני חושב שזה פשוט בושה לראות פה הרבה מההודעות של אנשים, הודעות דוחות וטיפשןת היו כאן שממש הרגשתי שאני נמצא בקהילה הלא נכונה באינטרנט.

כמו שאנשים נורמליים יכולים להתנשק ברחוב ולעשות את כל מבוקשם ובד"כ אף אחד לא יגיד להם מילה אחת אפילו, אז לכל אדם שהנטיות המיניות שלו שונות מותר.

ד"ר מסל, אני מזדהה עם התגובות שלך והתרשמתי מהדיעות שלך.

עומרי, התגובות שלך חכמות ובמקום הנכון, חבל שאנשים אחרים לא יכולים להביע את דעותם כמוך.

בודיבילדר, אתה דוחה אותי, מגעיל לי לראות את התגובות שלך, אבל בכל מקרה.. אני שואל אותך רק שאלה אחת שמעניינת אותי.. מה אתה חושב על לסביות?

(מה שמצחיק זה שכמעט כל אדם כאן שכתב דברים על ההומואים יכול להגיד שעם לסביות אין לו בעיה, אם אתה נהנה מלראות לסביות ולא נגד זה, אין סיבה שלהומואים תהיה)
amir harduf מנותק  
נושא נעול