ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-03-09, 20:42   #41
Mr.Olimpia
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלMr.Olimpia

חדר כושר: Body Shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
ליקוקים
תתחבר כבר יא יצור :] אני ישלך לך תמונות חדשות
Mr.Olimpia מנותק  
ישן 30-03-09, 20:48   #42
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
תקשיב ניגרי בדרך כלל אני לא מתערב בעיניינים וויכוכים שלא קשורים אלי אבל עכשיו הרגשתי צורך עז לומר לך כמה מילים..אלף כולנו יודעים פה עד כמה אתה מוכשר ואיש רב פעלים ומעללים וכולנו יודעים שאתה בודיבילדר מוערך בעל תארים מכובדים אבל ידידי תרגיע אתה לא צריך לשלוף בפורום את התעודות שלך בגלל כל מיני ויכוחים שהם מלהתחילה מיותריםץ לעיינינו אני לא מכיר אישית את רוגה אבל לדעתי הוא יכול ללמד פה הרבה אנשים מזה בודיבילד אבל את קובי חיים אני דווקא מכיר ותאמין לי אבל תאמין שהוא מבין דבר או שניים בתחום עזר ועוזר לקדם את הספורט בארץ כך שאין מקום לדעתי למשאמרת עליו........דבר אחר שאני מציע זה להשאיר ויכוחים אישיים מחוץ לפורום ולדבר לגופו של עניין ולחפש דרכים לשפר את המודעות ולא לקטול ולשפוט אנשים בלי התחשבות.............
האמת שקובי באמת מנסה לקדם את הספורט... אם תכנס ליוטוב תראה מספר סרטונים של באדיבלידרים(חלקם)... בנוסף הוא תמיד מרענן בכמה תמונות שהוא צילם בעצמו.... חבל לזלזל ...
ודבר שני רוג'ה באמת נראה מעולה... ותגדיר מזה מתחרה ממוצע?? לדעתי ברמה שלו עכשיו הוא יכל לתת פייט מעולה במר ישראל שהיה... אומנם הוא לא היה זוכה במקום הראשון אבל היה מתברג במקומות בטופ 5....
ישן 30-03-09, 20:51   #43
jackson%%
חבר פעיל

[quote=קובי חיים;796228]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
פותח הפוסט כמובן לא הפתיע אותי עם האבחנה המטופשת שלו (עאלק שייפ טוב מאוד מה אתה מבין בכלל בספורט הזה?)

אתה לא שווה את היחס מר נגרי ה"ענק"
די מסכים עם הניגרי, על סמך האשכולות שהייתה פותח בגלריות גולשים וכול ילד בגיל 17-18 שהייתה מצלם הייתה אומר זה "מר ישראל הבא" ותאכלס הם היו רחוקים שנות אור מלהיות באדיבילדר מיקצועי ביכלל..
jackson%% מנותק  
ישן 30-03-09, 20:53   #44
Mr.Olimpia

הסמל האישי שלMr.Olimpia

חדר כושר: Body Shape

הדבר העצוב הוא, לא צריך להיות מפתח גוף מיקצועי כדי לנצח במר ישראל
Mr.Olimpia מנותק  
ישן 30-03-09, 21:23   #45
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי asdasd צפה בהודעה
לא פעם אתה מתפאר בפורום ב"הישגך" ובמעמדך הבכיר בתקשורת הישראלית. ראשית, בהתחשב במצבה של התקשורת, באמת שאין לי מושג במה אתה כ"כ מתפאר, אבל אני בכ"ז אגיב לך.

נתחיל בהתחלה, עוד במשפט הראשון מופיע הביטוי הכ"כ יאה לאדם המציג את עצמו כל פחות מעיתונאי, "זין טרי". בהחלט, התנסחות מכובדת ביותר.

בנוגע לרשימת ה"הישגים שלך":
"מרצה לתקשורת במרכז המבקרים של ידיעות אחרונות", בהתחלה זה נשמע מאוד מפוצץ, אני מודה. התרשמתי. אבל בקריאה חוזרת שמתי לב ל"מרכז המבקרים". לכל חברה היום יש מרכז מבקרים:תנובה, קוקה-קולה, חברת החשמל וכו'... אך אילו אוכלוסיות מרכזי המבקרים הללו מושכות? ניחשתם נכון, לא עיתונאים מבטיחים בתחילת דרכם, לא סטודנטים מצטיינים לתקשורת ולא שום אדם עם ולו שמץ של קשר לתחום. מרכזי המבקרים הנ"ל מושכים לא פחות ממשפחות עם ילדים עד גיל 10, אשר להורים שלהם נמאס מהם, ולכן הם לוקחים אותם למרכזי המבקרים בכדי שמישהו אחר יצטרך להעסיק אותם - המדריך( או במקרה שלנו, ה"מרצה לתקשורת"). במילים אחרות, הכתב המחונן הוא לא פחות מבייביסיטר, בהחלט ניצול ראוי לכישוריו הפנומנלים בתחום התקשורת.

"עורך עיתון", מעולם לא שמעתי את השם "אביב עומר" בהקשר של התקשורת הישראלית, נתתי לגוגל לנסות(ראוי לציין, אין שום איזכור של הנ"ל כעורך העיתון, אבל נוותר לו מחמת הספק. אחרי הכל, לא נשמיץ לשווא אישיות כה בחירה(הלב שלי רוטט!)). קודם כל, מן הראוי לציין, גוגל הציג קודם את האתר שכוח האל של נאבא לפני העיתון בו הפסאודו עיתנואי, סליחה - עיתונאי, כותב(תסיקו לבד מה הדבר אומר על העיתון)\עורך. מסתבר, שהעיתון הוא לא אלא עיתון מקומי. אתם יודעים, מהעיתונים שאף אחד לא קורא, ואין שם דבר מלבד לדיווחים משמימים. בפעם הבאה חברים, תחשבו פעמיים לפני שאתם מרימים עיתון מקומט וקרוע מהריצפה, בכדי להגן על עצמיכם מהגשם ביום חורפי קר. יש סיכוי סביר בהחלט שהטיפות יכתימו את שמו של ה"כתב" האהוב.

אבל המבדר ביותר, "כתב בכיר ברדיו", או יותר נכון "כתב השטח של רדיו 'קול רגע' בטבריה ובסביבתה.". מבולבלים? גם לכם אין מושג מה זה אומר? גם אתם מעודכם לא שמעתם על "רדיו 'קול רגע'"? זה בסדר, אתם לא לבד. אך אל דאגה ידידי, הנ"ל הינו כתב בעל השפעה נרחבת על אוכלוסיות טבריה והסביבה (אה כן, מדובר בתחנת רדיו מקומי. האילו שלעולם לא מאזינים להן) , וניתנה בידיו הזכות והסמכות לסקר אירועים משמעותיים ביותר לכל אחד ואחת מאיתנו(אהרון ברנע, האיש הדיווח על מותו של רבין, מתגמד לעומת כתבנו המהולל!). למשל את פתיחת סניף "רמי לוי" החדש בטבריה, או את האירוע הטראומתי של זבובי החול הטורדניים!

חח איזה עלוב נפש אתה.
רדיו קול רגע בהנהלת חיים הכט מעסיק כוכבים כמו יובל בנאי, פרופ רולידר, עמי כברי, מתי גולן, יש לו למעלה מ 85 אחוזי האזנה בכל אזור הגליל והעמקים, מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך.
אינדקס הגליל מופץ בעשרות אלפי עותקים, יש לו כוח עצום.
אני עשיתי את הבחירות שלי, ככה מתאים לי כרגע, הייתי סגור בערוץ אחד חתיכת פישר עלוב נפש שכמוך, אבל היו לי כמה שיקולים שבגללם לא סגרתי את זה.
איזה מושג יש לך בכלל לגבי מי אני ומה אני, לקחת כרוניקה מהאתר של הרדיו יה מסכן?
אתה רוצה סקופים?
היום בבוקר הוגשה עתירה לבית המשפט העליון בזכות חשיפה שלי על מכרז תפור, כל המדינה דיברה על העץ הנופל בטבריה, רק אני חשפתי שבמשך שנתיים הייתה תלונה בנושא, ועל זה עשו פולואפ בכל העיתונים הארציים.
אתה יודע מה זה להיות בשולחן העגול של ניר חפץ, או שגם הוא לא נחשב בעיניך יותר מידי? אתה יודע מה זה לקבל פעמיים מצטיין של ידיעות תקשורת?
קיצור מה אני עונה לך בכלל, אתה לא שווה את זה.
שב בפינה שלך ותשתדל לא לעשות יותר מידי תנועות, כי זה ייקח לי בדיוק 10 שניות לארגן לך באן לאלתר.
ולך, אדון צלם יקר, אני מציע לך לשקול מילים, באמת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 30-03-09, 21:42   #46
The Sun
Banned

asdasd - אולי בלי להתכוון, אבל ההודעה שלך הייתה מאוד מזלזלת מהצד.

רק רציתי לכתוב את זה.
The Sun מנותק  
ישן 30-03-09, 21:46   #47
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי asdasd צפה בהודעה
אחלה בחלה. זה לא באמת מעניין אותי מי אתה ומה אתה עושה. בניגוד למה שאתה כנראה חושב, מטרת ההודעה שלי לא היתה לזלזל בך ובמה שאתה עושה, כי שוב- באמת שזה לא מעניין אותי. תעשה מה שעושה לך טוב.
מטרת ההודעה שלי היתה להביע את מורת רוחי כנגד ההתנשאות הבלתי פוסקת שלך, והזלזול שלך באנשים אשר לא מאמצים את סגנון החיים שלך, אשר מלווה בתחושת עליונות ,נלוזה למדי, מעצם היותך "שונה" מהמקובל בחברה במספר פרמטרים שוליים.
עצם ההצטדקות שלך בפני רק מוכיחה את מה שאני אומר, ומעידה על פגם פסיכולוגי חמור. במקומך (וזאת אני אומר בשיא הכנות, בלי ולו שמץ של טינה), הייתי שוקל ללכת לטיפול.

אין לי התנשאות ואין לי זלזול, אני בסך הכל אמרתי את דעתי ואבהיר אותה שוב בגלל שאנשים מאותגרים שכלית כמוך זקוקים לפרשנות על מנת להבין מי נגד מי.
אני מעריך את רוז'ה סעד, אני חושב שהוא פוטנציאל אדיר, אני חושב שהוא בחור על הכיפאק, ואני גם סבור שזכותו המלאה וזה לא עניין של אף אחד שהוא החליט להנמיך פרופיל ולעזוב את התחרויות.
אני גם חושב שנכון לעכשיו הוא נראה יפה מאוד, אלא מה, כשבאים ואומרים על באדיבילדר אדיר כמוהו, שהפסיק להתאמן וירד משמעותית בגודל ואיכות (ואני בטוח אבל ממש בטוח שרוז'ה יסכים איתי לגמרי בקטע הזה) שהוא ב"שייפ טוב מאוד", ראיתי לנכון להכניס פרופורציות, זה הכל.
התגובה השנייה שלי הגיעה בהמשך לתגובה של הגולש אשר כתב כאן ש"צריך לעזוב את התחרויות כדי לעשות משהו עם החיים שלך", נתתי לו דוגמא שאפשר גם וגם, זה הכל.
ההודעה שלך הייתה כל כך מטומטמת ותלושה מהמציאות, שהייתי חייב לסגור אותה, אל תיכנס לפינות האלה, תאמין לי שאתה לא רוצה להיכנס אליהם.
אגב אם היה כתוב לך שם כתב מעריב זה היה מספק אותך אה? חבל שכתבים במעריב מרוויחים היום חצי ממני ועוד קורעים להם את הטוכעס ומתייחסים אליהם כמו לכלבים.
אנשים עושים בחיים שלהם כל מיני שיקולים, אולי פעם תבין את זה.
כל אופן גמרתי להתווכח איתך, תתעסק בעניינים אחרים, יותר טוב בשבילך.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 30-03-09, 21:56   #48
Mr.Bazooka

ציטוט:
רק בישראל אדם ששונא ספורט מסויים נרשם לפורום כדי להתנגח עם מי שאוהב את הספורט הזה.
מזכיר לי קצת איזה ייצור מהשכונה של הורים של אשתי, ששונא דת, מקלל דתיים, מעשן באמצע הרחוב ביום כיפור, אבל מה: כל יום כמעט הוא הולך לבית כנסת.
סיפור אמיתי, נשבע לכם.
זה בערך כמו שאני ארשם עכשיו לפורום של חובבי אופנים ואתחיל להטיף להם שהכי טוב זה ללכת ברגל.
לא שונא את הספורט..אבל ידוע כמה שמזלזלים במתחרים בארץ לא התכוונתי שמיש עוסק בספורט הזה אין לו מה לעשות עם החיים שלו אלא לקחת פסק זמן ולהתחיל ללמוד ולהתקדם ולהשאיר את זה בתור תחביב..

יש כאן אנשים שלא שווים התייחסות עם רמת ההתנהגות שלהם לא מתכוון לרדת לרמה שלהם את הכעסים שלהם שיוציאו במכון.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 21:59   #49
Mr.Bazooka

ציטוט:
מה הקשר מר. ???
אכלת מסטיק מקולקל במקרה ?
אתה זה המצחיק עם השגיאות כתיב לא?
חתיכת פושטק

ציטוט:
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 22:00   #50
Mr.Bazooka

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
חחחחחח איזה תירוץ עלוב וטיפשי!
בן אדם שאוהב את הספורט לא מתחרה ומתאמן ומשקיע בישביל הכסף אלה כי הוא אוהב את מה שהוא עושה ואת ההשקעה בספורט!הוא לא חושב "זה משתלם לי כל זה?!" כי חיים פעם אחת ואם אוהבים משהו אז עושים!ואם לא יושבים כמו קוקסינלים בבית ואומרים "אני אוהב אבל זה לא משתלם לי אז אני אולי עדיף ישב בבית ולא יצא בכלל מהבית ככה אני אחסוך לעצמי הוצאות ואולי לא להתקלח ולחסוך במים?"
בן אדם שאוהב את הספורט ממשיך להתקדם ונישאר בו גם אם מדובר ב2 עבודות ולהחזיק דירה אם אישה וילד,ראה דוגמא?ניגרי ענק וסטס מאשדוד.
לא התכוונתי לזלזל לרגע באנשים שכאן..פשוט אני חושב שלא שווה להתחרות כאן בארץ כל כך הרבה מאמץ לענף שלא תופס כמו בחו"ל

ציטוט:
במילה אחת אתה מלך.
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 22:05   #51
The Sun
Banned

ה"רק רציתי לכתוב את זה" היה בשביל לא לתפוס צד בויכוח המיותר הזה
The Sun מנותק  
ישן 30-03-09, 22:08   #52
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the sun צפה בהודעה
ה"רק רציתי לכתוב את זה" היה בשביל לא לתפוס צד בויכוח המיותר הזה
ויכוח מיותר או לא באמת הגיע הזמן שהאנשים פה יפסיקו לתפוס תחת ולזלזל באנשים אחרים וזה שהם מתחרים לא אומר עליהם כלום ואני גם לא מבין ואני בחיים לא אבין למה אנשים מנסים להתפאר ולהרים את האף גבוה לשמיים כשהם בסך הכול עוד אנשים רגילים מן השורה שמנסים לסגור את החודש כמו 99% מהמדינה הזאת...
goldBEN מנותק  
ישן 30-03-09, 22:08   #53
Mr.Bazooka

ציטוט:
ואתה זה שמנסה להעלות במסה בעזרת אכילת מסטיקים ?

תפרוש
לך תרכב על טיל זילזל

ציטוט:
במילה אחת אתה מלך.
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 22:10   #54
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
חח איזה עלוב נפש אתה.
רדיו קול רגע בהנהלת חיים הכט מעסיק כוכבים כמו יובל בנאי, פרופ רולידר, עמי כברי, מתי גולן, יש לו למעלה מ 85 אחוזי האזנה בכל אזור הגליל והעמקים, מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך.
אינדקס הגליל מופץ בעשרות אלפי עותקים, יש לו כוח עצום.
אני עשיתי את הבחירות שלי, ככה מתאים לי כרגע, הייתי סגור בערוץ אחד חתיכת פישר עלוב נפש שכמוך, אבל היו לי כמה שיקולים שבגללם לא סגרתי את זה.
איזה מושג יש לך בכלל לגבי מי אני ומה אני, לקחת כרוניקה מהאתר של הרדיו יה מסכן?
אתה רוצה סקופים?
היום בבוקר הוגשה עתירה לבית המשפט העליון בזכות חשיפה שלי על מכרז תפור, כל המדינה דיברה על העץ הנופל בטבריה, רק אני חשפתי שבמשך שנתיים הייתה תלונה בנושא, ועל זה עשו פולואפ בכל העיתונים הארציים.
אתה יודע מה זה להיות בשולחן העגול של ניר חפץ, או שגם הוא לא נחשב בעיניך יותר מידי? אתה יודע מה זה לקבל פעמיים מצטיין של ידיעות תקשורת?
קיצור מה אני עונה לך בכלל, אתה לא שווה את זה.
שב בפינה שלך ותשתדל לא לעשות יותר מידי תנועות, כי זה ייקח לי בדיוק 10 שניות לארגן לך באן לאלתר.
ולך, אדון צלם יקר, אני מציע לך לשקול מילים, באמת.
ידידי ניגרי זה האשם כותב אלייך עכשיו ואתה יודע שאני מכבד אותך לכן מה שיש לי להגיד לך אני אגיד לך בפנים בהזדמנות ולא מאחורי מקלדת אבל רק שתדע שציפיתי ממך ליותר.כבאדיבילדר כאדם וכמישהו שמתעסק בתקשורת אתה אמור לדעת איך להגיב בחוזקה כשצריך ומתי פשוט להודות שמשאמרת הוא לא מדויק.אתה מגיב באימפולסיביות נדלק מהר ויורד לשפה לא נאותה ומתחיל לקלל אחי זה חוסר בטחן עצמי.פתאום אתה נזכר להחמיא לרוזה אחרי שעשית ממנו סמרטוט ומה גם שכחת שדיברת לא לעניין על קובי חיים.בקיצור אחי לטובתך תהיה יותר עדין כי לקטול אנשים מאחורי מקלדת זה לא גבורה.אגב כל עבודה מכבדת את בעליה מבחינתי עדיף פועל זבל בייישן וצנוע על מנכל שמסתכל על אנשים מלמעלה .
hachem-01 מנותק  
ישן 30-03-09, 22:15   #55
Mr.Bazooka

חבל שאתם יורדים לרמה כזאת..אני יכול לתאר לעצמי כמה אתם אוהבים תענף הזה אבל בחייכם לשחק במי יותר מצליח בחיים?ידעתם טוב מאוד למה אני מתכוון אולי הניסוח שלי הטעה אתכם אבל הבנתם תעיקרון

ציטוט:
במילה אחת אתה מלך.
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 22:16   #56
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

האשם אחי אני מעריך אותך לא פחות, אבל אתה טועה.
לא עשיתי מרוז'ה סמרטוט בשום שלב, כתבתי את דעתי על כך שקרנבל ה"שייפ טוב מאוד", הוא לא ענייני כאשר מביאים תמונות של בחור שאיבד מאסה, ובחייאת אחי, אם אני עושה עכשיו טלפון לרוז'ה הרי בעצמו הוא יגיד לי שהוא רחוק מאוד מרמתו בעבר אז על מה הויכוח?
לגבי עניין הפתיל קצר, כאשר אדם לא מכבד וכותב הודעה שהיא כולה פרובוקציה, חשוב להעמיד דברים על מקומם.
האיש לא מבין בכלל בתקשורת והוא עשה פה פרשנות בגרוש ורבע, זלזל בכלי תקשורת לגיטימיים וחשובים שעושים עבודת קודש בפריפריה (וזה לא פחות חשוב מאשר מי שמדווח בערוץ 2 שהכנרת ירדה ב 2 סנטימטר), ועל זה הגיעה תשובה.
דרך אגב התשובה הבאמת רצינית תתקבל בעוד כמה דקות מהאחראים כאן, הבחור הנכבד שכח של מי הפורום הזה.

ניגרי ענק מנותק  
ישן 30-03-09, 22:17   #57
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
ידידי ניגרי זה האשם כותב אלייך עכשיו ואתה יודע שאני מכבד אותך לכן מה שיש לי להגיד לך אני אגיד לך בפנים בהזדמנות ולא מאחורי מקלדת אבל רק שתדע שציפיתי ממך ליותר.כבאדיבילדר כאדם וכמישהו שמתעסק בתקשורת אתה אמור לדעת איך להגיב בחוזקה כשצריך ומתי פשוט להודות שמשאמרת הוא לא מדויק.אתה מגיב באימפולסיביות נדלק מהר ויורד לשפה לא נאותה ומתחיל לקלל אחי זה חוסר בטחן עצמי.פתאום אתה נזכר להחמיא לרוזה אחרי שעשית ממנו סמרטוט ומה גם שכחת שדיברת לא לעניין על קובי חיים.בקיצור אחי לטובתך תהיה יותר עדין כי לקטול אנשים מאחורי מקלדת זה לא גבורה.אגב כל עבודה מכבדת את בעליה מבחינתי עדיף פועל זבל בייישן וצנוע על מנכל שמסתכל על אנשים מלמעלה .
הודעה מעולה, האשם!
מקווה שיפיקו ממנה את מה שבאמת צריך להפיק ממנה.
goldBEN מנותק  
ישן 30-03-09, 22:20   #58
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.bazooka צפה בהודעה
לא התכוונתי לזלזל לרגע באנשים שכאן..פשוט אני חושב שלא שווה להתחרות כאן בארץ כל כך הרבה מאמץ לענף שלא תופס כמו בחו"ל
מתי אנשים כמוך יקלטו שכדי לצאת לחו"ל אתה צריך להתחרות פה?!או פשוט לעבור לחו"ל שזה הוצאה כספית עצומה?
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 30-03-09, 22:31   #59
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

לא יודע ממה אתם עשויים,

אבל לנצל "קשרים" ולתת באן למישהו שלא מסכים עם הדעות שלך, שהתבטא בדרך לגיטימית לחלוטין, זה משהו שהוא לא צודק והגיוני. (אפילו שהסיבה לכך היא טענה שההודעה שלו היא כולה פרובוקציה)

אתם אנשים מבוגרים, יותר ממני, עם יותר ניסיון חיים, אבל מה שעכשיו הלך פה זה דבר תת רמה לחלוטין, שלא הייתי מצפה שיעשו אותו.
BodyKilo מנותק  
ישן 30-03-09, 22:31   #60
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodykilo צפה בהודעה
לא יודע ממה אתם עשויים,

אבל לנצל "קשרים" ולתת באן למישהו שלא מסכים עם הדעות שלך, שהתבטא בדרך לגיטימית לחלוטין, זה משהו שהוא לא צודק והגיוני. (אפילו שהסיבה לכך היא טענה שההודעה שלו היא כולה פרובוקציה)

אתם אנשים מבוגרים, יותר ממני, עם יותר ניסיון חיים, אבל מה שעכשיו הלך פה זה דבר תת רמה לחלוטין, שלא הייתי מצפה שיעשו אותו.
למי נתנו באן אחי?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח
Pro_XXL_Universe מנותק  
נושא נעול