ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-09, 18:06   #1
avishav1
חבר פעיל

אמממ חימום אני עושה תמיד,מנוחה תמיד יש,המשקלים לא גבוהים מידי..אני כן מגיע לכשל לפעמיים אבל אני לא מרגיש שאני הורג את עצמי..קשה זה כן אבל לא הורג.
אני לא מתאמן בזמן פציעה ...
יכול להיות שזה הטכניקה?
בנץ' פרס ומילטרי אלה התרגילים היחידים שצריך טכניקה בשבילם. מילטרי המאמן אמר שאני עושה טוב ובנץ' פרס גם כן לא העיר.
אני זוכר שנפצעתי מהלחיצה צרפתית אחרי סט ששמתי 6 קילו בכל צד ואז סט אחרי זה הוספתי קילו וחצי כל צד ובחזרה השביעית חטפתי קליק במרפק,כאב לי קצת ועבר..אימון אחר כך בבנץ' פרס הבנתי אני פצוע עד היום..
avishav1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 18:19   #2
sami04
חבר פעיל

תקפה אותי פציעה בגב שהשביתה אותי לחודשיים, עכשיו אני עדיין עם שאריות בגב + כאבים בשאר הגוף. חולשה ברגליים, כאבים במותן וכאבים במפשעה. אתה לא לבד.
sami04 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 19:46   #3
ניר.מ.
חבר פעיל

עוסק ב:: הכנת אוכל,אכילה
חדר כושר: המרגנית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avishav1 צפה בהודעה
אמממ חימום אני עושה תמיד,מנוחה תמיד יש,המשקלים לא גבוהים מידי..אני כן מגיע לכשל לפעמיים אבל אני לא מרגיש שאני הורג את עצמי..קשה זה כן אבל לא הורג.
אני לא מתאמן בזמן פציעה ...
יכול להיות שזה הטכניקה?
בנץ' פרס ומילטרי אלה התרגילים היחידים שצריך טכניקה בשבילם. מילטרי המאמן אמר שאני עושה טוב ובנץ' פרס גם כן לא העיר.
אני זוכר שנפצעתי מהלחיצה צרפתית אחרי סט ששמתי 6 קילו בכל צד ואז סט אחרי זה הוספתי קילו וחצי כל צד ובחזרה השביעית חטפתי קליק במרפק,כאב לי קצת ועבר..אימון אחר כך בבנץ' פרס הבנתי אני פצוע עד היום..
זה כבר לא חדש שלחיצה צרפתית זה מתכון לפציעות במפרקים..אם אתה ככה נפצע בתדירות גבוהה אז זה התרגיל הראשון שהייתי מחליף. תנסה לא להגיע לכשל בזמן הקרוב ותאמין לי זה לא יפגע בצורה משמעותית בשיפור שלך....בכל מקרה בהצלחה והחלמה מהירה
ניר.מ. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-09, 20:22   #4
avishav1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoshi-moto צפה בהודעה
אחת הסיבות שהפסקתי להמאן היה בגלל שכבר הרגשתי שאני עשוי מחול.

פציעות מכל כיוון. חלקן כבדות חלקן פחות.
הייתי מוגבל בהמון תרגילים, והבנתי שלפחות כרגע כדאי שאני אנוח מהאימונים.

בלי שום קשר שהיו עוד המון סיבות.(בעיקר כלכליות)
כן..אני מבין אותך...
ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניר.מ. צפה בהודעה
זה כבר לא חדש שלחיצה צרפתית זה מתכון לפציעות במפרקים..אם אתה ככה נפצע בתדירות גבוהה אז זה התרגיל הראשון שהייתי מחליף. תנסה לא להגיע לכשל בזמן הקרוב ותאמין לי זה לא יפגע בצורה משמעותית בשיפור שלך....בכל מקרה בהצלחה והחלמה מהירה
אני יודע..אני לא יעשה אותו יותר בחיים ושאני אחזור להתאמן אני ינסה לא להגיע לכשל.
תודה אחי
avishav1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה