ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-04-09, 21:22   #1
NsX
חבר מתחיל

ברירת מחדל שאלה| לגבי כל אכילה ומנוחות וכל זה

אוקיי אז ככה אני מתאמן כבר 3-4 שנים בערך ומתאמן רגיל לא שומר על אכילה בלי אבקות והכל בלי מנוחות לא עובד נכון בכלל בוא נגיד ככה והגעתי לתוצאות מדהימות יפות גדולות ורצויות לעומת זאת חבריי שמתאמנים יחד איתי כמעט ביחס שווה מתאמנים נכון מתאמנים עם תפריטים מנוחות אך הם לא מגיעים לתוצאות כמוני אני התחלתי את הכל עם 60 קילו ונשארתי 60 קילו וכל מה שקרה זה הנפח של הגוף ממש התעצם ניהיה ממש גדול וחזק ב8 קילו ביד קידמית פתאום הגעתי ל22 קילו השאלה שלי היא כזאת...

איך יכול להיות שאחד כמוני שממש לא שם ** על כל התפריטים והכל ופשוט התאמן רגיל וחזק הגיע לתוצאות ממש ממש יפות ולעומת זאת אחרים לא מגיעים כאילו אולי קצת ממש בקטנה לא רואים אליהם או משהו אזז מישהו יכול להסביר לי את העיניין הזה?
תודה רבה לעונים
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 21:40   #2
TheRock
משתמש פעיל

הסמל האישי שלTheRock

גנטיקה... אוליי?

ובלי להעליב אחי ל3-4 שנים זה לא משהו להרים 22 יד קידמית אפילו כל יד
וגם בקשר למראה (בחתימה שלך) אתה נראה כמו מישהו שמתאמן שנה ככה לא יותר..
אז תחשוב שאם היית מתאמן נכון אוכל נכון ונח היית נראה הרבה הרבה יותר טוב מעכשיו
TheRock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 21:55   #3
NsX
חבר מתחיל

אמממ שניה אני אראה לך תמונה שלי בהודעה פרטית ולא מה שאתה רואה בחתימה וכן 22 קילו זה הכי נכון לי להרים ברור שאני יכול לעשות עם 25 או 30 אבל אין טעם זה סתם כבד ולא מרגיש שאני עושה עם זה משהו...
גנטיקה? לא נראה לי אין מישהו במשפחה שלי עם גוף או משהו...
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 22:09   #4
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nsx צפה בהודעה
אמממ שניה אני אראה לך תמונה שלי בהודעה פרטית ולא מה שאתה רואה בחתימה וכן 22 קילו זה הכי נכון לי להרים ברור שאני יכול לעשות עם 25 או 30 אבל אין טעם זה סתם כבד ולא מרגיש שאני עושה עם זה משהו...
גנטיקה? לא נראה לי אין מישהו במשפחה שלי עם גוף או משהו...
אנשים אחרי כמה חודשים של אימונים מרימים כמוך עם טכניקה מעולה אז מה אתה חופר ומזיין את המוח?
במבט שני על החתימה שלך אני גם רואה שהגוף שלך אחד המוזרים והוא גם נראה מרוח כמו לא יודע מה...תראה את הפטמה השמאלית שלך..מה נסגר איתה בדיוק?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 22:19   #5
NsX
חבר מתחיל

וואלה לא ידעתי שאנשים שמתחילים אחרי כמה חודשים מגיעים לכאלה משקלים לא נשמע הגיוני מה שאתה מדבר...
ומה אתה יורד על הגוף שלי מה יש לכל אחד יש פגמים אני לא מבין מה הבעיה עם הפטמה השמאלית שלי
התרגשת אתה יותר מידי אני רואה... שיהיה
כולה שאלתי איך זה שאני לא מתאמן נכון ועצלן וחברים שלי רציניים לא מתפתחים יעני אני לא עושה כלום בתכלס...
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 22:22   #6
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
וואלה לא ידעתי שאנשים שמתחילים אחרי כמה חודשים מגיעים לכאלה משקלים לא נשמע הגיוני מה שאתה מדבר...
ומה אתה יורד על הגוף שלי מה יש לכל אחד יש פגמים אני לא מבין מה הבעיה עם הפטמה השמאלית שלי
הרגשת אתה יותר מידי אני רואה... שיהיה
כולה שאלתי איך זה שאני לא מתאמן נכון ועצלן וחברים שלי רציניים לא מתפתחים יעני אני לא עושה כלום בתכלס...
אתה יענו שואל בעקיפין "איך זה שאני סוס וחברים שלי שחיפים הומואים?"..חחחחחחחח!!...
בכל מקרה, אתה לא מבין הרבה ולא ראית הרבה דברים כנראה אז לא משנה...
אם אתה חושב ש22 זה כבד ומרשים אז תדע שזה לא. ...
ולהתאמן 3 שנים ולהישאר על אותו משקל אומר שהתפתחת? :s

הגיע הזמן להיכנס לפרופורציות בן אדם...

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 04-04-09, 22:33   #7
NsX
חבר מתחיל

לאאא לא הבנת אותי...
לא יודע המ עוד יש לי לראות כאילו ראיתי סוסים כאלה מפלצות אף אחד לא עשה נגיד עם איזה 50 קילו כל יד לא ראיתי כזה דבר אם אתה כן אם ראית כזה דבר תעצור אותי כבר.....
וכן לדעתי 22 זה מרשים כל יד לא? כאילו אתה רציני 22 זה כלום? מישהו שמתאמן אחרי חודש יכול להרים 22?
3 שנים בערך אני מתאמן משהו כזה לא בטוח בדיוק פחות או יותר אבל כן זה מוזר לא? התחלתי 60 ואני עדיין 60 השאלה שלי הייתה איך זה שאני נשאר ככה ורק גודל פיזית וכן איך זה שאני סוס וחברים שלי שחיפים הומואים?? תסביר לי אתזה?
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 22:38   #8
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
לאאא לא הבנת אותי...
לא יודע המ עוד יש לי לראות כאילו ראיתי סוסים כאלה מפלצות אף אחד לא עשה נגיד עם איזה 50 קילו כל יד לא ראיתי כזה דבר אם אתה כן אם ראית כזה דבר תעצור אותי כבר.....
וכן לדעתי 22 זה מרשים כל יד לא? כאילו אתה רציני 22 זה כלום? מישהו שמתאמן אחרי חודש יכול להרים 22?
3 שנים בערך אני מתאמן משהו כזה לא בטוח בדיוק פחות או יותר אבל כן זה מוזר לא? התחלתי 60 ואני עדיין 60 השאלה שלי הייתה איך זה שאני נשאר ככה ורק גודל פיזית וכן איך זה שאני סוס וחברים שלי שחיפים הומואים?? תסביר לי אתזה?
בוא נתחיל ככה, סוס אתה לא. לא מבחינת הכוח שלך ולא מבחינת המאסה שלך.
בסך הכול יש לך עוד גוף שהוא קצת, אבל ממש קצת, מעל הממוצע הארצישראלי.
בנוסף לגאווה שלך שאני ממש לא בטוח מאיפה היא הוקרצה לה אתה גם לא מובן- אתה נשאר ככה ורק גודל פיזית?

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 04-04-09, 22:41   #9
NsX
חבר מתחיל

כן בדיוק נשאר ככה ורק גודל פיזית...
מה קרה לך חחח אני בין הסוסים בעולם עם גוף של אל יווני מי יכול עלי?
מי בגיל 16 יכול להרים כמוני ויש לו גוף כמוני מי??
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 22:52   #10
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
כן בדיוק נשאר ככה ורק גודל פיזית...
מה קרה לך חחח אני בין הסוסים בעולם עם גוף של אל יווני מי יכול עלי?
מי בגיל 16 יכול להרים כמוני ויש לו גוף כמוני מי??
אתה על הפנים...
בנוסף למאסה שלך ולכוח שלך אתה גם לא מצחיק ואם ניסית אז אתה גם לא ציני בשיט...אז תפרוש...

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 04-04-09, 22:55   #11
NsX
חבר מתחיל

מה למה ככה? ראית פעם מישהו בן 16 כמוני?
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 23:26   #12
Biceps mAn
חבר פעיל

במקום לבלבל ת'מוח שים תמונות שנראה על מה הרעש
Biceps mAn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 23:29   #13
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

קבל משתמש מהפורום שהוא גם בן 16 ומתאמן הרבה פחות ממך והוא יותר מרשים ממך, בעל מאסה יותר גדולה משלך והוא גם יותר חזק ממך (כל הנתונים האלה זה ממה שהוא כתב פה בפורום)- http://israelbody.com/member.php?u=18393

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 04-04-09, 23:37   #14
NsX
חבר מתחיל

פיי יא איזה מלך הוא בטח כל היום מתאמן.... איזה מזל שאני לא צריך לקרוע את עצמי ....
אז מה אתה אומר לפרוש? לא שווה אפילו לנסות להשקיע אפילו...
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 23:42   #15
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NsX צפה בהודעה
פיי יא איזה מלך הוא בטח כל היום מתאמן.... איזה מזל שאני לא צריך לקרוע את עצמי ....
אז מה אתה אומר לפרוש? לא שווה אפילו לנסות להשקיע אפילו...
חחחחחחחחח
איזה יופי!
בנוסף להכול אתה גם טמבל! D:
מעולה!!!

אני לא אומר שתפרוש או משהו חס וחלילה!! פשוט תיכנס לפרופורציות בנוגע לתוצאות שלך שלתקופה של 3 שנים על הפנים. אבל באמת על הפנים.

ד''א, הנה תמונה של שינוי מטורף:

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 04-04-09, 23:48   #16
NsX
חבר מתחיל

קיצר בכל מה שאמרתי צחקתי עזוב את זה שמשעמם לי ברמות עכשיו בדיוק נפלת אצלי אז התחלתי סתם לזיין לך את השכל.... לקחת הכל ברצינות אה? תיהיה בריא
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-04-09, 00:54   #17
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

אחי אני לא מבין מה אתה תופס מ22 ק"ג? אני בן 15 מתאמן בבית חצי שנה התחלתי להרים כל יד (קדמית) 5 ק"ג והיום אני מרים 20 ק"ג ככה ש22 ק"ג ל3 שנים לא ממש מכובד...
ישן 05-04-09, 01:04   #18
NsX
חבר מתחיל

אמרתי שאני מתאמן עם 22 יכול יותר אבל אל תתפסו אותי עם ה3 שנים נראה לי פחות בערך התחלתי בגיל 15
NsX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-04-09, 07:02   #19
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אני לא מאמין איך כל דיון כמעט נגרר לפסים אישיים... ועם כל הכבוד לכולנו יש פגמים ואף אחד לא מושלם ולהדגיש ולרדת על הפגמים של מתאמן אחר זה הדבר הכי לא בוגר ולא מפרגן שיש.

לnsx - גנטיקה לאו דווקא אומר שהמשפחה שלך כולם שריריים, לא כולם משתמשים בזה ולא לכולם יש את זה, בכל אופן 3-4 שנים זה הרבה זמן להתאמן גם עם אימונים לא אופטימליים עדיין תהיה התקדמות משמעותית. בכל אופן, באיזשהו מקום ההתקדמות נעצרת ואז צריך לשפר את האימון ו/או תזונה. כל אחד נתקע בשלב הזה במוקדם או במאוחר. ולא חסרים מתאמנים שחושבים שהם מבינים בתזונה ו/או אימונים ומשקיעים המון המון המון ובעצם לא עושים את זה כמו שצריך ולכן ההתקדמות המועטה.

ומבלי לראות תמונות שלך או משהו - אמרת שהתחלת משקל 60 קילו ונשארת 60 קילו. ככה או ככה זה משקל מאוד נמוך גם אם אתה מאוד נמוך. עצם העובדה שלא עלית במשקל אבל גדלת בשריר אומר שירדת באחוזי שומן ככל הנראה. בכל אופן צר לי לבשר לך אבל ההתקדמות שלך אינה טובה ביחס לזמן שאתה מתאמן. תעצור ותחשוב אם אתה מרוצה מהמצב - סבבה. אם אתה רוצה להתקדם עוד (ותאמין לי שיש לאן, מבלי לראות אותך) אז שווה להתייעץ לגבי אימונים ותזונה.

בהצלחה,
אופיר.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-04-09, 07:14   #20
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אני לא מאמין איך כל דיון כמעט נגרר לפסים אישיים... ועם כל הכבוד לכולנו יש פגמים ואף אחד לא מושלם ולהדגיש ולרדת על הפגמים של מתאמן אחר זה הדבר הכי לא בוגר ולא מפרגן שיש.

לnsx - גנטיקה לאו דווקא אומר שהמשפחה שלך כולם שריריים, לא כולם משתמשים בזה ולא לכולם יש את זה, בכל אופן 3-4 שנים זה הרבה זמן להתאמן גם עם אימונים לא אופטימליים עדיין תהיה התקדמות משמעותית. בכל אופן, באיזשהו מקום ההתקדמות נעצרת ואז צריך לשפר את האימון ו/או תזונה. כל אחד נתקע בשלב הזה במוקדם או במאוחר. ולא חסרים מתאמנים שחושבים שהם מבינים בתזונה ו/או אימונים ומשקיעים המון המון המון ובעצם לא עושים את זה כמו שצריך ולכן ההתקדמות המועטה.

ומבלי לראות תמונות שלך או משהו - אמרת שהתחלת משקל 60 קילו ונשארת 60 קילו. ככה או ככה זה משקל מאוד נמוך גם אם אתה מאוד נמוך. עצם העובדה שלא עלית במשקל אבל גדלת בשריר אומר שירדת באחוזי שומן ככל הנראה. בכל אופן צר לי לבשר לך אבל ההתקדמות שלך אינה טובה ביחס לזמן שאתה מתאמן. תעצור ותחשוב אם אתה מרוצה מהמצב - סבבה. אם אתה רוצה להתקדם עוד (ותאמין לי שיש לאן, מבלי לראות אותך) אז שווה להתייעץ לגבי אימונים ותזונה.

בהצלחה,
אופיר.
חחחחחחחח ניסית לצאת מתוחכם וזה בשביל לעזור לו אבל לא קראת שהוא בן 16, מתאמן כבר שלוש שנים והוא אומר שהוא התחיל מגיל 15 בערך (וזה קצת פחות מ3 שנים לפי טענתו). (:
חחחחחח נער מאוד מיוחד!!

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
תגובה