ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-07-13, 13:29   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן
ברירת מחדל בלעדי לישראלבודי: תמיר עבוד מדבר אחרי אליפות העולם של ibff

הבוקר שוחחתי עם תמיר שכזכור השיג את המקום השני באליפות שהתקיימה בסלובניה

הינה מה שהיה לו להגיד:

"יש תמיד אנשים שיהיה להם דברים רעים להגיד אבל הרוב מפרגנים. אני גם חושב שכל עניין האיגודים, בסופו של דבר אתה נשאר עם התואר. אנשים בחוץ, אף אחד לא שואל אותך איזה איגוד זה. יודעים שאתה סגן מר עולם. עבורי זה כבוד ענק. אני חושב שהרמה הייתה טובה היחס היה מעולה, הרגשנו שמכבדים אותנו וזה דבר חשוב מאוד. באף איגוד בארץ לא פגשתי אדם כמו סטיבן בדגר (נשיא האיגוד בישראל. א.ע.) שאכפת לו כל כך. הוא לא עוזב אותך, הוא בקשר כל השנה. הוא מימן מכיסו צבע לתחרות לכולם, את ההרשמה, את המלון. סטיבן הבטיח שמי שלוקח אוברול בארץ מקבל כסף והוא קיים - כי סשה שלקח אוברול קיבל את כל מימון היציאה לתחרות על חשבון סטיבן.
זה הדבר הנכון לעשות, לקדם ככה את הספורט ולא לתת סתם ככה כסף לאנשים. ככה הוא מבטיח שתהייה התקדמות.
התכוננתי 8 שבועות כי הייתי חטוב גם לפני כן. במדידות של איאל חסון יצאתי על קרוב ל 3 אחוז שומן הייתי קרוב ל 80 קילו על הבמה יבש לגמרי. בחרתי להתחרות באתלטיק למרות שיכולתי להתחרות גם בבאדיבילדינג. מבחינת הקטגוריות, התקנון מאפשר ללכת לאתלטיק אם אתה עד 5 קילו מעל הגובה שלך. היו 8 מתחרים בקטגוריה שלי, ומבחינתי זה הישג גדול.
המטרה שלי להתחרות שנה הבאה גם בבאדיבילדינג ואולי גם באתלטיק אם המשקל יאפשר את זה. לא נכון להגיד שיש הבדלי רמה בין האיגודים בתחרויות החובבים, התחרות של נאב"א מתקיימת באותו מקום שבועיים לפני וכנ"ל באוקטובר באיטליה. המון מתחרים עולים בשני האיגודים אז מה השטויות האלה של להגדיר רמה לפי איגוד. זה לא עובד ככה. אני חושב ש ibff בישראל יש עתיד מבטיח, ומתכונן כבר מעכשיו לאליפות העולם בשנה הבאה. לעומת שנה שעברה הוספתי כמעט 7 קילו, והכוונה כמובן לעלות עוד".

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-07-13, 14:35   #2
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

כל הכתבה הוא רק מנסה להצדיק את עצמו על זה שהוא מתחרה באיגוד אחר כל הכבוד על התוצאה העצמית אין ספק מגיע לו אבל אני חושב שאם הייתי במקומו זה היה מציק לספר לאנשים שאני סגן מר עולם ובתוך הלב לדעת שזה לא באמת

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-07-13, 14:53   #3
nadavmoore
חבר פעיל

איך מישהו מסוגל לכתוב שהוא יצא "כמעט 3 אחוז שומן" ולהאמין לעצמו?
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-07-13, 15:57   #4
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
איך מישהו מסוגל לכתוב שהוא יצא "כמעט 3 אחוז שומן" ולהאמין לעצמו?
כמו שחדש אומר שהוא שותה 8 בקב1קי קולה ו20 ק1ראס1נים ורץ אחרי זה 80 קיל1מטר ואחרי זה גם אימון טבעות ואז הוא מוסיף ואומר שהוא טבעי ועל 5 אחוז שומן.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-07-13, 16:43   #5
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

הייתי מסביר , אבל כל בר דעת מבין שיש פה יותר מידי קשקושים
ישן 04-07-13, 17:58   #6
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

לא הייתי נתפס על הקטע של "3 אחוז"
אבל כיבדתי את תמיר שהוא רוצה לציין את זה
בכל אופן, הוא טוען שאיאל חסון ביצע את המדידה אני חושב שאין לנו בארץ הרבה אוטוריטות ברמה של איאל חסון
כך או כך עניין המספור בעיני ממש לא רלוונטי
מה שרלוונטי זה רק איך אתה נראה על הבמה ביחס למתחרים שמתמודדים מולך
בסך הכל, כל הכבוד לו
הוא בחר דרך והולך איתה
רינונים תמיד יהיו
סטיבן הוא איש מעולה שעושה כבוד למתחרים שלו, זה בטוח
האיגוד הזה בתחילת דרכו ושווה לתת לו צ'אנס

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 05-07-13, 01:27   #7
עמרי מרג
חבר פעיל

העובדה שהוא ציין (ואתה חוזר על כך) שה 3% זה אליבא איאל חסון רק פוגעת בו, באיאל.
כי זה מייד הופך אותו למישהו שכנראה לא מבין מי יודע מה...וחבל.
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-13, 17:49   #8
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

הייתי אומר כמה דברים חריפים על המונולוג הזה אבל אני באמת מעדיף שלא לגוע ולהסתכסך...שימשיך לחיות בסרט שלו
רק אומר שיש בעיתיות נוראית באיגוד שכ-ל מתחריו אומרים שהעיקר שיש להם תואר "מר ישראל" או "מר עולם" כי אנשיפ בחוץ לא במאת יודעים את ההבדל בין האיגודים והם באיגוד הזה כדי לקדם את השם שלהם בתור מאמנים
פשוט בושה לפיתוח גוף ולכל ספורטאי לומר דבר כזה

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.

נערך לאחרונה על ידי hypertrophy, 06-07-13 בשעה 17:53.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-07-13, 18:55   #9
DaSpider
חבר פעיל

מסכים ב100% עם יאיר, בן אדם עם גישה של ספורטאי אמיתי יעדיף להתמודד ולהפסיד לטובים ביותר מאשר לטפוח לעצמו על האגו בכך שהוא ימצא איפה הוא יכול להיות "אלוף מנייר".
ישן 06-07-13, 21:32   #10
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

יאיר, זה איגוד חדש וצריך לתת לו זמן
וסתם לסבר את האוזן, תמיר כבר זכה במר ישראל של ifbb פעם אחת, ב 2010 אם אינני טועה - בעד 75 קילו
אז מה זה אומר?
זה מכשיר אותו?
הרי ב ifbb יצאו קטגוריות של 2 אנשים ואפילו של מתחרה אחד (!) למשל חזי יריב ב 2011 או אראל אורן שנה קודם
לעומת תחרות ראשונה ב ibff השנה שהיו קטגוריות יחסית מלאות
ככה שזה בעיקר עניין של טיימינג
יכולים להיות מתחרים מעולים בכל האיגודים, אני לא חושב שיש לזה חוקים מוגדרים שייצא לך קאסט טוב דווקא פה או פה
אגב, גם אני לא מת על כך הקטע הזה של ריבוי מרי ישראל, אבל זו עובדה קיימת - וזה לגמרי עובד ככה גם בעולם
ibff הוא איגוד בינלאומי, סטיבן לא המציא אותו
זו המציאות וצריך לחיות איתה
בעיני הפתרון הוא לא להגביל מתחרים
כל אחד יעשה מה שטוב ומה שנכון בשבילו
ועוד דבר: אני מאוד אוהב את שיתוף הפעולה בין נא"ק ל ibff - במקום מלחמה ויריבות, קשר טוב ואפילו תיאום
טוב לכולם

ישן 07-07-13, 00:32   #11
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
יאיר, זה איגוד חדש וצריך לתת לו זמן
וסתם לסבר את האוזן, תמיר כבר זכה במר ישראל של ifbb פעם אחת, ב 2010 אם אינני טועה - בעד 75 קילו
אז מה זה אומר?
זה מכשיר אותו?
הרי ב ifbb יצאו קטגוריות של 2 אנשים ואפילו של מתחרה אחד (!) למשל חזי יריב ב 2011 או אראל אורן שנה קודם
לעומת תחרות ראשונה ב ibff השנה שהיו קטגוריות יחסית מלאות
ככה שזה בעיקר עניין של טיימינג
יכולים להיות מתחרים מעולים בכל האיגודים, אני לא חושב שיש לזה חוקים מוגדרים שייצא לך קאסט טוב דווקא פה או פה
אגב, גם אני לא מת על כך הקטע הזה של ריבוי מרי ישראל, אבל זו עובדה קיימת - וזה לגמרי עובד ככה גם בעולם
ibff הוא איגוד בינלאומי, סטיבן לא המציא אותו
זו המציאות וצריך לחיות איתה
בעיני הפתרון הוא לא להגביל מתחרים
כל אחד יעשה מה שטוב ומה שנכון בשבילו
ועוד דבר: אני מאוד אוהב את שיתוף הפעולה בין נא"ק ל ibff - במקום מלחמה ויריבות, קשר טוב ואפילו תיאום
טוב לכולם
אוקיי....בקטגוריה של בילדרים שלא חטובים מספיק בישביל להיות בפיטנס?אתה רציני?
אז כל העניין של ibff הוא עניין של "בוא נצא לחול לקחת """מר עולם""" כדי להאדיר את השם שלי כמאמן/מוכר חומרים כמו שכל המתחרים שלהם אומרים?
אז ב ifbb היו קטגוריות של מתחרה אחד או שניים.....אז?.....איפה זה מצדיק את עניין הארגונים הנוספים?
שנינו יודעים טוב מאוד שנאק הוקמה בדיעבד על מנת לייצר עבודה ומכירות לצוות של ראש הארגון בארץ ובדיוק באותה צורה עובד גם ifbb ואני מכיר את זה מבפנים [אני ברשותך לא אחשוף את המקורות שלי שהביאו אותי להבנה הזאת]
אבל אני לא צריך גם לחשוף את המקורות או לכתוב את הדברים האלו מהסיבה הפשוטה שזה נאמר בגלוי ע"י כולם ואם לא בגלוי אז צריך לדעת לקרוא בין השורות
אז גבר....אם זה -פיתוח גוף בישבילך פשטנו את הרגל סופית

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 07-07-13, 07:54   #12
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

אני לא אומר אם זה מצדיק או לא מצדיק
אף אחד לא שואל אותנו
וזו עובדה שקמו עוד איגודים
אני אומר שאי אפשר להגדיר רמה של מתחרים רק לפי שם של איגוד
אפשר לשחק בנדמה לי ולייחל למצבים כאלה ואחרים אבל מצד שני יש את המציאות
לפעמים יש לה חוקים משלה, שלא מתחשבים באג'נדות שלך או שלי
בכלים האלה צריך לעשות מה שאפשר כדי שהספורט יתקדם
השורה התחתונה היא שאם יש 4 איגודים זה גם טוב וגם רע
אני מעדיף לקחת את הטוב ולהעצים אותו

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 07-07-13 בשעה 08:16.
ישן 08-07-13, 01:28   #13
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני לא אומר אם זה מצדיק או לא מצדיק
אף אחד לא שואל אותנו
וזו עובדה שקמו עוד איגודים
אני אומר שאי אפשר להגדיר רמה של מתחרים רק לפי שם של איגוד
אפשר לשחק בנדמה לי ולייחל למצבים כאלה ואחרים אבל מצד שני יש את המציאות
לפעמים יש לה חוקים משלה, שלא מתחשבים באג'נדות שלך או שלי
בכלים האלה צריך לעשות מה שאפשר כדי שהספורט יתקדם
השורה התחתונה היא שאם יש 4 איגודים זה גם טוב וגם רע
אני מעדיף לקחת את הטוב ולהעצים אותו
ואני מעדיף להסתכל למציאות בעיניים ולעכל אותה
במיוחד כשהם מבזים את התחום

אה....וכן אתה כן יכול לומר ולהכליל על אירגונים את רמת מתחריהם.....מה שעשה הארגון החדש זה פשוט לסבך את הכל שוב

ישן 08-07-13, 11:54   #14
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

לא רציתי להיכנס לזה שוב אבל... אני יכול לתת לך אינספור שמות של ifbb pro's שלא יכולים להגיד שהם סגן מר עולם.
אפילו מאור לא יכול להגיד שהוא סגן מר עולם וגם סטאס (שלקח מקום 3 בנאב"א אם אני לא טועה), יחי ההבדל הקטן!
אז תמיר עם כל הכבוד כן יכול להגיד שהוא סגן מר עולם? תרשה לי לגחך..
אולי תילך ותגיד לאנשים ברחוב שאתה סגן מר עולם והם יגידו וואו אבל בתוכך אתה יודע את האמת המרה.
חס וחלילה אני לא מזלזל בתמיר ומכבד מאוד את מה שהוא עבר, אבל זאת לא תחרות שאפשר לקבוע על פיה משהו אמיתי.

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-07-13, 02:18   #15
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

יש עוד תמונות שנוכל לשפוט יותר טוב?
ואני מתחבר למה שהרבה אמרו כאן כמובן. באותה מידה בתחרות בדימונה אחד המתחרים שם רצועות ברכיים רק על מנת להתחרות eq ולקח מקום שלישי גביע פרסים והתרברב על זה. (שלישי מתוך שלוש, שמקום שני נפצע בחימום)
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-07-13, 13:01   #16
שאקד
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי saharkazes צפה בהודעה
לא רציתי להיכנס לזה שוב אבל... אני יכול לתת לך אינספור שמות של ifbb pro's שלא יכולים להגיד שהם סגן מר עולם.
אפילו מאור לא יכול להגיד שהוא סגן מר עולם וגם סטאס (שלקח מקום 3 בנאב"א אם אני לא טועה), יחי ההבדל הקטן!
אז תמיר עם כל הכבוד כן יכול להגיד שהוא סגן מר עולם? תרשה לי לגחך..
אולי תילך ותגיד לאנשים ברחוב שאתה סגן מר עולם והם יגידו וואו אבל בתוכך אתה יודע את האמת המרה.
חס וחלילה אני לא מזלזל בתמיר ומכבד מאוד את מה שהוא עבר, אבל זאת לא תחרות שאפשר לקבוע על פיה משהו אמיתי.
אתה לא מבין כמה שאתה צודק
כל מילה בסלע
שאקד מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-13, 02:13   #17
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

מצחיק אותי לפעמים כמה נרקסיזם יש לחלק מהאנשים.
כל מתחרה שני היום מציין בשלטי חוצות שהוא סגן מר עולם, או מר ישראל או מר לא יודע מה, במקום שתואר יהיה משהו יוקרתי הוא הופך להיות סתמי לבנאדם שלא מבין איגודים ופוליטיקה.
כמו אנשים שמתחרים בהרמת משקולות בקטגוריה נידחת של 70 קילו לבד ומציינים שהם אלופי ישראל בהרמת משקולות...(לא מדבר פה על עבוד, על אנשים בכללי בתחום והמבין יבין)

יש מתחרים שאתה מסתכל לפעמים ואומר עם כל הכבוד לכו תעשו מאסה, תעלו ל120 קילו במשך שנה ותבואו עם מאסה נורמלית, אנשים כאלה לא נותנים פייט אמיתי.
יכולה להיות תחרות עם 10 אנשים לא מוכנים ותחרות עם 3 אנשים בשייפ טוב, איכות לא כמות.

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 10-07-13 בשעה 02:16.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-13, 06:01   #18
monster
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
כל הכתבה הוא רק מנסה להצדיק את עצמו על זה שהוא מתחרה באיגוד אחר כל הכבוד על התוצאה העצמית אין ספק מגיע לו אבל אני חושב שאם הייתי במקומו זה היה מציק לספר לאנשים שאני סגן מר עולם ובתוך הלב לדעת שזה לא באמת
ואלו שחוזרים מתחרות ifbb ואומרים זכינו במקום ה 7 המכובד....כבוד.
ומתברר שהיו 10 מתחרים בתחרות,6 עלו לגמר ו 4 האחרים לא דורגו.

במילים אחרות לקחו מקום אחרון.
זה יותר טוב?
ישן 10-07-13, 11:14   #19
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי monster צפה בהודעה
ואלו שחוזרים מתחרות ifbb ואומרים זכינו במקום ה 7 המכובד....כבוקוד.
ומתברר שהיו 10 מתחרים בתחרות,6 עלו לגמר ו 4 האחרים לא דורגו.

במילים אחרות לקחו מם אחרון.
זה יותר טוב?
זה קורה בכל מקום ! גם בתחרויות בנאבא בארץ לא מדרגים מעל למקום רביעי או חמישי ואז כל השאר טוענים שהם מקום שישי ,
ובאי אף ביבי מפרסמים את התוצאות אף אחד לא החליט איזה מקום הוא לכל אחד נקבע המקום שהוא קיבל ותמיד יש דירוג לכולם וגם מקום 7 בתחרות של 20 אנשים ויותר לדעתי זה מכובד

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-13, 13:13   #20
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ניגרי...אני רוצה בבקשה ממך שתראיין חבר שלי שזכה במר עולם ותעלה לפורום-להפנות אותו אלייך בפייסבוק? או לבקש ממנו פשוט לכתוב פה בעצמו?

תגובה