ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-06-07, 22:42   #21
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
עד כמה כבר הוא יכול לעלות אחי...

כמה שהוא רק רוצה.

בכל מקרה, רפואה זה לא להיט גם ככה.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-06-07, 22:47   #22
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
כמה שהוא רק רוצה.

בכל מקרה, רפואה זה לא להיט גם ככה.
תלוי אחי...
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-06-07, 22:52   #23
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
תלוי אחי...
לא'דע, לחצו עליי שאלך לזה.... אבל למה לי להתחיל את החיים שלי בגיל שלושים וארבע? והוא עוד רוצה להשלים אחרי הצבא? עד שהוא יתחיל? וההתמחות? ואז להתמקצע עוד יותר במשהו? עד שהוא יראה פירות מההשקעה שלו, יהיו לילדים שלו ילדים.

ישן 01-06-07, 22:53   #24
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
לא'דע, לחצו עליי שאלך לזה.... אבל למה לי להתחיל את החיים שלי בגיל שלושים וארבע? והוא עוד רוצה להשלים אחרי הצבא? עד שהוא יתחיל? וההתמחות? ואז להתמקצע עוד יותר במשהו? עד שהוא יראה פירות מההשקעה שלו, יהיו לילדים שלו ילדים.
דקה דקה,מי לחץ עלייך??אתה לומד רפואה??
ישן 01-06-07, 23:37   #25
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
דקה דקה,מי לחץ עלייך??אתה לומד רפואה??
לא לא, חברים/משפחה לחצו. לא רוצה ללמוד רפואה.

ישן 02-06-07, 09:38   #26
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
:laugh:
להיות בצבא 5 שנים בגיל 25-30?? לא תודה...
שמע עתודה במקצוע רפואה זה העתודה לדעתי בין הטובות.
קודם כל אתה לא עושה 5 שנים אלא 4.5 כי על כל 3 חודשים בקרבי יורד לך חודש מהקבע. מה גם שהעתודה פה היא איכותית כי הניסיון אשכרה תורם לך לעתיד ולא כמו שאר העתודות שאתה לא משובץ במקצוע.
כמובן שהתואר הוא בחינם ואל תשכח שזה 7 שנים, מהשנה ה4 מתחילים לעזור לך במימון המעונות וכו', קיצר זה בן :):):):). אל תהיה חרטה ותגיד ש"לא רצית" את זה, תודה שלא הצלחת וזהו. אין בושה בזה.
ד"א הבגרויות דווקא לא גבוהות [110 יענו], ה740 זה בעייתי..
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 10:32   #27
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
שמע עתודה במקצוע רפואה זה העתודה לדעתי בין הטובות.
קודם כל אתה לא עושה 5 שנים אלא 4.5 כי על כל 3 חודשים בקרבי יורד לך חודש מהקבע. מה גם שהעתודה פה היא איכותית כי הניסיון אשכרה תורם לך לעתיד ולא כמו שאר העתודות שאתה לא משובץ במקצוע.
כמובן שהתואר הוא בחינם ואל תשכח שזה 7 שנים, מהשנה ה4 מתחילים לעזור לך במימון המעונות וכו', קיצר זה בן :):):):). אל תהיה חרטה ותגיד ש"לא רצית" את זה, תודה שלא הצלחת וזהו. אין בושה בזה.
ד"א הבגרויות דווקא לא גבוהות [110 יענו], ה740 זה בעייתי..
אין לי פרופיל קרבי. זה 5 שנים. שלוש שנים של שרות חובה ו2 של קבע בשכר זעום.
אתה יודע מה אני אעשה שם? או שישלחו אותי לבסיס סגור עם יציאות של פעם בחודש ושם אני אהיה רופא במרפאה, או שאני אהיה בבסיס פתוח, וג'ובניקים יבואו אליי ויבקשו פטורים שונים ומשונים, וגימלים. זה לא רפואה לדעתי.
דווקא יכולתי, הפסיכו השני היה 701, זה מספיק כדי להתקבל לבן גוריון (אם אעבור את הראיונות אישיים), ותמיד הייתי יכול לדחות למרץ עקב הנסיון להתקבל לעתודה, לעשות פסיכו באוקטובר ולהוציא ציון שיספיק לי להתקבל לשאר האוניברסיטאות, ואז פשוט לצאת לעתודה אחרי שנת שרות חובה אחת רגילה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 20:37   #28
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
אתה יודע מה אני אעשה שם? או שישלחו אותי לבסיס סגור עם יציאות של פעם בחודש ושם אני אהיה רופא במרפאה, או שאני אהיה בבסיס פתוח, וג'ובניקים יבואו אליי ויבקשו פטורים שונים ומשונים, וגימלים. זה לא רפואה לדעתי.
דווקא יכולתי, הפסיכו השני היה 701, זה מספיק כדי להתקבל לבן גוריון (אם אעבור את הראיונות אישיים), ותמיד הייתי יכול לדחות למרץ עקב הנסיון להתקבל לעתודה, לעשות פסיכו באוקטובר ולהוציא ציון שיספיק לי להתקבל לשאר האוניברסיטאות, ואז פשוט לצאת לעתודה אחרי שנת שרות חובה אחת רגילה.
אז בולט,יאללה פסיכו באוקטובר,אני ואתה..........מה אתה אומר??
ישן 02-06-07, 20:47   #29
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
בבן גוריון כל הקושי הוא הראיון קבלה, הקבלה לשם עם ציונים היא יחסית "קלה" אבלה ראיון שם מטורף. כבר עדיף לעשות עוד פסיכו וללכת לת"א. רוב הסיכויים שתוציא יותר בפסיכו מאשר שתעבור את הראיון קבלה לשם.
ישן 02-06-07, 20:53   #30
narokiki
חבר פעיל

אהמ אנשים מאיפה כל הידע? אתם תלמידי תיכון וכבר יודעים איפה נמצאים השירותים והקולר של כל אוניברסיטה במדינה
ישן 02-06-07, 21:06   #31
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי narokiki
אהמ אנשים מאיפה כל הידע? אתם תלמידי תיכון וכבר יודעים איפה נמצאים השירותים והקולר של כל אוניברסיטה במדינה
השירותים בבר אילן בבניין 537 נמצאים מצד ימין לחדר 14
ישן 02-06-07, 21:24   #32
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
בבן גוריון כל הקושי הוא הראיון קבלה, הקבלה לשם עם ציונים היא יחסית "קלה" אבלה ראיון שם מטורף. כבר עדיף לעשות עוד פסיכו וללכת לת"א. רוב הסיכויים שתוציא יותר בפסיכו מאשר שתעבור את הראיון קבלה לשם.

יפה אמרת,הראיון בבן גוריון ממש מטורף ומאיזה 800 מקבלים 60 ,אבל אם יש לך 701 בפסיכו,תחרוש עוד קצת ואני מאמין שתצליח,אם אני לא מביא מעל 700 בפסיכו הראשון אני מתתתתתת.
ישן 02-06-07, 21:24   #33
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
השירותים בבר אילן בבניין 537 נמצאים מצד ימין לחדר 14
אחי התבלבלת,מצד שמאל לחדר 14:excl:
ישן 02-06-07, 21:37   #34
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
יפה אמרת,הראיון בבן גוריון ממש מטורף ומאיזה 800 מקבלים 60 ,אבל אם יש לך 701 בפסיכו,תחרוש עוד קצת ואני מאמין שתצליח,אם אני לא מביא מעל 700 בפסיכו הראשון אני מתתתתתת.
איזה ממוצע בגרויות בערך יהיה לך?
ישן 02-06-07, 21:40   #35
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
איזה ממוצע בגרויות בערך יהיה לך?
יותר מ 110 בטוח.
ישן 02-06-07, 22:13   #36
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אני לא מבין למה אנשים רצים ללמוד רפואה...........
כסף קטן , שעות עבודה רבות , השתלמויות

מה כבר יש ברפואה? לקבל שוחד ממפיונרים לשחרור מהבית כלא ל"אשפוז"
לעשות ניסויים על זקנים ולקבל כסף מאוניברסיטרות
או למכור סטרואידים במרשם עם הפרש רווח ענקי.

אה וחוץ מזה תצפו למיליארד שעות טחינה וחיטוט במעיים של אנשים ובקקהמייקה שלהם , הגשת עבודות , ומשכורת של מעמד בינוני בינוני. בלי דקה להנות ממנה.

חוץ מהעיסוק האחרון אין שום דבר שאפילו מתקרב להצדיק את זה.

נכון שזה קצת קיצוני מה שאמרתי

אבל יש עבודות מסביב לרפואה ומקבל 500 שקל לשעה מעבודה מהביית.
(ברצינות אני מכיר אנשים שמקבלים סכומים כאלה היה איזה הוופאט מוצא גרמני שהלכתי אליו פעם כשהייתי ילד הוא דרש 300-400 (לא זוכר אולי יותר נראה לי תלוי בפגישה) שקל לשעה! ועוד פסיכולוג ששמעתי באיזה אירוע משפחתי שהוא מקבל בשעה 500 שקל אבל לו יש הרבה תארים)

וגיל גרנות כמובן , שמקבל 150 שקל לפגישה ראשונה ו100 לכל פגישה אחרת שאורכת נראה לי קצת מאוד זמן , והוא עושה בערך את מה שאני כותב פה בפורום

אה וגם כסף מתוספי תזונה.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 22:17   #37
P-a-n-1-c
Banned

לפעמים כסף זה לא הכל בחיים. זה אספקט נורא חשוב אבל זה לא קובע הכל [מצחיק שבקומפוזישן במודול G כתבתי בדיוק ההיפך].
יש רופאים שמרוויחים דווקא טוב, זה תלוי באיזה התמחות אתה, עד כמה אתה מומחה ועד כמה אתה טוב. אם אתה טוב אתה תצליח, לא משנה באיזה מקצוע.
אני אישית מתכוון לפנות ללימודי וטרינריה. למה? כי זה החלום שלי. אתה חושב שיש כסף מוטרינריה? תשכח מזה! צריך ללמוד 7 שנים [בחו"ל 6], לעשות תואר בביולוגיה ולסיים אותו בהצטיינות ( ממוצע 90-95) ורק אז לפנות לוטרינריה, ואחרי הלימודים אין כ"כ משרות שהן ממשלתיות, רוב הוטרינרים פותחים קליניקה. קיצר מקצוע שלא רואים בו הרבה ירוק.
אבל תכלאס זה לא מעניין אותי, זה החלום שלי ואני אגשים אותו.
ישן 02-06-07, 22:21   #38
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

יש אנשים שפשוט מתעניינים ברפואה, או שהם מרגישים שזו תרומה חשובה לאנשים אחרים. רוב האנשים שלומדים רפואה ממש לא חושבים שיצא להם כסף גדול מזה.

בכל תחום אם אתה מומחה אתה יכול לעשות הרבה כסף. לך לשר"פ הדסה, תבקש תור עם רופא כלשהוא - לא תצא משם בפחות מ700 שקל לפגישה ברוב המקרים.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 23:08   #39
Yoggie
מנהל ראשי

ללאו ולכל מי שלא מבין למה רפואה.
שימו בצד את יוקרת המקצוע זה לא מעניין, שימו בצד את האמא הפולניה שרוצה שהבן שלה יהיה רופא כדי שהיא תספר על כמה הוא מוצלח...
אני אתחיל ללמוד רפואה באוקטובר הקרוב ככל הנראה. הסיבה שאני רוצה ללמוד את זה ידועה לי כבר מגיל 15, אותה תקופה בה התחלתי להתנדב במד"א. הייתי מתנדב נוער, אח"כ בניידת טיפול נמרץ, בשלב בוגר יותר הדרכתי כיתה של בני נוער והעברתי סדנאות של החייאה בבתי ספר. הלכתי לפרחי רפואה שזו מסגרת לימודית לנוער על נושאים שונים ברפואה. התנדבתי לילות בפגיה בקפלן בצמוד לרופא שהכרתי. צפיתי בניתוחים בזמני החופשי כדי ללמוד.
כל נסיעה באמבולנס עושה לי את זה. הסיפוק האדיר והאדרנלין שזורם בדם. אלו דברים שמי שצופה מהצד לא יוכל להבין לעולם. הצמאון לידע בנושא שלא נגמר ומרתק אותך ...
אני מניח שמי שחושב ככה הוא מהסוג שמתאים להיות רופא. אנשים שבטוחים שזה היעוד שלהם בחיים. ולא כאלו שסתם לא ידעו מה לעשות עם ה780 נקודות פסיכומטרי.
להיות רופא זה להקריב. להקריב את חיי המשפחה. להיות בתורנות כל הלילה ולא לראות את האשה או החברה שלך. לקבל דמי כיס בתקופת הסטאז' שלא נדבר על הכסף שמוציאים אלו כמוני שטסים ללמוד את זה בחו"ל.
משה סיכם את זה הכי נכון שיש. מי שחושב להיות רופא לא עושה את זה בשביל הכסף. הדבר היחידי שמשתלם במקצוע הזה הוא הסיפוק והידע.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-07, 23:11   #40
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
ללאו ולכל מי שלא מבין למה רפואה.
שימו בצד את יוקרת המקצוע זה לא מעניין, שימו בצד את האמא הפולניה שרוצה שהבן שלה יהיה רופא כדי שהיא תספר על כמה הוא מוצלח...
אני אתחיל ללמוד רפואה באוקטובר הקרוב ככל הנראה. הסיבה שאני רוצה ללמוד את זה ידועה לי כבר מגיל 15, אותה תקופה בה התחלתי להתנדב במד"א. הייתי מתנדב נוער, אח"כ בניידת טיפול נמרץ, בשלב בוגר יותר הדרכתי כיתה של בני נוער והעברתי סדנאות של החייאה בבתי ספר. הלכתי לפרחי רפואה שזו מסגרת לימודית לנוער על נושאים שונים ברפואה. התנדבתי לילות בפגיה בקפלן בצמוד לרופא שהכרתי. צפיתי בניתוחים בזמני החופשי כדי ללמוד.
כל נסיעה באמבולנס עושה לי את זה. הסיפוק האדיר והאדרנלין שזורם בדם. אלו דברים שמי שצופה מהצד לא יוכל להבין לעולם. הצמאון לידע בנושא שלא נגמר ומרתק אותך ...
אני מניח שמי שחושב ככה הוא מהסוג שמתאים להיות רופא. אנשים שבטוחים שזה היעוד שלהם בחיים. ולא כאלו שסתם לא ידעו מה לעשות עם ה780 נקודות פסיכומטרי.
להיות רופא זה להקריב. להקריב את חיי המשפחה. להיות בתורנות כל הלילה ולא לראות את האשה או החברה שלך. לקבל דמי כיס בתקופת הסטאז' שלא נדבר על הכסף שמוציאים אלו כמוני שטסים ללמוד את זה בחו"ל.
משה סיכם את זה הכי נכון שיש. מי שחושב להיות רופא לא עושה את זה בשביל הכסף. הדבר היחידי שמשתלם במקצוע הזה הוא הסיפוק והידע.
פש..תגובה איכותית
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה