ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-03-10, 19:29   #1
xBiCePx
Banned

עוסק ב:: לאכול הרבה =]
ברירת מחדל מספר שאלות על אימונים

1)ליפני שנה וכמה חודשים עברתי פציעה בברך ובעקבות זה עשו לי ניתוח,אין לי תיכולת לבצע סקוואט מלא בגלל שלהגיע לתנוחה הזאתי אני לא יכול,רציתי לשאול לגבי דד ליפט אם אני מבצע דד ליפט ויהיה לי פער בין האמסטרינג לארבע ראשי זה יכול ליגרום לי בעיות ברכיים? (שמעתי מהרבה אנשים שכן אז אני מפחד מזה כי גם ככה יש לי בעיה חמורה בברך,ולהתאמן במכשירים לארבע ראשי גם אני לא יכול כי אני מתאמן בבית)

2)אני לוקח ראקוטן כבר חודש שלישי והרופאה אמרה לי שאם מתאמנים ולוקחים ראקוטן יש נזק בלתי הפיך לשרירים,אני כמובן מתאמן כי זה נשמע לי חרטאה אבל בכל אופן יש לי ספק שיכול לקרות משהו לטווח הרחוק כמו שהיא אמרה,מה דעתכם?

3)יש לי בבית רק מוט W ואני מבצע איתו בנד אובר ומילטרי,מותר בכלל לבצע עם המוט W את התרגילים האלה ותרגילים נוספים כמו דד ליפט ובנץ פרס או שזה סתם מעוות את התרגיל שאמור להתבצע רק עם מוט רגיל/אולימפי??

4)אם אני לוקח ראקוטן ואני רוצה להתחמק מהמבחן בר-אור(הבגרות בספורט) זה אפשרי אם אני מביא אישור רפואי?ובהנחה שאני לא אצטרך לעשות אותו כרגע אני אצטרך לעשות אותו בעתיד?

תודה מראש לעוזרים
xBiCePx מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-03-10, 19:47   #2
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xbicepx צפה בהודעה
1)ליפני שנה וכמה חודשים עברתי פציעה בברך ובעקבות זה עשו לי ניתוח,אין לי תיכולת לבצע סקוואט מלא בגלל שלהגיע לתנוחה הזאתי אני לא יכול,רציתי לשאול לגבי דד ליפט אם אני מבצע דד ליפט ויהיה לי פער בין האמסטרינג לארבע ראשי זה יכול ליגרום לי בעיות ברכיים? (שמעתי מהרבה אנשים שכן אז אני מפחד מזה כי גם ככה יש לי בעיה חמורה בברך,ולהתאמן במכשירים לארבע ראשי גם אני לא יכול כי אני מתאמן בבית)

2)אני לוקח ראקוטן כבר חודש שלישי והרופאה אמרה לי שאם מתאמנים ולוקחים ראקוטן יש נזק בלתי הפיך לשרירים,אני כמובן מתאמן כי זה נשמע לי חרטאה אבל בכל אופן יש לי ספק שיכול לקרות משהו לטווח הרחוק כמו שהיא אמרה,מה דעתכם?

3)יש לי בבית רק מוט w ואני מבצע איתו בנד אובר ומילטרי,מותר בכלל לבצע עם המוט w את התרגילים האלה ותרגילים נוספים כמו דד ליפט ובנץ פרס או שזה סתם מעוות את התרגיל שאמור להתבצע רק עם מוט רגיל/אולימפי??

4)אם אני לוקח ראקוטן ואני רוצה להתחמק מהמבחן בר-אור(הבגרות בספורט) זה אפשרי אם אני מביא אישור רפואי?ובהנחה שאני לא אצטרך לעשות אותו כרגע אני אצטרך לעשות אותו בעתיד?

תודה מראש לעוזרים
1)אני גם עברתי פציעת מיניסקוס קשה, וגם אין לי טווחי תנועה מלאים. האם עברת גם פציעת מיניסקוס או פציעת רצועות? (נשמע כמו מיניסקוס, אם כן, תפרו לך?)
אחרי שנה הרצועה אמורה להיות חזקה מספיק בשביל לעמוד בעומס של סקוואט וירידה לשבירת מקביל (שהעומס על הברך הוא מינימלי)
שוב אני מזכיר, גם אני עברתי פציעה מאוד קשה לכן אני יכול להבין אותך, אבל אצטרך לדעת יותר על תפקוד הברך \ מצבה
לא נראה לי שתצליח לבצע פער בין ההמסטרינג לארבע ראשי..ואתה תמיד יכול לעשות לאנגים

4)אתה יכול לשחק עם הרגל ולומר להם שאתה לא יכול לרוץ, ואז לעשות בגרות בהליכה במקום ריצה
ישן 12-03-10, 20:06   #3
xBiCePx
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pala צפה בהודעה
1)אני גם עברתי פציעת מיניסקוס קשה, וגם אין לי טווחי תנועה מלאים. האם עברת גם פציעת מיניסקוס או פציעת רצועות? (נשמע כמו מיניסקוס, אם כן, תפרו לך?)
אחרי שנה הרצועה אמורה להיות חזקה מספיק בשביל לעמוד בעומס של סקוואט וירידה לשבירת מקביל (שהעומס על הברך הוא מינימלי)
שוב אני מזכיר, גם אני עברתי פציעה מאוד קשה לכן אני יכול להבין אותך, אבל אצטרך לדעת יותר על תפקוד הברך \ מצבה
לא נראה לי שתצליח לבצע פער בין ההמסטרינג לארבע ראשי..ואתה תמיד יכול לעשות לאנגים

4)אתה יכול לשחק עם הרגל ולומר להם שאתה לא יכול לרוץ, ואז לעשות בגרות בהליכה במקום ריצה
תודה על התשובה אחי,בקשר לברך נפלתי בשיעור ספורט על מגרש אספלט והברך יצאה מהמקום ובעקבות זה נקרעה רצועה ויצאה חתיכת עצם וחתיכת סחוס מהברך,עברתי ניתוח להוצאת הסחוס והעצם מהברך וחיבורו לי באותו ניתוח את הרצועה שנקרעה,את הפתח שעשו לי בניתוח חסמו בתפרים ועד היום יש לי 3 צלקות מהניתוח,אני לא יכול לרדת לתנועה מלאה של סקוואט (אני מתכוון שאני לא יכול לרדת ל90 מעלות אפילו) אבל אני יכול לרדת לטווח מסוים שבו אני מרגיש כבר את הארבע ראשי עובד,ומה זה לאנגים?
ישן 13-03-10, 01:44   #4
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xbicepx צפה בהודעה
תודה על התשובה אחי,בקשר לברך נפלתי בשיעור ספורט על מגרש אספלט והברך יצאה מהמקום ובעקבות זה נקרעה רצועה ויצאה חתיכת עצם וחתיכת סחוס מהברך,עברתי ניתוח להוצאת הסחוס והעצם מהברך וחיבורו לי באותו ניתוח את הרצועה שנקרעה,את הפתח שעשו לי בניתוח חסמו בתפרים ועד היום יש לי 3 צלקות מהניתוח,אני לא יכול לרדת לתנועה מלאה של סקוואט (אני מתכוון שאני לא יכול לרדת ל90 מעלות אפילו) אבל אני יכול לרדת לטווח מסוים שבו אני מרגיש כבר את הארבע ראשי עובד,ומה זה לאנגים?
מעניין, הטווחי תנועה האלה הם לא לתמיד, נכון? זה אמור להסתדר עם טיפולים פזיוטרפים, למיטב ההגיון? לאנגים זה כריעה של רגל אחת כל פעם, כששניהם מגיעים למקסימום כיפוף של 90 מעלות
ישן 13-03-10, 02:49   #5
xBiCePx
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pala צפה בהודעה
מעניין, הטווחי תנועה האלה הם לא לתמיד, נכון? זה אמור להסתדר עם טיפולים פזיוטרפים, למיטב ההגיון? לאנגים זה כריעה של רגל אחת כל פעם, כששניהם מגיעים למקסימום כיפוף של 90 מעלות
הטווחים השתפרו עם הזמן,עשיתי פיזיוטרפיה אבל סיימתי עם זה ממזמן כי הפזיוטרפיסטית אמרה שאי אפשר להשתפר יותר ממה שהשתפרתי ושזה יעבור עם הזמן כבר,חוץ מזה שהפזיוטרפיה הייתה צחוק מעבודה כי אני חושב שגם בלי השעה-שעתיים השבועיות האלה במשך 3 חודשים אם אני לא טועה הייתי מחלים באותה מהירות.תודה על העזרה אחי ואנשים תגיבו לי על השאלות גם מלא ציפיות ומעט תגובות
ישן 13-03-10, 10:41   #6
dmiftah
חבר פעיל

בקשר לראקוטן אני לא יודע,אבל הבנתי שזה יכול לפגוע בפרקים,עצם הלקיחה של הראקוטן,לא האימונים עם הראקוטן..
שזה מחליש את הפרקים ואת הסחוס בברך.. אני לא יודע עד כמה זה נכון אבל..

עם מוט w אני לא מבין איך אפשר לעשות בנט אובר ומיליטרי..
ודדליפט אי אפשר בחיים לעשות עם מוט w
dmiftah מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-03-10, 18:51   #7
xBiCePx
Banned

סבבה תודה עוד תגובות בבקשה
ישן 14-03-10, 00:27   #8
StfuNow
חבר פעיל

פעם הבאה שאתה רואה את הרופאה תיקח את הזין ש'ך ותסטור לה בפנים.
מזה השטויות האלו נזק בלתי הפיך?!
אני מתאמן עם ראקוטון,ולא קרה לי כלום עדיין.
על כל אחד זה משפיע בצורה שונה,אז לא יכול להגיד אם יקרה לך משהו,אבל בלתי הפיך ממש לא.

3)יש לי בבית רק מוט w ואני מבצע איתו בנד אובר ומילטרי,מותר בכלל לבצע עם המוט w את התרגילים האלה ותרגילים נוספים כמו דד ליפט ובנץ פרס או שזה סתם מעוות את התרגיל שאמור להתבצע רק עם מוט רגיל/אולימפי??
ולא.
StfuNow מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-10, 22:41   #9
xBiCePx
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי stfunow צפה בהודעה

על כל אחד זה משפיע בצורה שונה,אז לא יכול להגיד אם יקרה לך משהו,אבל בלתי הפיך ממש לא.

ולא.

סבבה תודה אחי עוד תגובות בבקשה
ישן 15-03-10, 23:37   #10
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:

ולא.
אתה מקשקש
לא מומלץ ברמת העיקרון להתאמן יותר מידיי עם ראוקטן
וזה לא סתם, יכול ליצור בעיות פרקים וגב
אני בטוח שהוא סילף מעט את דברי הרופאה

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-03-10, 20:50   #11
xBiCePx
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity צפה בהודעה
אתה מקשקש
אחי לא סילפתי את דברי הרופאה,היא אמרה שזה יכול לעשות נזק לשרירים אם לא עכשיו אז בעוד כמה שנים "אי אפשר לראות מה קורה בתוך השרירים אז זה יכול לבוא עוד כמה שנים"
ישן 17-03-10, 19:52   #12
mmaorc
חבר פעיל

2) הרופאה לא יודעת על מה היא מדברת
לא מומלץ להתאמן חזק עם ראקוטן כי הוא גורם לפירוק שריר מוגבר. שים לב שכשאתה מתחיל תוכנית עם עצימות גבוהה ונפח גבוהה רמת ה cpk בדם שלך תעלה (זהו אנזים שרמתו עולה כאשר יש פירוק שריר מוגבר, כמו לאחר אימון).
בנוסף הראקוטן גורם לחלק מהאנשים לכאבי שרירים ומפרקים.
אם אין לך כאבי שרירים ומפרקים אין בעיה. אני פשוט הורדתי את נפח האימון ואין בעיה עם ה cpk. תנסה תוכנית עם נפח נמוך ותוריד בהתאם לרמות ה cpk בבדיקת דם הראשונה שלך.

התוכנית שלי ד"א היא בכלליות תרגיל אחד עם 3 סטים לכל שריר גדול בגוף.
mmaorc מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-10, 22:46   #13
StfuNow
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity צפה בהודעה
אתה מקשקש
לא מומלץ להתאמן יותר מדי גם בלי ראוקטן.
StfuNow מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-10, 23:04   #14
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
לא מומלץ להתאמן יותר מדי גם בלי ראוקטן.
מה אתה מנסה להתחכם איתי שאני אבין?
בקושי מותר להתאמן עם ראקוטן, אתה רוצה שאני אכנס לדקויות?
אל תצא דביל

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה