ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-04-07, 20:02   #21
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
מישהו יכול להמליץ לי על אומגה 3 טוב? וכמה עולה +\- ולכמה זמן זה מספיק?
בדר"כ זה המחיר 90-100 שקל ל180 כדורים של גרם כל אחד
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-07, 20:03   #22
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
בדר"כ זה המחיר 90-100 שקל ל180 כדורים של גרם כל אחד
זה מספיק לחודש בערך כן?
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-07, 20:04   #23
toxicity

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
זה מספיק לחודש בערך כן?
תלוי כמה אתה לוקח.. אם אתה לוקח 6 אז כן זה חודש..
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-07, 20:05   #24
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
תלוי כמה אתה לוקח.. אם אתה לוקח 6 אז כן זה חודש..
אה אוי טעות שלי.. עשיתי חשבון איכשהו ש180 חלקי 3 יוצא 30
אז קיצר זה בין חודש לחודשיים..
וואלה האמת טיפה נזק לכיס
ישן 26-04-07, 20:54   #25
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

אני משתמש במולטיויטמין (מתכוון להפסיק, אני אוכל הרבה ירקות וגם ככה המינונים סתם מוגזמים)
אומגה 3 - הבאתי לי הספקה לשנה ועכשיו מביאים לי עוד אספקה מאמריקה (יש!
אבקת חלבון
גלוקוזמין עם Msm לשמור ככה על המפרקים בחיטוב... (יגיע בקרוב מאמריקה)
קפאין - שווה!
קריאטין מונו וcee - שווה
חומצות אמינו - סתם קניתי כי ראיתי בסופר באמריקה... לדעתי לא שווה בכלל, לא מאמין בזה.
ישן 26-04-07, 23:34   #26
gog
חבר פעיל

נירן אתה יכול לארגן גם איזה אספקה של אומגה 3 ?
לא סתם אני צוחק...

לדעתי אין שום דבר חיוני, אפשר להגיע לתוצאות בלי אף תוסף.
ישן 26-04-07, 23:51   #27
Elevation

ברירת מחדל ובכן,

אני דיי וויטמין ג'אנקי.

היו לא מזמן סדרות של מחקרים שהראו בצורה חד משמעית שצריכה מוגזמת של ויטמינים מובילה אפילו למוות.

לדידי, אין טעם במולטי ויטמין ותיסוף בויטמינים מסוג כלשהו - אם ממילא התזונה שלך מתוקתקת, 'תסף בפירות וירקות, זה גם טעים והרבה יותר טוב מכימיקל.

לפני שאני קופצים עליי, אני דוגמא חיה, הידים שאיתן אני מקליד כרגע הצהיבו מכמויות מטורפות של בטא קורטן/ויטמין A, בלי מולטי וכ'ו, רק מרוב הגמבות והעגבניות שאני צורך, ולא מדובר בכ"כ הרבה.

אתם ספורטאים, אתם צריכים יותר ויטמינים, אבל אתם גם צורכים יותר במקביל (תירוץ ה"אבל בחיטוב", לא תקף, כי בחיטוב אתם טוחנים ירקות מרוב רעב, אתם ואני יודעים את זה.... ככה שזה מפצה).

אני מאמין גדול בתיסוף, אבל של מינרלים, או דברים אמיתיים (אצה כחולה ירוקה, אצת כלורלה, מגנזיום על הדרך, אומגה שלוש היא אבן יסוד!! Msm, גלוקוזמין וכונדוריטין אם בא לכם, תה ירוק זה דבר נהדר אם תשאלו אותי וכ'ו).

אבל תיסוף בויטמין C וכ'ו, אני נגד.

התזונה שלכם גם ככה עשירה בזה (ואם לא, סדרו אותה!), אתם לא רוצים להיקלע למינוני יתר.

סתם אנקדוטה לסיום.....

ויטמין A (אני חושב? תקנו אותי אם התבלבלתי בויטמין...).

היה עד לפני כמה שנים השופר הקורא בחזית המלחמה בסרטן הריאות.... אז אנשים תיספו בו פי שש מכמה שצריך (שזה באמת לא כ"כ קשה, קפסולה אחת ממוצעת שלו מכילה את זה....).

נערך מחקר בנושא, ואותם האנשים שתיספו בו בכמויות האלו, לקו (שוב, תקנו אותי במספרים)בסרטן הריאות, מבחינה מספרית, בערך פי חמישה מאלו שלא נטלו אותו בכלל.

המחקר נערך בבריטניה ועורר גלים מטורפים.

סתם שתבינו שלא תמיד יותר עדיף על פחות.

הרבה קומפלקסים של ויטמינים נותנים לכם מינוני יתר כשלעצמם!!! (כשהתזונה שלכם כבר חורגת מכמויות הויטמינים הנחוצות....), וראיתי חברות מספיק מטומטמות לשלב לדוגמא מגנזיום עם סידן..... שאלוקים ירחם עליהן.

אנ'לא יודע למה אני חופר, אולי הנחירות של האישה מאחור.... בכל מקרה, אני אומר שהבסיס שלכם הוא אומגה שלוש וצריכת חלבון נאותה.... מפה, תתאימו לעצמם מה שטוב לכם.
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 00:17   #28
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
אני דיי וויטמין ג'אנקי.

היו לא מזמן סדרות של מחקרים שהראו בצורה חד משמעית שצריכה מוגזמת של ויטמינים מובילה אפילו למוות.

לדידי, אין טעם במולטי ויטמין ותיסוף בויטמינים מסוג כלשהו - אם ממילא התזונה שלך מתוקתקת, 'תסף בפירות וירקות, זה גם טעים והרבה יותר טוב מכימיקל.

לפני שאני קופצים עליי, אני דוגמא חיה, הידים שאיתן אני מקליד כרגע הצהיבו מכמויות מטורפות של בטא קורטן/ויטמין A, בלי מולטי וכ'ו, רק מרוב הגמבות והעגבניות שאני צורך, ולא מדובר בכ"כ הרבה.

אתם ספורטאים, אתם צריכים יותר ויטמינים, אבל אתם גם צורכים יותר במקביל (תירוץ ה"אבל בחיטוב", לא תקף, כי בחיטוב אתם טוחנים ירקות מרוב רעב, אתם ואני יודעים את זה.... ככה שזה מפצה).

אני מאמין גדול בתיסוף, אבל של מינרלים, או דברים אמיתיים (אצה כחולה ירוקה, אצת כלורלה, מגנזיום על הדרך, אומגה שלוש היא אבן יסוד!! Msm, גלוקוזמין וכונדוריטין אם בא לכם, תה ירוק זה דבר נהדר אם תשאלו אותי וכ'ו).

אבל תיסוף בויטמין C וכ'ו, אני נגד.

התזונה שלכם גם ככה עשירה בזה (ואם לא, סדרו אותה!), אתם לא רוצים להיקלע למינוני יתר.

סתם אנקדוטה לסיום.....

ויטמין A (אני חושב? תקנו אותי אם התבלבלתי בויטמין...).

היה עד לפני כמה שנים השופר הקורא בחזית המלחמה בסרטן הריאות.... אז אנשים תיספו בו פי שש מכמה שצריך (שזה באמת לא כ"כ קשה, קפסולה אחת ממוצעת שלו מכילה את זה....).

נערך מחקר בנושא, ואותם האנשים שתיספו בו בכמויות האלו, לקו (שוב, תקנו אותי במספרים)בסרטן הריאות, מבחינה מספרית, בערך פי חמישה מאלו שלא נטלו אותו בכלל.

המחקר נערך בבריטניה ועורר גלים מטורפים.

סתם שתבינו שלא תמיד יותר עדיף על פחות.

הרבה קומפלקסים של ויטמינים נותנים לכם מינוני יתר כשלעצמם!!! (כשהתזונה שלכם כבר חורגת מכמויות הויטמינים הנחוצות....), וראיתי חברות מספיק מטומטמות לשלב לדוגמא מגנזיום עם סידן..... שאלוקים ירחם עליהן.

אנ'לא יודע למה אני חופר, אולי הנחירות של האישה מאחור.... בכל מקרה, אני אומר שהבסיס שלכם הוא אומגה שלוש וצריכת חלבון נאותה.... מפה, תתאימו לעצמם מה שטוב לכם.
[

בואנה אצלי הידיים ממש כתומות, כפות הידיים והרגליים. כתומות ממש ממש אבל.
הבנתי שזה עודף בבטא קרוטן, תכלאס אני אוכל די הרבה עגבניות וגמבות אבל לאדע..
יש דרך להחזיר את הצבע לנורמה?
ד"א בן כמה אתה? "הנחירות של האישה מאחור" D:
ישן 27-04-07, 00:30   #29
kobi_af
חבר פעיל

אל תשכחו בדרך את ויטמין B12 וחומצה פולית לא חשובים פחות.
kobi_af מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 00:32   #30
Elevation

ברירת מחדל ...

ויטמין A, בניגוד לרוב הויטמינים והמון מינרלים, לא מסיס במים, אלא בשומן.

כלומר, העודפים לא מופרשים בשתן/זיעה/זרע/חירבוני על לעת ליל, אלא נאגרים בגוף... (מאותה הסיבה, אין סיבה לקנות ויטמין A שהוא סיסטיין רליס, או לתזמן אותו במרווחים של X שעות... תיאורטית, אתה יכול שלא לגעת בו חודש, ולצרוך אותו פעם אחת בשביל כל החודש.... (אני מגזים, כמובן)

העודפים, בין השאר, נאגרים בידיים ובכפות הרגליים (Carotenodermia).

לכן, אני אצא מכלל הנחה שתזונה דלה בויטמין A למשך זמן X תעלים את התופעה.... עכשיו לך תנסה לעשות את זה כשאתה בחיטוב.... :cry_1:

ואני כמעט עשרים ואחת. הגוש הג'ינג'י שנוחר מאחורי איתי כבר שנה ומשו, אישה זה שם חיבה. נניח.
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 00:53   #31
BigBen
חבר פעיל

Jet Fuel! אחלה תוסף לחיטוב!
תודה ליוגי=]
ישן 27-04-07, 01:06   #32
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BigBen
Jet Fuel! אחלה תוסף לחיטוב!
תודה ליוגי=]
לא סיפרת לי איך הוא באמת... אני ממש הופתעתי ממנו, לקחתי 3 כדורים וראיתי שחור באימון.

אני חסיד של תוספים, גרתי בארה"ב, המשפחה שלי גרה שם ואני מנסה כל דבר חדש שיוצא...
אני אמנע מלפרט על כל התוספים שאני לוקח, אבל אם בכל זאת אתם רוצים לדעת תכנסו לחנות האתר היא בערך מסכמת את הרוב...
מהדברים שלא קיימים בארץ אני אוהב את המאסל מילק של ציטו-ספורט, לדעתי הוא החלבון הטעים ביותר שטעמתי עד היום (על כל טעמיו) וגם המרקם שלו שונה כי הוא מכיל קזאין.
החלבון איזולט של סינטרקס נחמד, היה לי בטעם תפוח ירוק זה נהדר כשזה קר אבל זוועתי במי ברז פושרים. סל מאס וNO EXPLODE של BSN היו ממש נחמדים הרבה יותר מהקריאטין הזבל של EAS שהיה לי ועדיין שוכב אצלי בבית (מי שרוצה מוזמן לבוא לקחת נשאר איזה 300 גרם). הפחיות RTD של ABB מדהימות חבל שאין בארץ בניו יורק זה עולה כמעט כמו פחית קולה וזה זמין כמעט בכל מכולת שכונתית או קיוסק. טוב, יש לי עוד הרבה כאלה נראה לי שאני אפסיק כאן...
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 07:29   #33
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
לא סיפרת לי איך הוא באמת... אני ממש הופתעתי ממנו, לקחתי 3 כדורים וראיתי שחור באימון.

אני חסיד של תוספים, גרתי בארה"ב, המשפחה שלי גרה שם ואני מנסה כל דבר חדש שיוצא...
אני אמנע מלפרט על כל התוספים שאני לוקח, אבל אם בכל זאת אתם רוצים לדעת תכנסו לחנות האתר היא בערך מסכמת את הרוב...
מהדברים שלא קיימים בארץ אני אוהב את המאסל מילק של ציטו-ספורט, לדעתי הוא החלבון הטעים ביותר שטעמתי עד היום (על כל טעמיו) וגם המרקם שלו שונה כי הוא מכיל קזאין.
החלבון איזולט של סינטרקס נחמד, היה לי בטעם תפוח ירוק זה נהדר כשזה קר אבל זוועתי במי ברז פושרים. סל מאס וNO EXPLODE של BSN היו ממש נחמדים הרבה יותר מהקריאטין הזבל של EAS שהיה לי ועדיין שוכב אצלי בבית (מי שרוצה מוזמן לבוא לקחת נשאר איזה 300 גרם). הפחיות RTD של ABB מדהימות חבל שאין בארץ בניו יורק זה עולה כמעט כמו פחית קולה וזה זמין כמעט בכל מכולת שכונתית או קיוסק. טוב, יש לי עוד הרבה כאלה נראה לי שאני אפסיק כאן...
אני בא לקחת
ישן 27-04-07, 07:37   #34
BigBen
חבר פעיל

ציטוט:
מעולה...
עזר לי מאוד...
ישן 27-04-07, 07:38   #35
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kobi_af
אל תשכחו בדרך את ויטמין B12 וחומצה פולית לא חשובים פחות.
B12?? אתה רציני? זה אולי הויטמין שהכי הכי הכי הכי לא חשוב למפתח גוף!
נראה לי יש לי עודף B12 רק מהאוכל [ואני לא היחיד כאן בפורום], אתה רוצה עוד לתסף את זה??
ישן 27-04-07, 12:09   #36
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אבקת חלבון זה מאסט.
לפני כמה ימים התחלתי עם האופטימום תות וממש הופתעתי לטובה, אני חושב שזו פעם ראשונה שאני ממש נהנה מלשתות את השייק.
גם הבננה של צ'מפיון טובה.
גיינר, אני ממליץ על הפרפקט, גם טוב שיהיה בבית.
אפשר לשחק עם המינונים, כף וחצי פרפקט כף וחצי חלבון, או 2 כפות חלבון וכף פרפקט בחיטוב (אחרי אימון).
הפרפקט יכולה להחזיק גם חצי שנה (!)עם משתמשים בה כתיסוף לשייק חלבון אחרי אימון , ככה שזה ממש משתלם.
אמינו אני ממליץ בחיטוב לפני אירובי למניעת פירוק שריר.
במאסה, אם אוכלים טוב לא חייבים אמינו.
חטיפי חלבון זה דבר נהדר למצבי חירום, לא בשגרה.
אם אתה צריך לצאת מהבית להרבה שעות ואין לך זמן לקחת איתך מזוודות, אתה זורק חטיף או שניים לתיק ואתה מסודר.
ככה אתה גם מונע מבוכה של לפתוח טונה בפרהסיה, אקט שאינו מומלץ למי שלא רוצה צרות עם המשטרה למשל.
ויטמין סי בבוקר ולפני השינה, עוזר למערכת החיסון ולהרגשת רעננות כללית.
קריאטין מומלץ מאוד במאסה, ואני דווקא כן דוגל בשיטת ההעמסה, מניסיון.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 13:31   #37
maradona
חבר פעיל

הסמל האישי שלmaradona

שלח הודעה דרך ICQ אל maradona שלח הודעה דרך MSN אל maradona

ציטוט:

יוגי בא לך להרחיב על התוסף JET fuel ומה אתה חושב על ה no expload(אגב צרכת איתו קריאטין מונו רגיל?) ועל ה cell mass

תודה מראש יוגב

maradona מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-04-07, 13:35   #38
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

המשקה של Abb מכיל אפדרין לא?
וגם אני ראיתי שם בסופרים הוט רוקס ליפו 6 ומלא דברים נחמדים...