ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-08-07, 08:06   #1
jamoosy
חבר מתחיל

ברירת מחדל לכל מי שעבר את הסרט הזה: שמירה על תזונה בצבא- איך להקטין נזקים?

איך ניתן לשמור על תזונה כשאתה חייל?
האוכל בצבא כל כך לא בריא, לא מגוון, מפוצץ בשמן ובקיצור מי שהיה יודע על מה אני מדבר..
איך בכל זאת ניתן לשמור על שפיות בכל הקשור לתזונה בצבא?
אשמח לשמוע את דעתכם

בקשר אלי- אני אישית לא מתכוון (לא בכל זמן שאני חייל) לעבוד ברצינות על פיתוח גוף (אין זמן ואין כסף).
אבל בכל זאת אני מתחיל עכשיו ללכת לפחות 3 פעמים בשבוע לחדר כושר (חשוב לציין שלפני הצבא הייתי הולך בקביעות לחד"כ עם תוכנית מסודרת, אבקת חלבון קבועה ותזונה מסודרת), ואני רוצה בכל זאת להגיע למיצוי על אף חוסר הזמן והכסף.
יש מה לעשות עם זה?
jamoosy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-08-07, 10:13   #2
trx--->sus
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

זה בעיה אם אהת לא ג'ובניק (ואני מקווה שאתה לא) אין לי יותר מה להגיד לך
ישן 15-08-07, 14:36   #3
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

אתה יכול בבוקר לאכול ביצים גבינות וירקות בצהריים להביא טונה מהבית ולאכול עם לחם אם יש עוף לא שמן אפשר גם בערב כמו בבוקר .ביניים שייק חלבון להשלמת החלבון פירות שקדים אגוזים לשומן איכותי .לפני השינה יוגרט \גבינה +שומן גם לא בעייה
ישן 15-08-07, 16:55   #4
עבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלעבו

אני עברתי תסרט הזה ברוך השם.. אחרי שנה בצבא ככה התחלתי להתאמן בבסיס.. תזונה ככה הרבה זמן לא שמרתי מי יודע מה כי לא ידעתי יותר מדי נגיד לגבי חלבון אני בטוח שלא הייתי אוכל מספיק חלבון ביום.. מחודש 4 ככה עד היום שמרתי תזונה כמו שצריך עם הקפדה ודגש על חלבון... כמובן שבעיקר זה בא מגבינות קוטג'ים כי זה מה שיש בשפע בצבא, ובצהריים תלוי בסוג הבשר שהיה לא בכל דבר הייתי נוגע.... ואת הארוחות הייתי אוכל כמה שיותר נקיות.. נגיד אוכל קוסקוס פסטה נקי נקי הייתי אוכל ועוד הרבה סלט ירקות... עכשיו עברתי את זה והיום אני הולך לחדר כושר שנרשמתי אליו היום
ישן 15-08-07, 18:53   #5
roy makaay
חבר פעיל

איך היו האימונים בבסיס? היה אפשר להתאמן כמו שצריך?
roy makaay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-08-07, 20:34   #6
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

משתדלים כמה שפחות ג'אנק בשלוש שנים האלו וזהו אתה עושה מלא אירובי אז לא עולה הרבה בשומן אחרי הצבא תחזור...
ישן 15-08-07, 20:42   #7
chingo
חבר פעיל

אחי אני חייל
וואללה זה קשה הוחשרמוטה לא להיות בטטה שאתה בצבא (אלא אם אתה באיזה יחידה שתוחנים אותך כל היום באימונים וכושר וכל זה, ואין הרבה כאלה יחידות)
וכל מי שאומר שיש חדרי כושר בבסיסים אז תצאו מהסרט הזה החברה!! אין שום חדר כושר בשום בסיס שהייתי בו ואני כבר שנתיים בצבא וראיתי הרבה בסיסים ואם יש וזה נדיר שיש, אז יש הליכונים ושטויות כאלה... שום מכשיר רציני לפיתוח גוף.
הדבר היחידי שאני יכול להמליץ לך עליו זה לקנות איזה סנדביץ בריאות בשק''ם או להביא אוכל מהבית.
לא לגעת באוכל של החדר אוכל!! הכל מוצףףףף בשמן!! וגם זה לא שמן קנולה או זית זה שמן מכונות
chingo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-08-07, 20:42   #8
עבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלעבו

זה כבר תלוי באיזה בסיס אתה נמצא ומה התפקיד שלך..... אני הייתי נהג באיו"ש.. שעות עבודה בכלל לא מוגדרות תמיד זה משתנה אבל אם לא היו ימים שאשכרה הייתי חוזר מאוחר בלילה הייתי תופס אימון כל הזמן בסוף היום... לא חסר פעמים גם שהאימון היה ב10-11 בלילה
ישן 18-08-07, 22:01   #9
doron21
חבר פעיל

ברירת מחדל אני מקפיץץ

אני מקפיץ!

תזונה בצבא זה אחד הדברים הקשים ביותר...זה היה השיקול הכי גדול שלי למה לא ללכת לגיל לפני הצבא..
מי שנמצא בבסיס פתוח ועושה יומיות יכול לשמור על תזונה בלי שום בעיה...תמיד תמיד אפשר לוותר על האורחת צהרים שמלאה בשמן או מרגרינה או כל דבר שיכול לדפוק את הבריאות, וכמובן ללכת בערב למכון כושר...בבסיסים פתוחים שמסיימים לעבוד ב5 זה בדיוק כמו בית ספר שהולכים למכון ב7-8, במידה ואתם ישנים בלילה.

הבעיה היא מי שבבסיס סגור שחוזר אחת ל...לבית שזאת בעצם הבעיה שלי..
אני חוזר פעם ב הבעיה אבל משתדל לשמור על תזונה נכונה ולאכול בריא...ז"א בהפסקות צהרים במקום לשבת על גילדה מפוצצת שוקולד מלאה בקלוריות ושווה לתחת או לשתות קולה ולאכול אוראוו{כשתהיו בצבא תבינו על מה אני מדבר-ומי שבצבא בטוח מבין} אז אוכלים ארטיק שיש בו 60 קלוריות, שהוא גם מרענן בימים החמים האלו וגם טעים מאוד מאוד.
בבוקר יש עוד בעיה, הצבא לא יודע מזה בריאות והם לא מכירים את זה שקיים חלב 1% רק 3 זה מה שיש בצבא, אז אוכלים את זה עם פייבר 1, ובצהרים אוכלים מה שיש, ז"א מוותרים על המטוגנים כמו הציפס והולכים על האורז מקמח מלא או האורז הלבן...את הבשר אוכלים מה שיש אוכלים לא משנה מה...יש תמיד כמעט תמיד טחינה לא מגזימים, הרבה סלטים...ומביאים פירות מהבית כדי לאכול בין הצהרים לערב...ובערב כמו שכבר אמרו יש קו'טג כמעט תמיד אוכלים אותו עם סלט...עם קצת זיתים ואוכלים רק עם יש לחם מקמח מלא{זה קורה פעם בשנה}
למי שיש מכון כושר {ויש בסיסים עם מכון} מביאים טונה ואחרי האימון אוכלים..
תמיד אפשר לעשות ריצות כדי להרויד את מה שאכלנו..
ומנסים לשמור על הבריאות 3 שנים ואחרי זה עובדים קשה..
doron21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 02:13   #10
hodayoosh *L*
חבר פעיל

אין לך מכון כושר בבסיס..? כמעט בכל בסיס יש אלה אם כן אתה נמצא באיזה מוצד..

אתה יכול להביא לחם מהבית וירקות..

ולעשות ריצה בערב זה מה שידיד שלי עושה כל יום..
ישן 19-08-07, 02:18   #11
Avi
חבר פעיל

אני הייתי בבסיס סגור והצלחתי לשמור על מסגרת של אימונים ותזונה. למזלי היה לי סופר מול הבסיס אז הייתי קונה קורהפלקס לחם קוטג טונה ודברים כאלה. וגם הייתי מביא אבקת חלבון. חוץ מזה שכל השותפים שלי לחדר חשבו שזה סטרואידים לא היתה עם זה שום בעיה.
לגבי האימונים, בבסיס הייתי מתאמן בחדר כושר של הבסיס שהוא די מעפן אבל זה מה יש. ושהייתי יוצא הביתה אז הייתי מתאמן עם דמבלים ומשקלים מתברגים. וחיילים שעושים יומיות יכולים להתאמן בחדר כושר.
Avi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 12:06   #12
skepper
חבר פעיל

הסמל האישי שלskepper

עוסק ב:: מחשבים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי chingo
וכל מי שאומר שיש חדרי כושר בבסיסים אז תצאו מהסרט הזה החברה!! אין שום חדר כושר בשום בסיס שהייתי בו ואני כבר שנתיים בצבא וראיתי הרבה בסיסים ואם יש וזה נדיר שיש, אז יש הליכונים ושטויות כאלה... שום מכשיר רציני לפיתוח גוף.
לא יודע באיזה סרט אתה חי... אבל לי היה חדר כושר בן :):):):)...

שירתתי בחיל האויר וגם המד"סיות היו כוסיות שהביאו מוטביציה להתאמן...
תגובה