ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-03-09, 22:32   #61
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

אני חושב שלבחור ההוא, asdasd או משהו כזה... מחקו פה גם את ההודעות שלו משום מה.

מפליא לראות שאנשים עדיין לוקחים דרך האינטרנט דברים בצורה אישית וקשה כ"כ שזה מגיע למצב כזה...
BodyKilo מנותק  
ישן 30-03-09, 22:35   #62
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodykilo צפה בהודעה
אני חושב שלבחור ההוא, asdasd או משהו כזה... מחקו פה גם את ההודעות שלו משום מה.

מפליא לראות שאנשים עדיין לוקחים דרך האינטרנט דברים בצורה אישית וקשה כ"כ שזה מגיע למצב כזה...
שילך כוס עמק סתם חפרן אש אחי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בעיקר אם הפוסטים על הדת רושם שם מגילות פשוט לקרוא ולישון,והוא באמת מנסה לעקוץ ולצאת מפגר אז שיזדיין.
איזה צחוקים היה פה...בקיצור אני סה"כ די מסכים אם הניגרי...רוג'ה בודיבילדר מדהים וניראה מעולה גם עכשיו!אבל בשיא שלו?ראבאק זה בן אדם שהתחרה אם אנשים כמו ליאור גייניש ומאור זרדז מפתחי גוף מהשורה הראשונה בארץ.
אז יש משהו במה שהוא אמר,קובי חיים סה"כ לא מבין גדול בספורט אבל הוא אכן תורם!ובהחלט נותן פרסום ושם די טוב לבודיבילדינג אם זה אני לא כלכך מסכים אם הניגרי למרות שאני חולה עליו ושהוא אח!
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 30-03-09, 22:37   #63
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

עד כמה שאני יודע אין לו באן כרגע, מפני שהמדיניות שלנו היא שיהיו פה כמה שיותר גולשים ולשמור על חופש דיון, אבל מה שכן, הוא נמצא במעקב.
אני חוזר שוב: אל תשכחו של מי האתר הזה, ואל תשכחו מי בנה והרים את הפורום הזה.
מעולם לא התייחסתי למישהו בחוסר כבוד, אני מצפה לאותו יחס.
מבחינתי הויכוח הזה סגור.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 30-03-09, 22:38   #64
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.bazooka צפה בהודעה
לך תרכב על טיל זילזל
אני רואה אתה מבין בטילים, חשבתי אתה מומחה במסטיקים ...
אתה מפתיע !
Bodybuilder מנותק  
ישן 30-03-09, 22:38   #65
Mr.Bazooka
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
מתי אנשים כמוך יקלטו שכדי לצאת לחו"ל אתה צריך להתחרות פה?!או פשוט לעבור לחו"ל שזה הוצאה כספית עצומה?
גם חומרים גם כסף לאוכל שאוכל אצלכם הולך בכמויות גם מכון כושר שזה 1800-3000 בשנה זה גם הוצאה כספית כבדה לא?
כדי להצליח בגדול בתחום הזה חותץ מההקרבה הפיזית זאת הוצאה כספית ממש גדולה.

אני עדיין טוען שהזלזול והיחס שאתם מקבלים והחוסר במה ותהילה לעומת שחקן כדורגל מפורסם לא שווה את המאמץ והסבל שאתם חווים בחיטוב שלפני התחרות שלא נדבר על ייבוש נוזלים שזה עינוי בפני עצמו..

זאת הדיעה שלי ובקשר לתגובה שלי..
הכוונה שאולי הבודיבילדר שמוצג כאן פרש מתחרויות כדי ללמוד לעשות קריירה שתשתלם לו זאת היתה הנקודה שלי..

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 22:39   #66
Mr.Bazooka

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
אני רואה אתה מבין בטילים, חשבתי אתה מומחה במסטיקים ...
אתה מפתיע !
אח שלי אתה לא מצחיק..אתה מועקה.

ציטוט:
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 22:39   #67
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
האשם אחי אני מעריך אותך לא פחות, אבל אתה טועה.
לא עשיתי מרוז'ה סמרטוט בשום שלב, כתבתי את דעתי על כך שקרנבל ה"שייפ טוב מאוד", הוא לא ענייני כאשר מביאים תמונות של בחור שאיבד מאסה, ובחייאת אחי, אם אני עושה עכשיו טלפון לרוז'ה הרי בעצמו הוא יגיד לי שהוא רחוק מאוד מרמתו בעבר אז על מה הויכוח?
לגבי עניין הפתיל קצר, כאשר אדם לא מכבד וכותב הודעה שהיא כולה פרובוקציה, חשוב להעמיד דברים על מקומם.
האיש לא מבין בכלל בתקשורת והוא עשה פה פרשנות בגרוש ורבע, זלזל בכלי תקשורת לגיטימיים וחשובים שעושים עבודת קודש בפריפריה (וזה לא פחות חשוב מאשר מי שמדווח בערוץ 2 שהכנרת ירדה ב 2 סנטימטר), ועל זה הגיעה תשובה.
דרך אגב התשובה הבאמת רצינית תתקבל בעוד כמה דקות מהאחראים כאן, הבחור הנכבד שכח של מי הפורום הזה.
עזוב לא הבנת אותי אם אתה עוד פעם נכנס ללחץ ואומר דברים כמו של מי הפורום הזה (עד כמה שידוע לי הפורום הוא של ישראלבודי אם תרצה אני יכול לבדוק את זה עם גיל)זכותו של אדם להעיר לך לי לכולם העיקר שלא תהיה פגיעה בכבוד האישי.עזוב תרגע ועזוב את הבחור בשקט ותתנהגו בהתאם .
hachem-01 מנותק  
ישן 30-03-09, 22:41   #68
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
גם חומרים גם כסף לאוכל שאוכל אצלכם הולך בכמויות גם מכון כושר שזה 1800-3000 בשנה זה גם הוצאה כספית כבדה?

אני עדיין טוען שהזלזול והיחס שאתם מקבלים והחוסר במה ותהילה לעומת שחקן כדורגל מפורסם לא שווה את המאמץ והסבל שאתם חווים בחיטוב שלפני התחרות שלא נדבר על ייבוש נוזלים שזה עינוי בפני עצמו..

הכוונה שאולי הבודיבילדר שמוצג כאן פרש מתחרויות כדי ללמוד לעשות קריירה שתשתלם לו זאת היתה הנקודה שלי..

אני שמח שהבהרת את עצמך, כי הודעתך התפרשה כזלזול בכל המתחרים שכביכול לאעושים כלום חוץ מזה - והמצב הוא אחר לגמרי.
לגבי העניין של ההקרבה וההשקעה, אתה לא יכול לעשות חשבון אם זה שווה או לא שווה את המאמץ והסבל, מפני שזה חשבון שכל אחד עושה אך ורק עם עצמו.
הרבה אנשים יגידו לך שהסיפוק האישי שהם מקבלים שווה את הכל, למרות שאין תמורה חומרית.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 30-03-09, 22:43   #69
Mr.Bazooka

אני לא מבין איך בן אדם יכול להקריב כל כך הרבה בשביל תמורה חומרית ששואפת לאפס?זה כמו ללמוד כמה שנים לתואר בידיעה שתשב בבית ותחיה על דמי אבטלה..

בתוך תוכך זה דיי מציק לך שאתם לא מקבלים במה ותהילה כמו בחו"ל..לא ככה?

ציטוט:
במילה אחת אתה מלך.
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 30-03-09, 22:44   #70
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
עזוב לא הבנת אותי אם אתה עוד פעם נכנס ללחץ ואומר דברים כמו של מי הפורום הזה (עד כמה שידוע לי הפורום הוא של ישראלבודי אם תרצה אני יכול לבדוק את זה עם גיל)זכותו של אדם להעיר לך לי לכולם העיקר שלא תהיה פגיעה בכבוד האישי.עזוב תרגע ועזוב את הבחור בשקט ותתנהגו בהתאם .

:dהאשם ידידי, דבר ראשון אין לחץ, אני דווקא די משועשע פרט לכך שהויכוח הזה גוזל ממני זמן כיוון שיש לי עניין לסגור במחשב, לפני שאני מזדכה על היום הזה ופורש לישון.
דבר שני ישראלבאדי זה אני, ואני זה ישראלבאדי, ואתה בהחלט יכול לשאול את הבעל בית.
לילה טוב לכולם.

ניגרי ענק מנותק  
ישן 30-03-09, 23:48   #71
the pharmacist
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלthe pharmacist

כללי:: שרירי וצנוע
חדר כושר: ספרינט

אביב אתה לא צריך להצטדק, אני מסכים איתך מילה במילה. יש פה בפורום הרבה לאקרים, ויש מעין "גרופ" של כמה אנשים שמגבים אחד את השני.
דעתי האישית היא שלא עשית את רוזה סמרטוט- פשוט קצת הכעיס אותך כמו אותי הקרנבל שדיברת עליו.
אני מעריך את קובי חיים- אבל לפעמים הוא משתמש במילים מפוצצות לגבי אנשים סטנדרטיים.
אם אתה רוצה נעשה איזה unit אני , אתה ויוסי........חחחחחח
ישן 31-03-09, 00:10   #72
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

חברה חברה כולם להירגע, מה קרה?! סה"כ רצו להזכיר קצת את רוג'ה המכובד ונכון הוא נראה בסדר אבל לא כמו שרובם הגיבו לגביו (קצת הגזמתם). אני זוכר אותו במר מרכז 2004 או 2005 הבנאדם הפיל אותי לרצפה ואחרי שהוא לא לקח ת'ראשון הייתי בשוק התאכזבתי נורא, הייתי צעיר בתחום לא הבנתי. אחר כך הבנתי שהוא לא הגיע מספיק יבש ולכן לא דורג ראשון. היום הוא נראה כמה רמות למטה ואני מסכים עם הניגרי לגבי הוויזואליות של רוג'ה. לעניין אחר, האם שווה להשתתף בתחרויות מבלי לקבל פרס חומרי אז התשובה היא בהחלט כן!!! אני מדריך כושר והזכייה שלי במר ישראל 2006 רק עשתה לי טוב, זה הרים את המוניטין שלי לשמיים, תמונות שלי מפוזרות בכל החד"כ שבו אני עובד, הייתי בעיתונים וברדיו ואני יודע שמי שמבקש את עזרתי יודע למי בדיוק הוא פנה ואיזה עזרה הוא בדיוק יקבל, אז לא מעניין אותי הפרס החומרי כי קבלתי יותר מזה, גם מי שלא מדריך במקצועו כדי שיעשה את מה שהוא אוהב גם אם אין תגמול על כך. לגבי קובי חיים אני לא מכיר אותו חוץ מששמעתי את שמו פה ושם וראיתי כמה תמונות שלו, אני בטוח שהכוונות שלו טובות והוא אכן תורם לתחום רק שלגבי רוג'ה הייתי מתאר אותו קצת יותר בצניעות.
האדמור מנותק  
ישן 31-03-09, 00:29   #73
Arsen23
חבר מתחיל

אחלה תמונות!
אני רואה שהוא השקיע המון
Arsen23 מנותק  
ישן 31-03-09, 00:42   #74
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ד"א חבר'ה אתם יכולים להרגע בנושא asdasd
הבחור הוא טרול שבא להציק גם פה וגם בפורום השני.....אל תיפלו על ניגרי בקטע הזה-מגיע לו אפילו באן

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 31-03-09, 08:14   #75
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי muscle juiceman צפה בהודעה
אביב אתה לא צריך להצטדק, אני מסכים איתך מילה במילה. יש פה בפורום הרבה לאקרים, ויש מעין "גרופ" של כמה אנשים שמגבים אחד את השני.
דעתי האישית היא שלא עשית את רוזה סמרטוט- פשוט קצת הכעיס אותך כמו אותי הקרנבל שדיברת עליו.
אני מעריך את קובי חיים- אבל לפעמים הוא משתמש במילים מפוצצות לגבי אנשים סטנדרטיים.
אם אתה רוצה נעשה איזה unit אני , אתה ויוסי........חחחחחח

אחי זה לא עניין של להצטדק, אבל כשבא איזה חוצפן ומעל גבי הפורום שלי כותב מגילה שכולה נוטפת מניסיון לפרובוקציה, שאין בה מילה אחת של אמת או ידע, והוא מזלזל בדברים הכי חשובים לי בחיים, ואפילו מבלי שהחליף איתי מילה, הייתי חייב לענות.
התשובה שלי לא באה להצטדק, אלא כדי להבהיר נקודה.
אני לא בעד קואליציות ואופוזיציות בתוך הפורום.
אני מתקומם על שטחיות הדיון: רעבאק כל מילה שאומרים פה מתחילים לפרש "וואוו הוא ירד עלי".
מה כבר קרה? בסך הכל אמרתי את דעתי שבנאדם ירד במאסה ואי אפשר להגיד שהוא מדהים הורס, ביחס לעבר.
אינעל רעבאק תפסיקו כבר לבלבל את הביצים עם אבחנות של שחור או לבן, יש גם באמצע.
אפשר להביע דעה עניינית מבלי שזה יתפרש כאילו שירדת על מישהו או השפלת אותו, קיבינימט תעברו שוב על ההודעות שלי איפה יש פה השפלה?
מה רוצים? שכל תמונה שיעלו ישר כולם ירשמו "מצויין", "מדהים" ו"גוף מטרה", בלי קשר להתרשמות האמיתית? שיהיה פה פורום של צבועים?
אם זה ככה בשביל מה בכלל להעלות תמונות, תכתבו ישר 200 תגובות מפרגנות בלי קשר לכלום וסגרו את הפוסט.
לגבי כל מיני פרשנות שעושים בקשר ל"ניצול קשרים", אז אינני זקוק לניצול קשרים.
כמו שכבר אמרתי: ישראלבאדי זה אני.
אני לעולם לא אעשה בזה שימוש שלילי, אני אכבד ואעזור ואסייע לכל מי שנמצא כאן, ואני מצפה לאותו דבר מאחרים.
אבל זה שאני אכבד לא אומר שאני אתלקק ואתחסד, אלא שאגיד את דעתי בענייניות.
אותו דבר אם מישהו אינו מסכים איתי, תגיד שאתה לא מסכים ותנמק.
אל תהייה חכמולוג ותעשה עלי גוגל במטרה להתגרות.

ניגרי ענק מנותק  
ישן 31-03-09, 10:02   #76
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
Thumbs up

רוג"ה הוא ספורטאי מצויין עם גנטיקה ומשמעת עצמית עצומה ביותר ,

היה לי את הכבוד לראות אותו מספר פעמיים ואף לראיין אותו בכתבה מעמיקה לדעתי אחת הכתבות המוצלחות ביותר שעשיתי כנסו לקישור הבא תקראו ותהנו

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=35
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק  
ישן 31-03-09, 13:14   #77
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
גם חומרים גם כסף לאוכל שאוכל אצלכם הולך בכמויות גם מכון כושר שזה 1800-3000 בשנה זה גם הוצאה כספית כבדה לא?
כדי להצליח בגדול בתחום הזה חותץ מההקרבה הפיזית זאת הוצאה כספית ממש גדולה.

חחחחחחחחחחח אתה עדין לא הבנתה שהוא עדין יכל ללמוד ולהתאמן כרגיל?
בוא אני אגיד לך משהו..יש לי חבר שהוא סטודנט לכרימינולוגיה,הבן אדם לומד מהבוקר עד הערב כמעט כל יום!ובנוסף הוא אוכל כמו שצריך,ומספיק להוציא שעה ורבע מסכנה מהלוח זמנים שלו בישביל האימונים וממשיך להתקדם בקצב מטורף איך זה?זה כי ברגע שאתה עושה משהו אתה עושה את זה עד הסוף!
והנקודה שלך מטומטמת כי אתה טוען שהוא מעדיף "לימודים וקריירה על בודיבילדינג" אין קשר בכלל בין הדברים!אתה יכול לשלב את שניהם בכיף!בודיבילדינג זה תחביב ואם הייתה אוהב פיתוח גוף ולא שונא את זה,הייתה בא להרצאה של בראנצ' וורן ושומע איך הוא אומר במפורש:"צריך וחשוב להתמקד בעיקר בלפתח את הקריירה שלך,כי בודיבילדינג זה סה"כ תחביב (אומנם אפשר להרוויח ממנו וברמה מסוימת לחיות ממנו) אם חס וחלילה יש פציעה והקריירה נגמרת אתה צריך משהו כדי לחיות ממנו.
יכול להיות שלרוג'ה "נימאס קצת מהבודיבילדינג" זה הגיוני...אבל להגיד בישביל קריירה אחרת?...תגיד לי מה אתה דפוק או שאתה עושה את עצמך?!איפה הקשר בכלל!יש רק 6 בודיבילדרים בעולם!!שמרוויחים סכום ענק של כסף מהפיתוח גוף שנחשב "סכום עצום" (כל השאר מרוויחים טוב אבל לא מספיק כסף בישביל לחיות ממנו או להסתמך עליו בעיקר עכשיו במצב הכלכלי בארצות הברית) ותאמין לי שאם רוג'ה ילך להתחרות בארצות הברית הוא יפגוש שם דברים שהוא לא חלם שהוא יראה כמה שהגנטיקה שלו מעולה וכמה שהוא תותח!

לסיכום מי שבאמת אוהב את הספורט נישאר בו ויודע להחזיק את עצמו כנגד כל הסיכויים.
ואם כל הכבוד לרוג'ה איך אתה מסביר את זה שיש עדין המון מתחרים מבוגרים היום...שנשואים אם ילדים ודירה משלהם ועדין לומדים ועובדים תוך כדי ובכל זאת יש להם זמן לפיתוח גוף?

סתם שאלה אתה מתאמן או שהפסקתה?

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 31-03-09 בשעה 13:20.
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 31-03-09, 14:37   #78
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
עד כמה שאני יודע אין לו באן כרגע, מפני שהמדיניות שלנו היא שיהיו פה כמה שיותר גולשים ולשמור על חופש דיון, אבל מה שכן, הוא נמצא במעקב.
אני חוזר שוב: אל תשכחו של מי האתר הזה, ואל תשכחו מי בנה והרים את הפורום הזה.
מעולם לא התייחסתי למישהו בחוסר כבוד, אני מצפה לאותו יחס.
מבחינתי הויכוח הזה סגור.
עכשיו כבר באמת הגזמת תפסיק לאיים על אנשים ותפסיק להנהג כאילו העולם הוא שלך ולהתנהל כמו סגן אלוהים הפורום הוא לא שלך גם אם אתה כותב פה.ואני רוצה להבהיר שאין פה שום קואיליציה נגדך כי תאמין לי אתה לא שווה את המאמץ.וכן התיחסת להרבה אנשים בחוסר כבוד ואתה עדיין ממשיך אז מה שאני מציע לך דבר עם האדמור אולי תלמד ממנו כמה דברים על החיים ותפסיק להתנפח כשילדים בפורום מגבים אותך בקיצור לדעתי אתה חייב התנצלות לכמה אנשים בראשם קובי חיים.(ושכרישים אחרים ישארו מחוץ לדיון)
hachem-01 מנותק  
ישן 31-03-09, 14:54   #79
Mr.Bazooka

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח אתה עדין לא הבנתה שהוא עדין יכל ללמוד ולהתאמן כרגיל?
בוא אני אגיד לך משהו..יש לי חבר שהוא סטודנט לכרימינולוגיה,הבן אדם לומד מהבוקר עד הערב כמעט כל יום!ובנוסף הוא אוכל כמו שצריך,ומספיק להוציא שעה ורבע מסכנה מהלוח זמנים שלו בישביל האימונים וממשיך להתקדם בקצב מטורף איך זה?זה כי ברגע שאתה עושה משהו אתה עושה את זה עד הסוף!
והנקודה שלך מטומטמת כי אתה טוען שהוא מעדיף "לימודים וקריירה על בודיבילדינג" אין קשר בכלל בין הדברים!אתה יכול לשלב את שניהם בכיף!בודיבילדינג זה תחביב ואם הייתה אוהב פיתוח גוף ולא שונא את זה,הייתה בא להרצאה של בראנצ' וורן ושומע איך הוא אומר במפורש:"צריך וחשוב להתמקד בעיקר בלפתח את הקריירה שלך,כי בודיבילדינג זה סה"כ תחביב (אומנם אפשר להרוויח ממנו וברמה מסוימת לחיות ממנו) אם חס וחלילה יש פציעה והקריירה נגמרת אתה צריך משהו כדי לחיות ממנו.
יכול להיות שלרוג'ה "נימאס קצת מהבודיבילדינג" זה הגיוני...אבל להגיד בישביל קריירה אחרת?...תגיד לי מה אתה דפוק או שאתה עושה את עצמך?!איפה הקשר בכלל!יש רק 6 בודיבילדרים בעולם!!שמרוויחים סכום ענק של כסף מהפיתוח גוף שנחשב "סכום עצום" (כל השאר מרוויחים טוב אבל לא מספיק כסף בישביל לחיות ממנו או להסתמך עליו בעיקר עכשיו במצב הכלכלי בארצות הברית) ותאמין לי שאם רוג'ה ילך להתחרות בארצות הברית הוא יפגוש שם דברים שהוא לא חלם שהוא יראה כמה שהגנטיקה שלו מעולה וכמה שהוא תותח!

לסיכום מי שבאמת אוהב את הספורט נישאר בו ויודע להחזיק את עצמו כנגד כל הסיכויים.
ואם כל הכבוד לרוג'ה איך אתה מסביר את זה שיש עדין המון מתחרים מבוגרים היום...שנשואים אם ילדים ודירה משלהם ועדין לומדים ועובדים תוך כדי ובכל זאת יש להם זמן לפיתוח גוף?

סתם שאלה אתה מתאמן או שהפסקתה?
חוזר להתאמן אחרי הפסקה לא מרצוני
ואפרופו חוסר הקשרים..
כל בן אדם שלא הלך להרצאה של ברנץ' שונא להתאמן או לפתח גוף?בחייך אתה רציני?
כי אם אתה חושב ככה אז שלושת רבעי מהמתאמנים שונאים את הענף הזה..
ו

כשדיברתי על קריירה ולימודים הכוונה שהוא הוריד הילוך מהאימונים והפסיק להתחרות לא שללתי את האימונים לטובת קריירה תקרא שוב.

ציטוט:
במילה אחת אתה מלך.
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 31-03-09, 15:00   #80
Pro_XXL_Universe
Banned

טוב יאלה הפוסט הזה נימאס עלי שברו ת'ראש מה אני בכלל מגיב פה ברצינות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אללה שמח תמשיכו לריב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
Pro_XXL_Universe מנותק  
נושא נעול