ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-07-09, 18:51   #21
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SIMAO צפה בהודעה
מאיפה באו כל המטומטמים האלו,
בית חרושת של טמטום נפתח פה.
זה פורום פיתוח גוף לא לפיתוח יכולת הטימטום.

בחתימה אתה מת לעוף מהצבא,
לי ניראה שהצבא מת להיפטר ממך.
+1
חחחחחחחחח תאכלס!
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 20:56   #22
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elirane צפה בהודעה
אחי אני שוקל להתחיל מאסה, אבא שלי עשה לי הזמנה של מלפפונים, אני מתחיל עם כמות קטנה יחסית של מלפפונים כי אני רק בהתחלה של מאסה, עוד לא התרגלתי לאכול הרבה, לאט לאט אני ימשיך לכמויות גדולות.
יש לי שאלה: כמה מלפפונים לאכול לאחר אימון, והאם אפשר להשתמש בזה כתחליף לשייקים שמוכרים בישראלבודי ??
אבא שלי עובד בשוק אני יכול להשיג מלא מלא ארגזים...
הבנתי גם שאסור לאכול את הראש של המלפפון (צריך לחתוך את הקצוות) כי זה כמו החלמון בביצה, אסור הרבה.

מאיזה איזור אתה בארץ אני רוצה ליצור איתך קשר לבניית תפריט אישי לאימון מאסה בלבד.
אם אתה פנוי בתקופה הקרובה שלח לי מייל או הודעה בפרטי
תודה (-:
דדדדייייי איך שמים ציטוט לחתימההה????? וחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 21:17   #23
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elirane צפה בהודעה
אחי אני שוקל להתחיל מאסה, אבא שלי עשה לי הזמנה של מלפפונים, אני מתחיל עם כמות קטנה יחסית של מלפפונים כי אני רק בהתחלה של מאסה, עוד לא התרגלתי לאכול הרבה, לאט לאט אני ימשיך לכמויות גדולות.
יש לי שאלה: כמה מלפפונים לאכול לאחר אימון, והאם אפשר להשתמש בזה כתחליף לשייקים שמוכרים בישראלבודי ??
אבא שלי עובד בשוק אני יכול להשיג מלא מלא ארגזים...
הבנתי גם שאסור לאכול את הראש של המלפפון (צריך לחתוך את הקצוות) כי זה כמו החלמון בביצה, אסור הרבה.
מאיזה איזור אתה בארץ אני רוצה ליצור איתך קשר לבניית תפריט אישי לאימון מאסה בלבד.
אם אתה פנוי בתקופה הקרובה שלח לי מייל או הודעה בפרטי
תודה (-:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח עברת את גבול הטעם הטוב של לצחוק, זה כבר טימטום מוגזם!
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 21:38   #24
luabrankatz
חבר פעיל

הסמל האישי שלluabrankatz

כללי:: Ronnie Coleman's Trainer
עוסק ב:: עיסוקים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy_Templar צפה בהודעה
אתה ממש ממש ממש קרוב לקבל באן ..
אם הספאם החסר תכלית הזה ימשיך אתה תחזור למערת גייז fxp שממנה יצאת
תשמע, דבר ראשון הינה הוכחה שאני לא מסתלבט עליך http://www.ronniecolemanhitstoronto.com/
(Protect your ears)

ודבר שני למה אתה מתנהג כמו ילד.... "תקבל באן"... כאילו מה..
אני נכנסתי לפורום תזונה ותוספים ואני מיידע אתכם על השיטה החדשנית שלי ואם מישהו חושב שאני טועה הוא יכול לבוא ולהגיד לי "תשמע חביבי, יש לך פה ופה ופה טעות ביגלל פה ופה ופה" אז אני אגיד "חביבי, אני כן צודק ביגלל פה ופה ופה"

בקיצור אח שלנו, אם בא לך על באן, Go for it
הידע שיש לי מספק אותי.
יחי חופש הביטוי!~
luabrankatz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 21:48   #25
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

ציטוט:
פורסם במקור על ידי luabrankatz צפה בהודעה
תשמע, דבר ראשון הינה הוכחה שאני לא מסתלבט עליך http://www.ronniecolemanhitstoronto.com/
(protect your ears)

ודבר שני למה אתה מתנהג כמו ילד.... "תקבל באן"... כאילו מה..
אני נכנסתי לפורום תזונה ותוספים ואני מיידע אתכם על השיטה החדשנית שלי ואם מישהו חושב שאני טועה הוא יכול לבוא ולהגיד לי "תשמע חביבי, יש לך פה ופה ופה טעות ביגלל פה ופה ופה" אז אני אגיד "חביבי, אני כן צודק ביגלל פה ופה ופה"

בקיצור אח שלנו, אם בא לך על באן, go for it
הידע שיש לי מספק אותי.
יחי חופש הביטוי!~
כל הפוסט הזה זו טעות אחי...תעשה מה בראש שלך רק על תכניס עוד אנשים ותיגרום להם לעשות שטויות

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 21:50   #26
luabrankatz
חבר פעיל

הסמל האישי שלluabrankatz

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jason.b צפה בהודעה
כל הפוסט הזה זו טעות אחי...תעשה מה בראש שלך רק על תכניס עוד אנשים ותיגרום להם לעשות שטויות
וואלה אחי אני מכבד אותך על הדיבור באמת ואם זה לא ניראה לך נכון אז אל תיכנס לזה כי זה באמת לא קל כל התוכניות האילו שנתתי..
ישן 02-08-09, 01:44   #27
CR9
חבר פעיל

ברירת מחדל למה אנשים פה כאילו יהירים וחסרי הבנה

ראיתי את התגובות של חלק מכם וזה פשוט לא לעיניין, אנשים פה קוטלים אחרים כאילו הם אוויר בסדר הבנתי אולי חלק נודניקים אולי חלק חפרנים ואולי גם טמבלים אבל למה לא לעזור להם למה להיכנס בהם אני לא מבין את זה?!!!!
יש פה הרבה אנשים טובים ומבינים בתחום רואים לפי ההישגים ותמונות אבל למה ליקטול למה?!!
אז מה איכפת לכם שיהיה פה איזה הודעה מטוטמת תסבירו לו ועוד יש אנשים שלוקחים את זה לחתימה שלהם פשוט גועל נפש אני שונא את זה, אחי אתה לא יכול לומר לו בפרטי או משהוא למה לקטול אותו.
חוץ מזה ממה ששמתי לב שאנשים חדשים פותחים פה נושא הרוב לא עונים לו או פשוט עונים לו בבוז, שהוא הורס את הפורום ולא מתאים,
דוגמא: אני פתחתי נושא עם הכותרת "תפריט תזונה" מי הגיב לי אף אחד, זה מראה שאולי ההודעה שלי לקויה או משהוא או שאתם חושבים רק שלא קראתי את ההוראות או שהיו מלא כמוני אבל אני מבטיח לכם שאם הייתם קוראים עד הסוף את ההודעה שלי הייתם מבינים שכבר ראיתי הכול וקראתי הכול,
רבאק זה משגע אותי למה אנשים כאילו יהירים למה?!!! זה מגעיל!!!!!!!!!!!!, אני בא לחייב פה מישהוא אבל אני השקעתי שעות ביצירת תפריט אחרי שרקראתי לילות שלמים מאמרים למה אנשים לא מבינים למה אף אחד לא עזור לי אני נישבע לכם שאם מישהוא היה דורש עזרה ישר הייתי עוזר לו.
תילמדו לעזור גם בצורה רצינית לא צריך רק ליקטול אנשים וליהיות מקובלים או מצחיקים על חשבון אחרים.
CR9 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-09, 01:47   #28
lironsD
חבר פעיל

עוסק ב:: במשמש..גויבות..
חדר כושר: קאנטרי גלי גיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cr9 צפה בהודעה
ראיתי את התגובות של חלק מכם וזה פשוט לא לעיניין, אנשים פה קוטלים אחרים כאילו הם אוויר בסדר הבנתי אולי חלק נודניקים אולי חלק חפרנים ואולי גם טמבלים אבל למה לא לעזור להם למה להיכנס בהם אני לא מבין את זה?!!!!
יש פה הרבה אנשים טובים ומבינים בתחום רואים לפי ההישגים ותמונות אבל למה ליקטול למה?!!
אז מה איכפת לכם שיהיה פה איזה הודעה מטוטמת תסבירו לו ועוד יש אנשים שלוקחים את זה לחתימה שלהם פשוט גועל נפש אני שונא את זה, אחי אתה לא יכול לומר לו בפרטי או משהוא למה לקטול אותו.
חוץ מזה ממה ששמתי לב שאנשים חדשים פותחים פה נושא הרוב לא עונים לו או פשוט עונים לו בבוז, שהוא הורס את הפורום ולא מתאים,
דוגמא: אני פתחתי נושא עם הכותרת "תפריט תזונה" מי הגיב לי אף אחד, זה מראה שאולי ההודעה שלי לקויה או משהוא או שאתם חושבים רק שלא קראתי את ההוראות או שהיו מלא כמוני אבל אני מבטיח לכם שאם הייתם קוראים עד הסוף את ההודעה שלי הייתם מבינים שכבר ראיתי הכול וקראתי הכול,
רבאק זה משגע אותי למה אנשים כאילו יהירים למה?!!! זה מגעיל!!!!!!!!!!!!, אני בא לחייב פה מישהוא אבל אני השקעתי שעות ביצירת תפריט אחרי שרקראתי לילות שלמים מאמרים למה אנשים לא מבינים למה אף אחד לא עזור לי אני נישבע לכם שאם מישהוא היה דורש עזרה ישר הייתי עוזר לו.
תילמדו לעזור גם בצורה רצינית לא צריך רק ליקטול אנשים וליהיות מקובלים או מצחיקים על חשבון אחרים.

אחי הבנאדם דוחף קונטיינר של מלפפונים לתחת בשביל קלוריות מה אתה רוצה שנרשם?
lironsD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-08-09, 05:57   #29
luabrankatz
חבר פעיל

הסמל האישי שלluabrankatz

Cr9 דבר איתי אני ..עזור לך.
ישן 02-08-09, 10:40   #30
CR9
חבר פעיל

liron ממה שראיתי לפי התגובות שלכם והתמונות יש פה אנשים מאד מנוסים עם ידע עצום תישתמשו עם זה לדבר הטוב.
ומה לעשות לא כולם שווים, לפעמים יש תגובות מטומטמות מסכים איתך אחי, אל תגיב להם, יותר יעריכו אותך תאמין לי.
CR9 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה