ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-08-09, 01:46   #1
CR9
חבר פעיל

ברירת מחדל למה האנשים פה יהירים ופוגעים למה?!!

ראיתי את התגובות של חלק מכם וזה פשוט לא לעיניין, אנשים פה קוטלים אחרים כאילו הם אוויר בסדר הבנתי אולי חלק נודניקים אולי חלק חפרנים ואולי גם טמבלים אבל למה לא לעזור להם למה להיכנס בהם אני לא מבין את זה?!!!!
יש פה הרבה אנשים טובים ומבינים בתחום רואים לפי ההישגים ותמונות אבל למה ליקטול למה?!!
אז מה איכפת לכם שיהיה פה איזה הודעה מטוטמת תסבירו לו ועוד יש אנשים שלוקחים את זה לחתימה שלהם פשוט גועל נפש אני שונא את זה, אחי אתה לא יכול לומר לו בפרטי או משהוא למה לקטול אותו.
חוץ מזה ממה ששמתי לב שאנשים חדשים פותחים פה נושא הרוב לא עונים לו או פשוט עונים לו בבוז, שהוא הורס את הפורום ולא מתאים,
דוגמא: אני פתחתי נושא עם הכותרת "תפריט תזונה" מי הגיב לי אף אחד, זה מראה שאולי ההודעה שלי לקויה או משהוא או שאתם חושבים רק שלא קראתי את ההוראות או שהיו מלא כמוני אבל אני מבטיח לכם שאם הייתם קוראים עד הסוף את ההודעה שלי הייתם מבינים שכבר ראיתי הכול וקראתי הכול,
רבאק זה משגע אותי למה אנשים כאילו יהירים למה?!!! זה מגעיל!!!!!!!!!!!!, אני לא בא לחייב פה מישהוא אבל אני השקעתי שעות ביצירת תפריט אחרי שרקראתי לילות שלמים מאמרים למה אנשים לא מבינים למה אף אחד לא עזור לי אני נישבע לכם שאם מישהוא היה דורש עזרה ישר הייתי עוזר לו.
תילמדו לעזור גם בצורה רצינית לא צריך רק ליקטול אנשים וליהיות מקובלים או מצחיקים על חשבון אחרים.
CR9 מנותק  
ישן 02-08-09, 01:57   #2
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

תחזור לאף אקס פי
Nitro Speed מנותק  
ישן 02-08-09, 02:03   #3
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

א. רוב המתמשים באים וישר שואלים שאלות , עם כל הכבוד לפורום ושואלים פה שאלות , אבל תקרא קודם.
מה כל המאמרים באתר/ברשת הם סתם ליופי ? ואז כשלא הבנת משו תבוא ותשאל פה .

ב.אם השקעת שעות ביצירת תפריט וקראת מאמרים לילות שלמים ועדיין באת לפה עם שאלות , אז אתה קשה תפיסה בחורי , אני חייב לומר !
ישן 02-08-09, 02:10   #4
CR9
חבר פעיל

א.עם כל הכבוד למאמרים זה דבר יבש ולמרות שאנשי מיתקשים ואולי הם כן קשי תפיסה פורום זה דבר ידידותי לא עוקצני כמו זה תעזרו להם תקדמו אותם!! אל תירדו עליהם זה לא מוסיף בשיט!!

ב.תיקרא מה שרשמתי, בניגוד לאחרים וטובים פה על ידי המאמרים הצלחתי להפיק תפריט כלומר יצא סופר דופר תועלת מקריאת כל המאמרים, מה שחיפשתי בכתיבת ההודעה פה זה בידיוק כמו שאמרתי אתם כמו טסט בשבילי המומחים כמובן לא אילו שמדברים שטיות, אני מביא לכם תוצר מוכן ומעמיד אותו בפניכם במיבחן שוב בפני אילו שיותר מנוסים ממני כי עם כל הכבוד למרות שקראתי לילות כמה מאמרים עדיין יש כאן אנשים שמיתעסקים בתחום הרבה זמן מספיק ליראות תמונות ותגובות וכבר אתה מבין שיש כאן אנשים שיודעים דבר או שניים בעיניי, אני מחפש להגיע לתועלת מקסימאלית כמו שכבתי ואת זה לא ממשנה כמה מאמרים אני אקרא אני לא אוכל לעשות כי אם כן כל אחד אחרי מיספר לילות של קריאת מאמרים יכל להרכיב תפריטים כתזונאי מוסמך לכל אחד ואחד שיבקש לא חברי הטוב?
אני מקווה שאתה יודע מה התשובה ולכן אני רוצה עזרת של מישהוא מנוסה שמיתעסק עם זה שנים או אפילו חודשים כי עם כל הכבוד שיש לי לעצמי אני כולה שבוע בתחום ובחיים אני לא אספיק מה שאנשים פה עשו כבר, בשבוע!, אם הייתה מכיר אותי היית יודע שאני תמיד שואף לשלמות וזה עובר דרך למידה מהטובים ממך,בידיוק מה שאני מנסה לעשות כאן עם התפריט שאותו אני כבר מנצל ללמידה וחקירת התחום מה שמאמרים לא מספיק, שבן אדם מדבר איתך חיי זה יותר ישיר ומעניין.

נערך לאחרונה על ידי CR9, 02-08-09 בשעה 02:13.
CR9 מנותק  
ישן 02-08-09, 02:15   #5
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

למה לפתוח פוסט כפול?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 02-08-09, 02:19   #6
CR9
חבר פעיל

סליחה טעיתי!

אם אתה יכול לעזור לי בתפריט שלי אני מאד אודה לך, אני צריך תגובה של איש מקצוע כי אני הולך להיכנס באמאמא של התפריט הזה.
CR9 מנותק  
ישן 02-08-09, 02:34   #7
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ענו לך ואמרו לך שהוא טוב
תלמד...לפעמים כשאין מה להגיב אז אנשים לא מגיבים
בינתיים זה נראה כאילו אתה מנסה לחפש על מי לצאת
אנחנו לא מוכנים שדבר כזה יקרה
אם יש לך תלונות לגבי התנהלות הפורום אתה מוזמן לפנות לקישור שיש לי בחתימה ולא לצאת על כל החבר'ה פה שבנוסף לצחוקים ולעקיצות עוזרים לכל מי שצריך עזרה
התפריט שלך בסדר כניראה ולכן לא קיבלת התייחסות
מה ציפית שיכתבו לך אחלה תפריט לאורך 20 עמודים??
בנוגע לזה שכולם עוקצים את כולם-החבר'ה פה אוהבים לצחוק על המון דברים כל עוד זה נשמר בגד הומור ובהתאם לנהלי הפורום הכל סדר גמור-תלמד לחיות עם הציניות הנוראית של חברי הקהילה ותלמד להבין את ההומור של כולם פה

אני נועל את הפוסט הזה בתקווה שתלמד לכבד את הלך הרוח בפורום הזה ותלמד להגיב בצורה פרופורציונאלית על דברים

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
נושא נעול