ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-04-08, 16:55   #21
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

עלות הקורס קשורה למספר הנקודות?
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-08, 18:30   #22
ענק וחזק
חבר פעיל

העלות היא בערך 1800 שקל לקורס אבל אחרי שעושים כמות מסוימת של קורסים לא משלמים על הקורסים שנשארו לסיום התואר כך שאם מסיימים תואר שלם זה יוצא בדיוק אותו מחיר כמו תואר באוניברסיטה רגילה.

הסכומים שכתבתם דימיוניים.
ענק וחזק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-08, 19:07   #23
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ענק וחזק
העלות היא בערך 1800 שקל לקורס אבל אחרי שעושים כמות מסוימת של קורסים לא משלמים על הקורסים שנשארו לסיום התואר כך שאם מסיימים תואר שלם זה יוצא בדיוק אותו מחיר כמו תואר באוניברסיטה רגילה.

הסכומים שכתבתם דימיוניים.
לא משנה איזה קורס?
ואיך זה הולך, נגיד ויש איזשהו חומר שלא הבנתי מהספרים, יש את מי לשאול?
ישן 21-04-08, 19:51   #24
Coleman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
לא משנה איזה קורס?
ואיך זה הולך, נגיד ויש איזשהו חומר שלא הבנתי מהספרים, יש את מי לשאול?
בהנחייה רגילה יש פגישה פעם בשבוע של 3 שעות ככה...תלוי בקורס ...בפגישה אתה יכול לשאול את המרצה מה שאתה רוצה והוא יענה...במהלך השבוע יש לך אופציה ליצור קשר עם המדריך דרך האימייל או דרך האתר לא סגור על זה בדיוק...
התואר הוא בדיוק אותו תואר כמו באוניברסיטה אחרת...והוא גם מוכר אותו דבר...הלימודים הרבה יותר נוחים ובמידה מסויימת דורשים מחוייבות יותר מאשר לימודים באוניברסיטה רגילה...
ההכרה בתואר זהה לגמרי כמו לכל שאר האוניברסיטאות בארץ...מה שאמרו פה זה זיוני שכל גדולים... [חלק מהאנשים אמרו זיוני שכל גדולים :P ]

Eat Well, Train Hard, Fuck Much, Live Long...Be Happy
Coleman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-08, 20:20   #25
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Coleman
בהנחייה רגילה יש פגישה פעם בשבוע של 3 שעות ככה...תלוי בקורס ...בפגישה אתה יכול לשאול את המרצה מה שאתה רוצה והוא יענה...במהלך השבוע יש לך אופציה ליצור קשר עם המדריך דרך האימייל או דרך האתר לא סגור על זה בדיוק...
התואר הוא בדיוק אותו תואר כמו באוניברסיטה אחרת...והוא גם מוכר אותו דבר...הלימודים הרבה יותר נוחים ובמידה מסויימת דורשים מחוייבות יותר מאשר לימודים באוניברסיטה רגילה...
ההכרה בתואר זהה לגמרי כמו לכל שאר האוניברסיטאות בארץ...מה שאמרו פה זה זיוני שכל גדולים... [חלק מהאנשים אמרו זיוני שכל גדולים :P ]
תודה רבה..
אני אתחיל לקחת קורסים בזמן הצבא כי אני כבר גם ככה נעול על מה שאני הולך ללמוד, אז אני אקח קצת קורסים שיהיה לי יותר קל בתואר.
אני לא מתכוון לעשות תואר שלם באונב' הפתוחה, אני רק לוקח איזה כמה קורסים כדי להקל על העומס בעתיד
ישן 21-04-08, 21:24   #26
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Coleman
בדיוק? עם אני בא עם תואר בהנדסת תוכנה מהאוניברסיטה הפתוחה ואותו דבר מהטכניון זה לא משנה למקום שאליו אני מנסה להתקבל?
ופאניק מה אתה רוצה ללמוד?ולמה?
ישן 21-04-08, 21:26   #27
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DarkGulis
בדיוק? עם אני בא עם תואר בהנדסת תוכנה מהאוניברסיטה הפתוחה ואותו דבר מהטכניון זה לא משנה למקום שאליו אני מנסה להתקבל?
ופאניק מה אתה רוצה ללמוד?ולמה?
שמע כיום תואר 1 שווה לתחת. במידה ואתה עושה תואר 1 בפתוחה ואח"כ אתה עושה תואר 2 בטכניון זה סבבה..

ואני רוצה ללמוד וטרינריה
ישן 21-04-08, 21:28   #28
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

ציטוט:
שמע כיום תואר 1 שווה לתחת. במידה ואתה עושה תואר 1 בפתוחה ואח"כ אתה עושה תואר 2 בטכניון זה סבבה..

ואני רוצה ללמוד וטרינריה
פשששש הולך לטפל בכלבים אה? תכלס מישהי אמרה לי פעם משפט "עדיף לעבוד עם חיות מאשר עם בני אדם"
ישן 21-04-08, 21:30   #29
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פשששש הולך לטפל בכלבים אה? תכלס מישהי אמרה לי פעם משפט "עדיף לעבוד עם חיות מאשר עם בני אדם"
כן
למרות שתכלאס לסיים לימודי וטרינריה ולהתקבל אליהם יותר קשה מרפואה :\
ישן 21-04-08, 21:34   #30
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

ציטוט:
כן
למרות שתכלאס לסיים לימודי וטרינריה ולהתקבל אליהם יותר קשה מרפואה :\
מה רציני? חשבתי אין יותר קשה מרפואה.
ישן 21-04-08, 21:41   #31
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
מה רציני? חשבתי אין יותר קשה מרפואה.
ברפואה התנאי קבלה הראשוניים מטורפים, אבל ברגע שאתה נכנס לשם אין לך מקומות שבהם פתאום אתה יכול ליפול [כמובן אם אתה לא נכשל וכו']. בוטרינריה זה אחרת. אתה קודם צריך לעשות תואר במדעי בע"ח\ביולוגיה, לסיים אותו בהצטיינות בממוצע של 90 ומעלה [ורצוי 93 ומעלה] ואם תשאל אנשים שעשו תואר בחיים שלהם, ממוצע כזה זה משהו חולה. בנוסף לזה אתה צריך פסיכומטרי מעל 640 [וזה עולה משנה לשנה, לפני כמה שנים זה היה 600, בטח עוד כמה שנים זה יעלה לאיזה 700] + אתה צריך שיהיו לך שעות התנדבות כלשהן אצל וטרינר, במשק או בעמותה כלשהי + שזה החלק הכי קשה - כל שנה מתקבלים רק 40[!!!] סטודנטים! כל שנה מגישים בקשה לקבלה בסביבות ה400 ומתקבלים רק 40! תחשוב ברפואה יש מלא אונב' בארץ, לוטרינריה יש רק אונב' אחת וגם שם לומדים רק 40 סטודנדטים! תחשוב שאתה יכול לסיים את התואר הראשוני שלך [שהוא 3 שנים] ואז לא להתקבל ללימודי וטרינריה [שהם 4 שנים, 3 שנים רגילות ועוד שנה סטאז'] ואז אתה נדפק עם תואר שלא שווה כלום...
בעיה.
ישן 22-04-08, 14:43   #32
P-a-n-1-c
Banned

בואנה זה ממש יקר כל העסק הזה!
אחותי לדוגמא לומדת באונב' רגילה והיא משלמת 10 אלף שקל בשנה ויש לה בסביבות ה15 קורסים בשנה. חשבון פשוט אומר שהיא משלמת בשביל קורס משהו כמו 600-700 שקל לקורס. באונב' הפתוחה זה עולה 1800! יעני פי 3 יותר! והבנתי שיש עוד כל מיני חארטות מסביב שלוקחים עוד קצת כסף..
ישן 22-04-08, 21:44   #33
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

פאניק אני לא מוצא את האימייל שלך שהבאת לי, אתה יכול לשאול כאן במרוכז את השאלות הרלוונטיות בקצרה?
ישן 23-04-08, 10:09   #34
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

???
ישן 23-04-08, 10:17   #35
P-a-n-1-c
Banned

אוקיי אחי הנה השאלות:

א. אני מתכוון לקחת בהתחלה את הקורס ביולוגיה כללית א'\אשנב למדעי החיים [אני צריך לברר עם הפקולטה לחקלאות איזה עדיף לי], האם במקרה שמעת על מישהו שעשה את הקורס הזה? קל\קשה?
ב. עד כמה זה קשה ללמוד לבד חומרים שאין לך מושג בשיט בהם? נגיד אני למדתי בבצפר פיסיקה מחשבים ואני צריך עכשיו ללמוד כימיה וביולוגיה, עד כמה זה קשה לקחת קורס בכימיה [אני מדבר רק על המבוא שמסביר מאפס, לא על ביוכימיה] - האם הספרים מסבירים טוב?
ג. איך בכלל הולכת הלמידה שם? מביאים לי ספרים ותאריך למבחן וסלמאת? אם אני לא מרגיש מוכן לתאריך שנתנו לי, אני יכול לגשת בסמסטר הבא?
ד. אם יש לי שאלות ודברים לא ברורים במהלך הלמידה, אל מי אני יכול לפנות?
ה. הבנתי שעלות כל קורס היא 1800 שקל, יש בנוסף גם איזשהם דמי אבטחה, רישום וכל השיט הזה? אם כן אז כמה?
ו. הבנתי שממספר נק' מסויים שאתה צובר ישנה הוזלה בקורסים\קורסים בחינם - איך זה הולך??
ז. אתה מבסוט עד עכשיו?
ח. הרמה של האו"פ נחשבת לטובה? אני מדבר מבחינת הקושי של הקורסים ביחד לאונב'. כמובן זה תלוי באיזה קורס, אבל ככה בגדול.

וואלה אם תוכל לענות לי על השאלות או על חלקן אני אשמח! תודה מראש גבר :d
חג שמח וכשר!
ישן 23-04-08, 10:22   #36
blinki
חבר פעיל

לפי דעתי לך לתפוז וכנס שם לפורום או"פ(אני משער שיש כזה) או פורום סטודנטים(בטוח שיש)ותשאל שם
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-04-08, 10:33   #37
Coleman
חבר פעיל

ציטוט:
אוקיי אחי הנה השאלות:

א. אני מתכוון לקחת בהתחלה את הקורס ביולוגיה כללית א'\אשנב למדעי החיים [אני צריך לברר עם הפקולטה לחקלאות איזה עדיף לי], האם במקרה שמעת על מישהו שעשה את הקורס הזה? קל\קשה?
ב. עד כמה זה קשה ללמוד לבד חומרים שאין לך מושג בשיט בהם? נגיד אני למדתי בבצפר פיסיקה מחשבים ואני צריך עכשיו ללמוד כימיה וביולוגיה, עד כמה זה קשה לקחת קורס בכימיה [אני מדבר רק על המבוא שמסביר מאפס, לא על ביוכימיה] - האם הספרים מסבירים טוב?
ג. איך בכלל הולכת הלמידה שם? מביאים לי ספרים ותאריך למבחן וסלמאת? אם אני לא מרגיש מוכן לתאריך שנתנו לי, אני יכול לגשת בסמסטר הבא?
ה. הבנתי שעלות כל קורס היא 1800 שקל, יש בנוסף גם איזשהם דמי אבטחה, רישום וכל השיט הזה? אם כן אז כמה?
ו. הבנתי שממספר נק' מסויים שאתה צובר ישנה הוזלה בקורסים\קורסים בחינם - איך זה הולך??
ז. אתה מבסוט עד עכשיו?
ח. הרמה של האו"פ נחשבת לטובה? אני מדבר מבחינת הקושי של הקורסים ביחד לאונב'. כמובן זה תלוי באיזה קורס, אבל ככה בגדול.

חג שמח וכשר!
אחי תשמע...האוניברסיטה הפתוחה לא הייתה מצליחה אם היא לא הייתה טובה במה שהיא עושה..האופציות שהיא נותנת לך ללמוד מקצוע שלא שמעת עליו בחיים עצומות...הספרים שלהם מסבירים הכל כמו שצריך...בקורסי מבוא לביולוגיה וכימיה קשה לי להאמין שלא תבין כלום...חוצמזה שבידע התיכוני גם ככה בקושי לומדים משהו ....
ובהצלחה אחי

Eat Well, Train Hard, Fuck Much, Live Long...Be Happy
Coleman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-04-08, 10:37   #38
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
אוקיי אחי הנה השאלות:

ז. אתה מבסוט עד עכשיו?

חג שמח וכשר!
הסעיפים שאני יכול לענות עליהם:

ג)אתה צריך להגיש עבודות(ממ"נים) ולגשת למבחן,הציון מורכב בערך מ-20-30 אחוז עבודות ו-70-80 אחוז מבחן.אם אתה לא עובר יש מועד ב' כמו בכל מקום. ויש גם שיעורים, אם אתה לוקח קורס ברמה מוגברת יש כל שבוע שיעור.
ד)למרצה שלך ולרכז קורס,יש לכל קורס אתר בית בתוך האתר של האו"פ ששם יש גם פורום לשאלות/דיונים וגם עוד חומר נוסף, ואתה יכול להתקשר למרצה שלך או לשלוח לו אימיילים או לדבר איתו בשיעור.
ה)רישום יש פעם אחת, וכן כל קורס עולה 1800, השאלה כמה אתה צריך לתואר (על פי כמה נקודות כל קורס נותן לך) בתואר שלי רוב הקורסים הם ענקיים בהיקף אז הם נותנים 6 נקודות, לכן לכל התואר אני צריך בערך 20 קורסים שזה 36,000
ז)מאוד!!
ח)הרמה גבוהה והקושי הוא כמובן יותר גדול מאשר בכל אוניברסיטה אחרת(בכל תואר שאתה עושה לא משנה איזה) הסיבה לכך היא כמובן שלא מאכילים אותך בכפית ושאתה מתמודד עם החומר בצורה עצמאית פחות או יותר(למרות שיש הכוונה וכו') אבל בעקרון אתה צריך תחת לשבת בבית.
ישן 23-04-08, 11:04   #39
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
הסעיפים שאני יכול לענות עליהם:

ג)אתה צריך להגיש עבודות(ממ"נים) ולגשת למבחן,הציון מורכב בערך מ-20-30 אחוז עבודות ו-70-80 אחוז מבחן.אם אתה לא עובר יש מועד ב' כמו בכל מקום. ויש גם שיעורים, אם אתה לוקח קורס ברמה מוגברת יש כל שבוע שיעור.
ד)למרצה שלך ולרכז קורס,יש לכל קורס אתר בית בתוך האתר של האו"פ ששם יש גם פורום לשאלות/דיונים וגם עוד חומר נוסף, ואתה יכול להתקשר למרצה שלך או לשלוח לו אימיילים או לדבר איתו בשיעור.
ה)רישום יש פעם אחת, וכן כל קורס עולה 1800, השאלה כמה אתה צריך לתואר (על פי כמה נקודות כל קורס נותן לך) בתואר שלי רוב הקורסים הם ענקיים בהיקף אז הם נותנים 6 נקודות, לכן לכל התואר אני צריך בערך 20 קורסים שזה 36,000
ז)מאוד!!
ח)הרמה גבוהה והקושי הוא כמובן יותר גדול מאשר בכל אוניברסיטה אחרת(בכל תואר שאתה עושה לא משנה איזה) הסיבה לכך היא כמובן שלא מאכילים אותך בכפית ושאתה מתמודד עם החומר בצורה עצמאית פחות או יותר(למרות שיש הכוונה וכו') אבל בעקרון אתה צריך תחת לשבת בבית.
אתה חושב שזה יתאים לחייל? [שעושה יומיות כמובן]
ישן 23-04-08, 11:07   #40
The Sun
Banned

לא חושב שכדאי לך דימה. אתה גם רוצה להתאמן ואל תשכח, ולעבוד?
קיצר חכה עד אחרי הצבא אין מה לעשות זה חור שחור שמזיין לכולנו 3 שנים מהחיים.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה