ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-04-09, 22:09   #1
nike
חבר מתחיל

ברירת מחדל עזרה| צריך עזרה מאנשים פה בבקשה נמאס לי כבר להכשל

קיצר שלום לכולם
אני חדש,קהילה מעולה יש לכם פה אני רואה אנשים רצינים ולא חרטטנים כמו בפורמים אחרים
ואני מבקש מכם עזרה
אני רוצה להרזות
זאת אומרת יש לי שומן בבטן בתחת יעני שממש מפריע
מי שיכול לעזור בעזרת תוכנית אימונים איזה אימונים לעשות וכמה בבקשה שירשום פה אם הוא מוכן לעזור ואני אשלח לו נתונים לפרטי כי אולי יש פה אנשים שמכירים אותי לא נעים (לפי הנתונים)
בנוגע לאימונים
אין לי בעיה יש לי חדר כושר יש ים מסלול ריצה כאילו כל מה שצריך אני מוכן לעשות
תעזרו לי נמאס לי להכשל כל פעם רוצה להרזות פעם אחת ולתמיד לא כל פעם פה 3 קילו פה חמש ואז לאט לאט מעלה שוב
nike מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 22:17   #2
מדוזה
חבר פעיל

בהרזיה חשוב לסגור את הפה כמה שיותר (לאכול פחות) תוסיף לזה אירובי (אם זה ריצה \ שחייה ) תגיע למאזן קלוריות שלילי כל יום ותראה תוצאות , שיהיה בהצלחה .
מדוזה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 22:18   #3
nike
חבר מתחיל

רגע אירובי זה ריצה ושחיה לזה אתה מתכוון סליחה על השאלה המטופשת פשוט לא יודע מה זה אירובי
ישן 10-04-09, 22:19   #4
מדוזה
חבר פעיל

כן אחי , אופניים , ריצה , שחיה כל הדברים האלה .

תבדוק כמה קלוריות יוצא לך להכניס ביום מבחינת אוכל , תבדוק כמה אתה מוציא , ותגיע למצב שאתה יותר מוציא מאשר מכניס (מאזן קלוריות שלילי בסוף כל יום) ואז אתה תיראה תוצאות .
מדוזה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 22:20   #5
nike
חבר מתחיל

אהה ok תודה רבה אחי
יש עוד עצות פה
ישן 10-04-09, 22:27   #6
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

תבנה לך תפריט יומית. תרשום לך מה אתה בדרך כלל אוכל בבוקר, צהריים וערב, ותחשב את הכול עם מחשבון תזונה, ותוריד לאט לאט עד שאתה מגיע לפחות מ1800 קלוריות (שזה הממוצע שגבר שורף ביום)
אתה יכול לעיין בכמה מהתפריטים פה:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=94

ומהחשובים ביותר...אירובי. יש לך מסלול ריצה בים? תרוץ שם פעמים בשבוע, ובימים שאתה מתאמן, תוסיף עוד כ30 דקות אופניים.
בהצלחה!
עוד משהו: תפרד ותגיד שלום, מהיום אין עוד מיצים
pala מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 22:30   #7
Prince
חבר פעיל

אני ממליץ לך לקרוא את המאמר הזה -
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=2

אחר כך תבוא עם שאלות ספציפיות ונשמח לעזור
Prince מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 04:45   #8
amir717
חבר פעיל

כללי:: אמיר
עוסק ב:: לימודים בתיכון
חדר כושר: עוזיאל

איזה חברים נחמדים יש בפורום לא?
amir717 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 07:41   #9
OK.
גולש עם אזהרה

תן נתונים כללים ביותר. מה אתה מגדיר שומן בבטן אתה יכול לתת לפחות את המשקל שלך ואת הגובה?

תראה אני עשיתי דיאטה מאוד רצינית של 15 קילו. אני ממליץ לך ללכת לווייט וואטצ'רס (weight watchers) הם שינו לי את החיים. במידה ואין לך אפשרות הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה להתאפס על עצמך ואני מדבר בשיא הרצינות. תחתוך ותגיד אני רוצה להוריד. שנה מנטליות, תגיד לעצמך שזה לא נורא לא לאכול חטיפים או להיות טיפה רעב או להתאמץ טיפה. אם זה באמת מפריע לך אתה תראה שהשינוי מנטליות הזה יהייה קל.

טיפים:
1) תגיד לא לחטיפים. אתה לא צריך ביסלי, אתה לא צריך שוקולד אתה לא צריך כלום, גם אם מציעים לך. למה לאכול את זה? שנייה קצת מתוק אבל זה 200 קלוריות כמו כלום.
2) תוותר על כל שתייה מתוקה. שתייה מתוקה זה בין 200-400 קלוריות בקלות. רק מים. אם אתה ממש רוצה לך על דיאט.
3) צא ממנטליות הנישנושים. אם אתה משעומם אל תלך לאכול. אם אתה קצת רעב תתאפק לארוחה הבאה. אל תאכל אלא אם כן אתה רוצה. אם אתה רואה נגיד חלה בחוץ אתה לא חייב לחתוך לעצמך חתיכה. אם אתה במטבח אתה לא צריך על הדרך לקחת איזה כפית גלידה. אם יש שאריות מארוחת צהריים אתה לא צריך להביא איזה ביס אחרון. פשוט לא. אתה תחסוך לעצמך בכיף 250 קלוריות.
4) תוריד קצת כמויות. בהתחלה אתה תשאר רעב אבל לא נורא זה יהייה רק כמה ימים עד שתתרגל. תלוי במכות שאתה אוכל אתה יכול להוריד לא מעט קלוריות ככה.
5) תעבור לירקות! ירקות הם מאוד משביעים וכמעט ללא ערך קלורי! שלא לדבר על זה שהם מפוצצים בויטנים שיעזרו לך לאזן את התזונה שלך. אין כמו סלט טוב בדיאטה, הוא משביע הוא טעים והוא בריא. אתה יכול להכין סלט במקום ארוחה קטנה או בתור משהו שיחזיק אותך עד הארוחה.
6) פירות ודברים מלאים בסיבים תזונתיים הם מצוינים במקרה שאתה רעב, לרוב הם בריאים, בלי יותר מדי קלוריות ונותנים הרגשת שובע לאורך זמן.
7) תאכל חלבונים! ככה תשמור על השריר יותר וגם התהליך של הפיכת קלוריות מחלבונים לשומנים הרבה פחות יעיל. זה יכול לעזור קצת וביחוד למזער נזקים לשרירים שלך במהלך הדיאטה.
8) תעבור למאכלי דיאט. אולי זה פחות בריא טעים וזול אבל לפחות בהתחלה הם יכולים לעזור מאוד. במקום חלב 3% חלב 1%. פסטרה 2% זה מאוד טעים. תעבור לברנפלקס במקום כריות נגיד. קוטג' 1%-3% זה מצוין. לחם קל יוריד לך דרמטית את כמות הפחממות והקלוריות שאתה מכניס ביום. גלידה דיאט זה נחמד אם בא לך משהו מתוק מדי פעם ואז זה רק ~50 קלוריות.
9) עוד דבר, אין כזה דבר אין ברירה. נגיד אתה אצל חבר והוא מציע לך לאכול חטיף בשום פנים ואופן אל תתבייש להגיד שאתה לא רוצה כי אתה בדיאטה! זה לגטימי ביותר לבקש לאכול משהו אחר. אם אתה נגיד אצל דוד3ה והיא מכינה משהו שמן תגיד שאין לך תיאבון גדול ותבקש פרי במקום או משהו. עדיף שנייה של אי נעימות מאשר 300 קלוריות מיותרות.
10) אם אתה יודע שאתה עומד לאכול משהו משמין היום תתכונן! לדוגמא אם אתה הולך למסעדה עם המשפחה אתה לא חייב להגיד טוב היום לא שומרים. ההפך הוא הנכון, תנסה למזער נזקים! אין בעיות מדי פעם לעשות צ'יטים אבל תנהג בהתאם. אל תאכל הרבה לפני, וגם במסעדה נגיד תזמין משהו לא משמין מדי, תשאר בשליטה. אתה יכול לוותר על קינוח בסוף הארוחה.
11) ודבר אחרון וגם מאוד חשוב, תעשה כמה ספורט שאתה יכול! ריצה זה לאו דווקא הכי טוב. הליכה של ארבעים דקות עד שעה זה מעולה. כדור-רגל/סל זה מצוין. לא רק שזה שורף קלוריות זה מפריש חומרים בגוף שמועדדים שריפת שומן.

זהו. ככה כמה טיפים ממני שעזרו לי מאוד במהלך הדיאטה שלי. אני לא מאמין בכל הבולשיט של למקד את עצמך במטרה וכל זה, בנינו זה חרא, אתה יודע שאתה רוצה להוריד משקל אבל זה לא מספיק כדי להחזיק אותך. אתה חייב להציב לעצמך גבולות ולשנות את דרך המחשבה שלך להצליח.
בהצלחה!
ישן 11-04-09, 09:40   #10
nike
חבר מתחיל

תודה רבה לך קראתי הכול
נתחיל לעשות את זה
ישן 11-04-09, 14:07   #11
reshos123
Banned

עליתי עליך!!!
קוראים לך אלכסיי ואתה אח של פאגין

התקשרת כבר פעם למכון הרזיה והשארת גם את הטלפון שלך - 0 שמן שמן, שמן אחד אחד שמן
reshos123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 14:40   #12
nike
חבר מתחיל

Wtf??....
חחח אחי יצאת טמבל רציני
חח מה הקשר אתה רוצה דבר איתי בפרטי או משהו אתה תראה שזה לא מי שאתה חושב
ישן 11-04-09, 15:09   #13
coldfire
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ok. צפה בהודעה
תן נתונים כללים ביותר. מה אתה מגדיר שומן בבטן אתה יכול לתת לפחות את המשקל שלך ואת הגובה?

תראה אני עשיתי דיאטה מאוד רצינית של 15 קילו. אני ממליץ לך ללכת לווייט וואטצ'רס (weight watchers) הם שינו לי את החיים. במידה ואין לך אפשרות הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה להתאפס על עצמך ואני מדבר בשיא הרצינות. תחתוך ותגיד אני רוצה להוריד. שנה מנטליות, תגיד לעצמך שזה לא נורא לא לאכול חטיפים או להיות טיפה רעב או להתאמץ טיפה. אם זה באמת מפריע לך אתה תראה שהשינוי מנטליות הזה יהייה קל.

טיפים:
1) תגיד לא לחטיפים. אתה לא צריך ביסלי, אתה לא צריך שוקולד אתה לא צריך כלום, גם אם מציעים לך. למה לאכול את זה? שנייה קצת מתוק אבל זה 200 קלוריות כמו כלום.
2) תוותר על כל שתייה מתוקה. שתייה מתוקה זה בין 200-400 קלוריות בקלות. רק מים. אם אתה ממש רוצה לך על דיאט.
3) צא ממנטליות הנישנושים. אם אתה משעומם אל תלך לאכול. אם אתה קצת רעב תתאפק לארוחה הבאה. אל תאכל אלא אם כן אתה רוצה. אם אתה רואה נגיד חלה בחוץ אתה לא חייב לחתוך לעצמך חתיכה. אם אתה במטבח אתה לא צריך על הדרך לקחת איזה כפית גלידה. אם יש שאריות מארוחת צהריים אתה לא צריך להביא איזה ביס אחרון. פשוט לא. אתה תחסוך לעצמך בכיף 250 קלוריות.
4) תוריד קצת כמויות. בהתחלה אתה תשאר רעב אבל לא נורא זה יהייה רק כמה ימים עד שתתרגל. תלוי במכות שאתה אוכל אתה יכול להוריד לא מעט קלוריות ככה.
5) תעבור לירקות! ירקות הם מאוד משביעים וכמעט ללא ערך קלורי! שלא לדבר על זה שהם מפוצצים בויטנים שיעזרו לך לאזן את התזונה שלך. אין כמו סלט טוב בדיאטה, הוא משביע הוא טעים והוא בריא. אתה יכול להכין סלט במקום ארוחה קטנה או בתור משהו שיחזיק אותך עד הארוחה.
6) פירות ודברים מלאים בסיבים תזונתיים הם מצוינים במקרה שאתה רעב, לרוב הם בריאים, בלי יותר מדי קלוריות ונותנים הרגשת שובע לאורך זמן.
7) תאכל חלבונים! ככה תשמור על השריר יותר וגם התהליך של הפיכת קלוריות מחלבונים לשומנים הרבה פחות יעיל. זה יכול לעזור קצת וביחוד למזער נזקים לשרירים שלך במהלך הדיאטה.
8) תעבור למאכלי דיאט. אולי זה פחות בריא טעים וזול אבל לפחות בהתחלה הם יכולים לעזור מאוד. במקום חלב 3% חלב 1%. פסטרה 2% זה מאוד טעים. תעבור לברנפלקס במקום כריות נגיד. קוטג' 1%-3% זה מצוין. לחם קל יוריד לך דרמטית את כמות הפחממות והקלוריות שאתה מכניס ביום. גלידה דיאט זה נחמד אם בא לך משהו מתוק מדי פעם ואז זה רק ~50 קלוריות.
9) עוד דבר, אין כזה דבר אין ברירה. נגיד אתה אצל חבר והוא מציע לך לאכול חטיף בשום פנים ואופן אל תתבייש להגיד שאתה לא רוצה כי אתה בדיאטה! זה לגטימי ביותר לבקש לאכול משהו אחר. אם אתה נגיד אצל דוד3ה והיא מכינה משהו שמן תגיד שאין לך תיאבון גדול ותבקש פרי במקום או משהו. עדיף שנייה של אי נעימות מאשר 300 קלוריות מיותרות.
10) אם אתה יודע שאתה עומד לאכול משהו משמין היום תתכונן! לדוגמא אם אתה הולך למסעדה עם המשפחה אתה לא חייב להגיד טוב היום לא שומרים. ההפך הוא הנכון, תנסה למזער נזקים! אין בעיות מדי פעם לעשות צ'יטים אבל תנהג בהתאם. אל תאכל הרבה לפני, וגם במסעדה נגיד תזמין משהו לא משמין מדי, תשאר בשליטה. אתה יכול לוותר על קינוח בסוף הארוחה.
11) ודבר אחרון וגם מאוד חשוב, תעשה כמה ספורט שאתה יכול! ריצה זה לאו דווקא הכי טוב. הליכה של ארבעים דקות עד שעה זה מעולה. כדור-רגל/סל זה מצוין. לא רק שזה שורף קלוריות זה מפריש חומרים בגוף שמועדדים שריפת שומן.

זהו. ככה כמה טיפים ממני שעזרו לי מאוד במהלך הדיאטה שלי. אני לא מאמין בכל הבולשיט של למקד את עצמך במטרה וכל זה, בנינו זה חרא, אתה יודע שאתה רוצה להוריד משקל אבל זה לא מספיק כדי להחזיק אותך. אתה חייב להציב לעצמך גבולות ולשנות את דרך המחשבה שלך להצליח.
בהצלחה!
hardcore!!!!

דיאטה זה לכוסיות, חיטוב זה למטרוסקסואלים.
coldfire מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 15:10   #14
reshos123
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי coldfire צפה בהודעה
hardcore!!!!

דיאטה זה לכוסיות, חיטוב זה למטרוסקסואלים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
reshos123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 15:48   #15
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי reshos123 צפה בהודעה
עליתי עליך!!!
קוראים לך אלכסיי ואתה אח של פאגין

התקשרת כבר פעם למכון הרזיה והשארת גם את הטלפון שלך - 0 שמן שמן, שמן אחד אחד שמן
אני מרגיש כמו בסרט המשך לטרילוגיה של שר הטבעות-"שובו של הטרול"

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 16:09   #16
Fatboy
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFatboy

חדר כושר: bline
שלח הודעה דרך MSN אל Fatboy

קח מה שאתה אוכל ביום ממוצע
תוריד מזה כמה דברים
תישאר עיקבי

אירובי זה עניין אישי, אם אתה אוהב לאכול יותר ממה שאתה שונא אירובי, תעשה אירובי
אם הפוך אל תעשה אירובי

בסופו של דבר זה רק מה שנכנס vs מה שיוצא
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
Fatboy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 16:10   #17
Bono
חבר פעיל

תקרא את זה
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=54
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 16:22   #18
nike
חבר מתחיל

לכל מי שעזר תודה
וreshos123