ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-07, 13:03   #41
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
4-הפסקה של "הסיוע" מאמריקה שגורם רק לנזק על ידי תלות גומלין.
מה זאת אומרת?

VoRteX מנותק  
ישן 15-03-07, 13:05   #42
Antonator1
הושעה

וויקיפדיה לא נקטו עמדה פוליטית, איך אפשר שלא להבין את זה?! העורכים פשוט מחקו ערך שנחשב כ - Nonsense.
Antonator1 מנותק  
ישן 15-03-07, 13:08   #43
ofirdesign
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
אחי אל תיקח את זה קשה אבל....
מה אתה חתיכת מטומטמם?!?!?!?!?!?!
הוא אמר חבל שהגרמנים הנאצים לא סיימו את תהליך ההשמדה, ולא, הוא לא התכוון רק לשמאלנים הליברלים או מה שאתה חושב שזה הוא, הוא התכוון לכולם!!!!!!! הוא אמר למה זה לא קרה לארצות המזרח(מה שאגב דווקא כן קרה והוא חתיכת בן :):):):) שהוא שכנראה לא יודע אפילו תדברים האלה).
הוא אמר שזה קרה רק ליהודים האשכנזים בארצות אירופה, ושהם הביאו את זה על עצמם כי השאכנזים הם אנשים קרים ומגיע להם למות.
עכשיו תגיד לו שוב? אתה באמת תומך בבן אדם הזה? אם כן אתה באמת בלי שכל וגזען נגד העם שלך.
מה אתה דפוק מתי הוא אמר חבל שלא עשו שואה על המזרחיים?! ראיתי את כל הסרטים שלו והוא לא אמר את זה
והוא לא אמר שהאשכנזים קרים הוא אמר שהם שמאלנים ובגלל זה חבל שהיטלר לא השלים את השואה שזו באמת הכללה דפוקה

ofirdesign מנותק  
ישן 15-03-07, 13:09   #44
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
וויקיפדיה לא נקטו עמדה פוליטית, איך אפשר שלא להבין את זה?! העורכים פשוט מחקו ערך שנחשב כ - Nonsense.
זה רק וויקיפידה הישראלית דרך אגב.
ולמה שלא יהיה ערך על בן אדם שהקריב את החיים שלו למען שחרור יהודי ברית המועצות?
מה רע בהיהודים שעושים משהו לשם שינוי ונלחמים חזרה?
האם אנחנו לתמיד נהיה "כצאן לטבח" ?

הם מחקו את הפרופיל שלו לגמרי משם.
ישן 15-03-07, 13:11   #45
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofirdesign
מה אתה דפוק מתי הוא אמר חבל שלא עשו שואה על המזרחיים?! ראיתי את כל הסרטים שלו והוא לא אמר את זה
והוא לא אמר שהאשכנזים קרים הוא אמר שהם שמאלנים ובגלל זה חבל שהיטלר לא השלים את השואה שזו באמת הכללה דפוקה
זה הכללה דפוקה, אבל זה נכון ב-100 אחוז שהשמאל הקיצוני וכל הליברלים שפועלים בקבוצות של למכען זכויות אדם ולמען הפלסטינאים הם 100 אחוז אשכנזים. ותאמין לי שאין לי בעיה עם אשכנזים ושגם בעל שורשים אשכנזים, גם חיים בן פסח, וגם לכהנא.
ישן 15-03-07, 13:14   #46
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

דבר אחד אני לא מבין,אם הוא כל כך ציוני ולאומני -למה הוא לא גר בישראל:|!? איזה ציוני אמיתי לא גר בישראל?!
ואם יהודים כל כך חשובים לו,הוא צריך לדעת לקבל גם יהודים שמאלנים (לא שאני שמאלני, בכלל לא אבל באופן כללי)ולא "לסיים את השואה" נו באמת הוא לא סגור על עצמו ועל הדעות שלו הוא סותר תעצמו והוא אידיוט גמור

DsTyLe
dstyle מנותק  
ישן 15-03-07, 13:14   #47
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
מה זאת אומרת?
ה-3 ביליון דולר שאתה חושב שאתה מקבל בחינם כל שנה מארצות הברית, זה לא חינם בעצם. האינטרס של ארה"ב זה שמדינות יהיו תלויות בהם, על ידי כך שהם נותנים "סיוע" כספי למדינות הם מתערבות במדיניות שלהם בצורה שנחשבת לא חוקית לפני החוקים של היחסים הבין לאומיים.
הסיוע הזה הוא לא כל כך גדול כמו שאתה חושב, מדובר על 3 ביליון דולר לשנה מתוך 80 ביליון דולר שזה התקציב השנתי שלנו. ה-3 ביליון האלה לא כל כך משמעותיים בשביל להצדיק את התלות שלנו בארה"ב.
ובעצם מה שחיים אומר ומה שגם נתניהו אמר הרבה פעמים זה שצריך להפסיק את הסיוע, כל מדינה רצינית צריכה לעמוד על הרגליים שלה.
ישן 15-03-07, 13:17   #48
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dstyle
דבר אחד אני לא מבין,אם הוא כל כך ציוני ולאומני -למה הוא לא גר בישראל:|!? איזה ציוני אמיתי לא גר בישראל?!
הוא נלחם בסובייטים למען שחרור יהודי ברית המועצות,והפציץ לממשלה הסובייטית הקומוניסטית הרבה מטרות. הוא ישב על זה בכלא וממשלת ישראל לא מרשה לו להגר לארץ.
אגב הוא הזהיר את ה-FBI על התוכניות של פיצוץ מגדלי התאומים,היו לו הוכחות פיזיות ודברים כתובים כמו חומר כתוב של הטרוריסטים רק שהם בחרו לא להקשיב לו.
אתה מוזמן לצפות:
http://www.youtube.com/watch?v=xAotrPLSAxA
ישן 15-03-07, 13:18   #49
SuzukiR
חבר פעיל

איי עומרי איזה תותח אתה

אני בטוח שרק אני ואתה ראינו את הסירטון עד הסוף ועל מה הוא מסביר כל הכבוד לך שאתה ככה מנסה להסביר

רק בריאות רק בריאות צריכים עוד אנשים כמוך במדינה אמרתי את זה 100 פעם ואני יגיד את זה עוד 100 פעם אם צריך
SuzukiR מנותק  
ישן 15-03-07, 13:21   #50
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofirdesign
אני אמרתי שהוא אמר שחבל שלא עשו שואה ליהודים בארצות המזרח? תקרא טוב טוב מה רשמתי. הוא חושב שיהודים בארצות המזרח לא סבלו מה שלא נכון וזה מה שאני אומר.
אגב עומרי, הוא אומר שמה שכל אשכנזי הוא טמא. מה זה אומר לך? זה רשום לך שחור על גבי לבן ובכל זאת אתם לא מבינים את זה! מה הבעיה שלכם?!?!
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 13:21   #51
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S u z u k i R g s x
איי עומרי איזה תותח אתה

אני בטוח שרק אני ואתה ראינו את הסירטון עד הסוף ועל מה הוא מסביר כל הכבוד לך שאתה ככה מנסה להסביר

רק בריאות רק בריאות צריכים עוד אנשים כמוך במדינה אמרתי את זה 100 פעם ואני יגיד את זה עוד 100 פעם אם צריך
תודה,
אני רק מנסה לגרום לאנשים לחשוב מחוץ למסגרת לשם שינוי.
להטיל ספק בדברים שהם חושבים שהם נכונים או דברים שהתקושרת ומערכת החינוך השמאלנית שוטפת להם את המוח איתם. לנסות לחקור על בן אדם קצת לפני ששופטים אותו.
הרי ברור שהכי קל זה להציג אותו כמשוגע וזהו. אבל אם מישהו היה טורח לחקור על הבן אדם ולהבין בכלל מה הוא עושה ועל מה הוא נלחם כל החיים שלו, אני מבטיח לך שכל יהודי שבעד לאומיות ימצא את הדברים שהוא אומר כמאוד הגיונים.
ישן 15-03-07, 13:28   #52
Johnny
חבר פעיל

הנקודה היא כמה שהטמבל הזה רוצה להבהיר שצריך להרוג את השמאלנים, לא צריך לומר שצריך היה לסיים את מלאכת ההשמדה באירופה בשואה נ-ק-ו-ד-ה.
ילדים ואנשים בורים מפרשים את הדברים לא נכון, הדביל הזה יסחוף אחריו אנשים בורים וטיפשים, האם זה מה שאתה רוצה?
כל צופה מהצד ששומע חלק מה-"נאום" שלו מבין מדבריו שצריך להרוג את כל האשכנזים כדוגמה לטמבל שהגיע לפורום לפני כמה חודשים והפיץ את זה כפי שגלעד אמר, וזאת מבלי להבין אתה תמונה הכוללת.
ֿתסכים איתי שאנשים בורים חסרי השכלה שלא מבינים את התמונה הכוללת מסוכנים לפוליטיקה.
Johnny מנותק  
ישן 15-03-07, 13:28   #53
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

חברים, אני בעצמי לא 100 אחוז כהניסט, אני רק מנסה לגרום לכם לפתוח קצת את הראש לדברים חדשים ולהבין שבכל בן אדם שאתם ישר שוללים קיימים דברים שאתם לא יודעים ודברים שיכולים לדבר אליכם,כמו אלי למשל.
האם יש פה מישהו שמצא משהו שהוא לא מסכים איתו ב-7 ערכים שרשמתי שהם מייצגים?
למה לשפוט בן אדם לפני שמבינים מה הוא עשה למען האשכנזים?
זאת בדיוק החברה שאנחנו חיים בה, שופטים אנשים לפי מה שהם אומרים ולא לפי מה שהם עושים. לצערי..
ישן 15-03-07, 13:31   #54
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

עומרי זה לא נכון אולי יש 100% אשכנזים בשמאל אבל גם בימין אין רוב מזרחי, בכלל הכנסת מורכבת כמעט כולה מאשכנזים פרט לערבים במפלגות הזבל ולש"x שהם ספרדים אבל לזה כולם אשכנזים. ביבי נתניהו, טרטמן, ליברמן, אולמרט, הרצוג, וכו' (בכוונה כתבתי אנשים משמאל ומימין).

תראה המטרות של התנועה שם הם טובות ואנ מסכים אם כמעט כולן (אצלי עקרון הגזע יותר חזק מעקרונות ארה"ב) אבל הוא, הדובר שלהם, הוא חתיכת קוף חסר חשיבות. זה מה שאני אומר
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 13:35   #55
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
להטיל ספק בדברים שהם חושבים שהם נכונים או דברים שהתקושרת ומערכת החינוך השמאלנית שוטפת להם את המוח איתם. לנסות לחקור על בן אדם קצת לפני ששופטים אותו.
מה לחקור??

לחתיכת גולם יש סרטונים שהוא אומר שהאשכנזים צריכים למות, שישרף המנייאק!!
Dino Psaras מנותק  
ישן 15-03-07, 13:37   #56
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
עומרי זה לא נכון אולי יש 100% אשכנזים בשמאל אבל גם בימין אין רוב מזרחי, בכלל הכנסת מורכבת כמעט כולה מאשכנזים פרט לערבים במפלגות הזבל ולש"x שהם ספרדים אבל לזה כולם אשכנזים. ביבי נתניהו, טרטמן, ליברמן, אולמרט, הרצוג, וכו' (בכוונה כתבתי אנשים משמאל ומימין).

תראה המטרות של התנועה שם הם טובות ואנ מסכים אם כמעט כולן (אצלי עקרון הגזע יותר חזק מעקרונות ארה"ב) אבל הוא, הדובר שלהם, הוא חתיכת קוף חסר חשיבות. זה מה שאני אומר
אבל השמאל הקיצוני, המשש קיצוני, הוא תמיד רק אשנכזי. והנקודה היא שהוא אשכנזי מהסיבה שככה אשכנזים מתנהגים לצערי בחול, זאת הסיבה שפשיזם זה תמיד נגד יהודים, כי הם מנסים לעשות בדיוק אותו דבר כמו השמאל הקיצוני בארץ, ועל זה תמיד ישנאו אותנו. כמו שאנחנו מרגישים שהשמאל הקיצוני הורס את המדינה תאר לך מה מרגישים בחול שהם בכלל עושים את זה במדינות לא שלהם! מדינות של גויים.
דבר שני הכוונה שלי היא לא לגבי חברי הכנסת שהם אשכנזים, הרי מי שנותן להם מנדטים זה הציבור, ורוב הקולות של הימין זה ספרדים, זה ידוע.
בקשר לחיים הוא הקריב את החיים שלו בלהפציץ את הסובייטים,למען יהודי ברית המועצות, זאת מטרה קדושה מבחינתי.
ואגב אתה שונא כמוני חרדים,ואתה צריך לדעת שחיים בן פסח והארגון שונאים את ש"ס ואת החרדים יותר ממני וממך, הם שונאים בדם את אריה דרעי עובדייה יוסף וכל האוכלי חינם שלא מגנים על המדינה ורק לומדים תורה כל היום, הם נגד כל זה. הם בעד יהודים שנלחמים בשביל עצמם.
אני גם לא נחשב "כהניסט" אבל אני מבין את רוב הדברים כי הם מדברים אלי.
ישן 15-03-07, 13:39   #57
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

עומרי אתה אומר שהתקשורות עושה לנו שטיפת מוח, תראה מה קרה לך!!!!!!!!!!!!!!!!!
יכול להיות שיש קצת מוח מאחורי ה7 ערכים שהבאת, אבל בכל זאת, מבן אדם כזה בור אתה לא מצפה משום אדם שפוי לקחת אותו ברצינות!!!
זה שהוא אומר שכל האשכנזים צריכים למות במילים שלו!!! ואתה לוקח את המילים שלו ומשנה אותם לזה שהוא מתכוון רק לאשכנזים השמאלניים!!!! תבדוק עוד סרטונים שלו תראה כמה זבל הוא מדבר!!!
ואז נראה מה תיהיה הדעה שלך עליו!
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 13:41   #58
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Johnny
הנקודה היא כמה שהטמבל הזה רוצה להבהיר שצריך להרוג את השמאלנים, לא צריך לומר שצריך היה לסיים את מלאכת ההשמדה באירופה בשואה נ-ק-ו-ד-ה.
ילדים ואנשים בורים מפרשים את הדברים לא נכון, הדביל הזה יסחוף אחריו אנשים בורים וטיפשים, האם זה מה שאתה רוצה?
כל צופה מהצד ששומע חלק מה-"נאום" שלו מבין מדבריו שצריך להרוג את כל האשכנזים כדוגמה לטמבל שהגיע לפורום לפני כמה חודשים והפיץ את זה כפי שגלעד אמר, וזאת מבלי להבין אתה תמונה הכוללת.
ֿתסכים איתי שאנשים בורים חסרי השכלה שלא מבינים את התמונה הכוללת מסוכנים לפוליטיקה.
איזה זכות יש לך לכנות אנשים בורים?

החתיכת דביל אומר בפרוש שצריך להרוג את כל האשכנזים, וחבל שלא הרגו אותם בשואה. למה לעזעזל שאני יסיק מזה מסקנות? אני שמעתי מה הוא אמר וזה מה שהבנתי, אם הוא רוצה לומר שצריך להרוג את כל השמאלנים שיגיד ככה, אף אחד לא צריך לנחש למה הוא מתכוון.

בשבילי הוא חתיכת אפס עלוב שאם היה נופל לי לידיים זה היהי נגמר לא טוב.
Dino Psaras מנותק  
ישן 15-03-07, 13:41   #59
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אבל השמאל הקיצוני, המשש קיצוני, הוא תמיד רק אשנכזי. והנקודה היא שהוא אשכנזי מהסיבה שככה אשכנזים מתנהגים לצערי בחול, זאת הסיבה שפשיזם זה תמיד נגד יהודים, כי הם מנסים לעשות בדיוק אותו דבר כמו השמאל הקיצוני בארץ, ועל זה תמיד ישנאו אותנו. כמו שאנחנו מרגישים שהשמאל הקיצוני הורס את המדינה תאר לך מה מרגישים בחול שהם בכלל עושים את זה במדינות לא שלהם! מדינות של גויים.
דבר שני הכוונה שלי היא לא לגבי חברי הכנסת שהם אשכנזים, הרי מי שנותן להם מנדטים זה הציבור, ורוב הקולות של הימין זה ספרדים, זה ידוע.
בקשר לחיים הוא הקריב את החיים שלו בלהפציץ את הסובייטים,למען יהודי ברית המועצות, זאת מטרה קדושה מבחינתי.
ואגב אתה שונא כמוני חרדים,ואתה צריך לדעת שחיים בן פסח והארגון שונאים את ש"ס ואת החרדים יותר ממני וממך, הם שונאים בדם את אריה דרעי עובדייה יוסף וכל האוכלי חינם שלא מגנים על המדינה ורק לומדים תורה כל היום, הם נגד כל זה. הם בעד יהודים שנלחמים בשביל עצמם.
אני גם לא נחשב "כהניסט" אבל אני מבין את רוב הדברים כי הם מדברים אלי.
זה לא נכון עדיין, יש לך סקרים שמוכיחים שהאשכנזם תמיד מצביעים שמאל והימין נגד??? תראה האשכנזים תמיד מתבלטים בחברה, שים לב שרוב הקצינים בדרגות הגבוהות הם אשכנזים (כמעט כל רמטכ"ל שהיה לנו) האשכנזים בדרך כלל בפוליטיקה והם אלה שבונים את כלכלת העולם, ככה שלקרוא לשואה לאשכנזים, ולא משנה אם הוא התכוון לליברלים שמאלנים ימינים משת"פים וכו' הוא שרוף מבחינתי
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 13:42   #60
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
מה לחקור??

לחתיכת גולם יש סרטונים שהוא אומר שהאשכנזים צריכים למות, שישרף המנייאק!!
זה בדיוק הבורות שדיברתי עליה.
התקושרת גורמת לאנשים להיות שטחיים, לשפוט אנשים על משפט שהוצא מהקשרו. במקום להבין מה אותו בן אדם עשה כל החיים שלו ולהבין שהוא בעצמו אשכנזי.
כן , זה ממש הגיוני, לשפוט אותו על משפט שהוצא מהקשרו , במקום על מה שהוא עשה למען היהודים האשכנזים מברית המועצות וזה שהוא הלך לכלא בגלל שהוא נלחם למענם. ככה למדנו לשפוט פוליטקאים פה, על פי מה שהם אומרים ולא על פי מה שהם עושים, עלית על הנקודה הכי בעייתית בבחירות.
בגלל זה אנחנו אוכלים אותה כל פעם מחדש,אנשים מסתכלים רק על מילים ולא שואלים את עצמם מה אותו בן אדם עשה בשביל המדינה.
נושא נעול