ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-04-07, 12:47   #21
Deja Vu
חבר פעיל

פניק סתכל על הצד החיובי של העניין מבחינת הגוף יהיה לך סיבולת לב ריאה ושריר של רוצח סביר להניח שתהיה באחוזי שומן נמוכים מה שכבר טוב ובקטע הנפשי בוא נגיד ככה שתורגל לעבוד פיזית במצבים בלתי אפשריים ואני בטוח שזה יעזור לך באמונים אחרי זה מבחינת נפשית ומבחינת מוטיבציה ובכלל בחיים אתה לא תהיה אותו מפונק אחרי הצבא בזה תהיה בטוח ותאכלס תיכול לשמור שם על ארוחות סבבה עם הרבה חלבון ופחמימות ולהיות במאזן חיובי רוב הזמן....
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 12:59   #22
SuzukiR
חבר פעיל

קיצר פאניק אחי

הבנתי מה העדפות שלך לפי ההודעות
וזה מצויין ככה

אז אני מאכל לך המון בהצלחה שתיתקבל לאן שתירצה
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 13:05   #23
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ראסמי אתה תאבד שריר גם אם אתה רוצה להתאמן על כושר לפני הצבע
במילים אחרות Crossfit Wod.

לא בידיוק משהו טוב לבודיבילדר אבל זה יכין אותך לצבא על כושר מטורף של סיבולת:כוח:התאוששות

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 13:55   #24
^סהר^אבוטבול^
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל ^סהר^אבוטבול^

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kibinimat
זה דבר די מטומטם מה שאתה אומר בעצם, אתה רוצה להגיד לי שכרגע אתה לא נהנה מהמראה שלך ומההשיגים שלך? תחשוב מה היה קורה עכשיו אם לא היית מתחיל להתאמן - איך היה הביטחון העצמי שלך, איך הייתה הבריאות שלך, הכוח, המצב החברתי ועוד.. אני בטוח שבינתיים אתה מאוד נהנה ממה שהשגת ואתה גם תמשיך להנות עד הצבא. יש לך גם את כל הידע שצברת בנוסף לזיכרון שריר - יהיה לך קל להחזיר את המסה שהייתה לך אחרי הצבא, כל הקטע הזה של הפיתוח גוף, אצלי לפחות זה לא הכל בחיים.. אני עושה את זה כדי להיראות טוב, וגם קצת בשביל התחביב.
קשה לי להאמין שאתה באיזה מאסה מטורפת שלקח לך שנים להגיע אליה שכ"כ קשה לך לוותר עליה, חצי שנה אחרי הצבא ואתה תחזור לזה כמו גדול.

בהצלחה
כך סטרואידים לא ירד לך כלום
^סהר^אבוטבול^ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:01   #25
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

אם מתים בסוף אז למה לחיות?

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:07   #26
Nareznoy
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
ראסמי אתה תאבד שריר גם אם אתה רוצה להתאמן על כושר לפני הצבע
במילים אחרות Crossfit Wod.

לא בידיוק משהו טוב לבודיבילדר אבל זה יכין אותך לצבא על כושר מטורף של סיבולת:כוח:התאוששות
Crossfit Wod? זו תוכנית אימונים לצבא? תוכל להביא לי קישורים לנושא? תודה
Nareznoy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:26   #27
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
חשבתי על זה ותכלאס לאנשים שהולכים לקרבי [ואני מדבר על אנשים שמתכוונים להתגייס לקרבי ולא כאלה שמשתמטים\השתמטו\סיימו צבא\הולכים להיות ג'ובניקים וכו'] מאבדים המון מאסה.
אני כרגע נלחם על כל גרם שריר והעיקר לעלות ולעלות, אבל אז אני חושב - בואנה גם ככה הכל ילך לפח אז למה אני משקיע כמו מניאק??
בחתימה של וין דיזל לדוגמא היו תמונות שלו לפני הצבא ותמונה אחרי - בואנה זה בנאדם שונה לגמרי! בלי להעליב אותך דיזל ואני מקווה שאתה לוקח את זה בקלילות, אבל תכלאס בתמונה ההיא אתה נראה כאילו איבדת המון שריר!
נכון שאחרי סיום קורס\מסלול אפשר יהיה לחזור להתאמן, אבל תכלאס האוכל בצבא לא משהו בלשון המעטה למפתח גוף + אי אפשר כ"כ להתמיד באימונים אינטנסיבים בחד"כ ושלא נדבר על שעות שינה.
אז וואלה בשביל מה כל זה? אני מתגייס עוד 7-11 חודשים [תלוי במצב הרפואי שלי] ואני באמת בדילמה ודי מבואס מזה שהשקעה מטורפת כנראה תלך לפח [טוב תכלאס לא לפח כי האימונים תרמו לי הרבה, אבל כל היזע והדמעות שהשקעתי בזה ירדו לטמיון? אני יודע שיש זיכרון שריר, אבל תכלאס זה לא אותו דבר].
כמה דברים בנושא:
1.אתה צודק 100% שמתאמן שהולך לקרבי מאבד את כל המאסה שלא בטירונות+אימון מתקדם וכל המסלול בקיצר.פה אין ויכוח.אתה לא יכול לישמור על מאסה בלי חדר כושר אם שלוש ארוחות ביום שזה סביב אה 1500+ קלוריות לפי דעתי.
רק מתי שתגיע לקו יהיה לך שם זמן לאתמן בחדר כושר ולאכול יותר טוב.
(בטירונות כל היום עושים שכיבות סמיכה כפיפות בטן,וריצות)
*דבר חשוב שאני רוצה לציין P-a-n-1-c אתה לא מעליב אותי בזה שאתה אומר שאני נראה כיאילו איבדתי הרבה שריר,ביגלל שאתה צודק ב-100% .אבל ,גם עכשיו אחרי שנה שלא נגעתי במישקולת אם תעמוד לידי אתה שחיף לידי(בלי לעליב)בתמונה שלך בחתימה שאייתה לך אתה נראה כמו דג יבש.אבל לא משנה.בקיצור יהיה נחמד אם תעלה תמונות מאודכנות שלך איך אתה נראה שנראה כמה כבר שריר יש לך לאבד אם תילך לקרבי.(לפי דעתי אין לך כל כך מה לאבד)
ועוד דבר.מי שהולך לקרבי לא צריח לחשוב על מה שיקרה למאסה שלו.לא על זה חושבים.(אין פה מה לחשוב הכל עבוד)לך אין מה לאבד.אתה לא רובון סולומן שהתגייס למג"ב..(יצע באמצע אבל לא משנה)
בסופו של דבר כל אחד מתאמן כי זה תחביב אצלו והוא רוצה ליגדול.וזה כייף.זה כייף לאתמן וכייף ליגדול וביגלל זה אוכלים 6-8 ארוחות ביום ומקיאים דם באימונים.בקרבי אתה תקיא יותר דם אבל למטרות של צבא ולא למטרה של לפתח שרירים.המטרה של הצבא זה שתיהיה לוחם טוב.ואתה צריח לתת 100% בצבא בשביל להיות לוחם הכי טוב שאתה יכול בידיוק כמו שנתת 100% באזרחות בשביל לפתח שרירים.אתה מבין לאן אני חותר?אחד שמשקיע 100% בפיתוח גוף ורוצה להיות לוחם בקרבי כמוך לדוגמה,יהיה לוחם טוב.למה? כי יש לך משמעת טובה.אם כמו שאתה אומר אתה אוכל טוב בשביל ליגדול וקורע תתחת באימונים אז גם תעשה את זה בצבא.וזה מה שחשוב.תישכך מהשרירים.אבל.......אני מציע לך לאתמן עד היום האחרון.(מתי שתיכנס לצבא יהיה לך הרבה יותר קל מהאחרים) אם תפסיק לאתמן ריצות כושר גופני/וחדר כושר עכשיו ותפסיק להשקיע גם בצבא אתה תסים זין.ואתה יודע מה קורה לחיילים שסמים זין על החוקים של הצבא?כך דוגמה את החייל שנפל ולא נצר את הנשק והכניס ביא כדור לברך באמצע תרגיל(הוא סם זין על אה מ"מ ולהוראות ביטוחות שלו)..זה מה שקורה.אתה כבר תלמד מה זה "רוח צהל" בצבא,ותבין מה המשמעות של זה.
בכל מקרה אני מעריך אותך מאוד על זה שאתה כל כך רוצה להיות לוחם!כל הכבוד לך!קבל במוניטין!ואני מקווה שהבנת את המסר שלי..בהצלחה!
אם יש לך עוד שאלות ואתה רוצה לדעת יותר-אי סי קיו.
*כדאי לך גם להתייכס לאודעה של AB6Killer יש בה כמה ניקודות טובות.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:26   #28
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nareznoy
Crossfit Wod? זו תוכנית אימונים לצבא? תוכל להביא לי קישורים לנושא? תודה
זה אהה...
משהו כזה .... לא רק לצבא אלא גם מלא שוטרים מתשמשים בזה ולוחמים כמו מתאגרפים וכל זה.

www.crossfit.com

תכלס אצל רוב הבודיבילדרים יצא לאנשים שעושים אותה שם של "מלכות קארדיו" ו "עקרות בית בגיל העמידה"כי זה חלק מהאנשים שעושים אותה גם אבל אתה עושה את האימון היומי שלהם ואתה תקבל כושר ספציפי לצבא מהר וטוב.

אני מתכוון לעשות ווריאציה של זה לפני הצבא כדי לשנות את הגוף של להיות מותאם ליותר סיבולת

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:30   #29
damn
חבר פעיל

תאכל לוף תהיה אלוף

*יש בלוף הרבה חלבון?
damn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:32   #30
Eli
חבר פעיל

פאניק,

בקשר לזכרון שריר יש את הפוסט הזה:
http://www.atraf-f.net/or/showthread...F+%F9%F8%E9%F8
שאני כנראה אקפיץ עוד מעט כדי לקבל חוות דעת מ-gal.T.
מר פופו תרגם שם את המאמר הזה: http://www.abcbodybuilding.com/magaz...stretching.htm

ושם כתוב ככה:
Lets say that you busted your behind in the gym and built a huge, massive pair of quads measuring 30 inches in circumference! Then for one reason or another you stopped training your legs. During the time off, your quadriceps atrophied( shrunk ) down to 24 inches. Determined to regain your lost mass you decide to hit the gym again with extreme ferocity! Only this time you are able to gain back those 6 inches in a matter of months, where as originally it took you years to gain that much mass! What happened...
?

אז אל תדאג, לא ייקח לך הרבה זמן להשלים את המסה החסרה. חוץ מזה בתור לוחם יהיה לך בטחון עצמי והרגשה טובה מדברים אחרים, מזה שאתה תורם את חלקך לבטחון המדינה. אני מציע לך להסתכל על זה מנקודת מבט של בדיעבד, לאחר מעשה. תחשוב שאתה עכשיו בן 22, שנה אחרי השחרור, נראה פצצה כי חזרת להתאמן, ויכול ללכת בחזה מורם כי היית לוחם, הסתכנת ונתת משהו למדינה.

בקשר לעוקץ - אתה מתכוון להגיע דרך גיבוש בחירמ"כ? הייתי בגיבוש, אז אם אתה רוצה מידע אני אכתוב לך מה אני זוכר שהיה. בכל מקרה, רצוי שזו תהיה האופציה האחרונה שלך. אם קיבלת מיוני טיס - לך על זה עד הסוף. מטיס אפשר ליפול לעוקץ. אם קיבלת יום סיירות - תעבור אותו טוב, תבקש את אחד הגיבושים הקשים (מטכ"ל או שייטת) ותסיים אותו, תשרוד אותו, לא משנה איך. אם עברת - גם מהיחידות האלה אפשר ליפול לעוקץ. אם לא - יש לך יתרון אדיר בכל מקרה, הגיבוש של עוקץ זה חצי יום ומבחינה פיזית זה בדיחה לעומת הגיבושים האלה.
עוקץ היא יחידה קטנה, חלק נופלים לשם, חלק מגיעים בקומבינות. לכן רצוי להשאיר את הגיבוש דרך חירמ"כ כאופציה אחרונה.

עריכה: מחזק מה שאמרו סוזוקי ווין דיזל.
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:32   #31
Amit
מושעה

כללי:: X
עוסק ב:: X

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sahar2005
כך סטרואידים לא ירד לך כלום
חומרים זה לא קסם
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:35   #32
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eli
בקשר לעוקץ - אתה מתכוון להגיע דרך גיבוש בחירמ"כ? הייתי בגיבוש, אז אם אתה רוצה מידע אני אכתוב לך מה אני זוכר שהיה. בכל מקרה, רצוי שזו תהיה האופציה האחרונה שלך. אם קיבלת מיוני טיס - לך על זה עד הסוף. מטיס אפשר ליפול לעוקץ. אם קיבלת יום סיירות - תעבור אותו טוב, תבקש את אחד הגיבושים הקשים (מטכ"ל או שייטת) ותסיים אותו, תשרוד אותו, לא משנה איך. אם עברת - גם מהיחידות האלה אפשר ליפול לעוקץ. אם לא - יש לך יתרון אדיר בכל מקרה, הגיבוש של עוקץ זה חצי יום ומבחינה פיזית זה בדיחה לעומת הגיבושים האלה.
עוקץ היא יחידה קטנה, חלק נופלים לשם, חלק מגיעים בקומבינות. לכן רצוי להשאיר את הגיבוש דרך חירמ"כ כאופציה אחרונה.
או!!!אינה אחד שמבין עניין.כל מילה נכונה.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:37   #33
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
כמה דברים בנושא:
1.אתה צודק 100% שמתאמן שהולך לקרבי מאבד את כל המאסה שלא בטירונות+אימון מתקדם וכל המסלול בקיצר.פה אין ויכוח.אתה לא יכול לישמור על מאסה בלי חדר כושר אם שלוש ארוחות ביום שזה סביב אה 1500+ קלוריות לפי דעתי.
רק מתי שתגיע לקו יהיה לך שם זמן לאתמן בחדר כושר ולאכול יותר טוב.
(בטירונות כל היום עושים שכיבות סמיכה כפיפות בטן,וריצות)
*דבר חשוב שאני רוצה לציין P-a-n-1-c אתה לא מעליב אותי בזה שאתה אומר שאני נראה כיאילו איבדתי הרבה שריר,ביגלל שאתה צודק ב-100% .אבל ,גם עכשיו אחרי שנה שלא נגעתי במישקולת אם תעמוד לידי אתה שחיף לידי(בלי לעליב)בתמונה שלך בחתימה שאייתה לך אתה נראה כמו דג יבש.אבל לא משנה.בקיצור יהיה נחמד אם תעלה תמונות מאודכנות שלך איך אתה נראה שנראה כמה כבר שריר יש לך לאבד אם תילך לקרבי.(לפי דעתי אין לך כל כך מה לאבד)
ועוד דבר.מי שהולך לקרבי לא צריח לחשוב על מה שיקרה למאסה שלו.לא על זה חושבים.(אין פה מה לחשוב הכל עבוד)לך אין מה לאבד.אתה לא רובון סולומן שהתגייס למג"ב..(יצע באמצע אבל לא משנה)
בסופו של דבר כל אחד מתאמן כי זה תחביב אצלו והוא רוצה ליגדול.וזה כייף.זה כייף לאתמן וכייף ליגדול וביגלל זה אוכלים 6-8 ארוחות ביום ומקיאים דם באימונים.בקרבי אתה תקיא יותר דם אבל למטרות של צבא ולא למטרה של לפתח שרירים.המטרה של הצבא זה שתיהיה לוחם טוב.ואתה צריח לתת 100% בצבא בשביל להיות לוחם הכי טוב שאתה יכול בידיוק כמו שנתת 100% באזרחות בשביל לפתח שרירים.אתה מבין לאן אני חותר?אחד שמשקיע 100% בפיתוח גוף ורוצה להיות לוחם בקרבי כמוך לדוגמה,יהיה לוחם טוב.למה? כי יש לך משמעת טובה.אם כמו שאתה אומר אתה אוכל טוב בשביל ליגדול וקורע תתחת באימונים אז גם תעשה את זה בצבא.וזה מה שחשוב.תישכך מהשרירים.אבל.......אני מציע לך לאתמן עד היום האחרון.(מתי שתיכנס לצבא יהיה לך הרבה יותר קל מהאחרים) אם תפסיק לאתמן ריצות כושר גופני/וחדר כושר עכשיו ותפסיק להשקיע גם בצבא אתה תסים זין.ואתה יודע מה קורה לחיילים שסמים זין על החוקים של הצבא?כך דוגמה את החייל שנפל ולא נצר את הנשק והכניס ביא כדור לברך באמצע תרגיל(הוא סם זין על אה מ"מ ולהוראות ביטוחות שלו)..זה מה שקורה.אתה כבר תלמד מה זה "רוח צהל" בצבא,ותבין מה המשמעות של זה.
בכל מקרה אני מעריך אותך מאוד על זה שאתה כל כך רוצה להיות לוחם!כל הכבוד לך!קבל במוניטין!ואני מקווה שהבנת את המסר שלי..בהצלחה!
אם יש לך עוד שאלות ואתה רוצה לדעת יותר-אי סי קיו.
*כדאי לך גם להתייכס לאודעה של AB6Killer יש בה כמה ניקודות טובות.
הנה שני תמונות שהוא העלה לפורום לפני שנה -

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:37   #34
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אני די בטוח שחלק משמעותי מה"זכרון שריר" הזה הוא פשוט טונוס שרירי ולא יותר

בוא'נה סיקס פאק יש לך במחשב מאגר תמונות של כל חברי הפורום?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:39   #35
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אני די בטוח שחלק משמעותי מה"זכרון שריר" הזה הוא פשוט טונוס שרירי ולא יותר

בוא'נה סיקס פאק יש לך במחשב מאגר תמונות של כל חברי הפורום?
XD

Facebook
ישן 21-04-07, 14:41   #36
Amit
מושעה

כללי:: X
עוסק ב:: X

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
בימים האחרונים יצא לי לחשוב על כמה דברים בנוגע לצבא ואימונים בחדר כושר.
חשבתי על זה ותכלאס לאנשים שהולכים לקרבי [ואני מדבר על אנשים שמתכוונים להתגייס לקרבי ולא כאלה שמשתמטים\השתמטו\סיימו צבא\הולכים להיות ג'ובניקים וכו'] מאבדים המון מאסה.
אני כרגע נלחם על כל גרם שריר והעיקר לעלות ולעלות, אבל אז אני חושב - בואנה גם ככה הכל ילך לפח אז למה אני משקיע כמו מניאק??
בחתימה של וין דיזל לדוגמא היו תמונות שלו לפני הצבא ותמונה אחרי - בואנה זה בנאדם שונה לגמרי! בלי להעליב אותך דיזל ואני מקווה שאתה לוקח את זה בקלילות, אבל תכלאס בתמונה ההיא אתה נראה כאילו איבדת המון שריר!

נכון שאחרי סיום קורס\מסלול אפשר יהיה לחזור להתאמן, אבל תכלאס האוכל בצבא לא משהו בלשון המעטה למפתח גוף + אי אפשר כ"כ להתמיד באימונים אינטנסיבים בחד"כ ושלא נדבר על שעות שינה.

אז וואלה בשביל מה כל זה? אני מתגייס עוד 7-11 חודשים [תלוי במצב הרפואי שלי] ואני באמת בדילמה ודי מבואס מזה שהשקעה מטורפת כנראה תלך לפח [טוב תכלאס לא לפח כי האימונים תרמו לי הרבה, אבל כל היזע והדמעות שהשקעתי בזה ירדו לטמיון? אני יודע שיש זיכרון שריר, אבל תכלאס זה לא אותו דבר].

מה יש לכם להגיד בנידון?
:cry_1:
אתה תצטרך להקריב משהו אתה תצטרך להחליט מה רק אל תחיה בסרט שתישאר עם 2 הדברים
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:43   #37
bode
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
הנה שני תמונות שהוא העלה לפורום לפני שנה -

אתם לא רואים איך הוא השתנה?
bode מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:47   #38
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bode
אתם לא רואים איך הוא השתנה?
לא.

מסיבה פשוטה, הוא לא העלה לפה תמונות.

Facebook
ישן 21-04-07, 14:55   #39
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

פאניק אני חושב בדיוק כמוך אבל אין ברירה צריך להשקיע בצבא.. נראה מה יהיה
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:59   #40
Eli
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
לא.

מסיבה פשוטה, הוא לא העלה לפה תמונות.
הוא מתייעץ ומבקש עזרה, אז אתה הופך את זה ל- "למה לא מעלים תמונות"?

הנה תמונה:

קלוט איזה פרופורציות.
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה