ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-07-07, 23:09   #21
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

אז תקנה אבקות חלבון S:
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-07, 23:13   #22
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cheque
בעיה ואגב בודיבילדר לא חייב לסבול כבר בכל הקשור לתזונה, במיוחד בעידן תוספי המזון.
באדיבילדר לא חייב לסבול, וזה לא קשור לתוספי תזונה או לא...קצת לחשוב לפתוח את הראש

לכל מי שרוצה לאכול טונה במים, לסבול מזה, ולפרסם את זה כאן כאילו הוא גיבור, שיהיה לו לבריאות

THE_JUGGERNAUT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-07, 23:16   #23
Ronush
חבר פעיל

הסמל האישי שלRonush

ציטוט:
אני אומר לכם אני שבוע עם החרא הזה אני לא מסיים יותר מחצי קופסא וגם זה עם תבלינים וסלט ירקות וכל העולם ואפילו עם כוס מים אחרי כל ביס.

טונה בשמן שאני מסנן אותה טוב טוב זה עד כדי כך נורא? אני מסוגל לאכול סקי 0.5% אני מסוגל לאכול קוטג' 0.5% בלי שום דבר אבל עד טונה במים.
תאמת התרגלתי לטונה במים אני לא מרגיש טעם/ריח.

המלצה יחד עם הטונה תחתוך עגבנייה, תירס, מלפפון במלח ותוכל להוסיף רוטב ויינגרט וכ'ו..
Ronush מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-07, 23:20   #24
ThaiB0X
חבר פעיל

הסמל האישי שלThaiB0X

טונה במים זה כמו איבר המין הנשי. כמה שלא תטפח ותבשם אותו (תתבלן ותטבל), תמיד הוא יהיה מגעיל.
ThaiB0X מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-07, 23:26   #25
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

אני שם בפה מגרגר ומוריד
ישן 19-07-07, 23:29   #26
cheque
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי niran
אני שם בפה מגרגר ומוריד
חחח הרגת אותי...
cheque מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-07-07, 23:30   #27
cheque
חבר פעיל

כן יאללה עזבו נקנה אבקת חלבון וזהו. הבעיה היא שאת הטונה במים ההורים קונים ואת האבקה אני (נו, נראה לכם שהם יקנו לי סטרואידים? הורים...) ככה שכסף אני לא ממש חוסך ומשכורת שלמה שלי זה אבקת חלבון אופטימום חחח...
ישן 20-07-07, 09:02   #28
שריר
חבר פעיל

הסמל האישי שלשריר

שלח הודעה דרך MSN אל שריר

שים בטונה עם מים כף שמן זית וככה יש לך גם שומן איכותי אבל לפחות אתה יודע איזה שמן זה וכמה וזה לא השמן מנועים שיש בטונה בשמן רגילה...
ישן 20-07-07, 10:41   #29
cheque
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שריר
שים בטונה עם מים כף שמן זית וככה יש לך גם שומן איכותי אבל לפחות אתה יודע איזה שמן זה וכמה וזה לא השמן מנועים שיש בטונה בשמן רגילה...
זה לא עוזר, זה עדיין מגעיל. שמן זית אני מסוגל לבלוע בכפות - להכניס ישר לפה אבל לא עם הטונה במים. כמו שאמרו פה, כמה שננסה להשביח את הטונה במים עדיין זה יהיה מגעיל. מה, באמת זה שמן מנועים? איך עוד לא קם מחקר אמיתי ולא דיברו על זה בתקשורת? הרי היום על כל פיפס במזון זה ישר מופיע בחדשות.
ישן 20-07-07, 11:02   #30
hodayoosh *L*
חבר פעיל

אתה לא חייב להתענות.

תפתח את הכופסא ואת הכופסא עם המכסה הפתוח תסנן אותה ככה שהמכסה שומר שהטונה לא תיפול לקיור אתה דוחס את הטונה וכל השמן יותצא.

מכין לך סלט קצוץ עם עגבניה, מלפפון, חסה, כרוב, פילפל ובצל (אפשר גם עליי ביבי)
מוסיף חצי לימון + כפית מיונז קל/רוטב אךף האיים.

ואוכל.
ישן 20-07-07, 11:04   #31
NSH
מושעה

ציטוט:
אני אומר לכם אני שבוע עם החרא הזה אני לא מסיים יותר מחצי קופסא וגם זה עם תבלינים וסלט ירקות וכל העולם ואפילו עם כוס מים אחרי כל ביס.

טונה בשמן שאני מסנן אותה טוב טוב זה עד כדי כך נורא? אני מסוגל לאכול סקי 0.5% אני מסוגל לאכול קוטג' 0.5% בלי שום דבר אבל עד טונה במים.
אני בחיטוב אני שם על הטונה במים כפית שמן זית, קצת לימון [סוחט], ואני לא מרגיש בהבדל זה א'.

וב', סקי אני לא מסוגל לבלוע, זה אחד הדוחים
NSH מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 11:49   #32
TheGift
חבר פעיל

אני מסוגל לגמור קופסא של 500 גרם סקי\גבינה לבנה חצי % בדקה. קופסאת טונה במים לוקח לי לגמור לפעמים ברבע שעה. אין מה לעשות, זה לא טעים (בלשון המעטה), יש לזה טעם של משהו מת, אבל אם רוצים לגדול חייבים לסבול.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 12:29   #33
שריר
חבר פעיל

הסמל האישי שלשריר

שלח הודעה דרך MSN אל שריר

ציטוט:
זה לא עוזר, זה עדיין מגעיל. שמן זית אני מסוגל לבלוע בכפות - להכניס ישר לפה אבל לא עם הטונה במים. כמו שאמרו פה, כמה שננסה להשביח את הטונה במים עדיין זה יהיה מגעיל. מה, באמת זה שמן מנועים? איך עוד לא קם מחקר אמיתי ולא דיברו על זה בתקשורת? הרי היום על כל פיפס במזון זה ישר מופיע בחדשות.
זה לא באמת שמן מנועים זה פשוט כינוי לשמן שם כי אתה לא יודע מה יש בו והוא ויש מלא שמן שקשה לסנן...
ישן 20-07-07, 12:49   #34
cheque
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lee123
אני מסוגל לגמור קופסא של 500 גרם סקי\גבינה לבנה חצי % בדקה. קופסאת טונה במים לוקח לי לגמור לפעמים ברבע שעה. אין מה לעשות, זה לא טעים (בלשון המעטה), יש לזה טעם של משהו מת, אבל אם רוצים לגדול חייבים לסבול.
אני בדיוק כמוך, אבל אם רוצים לגדול לא צריך לסבול. מאיפה הבאת את זה? אפשר להנות גם מהאוכל, אנחנו לא מכוניות שמתודלקות, כשמתלדקים רכב, הוא לא מרגיש שום הנאה, אלוקים\הטבע בראו אותנו בחסד (או התפתחנו אבולוציונית בצורה כזאת, בסדר?) עם חוש הטעם כדי שנוכל גם להנות מהמזון וזה לא חייב להיות שווארמה או פיצה. אני לדוג' מאוד נהנה מאורז מלא + חזה עוף, ארוחה בריאה שגם טעימה , גם מיוגורט 0% אני נהנה, גם מגבינות למינהן אפילו באחוז שומן אפס אני נהנה, אבל טונה במים? זה באמת כמו לאכול משהו חי. אנ החלטתי שעד כמה שאני משקיען בתחום הזה, אני לא אוכל את זה יותר, תאמינו לי שאפשר לגדול בלי טונה במים. אם טונה בשמן זה פשוט לא בריא אז נוותר בכלל על הטונה. נאכל דגים כמו סלמון\נסיכת הנילוס שאמא מכינה לשבת.
ישן 20-07-07, 12:58   #35
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

רבאק, שימו טבסקו ולימון ותגמרו עם זה.. חח
ישן 20-07-07, 13:54   #36
gad57
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787
רבאק, שימו טבסקו ולימון ותגמרו עם זה.. חח

טבסקו עם לימון... צריך לנסות את זה

מסכימים איתי? הוסיפו גם אתם תזכורת בחתימה שלכם.

http://www.zix.co.il/images/z-454711880.jpg
gad57 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 15:06   #37
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
אני בדיוק כמוך, אבל אם רוצים לגדול לא צריך לסבול. מאיפה הבאת את זה? אפשר להנות גם מהאוכל, אנחנו לא מכוניות שמתודלקות, כשמתלדקים רכב, הוא לא מרגיש שום הנאה, אלוקים\הטבע בראו אותנו בחסד (או התפתחנו אבולוציונית בצורה כזאת, בסדר?) עם חוש הטעם כדי שנוכל גם להנות מהמזון וזה לא חייב להיות שווארמה או פיצה. אני לדוג' מאוד נהנה מאורז מלא + חזה עוף, ארוחה בריאה שגם טעימה , גם מיוגורט 0% אני נהנה, גם מגבינות למינהן אפילו באחוז שומן אפס אני נהנה, אבל טונה במים? זה באמת כמו לאכול משהו חי. אנ החלטתי שעד כמה שאני משקיען בתחום הזה, אני לא אוכל את זה יותר, תאמינו לי שאפשר לגדול בלי טונה במים. אם טונה בשמן זה פשוט לא בריא אז נוותר בכלל על הטונה. נאכל דגים כמו סלמון\נסיכת הנילוס שאמא מכינה לשבת.
תשמע, אף אחד לא אמר שזה חובה לאכול טונה במים. להפך, בגלל הכספית שיש בזה רצוי לאכול קופסא אחת ביום מקסימום. אבל אתה חייב גם לגוון אחי. האחרוחות היומיות שלי, למשל, מורכבות מחביתה ( 8 חלבון ושתיים מלאות), גבינה לבנה, חזה עוף, פסטרמה, גבינה צהובה, שייקים, טונה...

בכול מקרה, אני תמיד אעדיף לאכול גבינה לבנה וטונה במים במקום שתי קופסאות של גבינה לבנה. אף על פי שאין הבדל משמעותי, הגיוון חשוב. אתה יכול גם לקנות טונה קפואה ולהכין במחבת. תאמין לי שזה יוצא בנזונה, הרבה יותר טעים מטונה משומרת.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 15:35   #38
hodayoosh *L*
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lee123
תשמע, אף אחד לא אמר שזה חובה לאכול טונה במים. להפך, בגלל הכספית שיש בזה רצוי לאכול קופסא אחת ביום מקסימום. אבל אתה חייב גם לגוון אחי. האחרוחות היומיות שלי, למשל, מורכבות מחביתה ( 8 חלבון ושתיים מלאות), גבינה לבנה, חזה עוף, פסטרמה, גבינה צהובה, שייקים, טונה...

בכול מקרה, אני תמיד אעדיף לאכול גבינה לבנה וטונה במים במקום שתי קופסאות של גבינה לבנה. אף על פי שאין הבדל משמעותי, הגיוון חשוב. אתה יכול גם לקנות טונה קפואה ולהכין במחבת. תאמין לי שזה יוצא בנזונה, הרבה יותר טעים מטונה משומרת.
איכס טונה עם גבינה מה קשור מוצרי חלב לדג..?
ישן 20-07-07, 15:51   #39
sandrik
חבר פעיל

הסמל האישי שלsandrik

כללי:: Miss Bikini 2d place 2012 NAC
עוסק ב:: מאמנת כושר,ספינינג,פילאטיס וקטלבלס
חדר כושר: great shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי F][_aMe
אישית הארוחה של הטונה זו בד"כ לא הארוחה האהובה עליי, אני מודה אבל מתרגלים, אין מה לעשות.
למרות שבימים האחרונים אני כ"כ רעב שאני אפילו לא מרגיש מה אני אוכל, אני פשוט מחסל כל ארוחה לא משנה מה יש שם.
ואי בימים האחרונים אני לא מצליחה להכניס כלום לפה חוץ מיוגרטים ופירות. זה הורג אותי אני בקושי אוכלת...

ואני גם לא מצליחה לגעת בטונה במים,
ניסיתי כמה פעמים,
ניסיתי להוסיף לה שמן זית, יצא עוד יותר מגעיל.

קיצר אני ממשיכה עם השמן, לא נראה לי שזה הבדל עד כדי כך משמעותי בשבילי

sandrik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 15:53   #40
sandrik
חבר פעיל

הסמל האישי שלsandrik

כללי:: Miss Bikini 2d place 2012 NAC
עוסק ב:: מאמנת כושר,ספינינג,פילאטיס וקטלבלס
חדר כושר: great shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hodayoosh *L*
איכס טונה עם גבינה מה קשור מוצרי חלב לדג..?
כמות החלבונים

sandrik מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה