ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-07-08, 14:54   #1
gilibz
אזהרה מס' 1 - פרסום עסקים מתחרים

ברירת מחדל Universal Nutrition Specialized Protein For lean mass

היי,

מישהו מכיר את החלבון הזה של חברת UNIVERSAL? המאמן בחדר כושר שלי המליץ לי עליו. מישהו התנסה בו? אומרים שזה חלבון מאוד מאוד איכותי שמורכב מ 5 חלבונים מהירים ואייטים שנספגים בגוף למשל כל אורך היום.

הנה כמה פרטים עליו, תגידו לי מה אתם חושבים:

חלבון לבניית מסת שריר - SPECIALIZED PROTEIN FOR LEAN MASS

אתה ספורטאי תחרותי שמבין כיצד משפיע מצב השרירים על הביצועים שלך? שרירים טובים עושים אותך חזק יותר, מהיר יותר ואנרגטי יותר?

בין אם אתה ספורטאי של כוח או של סיבולת, בתקופה שאין תחרויות המטרה שלך היא להגביר את מסת השריר הרזה. אתה מתאמן חזק יותר ובעוצמה רבה יותר. אם זה המצב אצלך, אתה אתה זקוק ל"חלבון ייחודי למסת שרירים רזה" (Specialized Protein For Lean Mass).

תוסף זה אינו מעלה את משקלך, אלא מורכב מ 100%- חלבון בעל נוסחה מיוחדת כדי לעמוד בדרישותיך הייחודיות. כיצד? כל יסוד של "חלבון ייחודי" מורכב מתערובת חלבונית ייחודית שתוכנן במיוחד כדי להגביר במידת האפשר את יכולת הגוף לצבור מסת שרירים רזה בשילוב עם תרגילי התנגדות.

"חלבון ייחודי למסת שרירים רזה" יעיל במיוחד לאלה שמתקשים להגביר את שריריהם. "חלבון ייחודי למסת שרירים רזה" מכיל SPM 311™, יסוד חלבוני ייחודי שנוסחתו הופכת אותו לנספג בגוף באופן מרבי. למשל, בעייה מוכרת של מפתח גוף הצורכים מעל 300 גרם חלבון ליום. יעילות הספיגה של החלבון בגוף מגבילה את הסינתזה העצמית של חלבון והצריכה של מקור חלבוני אחד בלבד מחריפה את הבעיה- זאת הסיבה מדוע המקצוענים משתמשים בחלבונים ממקורות שונים. ב- SPM 311™ אכן נמצא מגוון של חלבונים איכותיים שחלקם פועל במהירות וחלקם באיטיות, לצורך ניצול משופר: הגוף מקבל מיד מנה גדושה של חומצות אמינו (כדי להצית את תהליך ייצור החלבון) וגם מנה שמשתחררת באיטיות (כדי לעכב את הפירוק של רקמה חלבונית). מי גבינה, שמכילים חלבונים שפועלים במהירות, גורמים לעלייה זמנית ברמת חומצות האמינו בדם. על ידי מיזוג חלבוני מי הגבינה בחלבונים איטיים (פפטידי קאזאין מבודדים וחלבון של לבן הביצה), תקבל את הטוב ביותר משני העולמות.

פפטידים של קאזאין ופפטידי זרחן (קאזומורפינים ופוספופפטידים), המצויים בפפטידי הקאזאין המבודדים שלנו עוזרים להאט את התנועתיות שלהם לשם שחרור איטי של חומצות אמינו ומעבירים חומרי מזון מהר יותר לתוך השרירים. החלבון המיוחד שלנו העשוי מהלבן של ביצה עוזר בנוסף לכך לעכב את ריקון הקיבה הודות לפפטיד המעכב את פעילות הקיבה. "חלבון ייחודי למסת שרירים רזה" הוא אפוא תוסף הכרחי לספורטאי המעונין לפתח שרירים איכותיים, מכיוון שהוא מזרז את פיתוח השרירים על ידי זירוז דרמטי של ייצור חלבונים וקידום של איזון החנקן החיובי.

בו בזמן יש לו השפעה מעכבת על תהליך הפירוק של חלבוני השרירים. אחרי אימון מפרך, או במהלך כל היום והלילה, ימשיך "חלבון ייחודי למסת שרירים רזה" לפעול ולהזין את גופך בחומצות אמינו שהן חיוניות כדי לתמוך בפיתוח השרירים ובסופו של דבר ביכולת הביצוע.

תודה
gilibz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-07-08, 15:28   #2
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

כללי:: אני לא סנטה

חברה ותיקה ידועה מוכרת ואמינה מיבחינת נתונים.

אני משתמש בחלבון שלהם,
טעים לאללה אבל בחיים אני לא יקנה את זה שוב, היא פשוט בילתי מתערבבת, קשה מאוד.

קנה אופטימום או צ'מפיון.
senate מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה