ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-04-07, 14:37   #61
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
גיל וכל מי שמוסמך להיות תזונאי ספורט למדו והוכשרו וקיבלו דיפלומה על הידע שלהם. יודע מה? עם דיפלומה באמת אפשר לנגב את התחת, אבל עם ניסיון ועובדות בשטח כמו שגיל כבר השיג אי אפשר.
הוא לא תזונאי ספורט. לא מכיר לקוחות שלו , ממה שאני קורא פה נראה שהם מרוצים , אבל יש לדייק.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 14:52   #62
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
חחחחח תאמין לי שאני מסתדר טוב מאוד, כמה שהחוסר אונים פה שולט, זה פשוט לא יאומן...
אוקיי זה לסיכום
עוד לפני שנה ומשהו שאתה הייתי עושה סטים בבית של חזה קידמית כתפיים וגב ביחד
אני הייתי עובד במכון עם סקואט של 100 קילו
לחיצת חזה של 80 קילו
הייתי אוכל כול 3 שעות וחשבתי שאני מלך העולם
ונחש מה? הגעתי לגיל והוא סידר אותי מכף רגל ועד ראש כמה שטויות ההיתי עושה תזמון של ארוחות ושל כדורים שונים ממש לא היו במקום תוכנית אימונים גרוע הייתי אוכל 4 פרוסות גבינה צהובה ביום לא ידעתי מזה פסטרמה באותם תקופות או ביצים ונחש מה
כבר קרוב לשנה שלא ראיתי גבינה צהובה ועל פסטרמה אני חי משהו כמו 150 גרם ליום
קיצר
כמה שאתה חושב שאתה מבין וכמה שאתה חושב שאתה הכי חכם תלך לגיל ותראה איך הוא משאיר אותך עם המכנסיים למטה .
ושורה תחתונה לכולם לכו ,רוצו לגיל כי מיום ליום הבן אדם ניהיה רק יותר ויותר עמוס כמו שניגרי אמר יותר קר להשיג בטלפון את נשיא ארצות הברית מאשר את גיל
אבל הוא בן אדם 10!!
ישן 09-04-07, 14:58   #63
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MagneZium
אוקיי זה לסיכום
לחיצת חזה של 80 קילו
ונחש מה? הגעתי לגיל והוא סידר אותי מכף רגל ועד ראש כמה שטויות ההיתי עושה תזמון של ארוחות ושל כדורים שונים ממש לא היו במקום תוכנית אימונים גרוע הייתי אוכל 4 פרוסות גבינה צהובה ביום לא ידעתי מזה פסטרמה באותם תקופות או ביצים ונחש מה
כבר קרוב לשנה שלא ראיתי גבינה צהובה ועל פסטרמה אני חי משהו כמו 150 גרם ליום
קיצר
כמה שאתה חושב שאתה מבין וכמה שאתה חושב שאתה הכי חכם תלך לגיל ותראה איך הוא משאיר אותך עם המכנסיים למטה .
ושורה תחתונה לכולם לכו ,רוצו לגיל כי מיום ליום הבן אדם ניהיה רק יותר ויותר עמוס כמו שניגרי אמר יותר קר להשיג בטלפון את נשיא ארצות הברית מאשר את גיל
אבל הוא בן אדם 10!!
כל הכבוד לו כניראה שאתה לא מחמיא לו בלי סיבה, מן הסתם הוא באמת תותח ובטח הוא עוזר להמון.

אני עדיין בדיעה שלי והיא מופנת ומכוונת רק אליי, לא אל אף אחד אחר.

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:11   #64
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ואי ואי איזה פוסט מפגר נהייה פה............................ ברנים של כדי חלבון מתלהבים מבנץ' של 80 קילו 3 ארוחות ביום Wtf

1. גיל מבין טוב בתזונה ויסדר לכם את התפריט , אם תבואו אליו מספיק זמן הוא גם ידאג לפרטים הקטנים שבן אדם רגיל לא יכול לדאוג להם כי זה לא פרקטי בשבילו ואין לו ניסיון לעשות את זה בצורה יעילה בזמן וזה נותן יתרון יש לו ניסיון עצום
2.גיל לא יודע את הכל יש תזונאים (בחו"ל) עם יותר ניסיון ממנו.
3.אם אתה הגעת למצב יפה של יד 45 ככה קוביות כל זה ממצב בינוני או מעפן ואתה קראת הרבה מאמרים שלא רק מפה אלא ממקומות אחרים וקראת הרבה ספרים וניסית המון שיטות אימונים , אין לך הרבה מה לעשות אצל גיל.

בקיצור:
אם לא עלית לפחות 30% בהיקפים (ובזמן קצר לא ב50 שנה) ואתה בכלל חושב על להשקיע בעסק אז אתה חייב ללכת לגיל\מקצוען אחר. וגם אם כן זה מומלץ.

ותסבירו לי לעזעזל למה גבינה צהורה יותר גרועה מפסטרמה?????????

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:47   #65
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

סיקספאק אחי,
חבל שאין הודעות פרטיות בפורום.
לא רציתי שזה יהיה ככה, אז אני מבקש סליחה, מצטער על כל העקיצות הקטנות.
מקווה שהכל יהיה בסדר בינינו כי אני שונא לריב עם אנשים, במיוחד דרך האינטרנט.
אני עדיין ממש ממש ממליץ לך ללכת לגיל ואני משוכנע במאה אחוז שאם היית הולך אליו או לתזונאי ספורט אחר אז היית מבין שבעצם לא ידעת כלום לפני זה (וזה לא אישי, אני אומר את זה על כולם). וזהו. מקווה שתקבל את סליחתי.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:51   #66
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fatty
סיקספאק אחי,
חבל שאין הודעות פרטיות בפורום.
לא רציתי שזה יהיה ככה, אז אני מבקש סליחה, מצטער על כל העקיצות הקטנות.
מקווה שהכל יהיה בסדר בינינו כי אני שונא לריב עם אנשים, במיוחד דרך האינטרנט.
אני עדיין ממש ממש ממליץ לך ללכת לגיל ואני משוכנע במאה אחוז שאם היית הולך אליו או לתזונאי ספורט אחר אז היית מבין שבעצם לא ידעת כלום לפני זה (וזה לא אישי, אני אומר את זה על כולם). וזהו. מקווה שתקבל את סליחתי.
בכיף אח שלי, אני מקבל, אני לא רואה טעם לריב עליו לפחות לא איתך אתה בנאדם אינטיליגנט...

יאללה אני זז לעשות סיבוב בשכונה על האופניים אולי נראה כמה כוסיות בדרך..

מזה משעמם לי החופש הזה שיגע אותי..

ביי בינתיים..

Facebook
ישן 09-04-07, 16:10   #67
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PcGunMan
אני לא מסכים איתך כי אם אתה לא עובד עם מישהו ממוחה בעניין אתה תמיד תעשה טעיות קלות בתפריט או בתוכנית! במיוחד בחיטוב
כמה שאתה טועה..אבל אם לא באלך להסכים איתי,בכייף...
בלי "מומחה" אפשר להסתדר.כמו שרשמתי באודעה שלי ליפני זה.
וגם גיל גרנות טועה בדייטות.אין מה לעשות כך זה.לא פאם ולא פאמיים קרה שאמיפ ספיר סיפר שהוא לא הרגיש טוב בתחרויות והדייטה דפקה לו.אותו סיפור אם ניגרי שהרגיש חרא והקיא וגם הבחור השני"ויקינג" שהתנדנד על הבמה.אז גם אם תזונאי כמו גיל למרות כל הידע שלו בפיתוח גוף טעויות קורות כל הזמן!בפיתוח גוף אי אפשר שלא יהיה טעויות.אפילו באדי בילדרים הגדולים בעולם לפעמים לא מגיאים לשיא חיטוב שלהם ביגלל טעויות בתפריט.ראה דוגמה מרקוס רול.ולי פריסט שגם אייתה לא איזה אולימפיה שהוא הגיע שמן..וגם גוסטאבו באולימפיה לא היה מספיק יבש ועוד רבים.אז שלא תחייה בסרט שאם אתה אצל תזונאי אתה מסודר 100% בלי טעויות"קטנות בדייטה".
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 16:29   #68
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fatty
אז מה שאתה אומר בעצם שכל הבאדיבילדרים התותחים שיש כאן בארץ כמו עמית ספיר, רוז'ה סעד, וכו' לא יודעים מה טוב בעצמם, ולאומת זאת סיקספאק המלך יודע הכל.
תשמע אחי אני תמיד אם ראש פתוח..אני תמיד מוכן להקשיב ולישמוע עוד דעות של אנשים לגבי כל העניין הזה של פיתוח גוף ותזונה.ותאמין לי שגם רוז,ה סעד לקרעת החיטוב ובמאסה מתייעץ אם הרבה מאוד אנשים בכל העניין הזה ולא רק אם גיל.תמיד כדאי לשמוע עוד דעות.לכן הוא מגיע ברמה כזאת לתחרות.(טובה מאוד)
דרך הגב רוג'ה סעד ועוד מתאמנים כמו ג"רי קריל לדוגמה ומאור,בתחרויות הראשונות שלהם,לא הקירו ולא ידעו מי זה גיל ביכלל.וולפי התמונות שלהם אתה יכול ליראות שהם הגיעו תמיד ברמה מטורפת.מספיק שהם מתיעצים אם מי שצריח לוקחים מה שצריח ומשקיעים,יש להם גוף בן זונה,בלי גיל.
*אני מסכים אם סיקספאק שהוא יודע מה הכי טוב בשבילו מבחינת רצון,אבל אני לא מסכים איתו שמבחינת ידע ,יש לו עוד הרבה לילמוד!וגם לנו!
ישן 09-04-07, 16:32   #69
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
תשמע אחי אני תמיד אם ראש פתוח..אני תמיד מוכן להקשיב ולישמוע עוד דעות של אנשים לגבי כל העניין הזה של פיתוח גוף ותזונה.ותאמין לי שגם רוז,ה סעד לקרעת החיטוב ובמאסה מתייעץ אם הרבה מאוד אנשים בכל העניין הזה ולא רק אם גיל.תמיד כדאי לשמוע עוד דעות.לכן הוא מגיע ברמה כזאת לתחרות.(טובה מאוד)
דרך הגב רוג'ה סעד ועוד מתאמנים כמו ג"רי קריל לדוגמה ומאור,בתחרויות הראשונות שלהם,לא הקירו ולא ידעו מי זה גיל ביכלל.וולפי התמונות שלהם אתה יכול ליראות שהם הגיעו תמיד ברמה מטורפת.מספיק שהם מתיעצים אם מי שצריח לוקחים מה שצריח ומשקיעים,יש להם גוף בן זונה,בלי גיל.
*אני מסכים אם סיקספאק שהוא יודע מה הכי טוב בשבילו מבחינת רצון,אבל אני לא מסכים איתו שמבחינת ידע ,יש לו עוד הרבה לילמוד!וגם לנו!
סופסוף תגובה לעניין.
מסכים איתך לגמרי, אבל עדיין אנחנו פה דיברנו אם כדאי למפתח גוף חובבן יחסית בתחילת דרכו ללכת או לא, והתשובה היא כן (אם זה מתאפשר כמובן), כי תמיד יש עוד מה ללמוד ולהתיעץ וכו'.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 16:48   #70
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
ואי ואי איזה פוסט מפגר נהייה פה............................ ברנים של כדי חלבון מתלהבים מבנץ' של 80 קילו 3 ארוחות ביום Wtf

1. גיל מבין טוב בתזונה ויסדר לכם את התפריט , אם תבואו אליו מספיק זמן הוא גם ידאג לפרטים הקטנים שבן אדם רגיל לא יכול לדאוג להם כי זה לא פרקטי בשבילו ואין לו ניסיון לעשות את זה בצורה יעילה בזמן וזה נותן יתרון יש לו ניסיון עצום
2.גיל לא יודע את הכל יש תזונאים (בחו"ל) עם יותר ניסיון ממנו.
3.אם אתה הגעת למצב יפה של יד 45 ככה קוביות כל זה ממצב בינוני או מעפן ואתה קראת הרבה מאמרים שלא רק מפה אלא ממקומות אחרים וקראת הרבה ספרים וניסית המון שיטות אימונים , אין לך הרבה מה לעשות אצל גיל.

בקיצור:
אם לא עלית לפחות 30% בהיקפים (ובזמן קצר לא ב50 שנה) ואתה בכלל חושב על להשקיע בעסק אז אתה חייב ללכת לגיל\מקצוען אחר. וגם אם כן זה מומלץ.

ותסבירו לי לעזעזל למה גבינה צהורה יותר גרועה מפסטרמה?????????
תקשיב ותקשב לי טוב הדבר האחרון שאני יתלהב ממנו זה ה80 קילו של לפני שנה
התגובה המפגרת שלך לא הייתה במקום והתגובה שלי רק הראתה את הכבוד והערצה שלי לגיל
למה פסטרמה ולא גבינה? עומר פרסם תטלפון של גיל אתה מוזמן להתקשר מתי שנוח לך ולשאול אותו למה
ומשהו אחרון לפני סיום
שעה אני שובר את הראש ולא מבין מהזה לעזעזל הקללה הזאת
ברנים או שלא לא קללה
מה שבטוח אליער בן יהודה לא מכיר את המילה הזאת אפילו
ישן 09-04-07, 17:09   #71
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
אוקיי זה לסיכום
לחיצת חזה של 80 קילו
אחי אתה יכול לפרט טיפה איזה טעויות עשית?ובמה בידיוק גיל עזר לך?אני פשוט מעוניין לדעת אם זה טעויות של טירון..או משהו שהשקרה גיל חידש לך..
אם הוא חידש לך הרבה דברים שלא מופיאים על דפי הפורום תירשום מה הם בבקשה.(מסכרן לדעת)..
ואם הוא לא חידש לך כלום,אז יכלת לישעול בפורום הזה ובעוד פורמים את השאלות שאתה צריח והאית מקבל על זה תשובה.
ישן 09-04-07, 17:12   #72
keen12
חבר פעיל

הוא התכוון ברמנים של אבקות חלבון, שאמרו פה באחד הפוסטים הקודמים על סיקספאק..
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 17:14   #73
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
תקשיב ותקשב לי טוב הדבר האחרון שאני יתלהב ממנו זה ה80 קילו של לפני שנה
התגובה המפגרת שלך לא הייתה במקום והתגובה שלי רק הראתה את הכבוד והערצה שלי לגיל
למה פסטרמה ולא גבינה? עומר פרסם תטלפון של גיל אתה מוזמן להתקשר מתי שנוח לך ולשאול אותו למה
ומשהו אחרון לפני סיום
שעה אני שובר את הראש ולא מבין מהזה לעזעזל הקללה הזאת
ברנים או שלא לא קללה
מה שבטוח אליער בן יהודה לא מכיר את המילה הזאת אפילו
חחחחחח הוא התכוון להגיד ברמנים של כדי חלבון !!

חחחחחחחח זה היה מצחיק דווקא !@!@#

Facebook
ישן 09-04-07, 17:44   #74
blinki
חבר פעיל

וואי מה עשיתם, סמטוחה
אפשר לגדול גם בלי תזונאי, אם אתה קורא מספיק ויש לך ידע אתה בקלות יכול להרכיב לעצמך תפריט(ויש גם תוכנתו מקצועיות שיכולת לעזור לך), אבל זה לא אומר שגיל הוא לא איש מקצוע מכובד אף אחד לא זילזל בו אלב בהחלט אפשר להתקדם בלי, ותאמת אין פה הרבה מה לדעת בעולם התזונה אני אגיד לכם איך הערך נראה תפריט לעלייה במסה אצל גיל תקנו אותי אם אני טועה.
בבוקר בדרך כלל שיבולת שועל משהו 100 גרם/לחם מחיטה מלאה 4 פרוסות בערך.
כחלבון בדרך כלל קוטג' וגם מי גבינה זאת אפשרות, בתוספת ירקות כמובן.
אחר כך מעשר את שלוש בערך בגלל שהרוב פה תלמידים הוא ממליץ על כריכים, בדרך כלל זה שניים שלושה כריכים שמורכבים או מפסטרמה(5-6 פרוסתו יפסיקו)טונה,קוטג' או בשר כולשהו.
אחר כך בערך בארבע הוא ממליץ לאכול מנת פחמימות שזה בין השאר פסטה,אורז, פתיתים,קינואה וכו' יחד עם מנת בשר יפה של חזה עוף, פרגיות וכול בשר רזה בערך 250 גרם.

אחר כך יש אימון,אפשר לפני האימון לאכול איזה פרי ומעט חלבון, אחריי האימון הוא בדרך כלל ממליץ על מי גבינה+סוכר ענבים או למי שאין מי גבינה אז תמרים וטונה.

בערב בדרך כלל זה בערך כמו ארוחת בוקר או ערב, ארוחה שמשלבת או לחם עם קוטג',סלט,ביצה או ארוחה בשרית שכוללת פחמימות כמו אורז ופםסטה ובשר.
לפני השינה זה יהיה קוטג' או מקור חלבון אחר ומעט פחמימות.

כמובן במהלך היום ניתן לשלב גם דברים כמו יוגורטים ירקות וכו', אה ושכחתי לרשום גם שומנים איכתויים, אפשר להסתמך על טחינה,אבוקדו, שמן זית אגוזים ועוד.
האם אני צודק?
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 17:57   #75
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
וואי מה עשיתם, סמטוחה
אפשר לגדול גם בלי תזונאי, אם אתה קורא מספיק ויש לך ידע אתה בקלות יכול להרכיב לעצמך תפריט(ויש גם תוכנתו מקצועיות שיכולת לעזור לך), אבל זה לא אומר שגיל הוא לא איש מקצוע מכובד אף אחד לא זילזל בו אלב בהחלט אפשר להתקדם בלי, ותאמת אין פה הרבה מה לדעת בעולם התזונה אני אגיד לכם איך הערך נראה תפריט לעלייה במסה אצל גיל תקנו אותי אם אני טועה.
בבוקר בדרך כלל שיבולת שועל משהו 100 גרם/לחם מחיטה מלאה 4 פרוסות בערך.
כחלבון בדרך כלל קוטג' וגם מי גבינה זאת אפשרות, בתוספת ירקות כמובן.
אחר כך מעשר את שלוש בערך בגלל שהרוב פה תלמידים הוא ממליץ על כריכים, בדרך כלל זה שניים שלושה כריכים שמורכבים או מפסטרמה(5-6 פרוסתו יפסיקו)טונה,קוטג' או בשר כולשהו.
אחר כך בערך בארבע הוא ממליץ לאכול מנת פחמימות שזה בין השאר פסטה,אורז, פתיתים,קינואה וכו' יחד עם מנת בשר יפה של חזה עוף, פרגיות וכול בשר רזה בערך 250 גרם.

אחר כך יש אימון,אפשר לפני האימון לאכול איזה פרי ומעט חלבון, אחריי האימון הוא בדרך כלל ממליץ על מי גבינה+סוכר ענבים או למי שאין מי גבינה אז תמרים וטונה.

בערב בדרך כלל זה בערך כמו ארוחת בוקר או ערב, ארוחה שמשלבת או לחם עם קוטג',סלט,ביצה או ארוחה בשרית שכוללת פחמימות כמו אורז ופםסטה ובשר.
לפני השינה זה יהיה קוטג' או מקור חלבון אחר ומעט פחמימות.

כמובן במהלך היום ניתן לשלב גם דברים כמו יוגורטים ירקות וכו', אה ושכחתי לרשום גם שומנים איכתויים, אפשר להסתמך על טחינה,אבוקדו, שמן זית אגוזים ועוד.
האם אני צודק?
בדיוק, גם אם אתה לא צודק ב 100% זה לא כל כך משנה.. העיכר שהבנת את הרעיון ואתה מסודר..

Facebook
ישן 09-04-07, 19:05   #76
nitzan
חבר פעיל

לא קראתי את כל השירשור אין לי כוח..
אני יגיד לך מניסיון אישי של שנה עם גיל
16 קילו עלתי מ69 ל85 היקף יד עלה מ32 ל39 היקף בטן מ81 ל84
ואפילו עברתי חיטוב באמצע ירדתי מ83 ל74 קילו ...

אפשר לגדול בלי תזונאי זה נכון אבל לי לפחות הרבה יותר קל עם...
חג מימונה שמח ולא לאכול הרבה מופלטות!=]
nitzan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 20:20   #77
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
דרך הגב רוג'ה סעד ועוד מתאמנים כמו ג"רי קריל לדוגמה ומאור,בתחרויות הראשונות שלהם,לא הקירו ולא ידעו מי זה גיל ביכלל.וולפי התמונות שלהם אתה יכול ליראות שהם הגיעו תמיד ברמה מטורפת.מספיק שהם מתיעצים אם מי שצריח לוקחים מה שצריח ומשקיעים,יש להם גוף בן :):):):),בלי גיל.
דווקא ויקינג התעלף כי לא הקשיב לגיל אלא הקשיב לעצמו.
קילקול קיבה של ניגרי לא קרה עקב דיאטה (מה שגם ככה לא הגיוני) אלא עקב משהו מזוהם שהוא אכל

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 20:56   #78
בטיסטה
חבר פעיל

מה אתם אומרים פגישה אחת תעזור לי?? כי אין לי כסף בשביל זה...
ואני מתאמן כמעט 4 חודשים זה לחכות עוד קצת זמן או ללכת עכשיו??
בטיסטה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 21:00   #79
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TZAHI10
דווקא ויקינג התעלף כי לא הקשיב לגיל אלא הקשיב לעצמו.
קילקול קיבה של ניגרי לא קרה עקב דיאטה (מה שגם ככה לא הגיוני) אלא עקב משהו מזוהם שהוא אכל
ויקינג אכל את מה שגיל אמר לו לאכול.בדייטה.וכייון אותו.(נכון)?
אחרי שהוא הרגיש חרא בוא נגיד כך גיל אמר לו תאכל מתוק/תמצוץ קובית קרח או אני לא יודע מה והוא לא עשה את זה.אז נכון בעיה שלו.אבל מצד שני זה לא היה אמור ליקראת מהתחלה.הוא לא היה אמור להגיע למצב הזה.ועקב זה שהוא כן הגיע למצב הזה,זה אומר שגיל טעה קצת איפו שהוא.אז בסופו של דבר גם גיל טועה.וקולם טועים מתי שהוא גם אני וגם קולמן.
וזה לא פאם ראשונה שהמתחרים של גיל לא מרגישים טוב ביום התחרות אז עזוב..קולם טועים.
ישן 09-04-07, 21:14   #80
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

אולי הוא לא הרגיש טוב מסיבה אחרת? את אף פעם לא יכול לדעת בוודאות

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה