ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-07-08, 18:08   #1
shai_2037
חבר פעיל

ברירת מחדל למבינים בלבד

שלום לכולם
אני עכשיו מחפש תוכנית אימונים שמפעילה לי את כול הסיבים של השריר
כי כולם יודעים שהשריר בניו מכמה סיבים
סיבים של סיבולת עובדים מתי שאת עושה פעילות ארובית ארוכה שאתה מפעיל הרבה זמן תשריר למשל כמו ריצות ארוכות או הליכות וכאלה

סיבים של כוח סיבים של כוח שהם פועלים רק מתי שאתה מנצל את מאגרי האנררגיה בגוף שלך את מאגרי הסוכר מתי שאתה מרים משקלולות כבדים וקצת חזרות או שאתה עשוה ריצות קצרות כול דבר שאתה מיתאמן בו המון שהזמן פעולה שלו הוא כמה שניות עד 2 או 3 דקות לא יותר

סיבים של כוח מיתפרץ הם פועלים רק מתי שאת מפעיל כוח ממש אדיררררר דברים ממש קשים שלוקים כמה שניות כמו ריצות של 700 מטר או 800 מטרר או משקלים ממש כבדיםם כול דבר שאתה מפעיל את הכוח שלך רק לכמה שניות

עכשיו השאלה שלי היאא: אם אפשרר לעשות תתוכניות אימונים שבה אני יפעיל את כול סיבי השריר שציינתי מיקדום אם זה אפשרי לבנות תוכנית כזאת בבקשה עצות וטיפים תודה מראש לכול העוזרים
אני מבקש רק תשובות של אנשים שמבינים את העניין הזה זה חושב לי מאוד
shai_2037 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-07-08, 19:12   #2
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

כשאתה פותח נושאים תתן כותרות ענייניות ולא "למבינים בלבד" או "שאלה חשובה".

השרירים לא עובדים בצורה כזאת כמו שאתה מתאר. בעצימויות נמוכות מאוד (סבולת שריר) מגויסים בעיקר סיבי שריר מסוג I (סיבים אדומים, "איטיים") אבל גם סיבים מסוג IIb במידה מסוימת (סיבים לבנים, "מהירים"), ובעצימויות מירביות הגוף מגייס כמה שיותר יחידות מוטוריות שניתן (בהתאם למה שהוא יודע לגייס, כי הגוף לא יודע לנצל את כל היחידות המוטוריות), כלומר גם סיבים מסוג I וגם סיבים מסוג IIb וכמובן כל מה שנופל באמצע (כמו IIa).

זה לא שסוג מסוים של סיבים פועל "רק" במצב מסוים, אבל כמובן ככל שעצימות בפעילות גבוהה יותר, אחוז הסיבים המגויסים גבוה יותר ונוטה יותר לכיוון הסיבים המהירים (Fast Twitch Fibers).
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא