ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-05-07, 09:12   #401
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3406818,00.html

liberman is back to business
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-07, 09:19   #402
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

פיייי טירוף !! הבן אדם הולך חזק עד הסוף
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-07, 10:43   #403
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
זה הוגן ביותר.
יש פסיכומטרי בערבית אם אני לא טועה... חוץ מזה, מי ששפת אמו לא עברית יכול לעשות פסיכומטרי מעורב-אנגלית. אין שם מילים, אין שם פטל ויש שם אנלוגיות עם מילים של גנון, אבל יש קצת יותר בעיות הגיון וקצת יותר בעיות השלמת משפטים.

אתה יודע שיש גם מלא עולים מבריה"מ ומארצות אחרות ששפת אמם לא עברית, או שפשוט הם לא שולטים בעברית כ"כ טוב.

אתה אמרת שהמוח קולט טוב יותר בילדות בלה בלה בלה, יש גם עולים מבריה"מ למשל שעלו ארצה. למה להם לא עושים העדפה מתקנת?

זה לא הוגן תפנים. לאוניברסיטאות לא צריך להיות אכפת מהסיבה שהבן אדם לא שולט בעברית. יש פסיכומטרי, וזהו... בעיה שלו. חוץ מזה הערבים לומדים בבתי ספר שבהם מלמדים בעברית. הם לא לומדים בערבית (אני חושב). זה שהם מדברים ביניהם ערבית לא אמורה להיות הבעיה שלי, או הבעיה של המדינה.

אה, ולאוניברסיטאות לא אכפת מהפליה מתקנת וכו'. למדינה השמאלנית הזאת אכפת. המדיניות של ההעדפה מתקנת היא בלחץ המדינה, לא מיוזמת האוניברסיטאות.

למה אני צריך ללמוד חזק לבגרויות (טוב אני לא לומד כ"כ חזק, אבל בתאוריה אני צריך!!!)
ובעוד שבשביל ערבים בגרות זה קלי קלות? חברה של אמא שלי הייתה מורה לאנגלית בתיכון ערבי, היא סיפרה שבזמן הבגרות הבוחנים הערבים נכנסו, וההנהלה ביקשה ממנה אישית(!!!) לכתוב את התשובות לבגרות על הלוח, והבוחנים הערביים ידעו מזה ולא היה להם אכפת! בגלל זה לערבים יש ציוני בגרות ממש גבוהים (למי שעושה בגרות).
צודק מה אני אגיד לך,אבל אחרי שהם עושים ת'פסיכומטרי בערבית יש להם גם בחינה בעברית.
והלימודים בתיכוניים הערביים כמו שאני יודע הינם בשפה העברית,אבל עברית מאוד מאוד פשוטה.
טוב בכל מקרה אני לא מצדיק שום דבר,רק האחוז ציון הפסיכומטרי של הערבים עומד על 440%.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-07, 10:56   #404
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
אני כבר לא מאמין לו, הוא לא עשה כלום בינתיים ממש כלום. הוא סתם קשקשן שלא מפסיק לדבר בינתיים כל מה שהוא עשה זה לדבר, בגלל שבוחרים פוליטיקאים לפי דיבורים ולא מעשים הוא יודע שכל מה שהוא צריך לעשות זה לדבר וככה יקבל קולות מהעם השוטה.
ישן 31-05-07, 11:02   #405
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אני כבר לא מאמין לו, הוא לא עשה כלום בינתיים ממש כלום. הוא סתם קשקשן שלא מפסיק לדבר בינתיים כל מה שהוא עשה זה לדבר, בגלל שבוחרים פוליטיקאים לפי דיבורים ולא מעשים הוא יודע שכל מה שהוא צריך לעשות זה לדבר וככה יקבל קולות מהעם השוטה.
האמת שהוא ממש איכזב. ממש תמכתי בו בבחירות ועכשיו הוא שקע לתרדמת שזה לא להאמין.
האמת שאין מנהיג במדינה, הוא היחידי שנורמלי.
אני מקווה שהוא לא ממשיך לקשקש ובאמת ינסה להזיז עיניינים.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-07, 12:30   #406
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ישראל,רוסיה סודן ועיראק מדורגות אחרונות במדד החופש והשלום העולמי.
אפילו רוסיה עוקפת את ישראל בדירוג הזה.
מבחינת חופש וזכויות האזרח(במיוחד לשחף שבטוח שאנחנו חיים בסקנדינביה) ישראל עם ציון נכשל של 5 מתוך 10."CIVIL LIBERTIES. סודן טיפה מתחת עם ציון 3 מתוך 10. רוסיה עם 6 מתוך 10. שוודיה נורבגיה עם ציון 10 מתוך 10.
לצורך העניין לכל הדמוקרטיות המערביות יש לפחות ציון של 9 מתוך 10 ב- CIVIL LIBERTIES.
http://www.visionofhumanity.com/rankings/
ישן 31-05-07, 14:30   #407
DarkGulis
חבר פעיל

הסמל האישי שלDarkGulis

ואווה שמתי סרטון ואיזה דיון נהיה מזה איזה כבוד חח
DarkGulis מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה