ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח > פורום לוגים

פורום לוגים מעקב אחרי התוכניות וההתקדמות שלכם מכל מקום בעל גישה לאינטרנט, עיצות מאנשים לגבי החלטות שאתם רוצים לקבל בנוגע לתוכנית, זה המקום

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-04-11, 12:43   #61
mingus
חבר פעיל

טוב אז חזרתי מהמילואים, הפציעה בכתף עדיין לא עברה (לא יכול לעשות אפילו מתח / שכיבת סמיכה אחת בלי שהכתף תצעק). אני אחרי 10 ימים עם אתופן ועוד איזה שבוע מנוחה לפני זה. כשיצא החג אני אקבע תור לאורטופד/רופא ספורט לעשות צילום ונראה איך נתקדם משם.

אני רוצה להתייעץ איתכם לגבי המשך אימון בחדר כושר עד שהכתף תחלים.
בגלל שהגעתי לאחוזי שומן גבוהים יחסית אני שוקל את האפשרויות הבאות:
1. לעשות פאוז ב ss כי גם ככה אני לא יכול לעשות שום דבר שקשור לפלג גוף עליון ולהתחיל לעבוד הרבה על אירובי
ולשלב דדליפט וסקוואטים לא כבדים כדי לשמור על המסה ברגליים (ברור לי שהתאוששות בפלג גוף תחתון בתקופה הזאת תהיה קשה מאוד).
2. להמשיך סקוואטים ודדליפטים כבדים כמה שאני יכול עד שהכתף תחלים ואז לאט לאט להתחיל לחזור לעבוד פלג גוף עליון.

אני רק אזכיר שהסיבה שהתחלתי ss הייתה כדי לעלות מסה רצינית ולעשות פעם אחת בחיים חיטוב נורמלי, כי מה שהייתי עושה עד אז זה כל מיני ab בשילוב אירובי עם תזונה דלת קלוריות, כמו שאתם יכולים לנחש לא יצא מזה הרבה (אמנם עליתי במסת שריר אבל מעט מאוד, והכרס נשארה...)

המטרה הסופית שלי היא גוף חטוב עם הרבה מסת שריר, לא רוצה להיות חזק ושמן ולא רוצה להיות חטוב וחלש, אלא משהו באמצע שנוטה לכיוון הכוח - לא רוצה גוף של דוגמן, לא מעניינות אותי קוביות אבל רוצה להעיף שומן מהחזה והבטן.

כרגע הנטייה שלי היא להמשיך סקוואטים ודדליפטים כבדים כדי להעלות הרבה מסה בפלג גוף תחתון, מה שבטוח יועיל לי בחיטוב העתידי.

מה דעתכם?
mingus מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-04-11, 19:17   #62
קפטן שלד
משתמש רגיל

לך על האופציה השנייה. לא עקבתי מה קרה לך בכתף, מה הלך שם?
ישן 25-04-11, 19:36   #63
mingus
חבר פעיל

פציעה בכתף מבנץ׳, כבר הרגשתי 2 אימונים שכואב לי קצת ובכל זאת ניסיתי סט כבד יותר עד ששמעתי מין קול פיצוח כזה מכתף שמאל ומאז הכאבים לא עוברים.

אני גם נוטה ללכת עם האופציה השניה למרות הפיתוי של להספיק להתחטב קצת לפני הקיץ (נמאס להיות בטטה),
סתם מסקרנות, למה אתה ממליץ על האופציה השניה? אני יחסית בתחילת ss, לא עדיף לרדת לא״ש נמוך עד שהפציעה תחלים ולהתחיל מחדש בזמן שאני שומר על מסה ברגליים?
ישן 25-04-11, 19:42   #64
קפטן שלד
משתמש רגיל

אתה יכול לחטב עם ss. זה יהיה ארוך ומייגע ויאנוס לך 'תנשמה. הבעיה היא שאין לך מספיק ניסיון כדי לעשות את זה, וזה מפחיד אותי לחשוב על בן אדם בלי ניסיון שינסה לעשות סטים אקרוס בחיטוב.

לגבי הפציעה:

תעבוד עם לחיצות מעל הראש עם מוט ריק ותקח נוגדי דלקות ללא מרשם (איבופרופן) במינון גבוה ל3 ימים (מעל 3 כדורים ביום). תדאג לשים קרח בסוף האימון, בכלל תקפיד לשים קרח כמה פעמים ביום ל20 דקות, ואז לתת לזה לנוח בלי 10 דקות וחוזר חלילה. לאחר 3 ימים תפסיק לחלוטין.

כשזה ירגיש טיפה יותר טוב, תעלה בצעדים קטנים את המשקל על המוט, אני מדבר על קפיצות של 1.25 בכל צד.
אתה חייב להגיע לחדר כושר בכל שלושת הימים, לצערך.

תן לזה צ'אנס, לא מבטיח כלום, אבל זה פרוטוקול ידוע.
ישן 25-04-11, 23:04   #65
harder
חבר פעיל

בתור אחד ששונא להיות שמן בטטה הייתי אומר לך על אפשרות מספר אחת
אבל זה תלוי כמה אחוזי שומן יש עלייך
קיצר החלמה מהירה
ישן 26-04-11, 18:20   #66
mingus
חבר פעיל

די הרבה אחוז שומן... כנראה שאני עוצר עם ss לצערי בינתיים, יורד לא"ש נורמלי (12-13) ומתחיל מחדש אחרי הקיץ.

יש לכם המלצה לתוכנית לחיטוב בזמן שהפלג גוף עליון מושבת? לא בא לי לא להתאמן בכלל ומה שאני חושב עליו כרגע זה פשוט 4 ריצות בשבוע פחות או יותר
ישן 26-04-11, 18:44   #67
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

אתה תראה איך שתעשה את החיטוב, אם אין עליך מאסת שריר וכוח נורמליים אתה יכול לעשות מה שבא לך, אם יש משקלים שאתה רוצה לשמור עליו אתה תהיה חייב אימון כבד עם התרגילים האלה פעם בשבוע, אם לא, פשוט תאכל פחות

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-11, 18:53   #68
mingus
חבר פעיל

את האמת אין לי מושג אם יש לי מסת שריר נורמלית או לא.
מבחינת משקלים כרגע אני על סקוואט 85, דדליפט 127, בנץ' 80, פרס 48 שזה מעט מאוד ל SS (יצא לי לעשות רק חודש אחד נטו עם כל בלאגן הטכניקה/פציעות/מילואים)

מה דעתך על תוכנית בסגנון הזה:
- 4 אימוני אירובי (ריצות) באיזור ה 45 דקות- שעה
- אימון אחד של של 3x5 סקוואט ו 1x5 דדליפט על 80 אחוז מהמשקל PR הנוכחי

מאזן קלורי שלילי של 500 קלוריות, נריץ את זה חודש נראה אם הרגליים מתאוששות.
ברגע שהכתף תחזור לתפקד (אינשאללה בעוד חודש), לשנות פאזה ל AB פשוט כשהדגש בו הוא על אירובי.

כשנרד לא"ש נורמלי לחזור ל SS.

נשמע מציאותי? אני חייב ייעוץ בזה מאנשים שמבינים כי נשבר לי מלקפוץ בין "מאסה" ל "חיטוב" כל שני וחמישי ולא להשיג כלום משום כיוון.
ישן 26-04-11, 18:59   #69
shakethatass
חבר פעיל

כמה אתה שוקל ומה הערכה של אחוז שומן שאתה מתחיל חיטוב כי אתה לא נראה אחד כזה.
shakethatass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-11, 18:59   #70
SmokingSnake

נשמע בסדר, תתמקד בתזונה נכונה ובאימון שיש לך פעם בשבוע, תציב יעד(משקל) וזמן ריאלי(לא 4 חודשים)

אני הייתי ממליץ לך לדוג' לסדר את זה ככה:
ראשון- אימון משקולות קלאסי של סקבט, בנץ', דדליפט(הייתי מציע לך לעשות סט אחד של 100% בכל התרגילים ולהוסיף סט בק-אוף של 80% במקום לעשות 3x5 על 80%, לאט לאט המשקלים שלך ירדו קצת, זה טבעי)
שני- מנוחה/מתיחות/אירובי קל מאוד/אירובי שמערב פלג גוף עליון(שחיה)
שלישי-אירובי
רביעי- אירובי
חמישי- אירובי

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

ישן 26-04-11, 19:01   #71
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

חחחחחחחחח מה זה דיאטהה p:

הוא כמעט ולא יעשה סקווט נחש ??? !!!
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-11, 19:05   #72
SmokingSnake

הבנאדם פצוע, לעשות סקבט פעם בשבוע עם כתף מפורקת זה מספיק קשה, במיוחד בנץ' וגם דדליפט

בקשר ללחיצות, עדיף שתעשה פרס עם מוט ריק 3 פעמים בשבוע מאשר בנץ', טווח חזרות גבוה, קרח, עד שתהיה החלמה והאזור יתחזק ואז תוכל לעלות משקלים קצת

אחרי שיחלים כמה שבועות ויוריד קצת משקל גוף אפשר לחזור לתכנית נורמלית

ישן 26-04-11, 19:08   #73
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

אה הבנתיי
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-04-11, 19:49   #74
mingus
חבר פעיל

סבבה נחש נשמע טוב.
אז עקרונית סט אחד מקסימום ועוד סט 80 אחוז לכל תרגיל וזהו?

לגבי המשקל אני איזור ה 77 קילו על 1.72 זה לא נשמע הרבה אבל יש המון שומן בפלג גוף עליון, אם אני רוצה לרדת ל 70 קילו - מה מסגרת זמן הגיונית לזה?
אף פעם לא עשיתי חיטוב באמת כמו שצריך אז אין לי מושג כמה סביר להוריד בחודש.
ישן 26-04-11, 20:07   #75
SmokingSnake

תנסה אימון אחד תראה איך הולך, אם יש פציעה רצינית בכתף אתה תהיה מנוטרל לכמה שבועות עם משקלים נמוכים, תן לה את הזמן שלה

גרם שומן= 7700 קלוריות, אם אתה על גרעון(אוכל) של 400 כל יום ומוסיף לזה אירובי ועוד פעילויות(נניח מגיע ל 800 עם הפעילות) אפשר להגיע לקילו בעשרה ימים בממוצע גס(בהתחלה יותר מהר אפילו) ככה ש8-9 שבועות זה זמן ריאלי לחיטוב כזה.

ישן 26-04-11, 20:17   #76
mingus
חבר פעיל

כרגע אני לא יכול להרים את היד למעלה בלי להרגיש שהכתף מתפרקת.. אני אתחיל עם מוט ריק להזרים דם ונראה איך זה מתקדם.

לגבי המסגרת זמן - מעולה.
מבחינת תזונה הקו המנחה צריך להיות קצת פחמימות, הרבה חלבונים ומעט שומן?
ישן 26-04-11, 21:42   #77
SmokingSnake

חלבונים כפול 2 ממשקל גוף
שומנים כפול 1
השאר פחמימה

אם אתה מגיע לתפריט דל פחמימה(מתחת ל130-150 גרם ביום) תתחיל לעשות העמסות בסופי שבוע

ישן 26-04-11, 21:43   #78
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

נחש-ציון פור
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה