ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-10-06, 16:00   #21
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
נכון לא יהיה, זה נקרא איזון.
בכל חברה יש לך שמאל קיצוני וימין קיצוני,כאשר כל אחד מושך לצד אחד,ניפגשים תמיד באמצע, ותמיד יהיה את האיזון הזה.
אבל מה יקרה אם פתאום אחד הצדדים הקיצונים לא יהיה? האיזון יאבד, אבל זה לא יכול לקרות בדמוקרטיה.
אתה יודע שלפני שהיטלר השתלט הייתה דמוקרטיה, והוא הוציא מהחוק את הקומוניסטים (המתנגדים שלו) ובנה שם שלטון טוטליטרי
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-06, 16:01   #22
Antonator1
הושעה

אם ליברמן יהיה ראש ממשלה, לישראל תגבול עם רוסיה מכמה סיבות...
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-06, 16:02   #23
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
אם ליברמן יהיה ראש ממשלה, לישראל תגבול עם רוסיה מכמה סיבות...
מזה תגבול??
ישן 31-10-06, 16:04   #24
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
לאומנות זה ערך עליון, השאלה היא עד איפה אתה הולך עם זה.

אני בעד הבדלה גזעית, אבל אני לא טוען שיש גזעים נעלים יותר (למרות שיש אבל לא משנה)
גיימר שנינו יודעים מה אתה חושב, ואני מכיר אותך כבר
בכל אופן במדינה שמוגדרת מדינה יהודית רק יהודים צריכים להיות אזרחים לא ככה?
ולא אנשים שמתנהגים כמו אוייבים של המדינה,זה פשוט בושה שיש חברי כנסת ערבים בממשלה,כאשר כל מה שהם עושים זה לחתור נגד המדינה.
והנה ליברמן והמפלגה שלו כבר אתמול הציעו הצעת חוק "להדיח חברי כנסת שתומכים במאבק בישראל"
אתה יכול לתאר לעצמך איזה רעש עשו המפלגות הערביות נכון? והמפלגות של השמאל הקיצוני שתמיד תומכות בצד של הערבים.
ישן 31-10-06, 16:04   #25
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
אתה יוד שנתיהו לא עשה יום אחד מילואים?
אולי לא עשה יום אחד במילואים, אבל הוא היה בסיירת מטכ"ל, ואני כמעט בטוח שהוא השתתף במבצעים שאף אחד בפורום לא חלם עליהם.
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-06, 16:07   #26
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
גיימר שנינו יודעים מה אתה חושב, ואני מכיר אותך כבר
בכל אופן במדינה שמוגדרת מדינה יהודית רק יהודים צריכים להיות אזרחים לא ככה?
ולא אנשים שמתנהגים כמו אוייבים של המדינה,זה פשוט בושה שיש חברי כנסת ערבים בממשלה,כאשר כל מה שהם עושים זה לחתור נגד המדינה.
והנה ליברמן והמפלגה שלו כבר אתמול הציעו הצעת חוק "להדיח חברי כנסת שתומכים במאבק בישראל"
אתה יכול לתאר לעצמך איזה רעש עשו המפלגות הערביות נכון? והמפלגות של השמאל הקיצוני שתמיד תומכות בצד של הערבים.
בדיוק!! מזה הדבר הזה של חברי מפלגות ערבים בכנסת?? זה בכלל בושה, אם אנחנו מדברים על אז ליברמן שיכנס לממשלה ושיצאו שלושה ערבים במקום. יש להם מספיק ארצות זה לא שיש להם לאומים שונים, הסורים הם כמו הלבנונים וכמו המיצרים וכמו הסעודים כלומר כולם ערבים, תראו לי עוד ארץ אחת של יהודים?!

VoRteXמזה משנה שהוא היה בסיירת מטכ"ל?? אני בא ממשפחה של אנשי צבא שחלקם שירתו גם ביחידות מוברחות כמו סיירת מטכ"ל וכו' והם לא פיספסו יום מילואים. סבא שלי עשה מילואים בגיל 53 בלבנון אז ביבי לא יכול לבוא לחטיבת עודד לעשות יומיים מילואים??
ישן 31-10-06, 16:09   #27
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
אתה יודע שלפני שהיטלר השתלט הייתה דמוקרטיה, והוא הוציא מהחוק את הקומוניסטים (המתנגדים שלו) ובנה שם שלטון טוטליטרי
נו ואתה רוצה להגיד לי שקומוניזם יותר טוב?
סטאלין והיטלר היו אותו בן אדם בצד שונה של עימות, זה נקרא אפקט המראה.
וחוץ מזה היום לא יכולה להתרחש כזאת מהפכה(פה או בעולם המערבי) כי המערכת העולמית המערבית הפכה לגלובאלית,יש ארגונים שהם מעל מדינות(מה שלא היה לפני מלחמת העולם השניה,אז כל מדינה היתה יכולה להחליט מה בראש שלה,וזה לטובה.) היום כל דבר תלוי במעצמות ובארגונים שנמצאים מעל המדינות. במילים אחרות אף מדינה לא יכולה להחליט או לבצע מה שטוב לה, בלי הסכמה של האירגונים הגלובאלים או המעצמות,במקרה שלנו למשל במלחמת לבנון האחרונה המעצמה(ארה"ב) היא דווקא זאת שעזרה לנו קצת להוריד מהגב את הארגונים הגלובאלים שהתנגדו למחלמה, אם לא היתה את המעצמה הגדולה בעולם לצידינו לא היינו יכולים לצאת למלחמה כי אז היו מטילים עלינו סנקציות ואנחנו גם תלויים בארה"ב מבחינת סיוע.
ישן 31-10-06, 16:11   #28
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
בדיוק!! מזה הדבר הזה של חברי מפלגות ערבים בכנסת?? זה בכלל בושה, אם אנחנו מדברים על אז ליברמן שיכנס לממשלה ושיצאו שלושה ערבים במקום. יש להם מספיק ארצות זה לא שיש להם לאומים שונים, הסורים הם כמו הלבנונים וכמו המיצרים וכמו הסעודים כלומר כולם ערבים, תראו לי עוד ארץ אחת של יהודים?!

VoRteXמזה משנה שהוא היה בסיירת מטכ"ל?? אני בא ממשפחה של אנשי צבא שחלקם שירתו גם ביחידות מוברחות כמו סיירת מטכ"ל וכו' והם לא פיספסו יום מילואים. סבא שלי עשה מילואים בגיל 53 בלבנון אז ביבי לא יכול לבוא לחטיבת עודד לעשות יומיים מילואים??
תשמע את הסיבה לכך שהוא לא היה במילואים אני לא יודע, אבל אני בטוח שאם הוא היה בסיירת מטכ"ל, אז כנראה שיש לו סיבה די טובה...

ובנוגע לערבים מה שאתה אומר נכון מאוד, אבל להם לא איכפת כל-כך שהם מוקפים במספר ארצות שהם בכיף יכולים לעבור לגור שם, הם רוצים גם את מדינת ישראל שהם מאמינים ששייכת להם...
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-06, 16:13   #29
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
נכון אתה צודק, ואני יודע במה אתה מאמין כי אני כבר מכיר אותך מספיק זמן ותמיד היו לנו את הדיונים האלה בפורום.
אל תתכחש לזה ותהיה מהיפי נפש האלה שאומרים שיש גבול לימין וכל זה..
אתה ואני מאמינים באותם דברים, ובגלל זה אתה הולך להצביע לליברמן בבחירות הבאות(יהיה לך כבר זכות להצביע)
ישן 31-10-06, 16:14   #30
Antonator1
הושעה

ציטוט:
מזה תגבול??
יהיה גבול.
ישן 31-10-06, 16:14   #31
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
יהיה גבול.
מה?
מה יהיה גבול?
אנטון דבר עברית.
ישן 31-10-06, 16:17   #32
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
ובגלל זה אתה הולך להצביע לליברמן בבחירות הבאות(יהיה לך כבר זכות להצביע)
רגע, זאת הסטה פוליטית בפורום... זה חוקי?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-06, 16:21   #33
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
רגע, זאת הסטה פוליטית בפורום... זה חוקי?
חח מה הסטה?
ישן 31-10-06, 16:22   #34
Antonator1
הושעה

זאת אומרת שיש סיכוי לא מבוטל שליברמן יתחיל במבצעי כיבוש צפונה, עד שיגיע למה שפעם היה בריה"מ, שבמקרה זוהי גם המולדת שלו. זה קצת הזוי אבל.

ואני בכלל חושב שכמו שאולמרט מנהל את המדינה, עדיף לא לחכות לבחירות הבאות בכלל. אני מבין שלפי הדמוקרטיה יש נהלים מסוימים לגבי כל זה, אבל בטחון המדינה ושלל דברים אחרים (חלקם חשובים לא פחות), נמצאים פה בסכנה. בחירות חירום כאלה, מה שנקרא.
ישן 31-10-06, 16:26   #35
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
זאת אומרת שיש סיכוי לא מבוטל שליברמן יתחיל במבצעי כיבוש צפונה, עד שיגיע למה שפעם היה בריה"מ, שבמקרה זוהי גם המולדת שלו. זה קצת הזוי אבל.
.

ANTON אתה בן אדם טוב באמת.. ואני חולה עליך.
אבל אמרת עכשיו את השטות הכי גמורה שהיית יכול להגיד..
אפילו אם היה מצב שהיה עולה דיקקטור ישראלי(נגיד ליברמן למשל) ו-100 אחוז מתושבי ישראל היו רוצים את המהלך הזה הוא לא היה יכול להתרחש,כי כמו שאמרתי החברה המערבית בנויה על גלובאליזם,זה אומר שיש שחקנים מעל ראשי מדינות,ומעצמות שמכתיבות את החוקים.
אין שום דרך לעשות שום צעד (לצערי) בלי הסכמת האירגונים שנמצאים מעל המדינות. ואין לנו אישית אפשרות לעשות כלום בלי אישור של ארצות הברית שמממנת לנו את הצבא בביליונים של דולרים כל שנה.
ישן 31-10-06, 16:26   #36
n0x
חבר פעיל

אני מריח פה שוב דיון פוליטי בעל כמות עמודים מכובדת....
לדעתי אולמרט דיי מסדר עם התפקיד שלו. אני לא יכול להגיד שמצוין אבל לא רע.
שר הבטחון זה הבושה שלנו חייבים להחליף אותו כמה שיותר מהר.

נחשו מזה?
n0x מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-06, 16:27   #37
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

בכל אופן אני הולך ללמוד יש לי עבודה גדולה להגיש ביום ראשון.
תכתבו דברים מעניינים בינתיים שיהיה לי מה להגיב בערב
ישן 31-10-06, 16:30   #38
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

אחד הדיונים הפולטיים הכי טיפשיים שראיתי הרבה זמן, אנשים לפני שאתם זורקים שטויות תחשבו קצת.
אם הרמה תעלה, אגיב.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-06, 16:32   #39
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
נכון אתה צודק, ואני יודע במה אתה מאמין כי אני כבר מכיר אותך מספיק זמן ותמיד היו לנו את הדיונים האלה בפורום.
אל תתכחש לזה ותהיה מהיפי נפש האלה שאומרים שיש גבול לימין וכל זה..
אתה ואני מאמינים באותם דברים, ובגלל זה אתה הולך להצביע לליברמן בבחירות הבאות(יהיה לך כבר זכות להצביע)
אם הבחירות הבאות זה ב2008 ולא יהיה מתמודד חדש ומפתיע שיעניין פתאום אז כן אני יצביע לליברמן.

ת'אמת עכשיו יש לנו הזדמנות די טובה לפלטינים עכשיו כשהשלטון לא כל כך טוב כמו שהם חשבו ושהם כן תלויים בנו, ויותר מכך, שהנייה הולך למות בהפיכה של פת"ח
ישן 31-10-06, 16:33   #40
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
אחד הדיונים הפולטיים הכי טיפשיים שראיתי הרבה זמן, אנשים לפני שאתם זורקים שטויות תחשבו קצת.
אם הרמה תעלה, אגיב.
ROFL
:laugh:
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה