ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-11-07, 13:40   #1
NeoNoe89
חבר פעיל

ברירת מחדל השתמשתי כבר ב-2 קופסאות של Optimum Gainer - רוצה לנסות משהו חדש...

תיכף נגמרת לי הקופסה השניה שלי של האופטימום גיינר. גיינר מעולה, טעם טוב, מתערבב מצויין ויש הרבה BCAA + מעט קריאטין ויחס פחמימות: חלבונים הוא 1.2:1 .
בכל אופן, פשוט דיי נמאס לי מאותו גיינר עם אותו הטעם ואני מרגיש שכבר דיי נתקעתי במשקל אז אני רוצה לנסות משהו חדש.
על מה אתם ממליצים לי? הנתונים שלי הם 1.81, 73 קילו, 11% שומן. אני אחד שדיי קשה לו לעלות מסה, אבל יש לי קצת נטיה להשמנה.
אני דיי מוגבל בתקציב ואין לי כסף לגיינר יקר, או גיינר שנגמר מאוד מהר. מבחינה הזאת אופטימום גיינר היה נח כי הוא עולה כ-350 ש"ח ומספיק לחודש וחצי בשבילי.
חשבתי על Super Heavyweight Gainer 1200, אבל אני רואה שיש בו יחס של פחמימה לחבון יותר גבוהה, מעל 1:2, וגם יש הרבה מאוד שומן(29 גרם שומן למנת הגשה שזה הרבה מאוד!!). בשום גיינר לא ראיתי כמות כזאת של שומן...
יש את ה-Pro Complex Gainer ואת ה-After Max, אבל הם יקרים מאוד בשבילי.
ראיתי גם את ה-Massive Whey Gainer של Ultimate Nutrition, אבל שמעתי שהחברה לא משהו ויש הרבה זיופים. עוד גיינר של Ultimate הוא ה-Muscle Juice שגם נישמע טוב אבל שוב - שמעתי דברים לא טובים החברה הזאת... וגם ניראה לי חשוד שהגיינרים שלה כ"כ זולים יחסית לאחרים.

אשמח לקבל חוות דעת על הגיינרים והמלצות על מה שהכי מתאים לי.

ועוד דבר - יאללה באלגן - חורף הגיע!!
NeoNoe89 מנותק   הגב עם ציטוט