ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-05-08, 22:08   #1
Danielllo
חבר פעיל

ברירת מחדל הצעה בשביל משתמשי הפורום (בבקשה אל תמחקו)

בבקשה לא למחוק הפוסט הזה נועד לבדוק אם אחד אתרי הptc זה אמיתי ומשלם וככה יפסיק את כל הספאם בפורום אחד ולתמיד

יש לי הצעה בשביל כולכם פה!

מה שאני מבקש פה זה להגיע למצב שנעשה בדיקה ונגיע למסקנה כולם אם ptc זה אמיתי או לא ככה כל אחד ידע אם להשקיע או לא, אז הנה הצעה
אני נותן לכם לינק לאתר PTC Earn3 שנחשב האתר שמשלם הכי מהר למשתמשים רגילים (תוך 5 ימים מגיע התשלום) אני צריך שלפחות 5 אנשים ירשמו דרכי וילחצו על פרסומות כל יום וישקיעו עד שאני יגיע ל10 דולר (אני עושה את זה רק כדי לבדוק אם זה אמיתי או לא) כאשר אני מגיע ל10 דולר אני מבקש את הכסף (ובאתר הנ''ל הכסף מגיע תוך 5 ימים למשתמש רגיל) אם הכסף מגיע לחשבון אלרט פיי שלי כל אחד מכם (ה5) שנרשם דרכי מקבל 2 דולר לחשבון אלרטפיי שלו אם אני רואה מגיע כסף נשקיע עוד ועוד נגיע ל20 דולר נחלק את זה בין ששתנו כל פעם ואז נקנה משתמשים ונדע אם להשקיע הולך? הנה הלינק:
http://earn3.com/?r=dani369

סיבות שאני לא משקר וזה אמיתי לגמרי ההצעה שלי:
1.אם אני ישקר אחרי שאני יגיע ל10 דולר אני כביכול יקח את הכסף ולא ישלם לכם אתם הרי לא תקליקו יותר על פרסומת ואני לא ירוויח יותר ככה שזה לא שווה

2.אתם מקבלים ממני פרטים מזהים קריטיים עליי

כל מי שנרשם דרכי אני ירשום בפוסט ואז שיביא לי את האימייל של האלרט פיי שלו

ונגיע למסקנה נדע אם זה אמיתי או לא!!

אם הכל ילך כמו שצריך אנחנו אמורים להגיע ל11 דולר תוך שבוע וחצי ואז אני יעשה cashout