ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-08-10, 19:13   #61
vitali02
חבר פעיל

הסמל האישי שלvitali02

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder צפה בהודעה
האשם יש לי הרגשה שאתה צריך מדי פעם לבקר פסיכולוג ...
מה עובר עליך איש ?! למה כול הקישקוש הזה, בשביל מה פתחת את הריב המיותר הזה ? את מי אתה מנסה להרשים עם הכותרת הזאת "לסגור חשבונות"
אל תשכח ש 90% מכלל הפורום הם ילדים עד גיל 18 ...
אם יש לך משהו להגיד לסטאס או כול אחד אחר - יש טלפון, תרים שיחה לבן אדם ותפרוק לו את כול מה שיש לך להגיד, יותר מזה, אתה יכול לדבר עם בן אדם פנים מול פנים, ככה הויכוח ישאר בינך לבינו, אבל למה אתה פותח ויכוח על גבי הפורום ? אולי זה אינטרס מסויים ? .. אינטרס של מישהו אחר .... אולי הדעה שלך היא לא באמת הדעה שלך, ואתה בסה"כ "רמקול" ??!

למה בן אדם כמו סטס או כול אחד אחר צריך להיכנס לפורום הזה ולראות שאחד שהוא כמעט ולא מכיר, פתאום התחיל ללכלך עליו בפורום, אני יכול להגיד מנסיון שזה נורא פוגע ומעליב כמעט כול אחד, אתה יודע בכלל מה זה להיות גבר ? אתה בכלל מבין את המושג "להיות גבר" ? לפה שלך אין מעצורים, אתה מדבר בכמויות מסחריות, אתה מאיים על אנשים בפורומים, אתה מ-ח-פ-ש ב-ע-י-ו-ת !
חבל.
תפסיק עם זה, תיהיה ספורטאי אמיתי ובן אדם בוגר.
אני לא מכיר אותך אישית, אבל אני קורא מלא בפורום, ואני מכיר את רוב ההודעות והפוסטים שלך !
בגדול אני חושב שאתה בן אדם לא רע, ואני יכול לאחל לך רק הצלחה בקריירה ויותר גבריות, להזכירך - ההבדל ההכי בולט בין בחורה לגבר זה שבחורה מדברת - וגבר עושה !
חשוב לציין מראש שאני לא """עבריין""" כמוך""" אז אין טעם לאיים עלי ואפילו להתייחס להודעה שלי באגרסיביות, כי אני לא מעוניין להיפגש איתך לבירור ענינים וכו' ...
יום טוב.

ולסטס וכול המארגנים של התחרות אני רוצה לאחל המון הצלחה, אתם היחידים שבאמת מעוניינים לתרום לספורט, לעלות את הרמה ולהשקיע מעמצים, תסתכלו על הפוסט הזה כמו על משהו שאמור להעסיק אותכם בשטויות במקום שתתעסקו בתחרות הקרובה שאתם מארגנים.
הכי חשוב כרגע זה התחרות, תיהיו סבלניים, אל תתיחסו לפרובוקציות כאלה ואחרות.
צודק...
vitali02 מנותק  
ישן 24-08-10, 19:15   #62
vitali02
חבר פעיל

הסמל האישי שלvitali02

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kakikakikaki צפה בהודעה
קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק
על מה המריבה פפפפפ
יש מכות אחשלי גיבור!
vitali02 מנותק  
ישן 24-08-10, 20:16   #63
danino
חבר פעיל

בקשר לנושא אני חושב שזו יוזמה מאוד יפה התחרות, אבל ,ויש אבל גדול האנשים שייגשו להתחרות הם חבר'ה שלא הלך להם טוב בתחרויות של אחד האיגודים וינסו לקחת מקום יותר מכובד, זה לא באמת שיבוא אלוף האלופים של האיגודים, או מתחרים שלקחו מריי ישראל בשנים עברו, יבוא מחרים מתוסכלים לדוגמא אנטון שלקח מקום שלישי בחסד בקטגורייה שלו או כל מיניי מתחרים שלא הלך להם טוב, וזה הרמה שתהייה בתחרות.
לגביי סטס היה ממש כואב לי לקרוא את ההודעות שלו הוא ספורטאי ענק ממאיים ומדבר כמו ילד, פשוט חבל.....
danino מנותק  
ישן 24-08-10, 21:02   #64
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ביזיתם את הספורט
ביזיתם אחד את השני
וחיבלתם בכל יוזמה מבורכת
כולם ללא יוצא מין הכלל

נמאס לי פשוט

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 24-08-10, 21:52   #65
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

זה הפך להיות ביצה של לכלוך כמו שלפעמים קורה. אני נועל בינתיים את הפוסט הזה לבקשתו של האשם.. אני חושב שלאף אחד אין גם משהו רלוונטי להוסיף...

בהצלחה לכל המתחרים בתחרות של סטאס! הלוואי ונתקדם ונצליח והרמה תמשיך ותשתפר, כי מעבר לכל השטויות הדבר הכי יפה שקרה זה שפשוט היתה תחרות ברמה גבוהה במדינת ישראל זה לא דבר של מה בכך.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
נושא נעול