ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-11-06, 21:49   #321
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נדב
סבבה, אז מה אתה חושב לעשות עם העובדה הזאת?
שישארו בארץ שלהם, אני אל רוצה אנשים כאלה בתרבות שלי, כמו שאני לא רוצה אנסים ורוצחים בארץ שלי.

למה אתה חשוב שאני טועה?? כבר מחקרים הוכיחו ומבחן המציאות הוכיח גם הוא שאנחנו שונים מהשחורים אז למה אתה מתווכח?? לך לשכונה של אתיופים ולך לשכונה של רוסים, אתה תראה דפוסי מראה בין שני הגזעים וזאת הדוגמא הפשוטה ביותר
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 21:55   #322
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

שלח הודעה דרך ICQ אל pohdem

אתה יודע מה איתי? צריכים להגיד תודה. תודה על זה שעומרי, או אתה במיוחד. לא נימצאים בשילטון שלנו או כל שלטון אחר. אתם גזענים. במילה אחת פשוטה שאותה כבר אין כוח לפתוח שוב.
אתה במיוחד. הדעות שלך הם קיצוניות ביותר ומדליקות נורה אדומה.
אתם לא שונים מהיטלר, סטלין, מוסליני, סאדם, אחמינג'ד וכל שאחר חבריהם.
באמת מצער אותי לרשום את זה. מצטער אותי לרשום את זה כי מדובר פה על שני יהודים. שידוע כמו שהכם שלהם סבל, סובל ויסבול מאנטישמיות. ובגלל אנשים כמוכם אני לא מוצא סיבה טובה אחת ללמה באמת לא צריך לשנוא אותנו.
תתבגרו שניכם כבר.
pohdem מנותק  
ישן 30-11-06, 21:58   #323
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pohdem
אתה יודע מה איתי? צריכים להגיד תודה. תודה על זה שעומרי, או אתה במיוחד. לא נימצאים בשילטון שלנו או כל שלטון אחר. אתם גזענים. במילה אחת פשוטה שאותה כבר אין כוח לפתוח שוב.
באמת מצער אותי לרשום את זה. מצטער אותי לרשום את זה כי מדובר פה על שני יהודים. שידוע כמו שהכם שלהם סבל, סובל ויסבול מאנטישמיות. ובגלל אנשים כמוכם אני לא מוצא סיבה טובה אחת ללמה באמת לא צריך לשנוא אותנו.
תתבגרו שניכם כבר.
ומצד שני, משטרים שמאלניים ליברליים חלשים גורמים שאנשים כמו היטלר, אחמדיניג'ד וכדומה יתחזקו ויתעצמו. לולא החולשה של צ'מברליין (בריטניה) ומערב אירופה בכלליות, היטלר לא היה מגיע לאן שהגיע.
עכשיו זה קורה עם איראן, וכל העולם המערבי שותק.
"מעשי אבות סימן לבנים"
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 30-11-06, 21:58   #324
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
תתבגרו שניכם כבר.
סטלין לא היה גזען, בקומוניזים מאבדים את הגזע והדת שלך.
מוסליני לא היה גזען לתקופה מסוימת עד שהיטלר החליט שכדי שהוא ישאר במדינות הציר הוא חייב לאמץ מדיניות גזענית.
סאדם הוא שונא דתות ולא גזעים והוא בכלל דיקטטור
היטלר הוא הומו.

אני לא אומר שלא ישנאו אותי, אני אבין לחלוטין אם איזה לאומן אנגלי לא ירצה שאני יחיה אצלו במדינה (למרות שלו אין נימוקים כמו שלי ושל עומרי לשחורים, הנימוק שלו הוא פירוש כוח ההישרדותה יהודי בתחמנות בעוד שאני ועומרי מדברים על חוסר תרבות או אנושיות) בשביל הוקמה ישראל, בשביל היהודים. אני הייתי רוצה שתשאל אנשים כמו חיים ויצמן או דויד בן גוריון לגבי הדיון הזה (בהנחה והם היו חיים) הייתי רוצה לדעת מה דעתם (שהיא די ברורה)
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:12   #325
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
מוסליני לא היה גזען לתקופה מסוימת עד שהיטלר החליט שכדי שהוא ישאר במדינות הציר הוא חייב לאמץ מדיניות גזענית.
היטלר הוא הומו.

אני לא אומר שלא ישנאו אותי, אני אבין לחלוטין אם איזה לאומן אנגלי לא ירצה שאני יחיה אצלו במדינה (למרות שלו אין נימוקים כמו שלי ושל עומרי לשחורים, הנימוק שלו הוא פירוש כוח ההישרדותה יהודי בתחמנות בעוד שאני ועומרי מדברים על חוסר תרבות או אנושיות) בשביל הוקמה ישראל, בשביל היהודים. אני הייתי רוצה שתשאל אנשים כמו חיים ויצמן או דויד בן גוריון לגבי הדיון הזה (בהנחה והם היו חיים) הייתי רוצה לדעת מה דעתם (שהיא די ברורה)
איתי, קודם כל תפסיק להתחכם. זה לא מעיד על שום חוכמה.
אני יגיד לך למה אתה לא שונה מהם, כי הם, כמוך, חשבו שכל מי שלא "מוצא חן" בעיניים אז ההשלכות לזה הם מיגור, רצח, נידוי, הכחדה וכדומה.

בנוגע לשאלה בקשר לבן גוריון, תסביר את עצמך שוב בבקשה.
pohdem מנותק  
ישן 30-11-06, 22:17   #326
נדב
חבר פעיל

ציטוט:
היטלר הוא הומו.

"היטלר הוא הומו" - מה הקשר?
התשובות שאתה נותן חלשות כל אחת יותר מהשנייה..
אין כבר טעם להתווכח איתך כי זה וויכוח שאין לו מוצא.
לסיכום מה שאתה אומר תקן אותי עם אני טועה זה:
- השחורים לא מקומם לחיות עם הלבנים -
- השחורים נחותים יותר מהלבנים בגלל שכמה מחקרים הוכיחו זאת -
למעשה מה שאתה אומר שהם סוג אחר של בני אדם. וואו! איזה יופי!
אין ספק אתה גילית את אמריקה
נדב מנותק  
ישן 30-11-06, 22:18   #327
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
איתי, קודם כל תפסיק להתחכם. זה לא מעיד על שום חוכמה.
אני יגיד לך למה אתה לא שונה מהם, כי הם, כמוך, חשבו שכל מי שלא "מוצא חן" בעיניים אז ההשלכות לזה הם מיגור, רצח, נידוי, הכחדה וכדומה.

בנוגע לשאלה בקשר לבן גוריון, תסביר את עצמך שוב בבקשה.
מקימי ארץ ישראל רצו ארץ מתורבת עם יהודי אירופה והמזרח, שיחיו באופן נורא תרבותי אפילו אפשר לומר אורך חיים אירופאי (החלוצים והמתיישבים הראשונים כולם היו מארצות אירופה) והשחורים די פוגעים באידאל של הרצל אפשר לומר.

איפה התחכמות?? אני מוכיח שאתה טועה. ואני לא טענתי לא לרצח ולא למיגור רק להגירה שלהם לארצם המקורית. שיקימו ארץ באפריקה תקרא קצת על ראסטאפריי.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:19   #328
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נדב
"היטלר הוא הומו" - מה הקשר?
התשובות שאתה נותן חלשות כל אחת יותר מהשנייה..
אין כבר טעם להתווכח איתך כי זה וויכוח שאין לו מוצא.
לסיכום מה שאתה אומר תקן אותי עם אני טועה זה:
- השחורים לא מקומם לחיות עם הלבנים -
- השחורים נחותים יותר מהלבנים בגלל שכמה מחקרים הוכיחו זאת -
למעשה מה שאתה אומר שהם סוג אחר של בני אדם. וואו! איזה יופי!
אין ספק אתה גילית את אמריקה
דראווין גילה את זה לא אני.

השחורים שיחיו אחד עם השני, להם לא אכפת שהם משמידים את עצמם.
לא הייתי אומר נחותים מהלבנים, אלא פשוט לא התפתחו כמו הלבנים.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:23   #329
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

ציטוט:
מקימי ארץ ישראל רצו ארץ מתורבת עם יהודי אירופה והמזרח, שיחיו באופן נורא תרבותי אפילו אפשר לומר אורך חיים אירופאי (החלוצים והמתיישבים הראשונים כולם היו מארצות אירופה) והשחורים די פוגעים באידאל של הרצל אפשר לומר.

איפה התחכמות?? אני מוכיח שאתה טועה. ואני לא טענתי לא לרצח ולא למיגור רק להגירה שלהם לארצם המקורית. שיקימו ארץ באפריקה תקרא קצת על ראסטאפריי.
ולמה הם לא טועים? כי הם הרצל ובן גוריון? בן גוריון גם היה גזען לא קטן בנוגע לעדות המזרח.

ואני ממש לא טועה. אם לא ברצח אתה אומר אז כן בנידוי ומיגורם מהחברה.
pohdem מנותק  
ישן 30-11-06, 22:24   #330
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
ולמה הם לא טועים? כי הם הרצל ובן גוריון? בן גוריון גם היה גזען לא קטן בנוגע לעדות המזרח.

ואני ממש לא טועה. אם לא ברצח אתה אומר אז כן בנידוי ומיגורם מהחברה.
אני גם לא בטוח ביהדותם ד"א. הם נוצרים דור שני מינימום ברובם

חכו שנייה יש לי איזה קישור שאני מחפש בשבילך ובשביל נוי, שתהנו קצת מאחיכם השחורים
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:26   #331
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אבל תבינו שהמקור לאלימות ואכזריות של השחורים לא בא בגלל הרשע שלהם, אלא בא מתוך סיבות תרבותיות, ותורשתיות (iq נמוך, טסטסטרון גבוה, נטייה לאגריסיביות)
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 30-11-06, 22:28   #332
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אבל תבינו שהמקור לאלימות ואכזריות של השחורים לא בא בגלל הרשע שלהם, אלא בא מתוך סיבות תרבותיות, ותורשתיות (iq נמוך, טסטסטרון גבוה, נטייה לאגריסיביות)
גם שטרזן יצא מהג'ונגל ובא לניו יורק (מי שראה תסרט הישן הזה לפני כמה שנים)
הוא עדין היתנהג שם כמו קוף..

ככה זה אצלהם
Night_Wolf מנותק  
ישן 30-11-06, 22:28   #333
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

איתי בוא אני ישאל אותך שאלה אחת פשוטה שכל מה שאני מבקש לראות בתשובה שלך זה כן או לא.
לא קשה נכון?
ועכשיו לשאלתי.
האם אתה חושב שכל היהודים בעולם הם רוצחים ואנסים?
שוב. כן או לא.
pohdem מנותק  
ישן 30-11-06, 22:28   #334
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
איתי בוא אני ישאל אותך שאלה אחת פשוטה שכל מה שאני מבקש לראות בתשובה שלך זה כן או לא.
לא קשה נכון?
ועכשיו לשאלתי.
האם אתה חושב שכל היהודים בעולם הם רוצחים ואנסים?
שוב. כן או לא.
לא.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:29   #335
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

White supremacist groups are not the only racist organizations active in prisons. The Nation of Islam, the Black Muslim group led by Minister Louis Farrakhan, has organized an extensive prison outreach program since 1984. NOI has fought, sometimes in court, to have its prison emissaries recognized as chaplains separate from the mainstream Muslim chaplaincy. Supporters of the prison outreach program argue that NOI's message of discipline and morality helps rehabilitate prisoners; moreover, NOI's prison emissaries help inmates find jobs and housing upon their release. However, critics worry that Farrakhan's rhetoric -- including a long record of anti-Semitic and anti-white statements -- may spill over into NOI's prison outreach program and radicalize prisoners.
Despite efforts to integrate prisons across the country, prison officials and inmates have reported that prisoners identify themselves primarily along racial lines. This makes it easier for racist prison gangs -- with the help of white supremacist "outreach" programs -- to attract new members, especially those seeking protection. In such a racially charged environment, enmity toward members of other races often grows uncontrolled -- a fact which may lead some inmates to commit race-based violent crimes when they are released. This makes prison gangs a problem not only for law enforcement officials, but for the law-abiding general community as well.

מדברים פה על איגוד הפנתרים השחורים ואירון המסולמים השחור. שגזענים אף יותר מהלבנים.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:31   #336
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

אוקי, אז למה אתה חושב שכל השחורים הם מה שאתה טוען שהם?
ובוא נגיד ככה בשבילך, אתה עיוור. שום צבע לא קיים אצלך.
pohdem מנותק  
ישן 30-11-06, 22:32   #337
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
אוקי, אז למה אתה חושב שכל השחורים הם מה שאתה טוען שהם?
ובוא נגיד ככה בשבילך, אתה עיוור. שום צבע לא קיים אצלך.
בגלל שבאפריקה לכל עם יש יחידות אונס שמיועדות לאנוס ולעקר כל אישה ונערה משבט אחר אפילו לא שבט מתנגד.
כי עובדה שאפריקה נקראת יבשת המוות על שם מה שקורה שם אם כל הרציחות של אחיהם לגזע ולפעמים בדת.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:32   #338
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
White supremacist groups are not the only racist organizations active in prisons. The Nation of Islam, the Black Muslim group led by Minister Louis Farrakhan, has organized an extensive prison outreach program since 1984. NOI has fought, sometimes in court, to have its prison emissaries recognized as chaplains separate from the mainstream Muslim chaplaincy. Supporters of the prison outreach program argue that NOI's message of discipline and morality helps rehabilitate prisoners; moreover, NOI's prison emissaries help inmates find jobs and housing upon their release. However, critics worry that Farrakhan's rhetoric -- including a long record of anti-Semitic and anti-white statements -- may spill over into NOI's prison outreach program and radicalize prisoners.
Despite efforts to integrate prisons across the country, prison officials and inmates have reported that prisoners identify themselves primarily along racial lines. This makes it easier for racist prison gangs -- with the help of white supremacist "outreach" programs -- to attract new members, especially those seeking protection. In such a racially charged environment, enmity toward members of other races often grows uncontrolled -- a fact which may lead some inmates to commit race-based violent crimes when they are released. This makes prison gangs a problem not only for law enforcement officials, but for the law-abiding general community as well.

מדברים פה על איגוד הפנתרים השחורים ואירון המסולמים השחור. שגזענים אף יותר מהלבנים.
שיאווווווו איך אני שונא אותם חחחחחחחחחח איך יש להם זכות בכלל להרים את האף?!?!,זה לא האפסים האלה שהולכים בלבוש דומה בידיוק אותו דבר כמו הKKK רק בצבע שחור אחי?
Night_Wolf מנותק  
ישן 30-11-06, 22:34   #339
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
שיאווווווו איך אני שונא אותם חחחחחחחחחח איך יש להם זכות בכלל להרים את האף?!?!,זה לא האפסים האלה שהולכים בלבוש דומה בידיוק אותו דבר כמו הKKK רק בצבע שחור אחי?
לא גבר, כל לבושי המצנפת הם KKK, השחורים זה משהו שהתפתח בסרטים לפי דעתי, כל אבירי הKKK לבושים בלבן בעוד שהמנהיג לבוש באדום. זה כדי שהם לא יזהו אחד את השני, במקרה של פולש שיחדור לשם או במקרה שמישהו ילשין במקרה ויתפס.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:37   #340
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

ציטוט:
בגלל שבאפריקה לכל עם יש יחידות אונס שמיועדות לאנוס ולעקר כל אישה ונערה משבט אחר אפילו לא שבט מתנגד.
כי עובדה שאפריקה נקראת יבשת המוות על שם מה שקורה שם אם כל הרציחות של אחיהם לגזע ולפעמים בדת.
אז רגע, גם הנשים הנאנסות והמעוקרות, גם הם נותנים יד ליחידות האלה? הן לא מתנגדות? הן לא בוכות על מה שעושים להן? הם בעצם מסכימות לזה נכון? אהה.. כן. נכון.. ברור.
זה כבר לא כולם.
ובארה"ב ואירופה אין שחורים? יש נכון? ואלה שחיים שם, גם תומכים בזה? אלה שחיים שם הם גם חלק מיחידות האונס האלה? גם עליהם מותלת האחריות לאנסות ולעקר בשיטטיות נשים אחרות? אהה.. כן. נכון.
זה כבר לא כולם.
pohdem מנותק  
נושא נעול