ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-11-07, 17:43   #1
ploni
חבר מתחיל

ברירת מחדל בבקשה עזרה , בקשר למטרה שלי במכון.

אני בן 17 גובהי 174 משקלי כרגע הוא 63.
עד לפני חודשיים בערך הייתי מתאמן ואוכל כמו בהמה כל מה שבא ,הגעתי ל70 קילו.
היתי ניראה מכובד והכל ,ף הפסקתי להתאמן וכך גם התזונה שלי גם השתבשה על הדרך וירדתי במסה עד ל 63. עכשיו אני מרגיש בעיה קצת , אני מרגיש שאני די רזה למרות שאני י7וידע שביחס למה שהתחלתי לפני האימונים אני בסדר גמור. עכשיו אני שוקל 63 ואני לא אוהב את איך שהגוף שלי ניראה בכלל. אני מרגיש רזה ויש לי אחוזי שומן בבטן , אני רוצה בטן שטוחה ויפה , להיות חטוב לא בצורה משוגעתתתת אבל להיות חטוב , אך אני לא מוכן לרדת מהמסה הזאת כי אני חושב שאני אראה כבר ממש על הפנים, אני היתי מוכן לעלות במשקל כמה קילוגרמים בודדים אולי ואז להתחטב. אך איני מכיר את הפרוצדורה ואני לא י7ודע באיזה משקל אהיה כשאני כבר די חטוב , אני לא רוצה להיות רזה זה מגעיל אותי אבל מצד שני לא מתאים לי כרס בירה קטנה כזאת. איך אני מגיע לגוף הזה שאני מחפש מבחינת אימונים ותזונה ? אני חיב להגשים תמטרה הזאת וקראתי הרבה מאמרים באתר על תזונה והכל אני לא מהיום פה , אבל לא הצלחתי למצוא פתרון ספציפי אליי אני בטוח שאתם תוכלו לעזור לי .. אשמח מאד לעזרה מכם. הרבה תודות מראש.
ploni מנותק   הגב עם ציטוט