ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-10-12, 02:21   #21
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

לא הטופ שבטופ?......זה איגוד שאין ממנו שום דבר מיוחד
אז אתה מחפש לומר שהתחרית בחול? וואו

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 03:22   #22
nadavmoore
חבר פעיל

אני לא מבין את הקטע ניגרי. הרי כל בילדר יודע כמה הוא אמור לשקול ועל איזה אחוז שומן כדי לעשות הופעה מכובדת ובאמת לתת כבוד בזה שהוא על הבמה ולא לבזות את עצמו והמדינה. אם אתה לא שם מה הטעם לנסוע? עדיף לשמור את הכסף הזה לממתקים ולדברים שישפרו אותך ברמה האישית. זאת דעתי האישית
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 08:53   #23
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

שכל אחד יעשה מה בראש שלו, מה איכפת לכם סך הכל תחרות בחול זאת חוויה, לא כולם שואפים להיות מר אולימפיה.

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 10:04   #24
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

אני באמת לא רוצה לפגוע בעף אחד, אבל מה לעזאזל עובר בראש לאנשים שמתאמנים יומיים כשהם מחליטים לנסוע לחול ולהתחרות באליפות עולם ?! למה לעשות צחוק מעצמך, זה באופנה היום ?
אם אני מכוער - אני לא הולך לדגמן, אותו דבר לגבי בודי-בילדינג, לא נראה מתאמן - אין לך מה לחפש על הבמה, לא בארץ ובטח לא חוץ לארץ.
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 10:54   #25
Musanony
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder צפה בהודעה
אני באמת לא רוצה לפגוע בעף אחד, אבל מה לעזאזל עובר בראש לאנשים שמתאמנים יומיים כשהם מחליטים לנסוע לחול ולהתחרות באליפות עולם ?! למה לעשות צחוק מעצמך, זה באופנה היום ?
אם אני מכוער - אני לא הולך לדגמן, אותו דבר לגבי בודי-בילדינג, לא נראה מתאמן - אין לך מה לחפש על הבמה, לא בארץ ובטח לא חוץ לארץ.
מה עובר להם בראש?! הם ניצחו בארץ, זכו בתואר אלוף האלופים, משמע, הגיעו למסקנה שהם מיצו את הזירה המקומית (באיגוד שבו הם מתחרים) וכמו כל ספורטאי אחר הם רוצים לצאת לחו"ל.
כמה ספורטאים ישראלים ראית לוקחים אליפות ישראל, נוסעים לאליפות אירופה/עולם וחוזרים עם מקום אחרון? ובניגוד לחפיז, שסביר להניח שמימן חלק לא מבוטל מההוצאות שלו, את הספורטאים האחרים אתה וכספי המיסים שלך מימנתם.

אז חפיז נסע וחזר עם פרופורציות בקשר לרמה שלו ביחס לשאר המתחרים החובבנים בעולם. אם הוא רוצה להמשיך ולהתקדם הוא יודע שהוא יצטרך לעבוד יותר קשה.

ובקשר למושג "אליפות עולם", כל איגוד, קטן כגדול ככל שיהיה קורא לתחרות הגדולה שלו "אליפות עולם", זה לא אומר כלום.
Musanony מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 11:28   #26
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

אני מחבב את חזי יריב אבל כל קשר בינו לבין רמה תחרותית מקרי בהחלט.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 11:48   #27
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי musanony צפה בהודעה
מה עובר להם בראש?! הם ניצחו בארץ, זכו בתואר אלוף האלופים, משמע, הגיעו למסקנה שהם מיצו את הזירה המקומית (באיגוד שבו הם מתחרים) וכמו כל ספורטאי אחר הם רוצים לצאת לחו"ל.
כמה ספורטאים ישראלים ראית לוקחים אליפות ישראל, נוסעים לאליפות אירופה/עולם וחוזרים עם מקום אחרון? ובניגוד לחפיז, שסביר להניח שמימן חלק לא מבוטל מההוצאות שלו, את הספורטאים האחרים אתה וכספי המיסים שלך מימנתם.

אז חפיז נסע וחזר עם פרופורציות בקשר לרמה שלו ביחס לשאר המתחרים החובבנים בעולם. אם הוא רוצה להמשיך ולהתקדם הוא יודע שהוא יצטרך לעבוד יותר קשה.

ובקשר למושג "אליפות עולם", כל איגוד, קטן כגדול ככל שיהיה קורא לתחרות הגדולה שלו "אליפות עולם", זה לא אומר כלום.

עוד פעם, כל מילה בטון!

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 11:51   #28
DaSpider
חבר פעיל

אם זה תחום שבתחרות עצמה אתה לא יכול להפצע או להיות מוכה וחבול - אז למה לא, אין מה להפסיד.
ישן 16-10-12, 17:56   #29
nadavmoore
חבר פעיל

יש הבדל בין תחרות ספורט תחרותי לבין תחרות "ספורט" בילדינג. בעוד שספורטאי יכול "לתפוס" יום ולהתעלות על עצמו ונגיד לרוץ יותר מהר או לקפוץ יותר גבוה (נניח ושאר המתחרים גם, תפסו יותר רע) בבילדינג דבר כזה לא יכול לקרות כי אתה צריך "לפחות" את הנתונים היבשים. של גובה לעומת משקל ואחוז שומן. אם אתה יודע שאתה בא שאתה 10-15 קילו מתחת למתחרים האחרים מה יש לך לחפש בקטגוריה?! זה שלקחת תחרות בארץ זה טוב ויפה אבל זה לא עושה אותך מתחרה "ראוי" לחו"ל. שוב, יש נתונים יבשים שצריך לפחות לעמוד בהם. נגיד היה פה ספרינטר ל100 מטר שהיה עושה תוצאה של 10:50 וכל השאר שהתחרו נגדו עשו 11:30 + זה אומר שהוא ישר יכול ללכת להתחרות בחול? כי הוא אלוף הארץ? לא... הוא צריך לעמוד בקטגוריית זמן מסויימת בשביל לנסוע להתחרות בחו"ל. כל הקטע הזה של הטיסה והתחרות וההכנות לוקח לחבר'ה האלו לפחות חצי שנה של מסה איכותית וכסף לחומרים שהם היו יכולים להשקיע בעצמם ואז לטוס שנה אחרי. וחבר'ה תפסיקו לזיין את השכל על "למה אנחנו לא מפרגנים" וכל השטויות האלו, זה פורום. זכותנו להגיב ולכתוב מה שעולה על רוחנו אם בא לי להגיד שהחבר'ה עושים מעצמם צחוק שהם טסים אז זאת זכותי גם אם לא נגעתי במוט בחיים שלי.
בכל מקרה אני חושב שכדי להעלות את ענף הבילדינג צריך לצאת מהקטע הזה של "כל אחד יכול להרשם ולהתחרות" לדעתי ברגע שיתחילו להיות סלקציות ותנאי קבלה מסויימים, הרף יהיה יותר גבוה ואנשים ישקיעו יותר כדי להגיע לסטנדרטים הרצויים.

נערך לאחרונה על ידי nadavmoore, 16-10-12 בשעה 17:59. סיבה: ...
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 19:47   #30
Karako
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
יש הבדל בין תחרות ספורט תחרותי לבין תחרות "ספורט" בילדינג. בעוד שספורטאי יכול "לתפוס" יום ולהתעלות על עצמו ונגיד לרוץ יותר מהר או לקפוץ יותר גבוה (נניח ושאר המתחרים גם, תפסו יותר רע) בבילדינג דבר כזה לא יכול לקרות כי אתה צריך "לפחות" את הנתונים היבשים. של גובה לעומת משקל ואחוז שומן. אם אתה יודע שאתה בא שאתה 10-15 קילו מתחת למתחרים האחרים מה יש לך לחפש בקטגוריה?! זה שלקחת תחרות בארץ זה טוב ויפה אבל זה לא עושה אותך מתחרה "ראוי" לחו"ל. שוב, יש נתונים יבשים שצריך לפחות לעמוד בהם. נגיד היה פה ספרינטר ל100 מטר שהיה עושה תוצאה של 10:50 וכל השאר שהתחרו נגדו עשו 11:30 + זה אומר שהוא ישר יכול ללכת להתחרות בחול? כי הוא אלוף הארץ? לא... הוא צריך לעמוד בקטגוריית זמן מסויימת בשביל לנסוע להתחרות בחו"ל. כל הקטע הזה של הטיסה והתחרות וההכנות לוקח לחבר'ה האלו לפחות חצי שנה של מסה איכותית וכסף לחומרים שהם היו יכולים להשקיע בעצמם ואז לטוס שנה אחרי. וחבר'ה תפסיקו לזיין את השכל על "למה אנחנו לא מפרגנים" וכל השטויות האלו, זה פורום. זכותנו להגיב ולכתוב מה שעולה על רוחנו אם בא לי להגיד שהחבר'ה עושים מעצמם צחוק שהם טסים אז זאת זכותי גם אם לא נגעתי במוט בחיים שלי.
בכל מקרה אני חושב שכדי להעלות את ענף הבילדינג צריך לצאת מהקטע הזה של "כל אחד יכול להרשם ולהתחרות" לדעתי ברגע שיתחילו להיות סלקציות ותנאי קבלה מסויימים, הרף יהיה יותר גבוה ואנשים ישקיעו יותר כדי להגיע לסטנדרטים הרצויים.
במרבית דבריך אתה צודק אבל -
גם בפיתוח גוף יש ענין של לתפוס יום וטיימינג. ונראה לי שגם בענפי ספורט אחרים יוצאים מתחרים שהפער בינם לבין השאר הוא גדול מאוד.

הענין העיקרי הוא שבילדניג איננו ספורט, זה יותר תרבות מאשר ספורט. בהקשר זה, אגב, דבריך נכונים יותר.

בכל מקרה
Karako מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-12, 20:06   #31
Musanony
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
...נגיד היה פה ספרינטר ל100 מטר שהיה עושה תוצאה של 10:50 וכל השאר שהתחרו נגדו עשו 11:30 + זה אומר שהוא ישר יכול ללכת להתחרות בחול? כי הוא אלוף הארץ? לא...
אז זהו שכן! ורוב הסיכויים שאתה לא תשמע על התחרות שהוא יצא אליה, כי זו לא אליפות עולם או אירופה והוא לא ירוץ מול יוסיין בולט וג'סטין גטלין אלא מול אלוף סקוטלנד שיימוס מק'שיימוס וסגן אלוף גיאורגיה ירוסלב מהירשווילי...וזו תהיה תחרות פתוחה באיזו עיירה מבודדת בקירגיסטן. ורוב הסיכויים הם שהוא יחזור עם מדליה כי המתחרים האחרים הם פחות או יותר ברמה שלו ורק מולם הוא יכול באמת למצות את הפוטנציאל שטמון בו.

מעט מאוד מתחרים מישראל חזרו עם גמר מתחרות ראשונה בחו"ל. סגנית מיס יוניברס 2008 אירה מעיין סיימה במקום השמיני ביוניברס נאבבא 2005 אחרי שזכתה 3 פעמים ברציפות בתואר הישראלי. אותו מקום לקח בנוער של נאבבא ב-89, אלי האנה שכבר היה מר ישראל. באותה רשימה אפשר להכניס גם את סטאס, אלון צוקרמן, אירנה לזרנקו ועוד...

חפיז הגיע בשייפ טוב, לא מצוין, והתברג במקום שהגיע לו. מכאן ועד לעשות צחוק המרחק מאוד גדול. אף אחד מהמתחרים האחרים לא יזכרו אותו כמתחרה הגרוע והמגוחך ביותר שמולו התמודדו. זו דעתי. ודעתך היא ההפוכה ואין לי בעיה עם זה. זו הייתה תחרות ראשונה במעמד בין לאומי ואפשר להתייחס אליה בקצת יותר סלחנות.
ישן 16-10-12, 20:22   #32
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
אז זהו שכן! ורוב הסיכויים שאתה לא תשמע על התחרות שהוא יצא אליה, כי זו לא אליפות עולם או אירופה והוא לא ירוץ מול יוסיין בולט וג'סטין גטלין אלא מול אלוף סקוטלנד שיימוס מק'שיימוס וסגן אלוף גיאורגיה ירוסלב מהירשווילי...וזו תהיה תחרות פתוחה באיזו עיירה מבודדת בקירגיסטן. ורוב הסיכויים הם שהוא יחזור עם מדליה כי המתחרים האחרים הם פחות או יותר ברמה שלו ורק מולם הוא יכול באמת למצות את הפוטנציאל שטמון בו.

מעט מאוד מתחרים מישראל חזרו עם גמר מתחרות ראשונה בחו"ל. סגנית מיס יוניברס 2008 אירה מעיין סיימה במקום השמיני ביוניברס נאבבא 2005 אחרי שזכתה 3 פעמים ברציפות בתואר הישראלי. אותו מקום לקח בנוער של נאבבא ב-89, אלי האנה שכבר היה מר ישראל. באותה רשימה אפשר להכניס גם את סטאס, אלון צוקרמן, אירנה לזרנקו ועוד...

חפיז הגיע בשייפ טוב, לא מצוין, והתברג במקום שהגיע לו. מכאן ועד לעשות צחוק המרחק מאוד גדול. אף אחד מהמתחרים האחרים לא יזכרו אותו כמתחרה הגרוע והמגוחך ביותר שמולו התמודדו. זו דעתי. ודעתך היא ההפוכה ואין לי בעיה עם זה. זו הייתה תחרות ראשונה במעמד בין לאומי ואפשר להתייחס אליה בקצת יותר סלחנות.

אני חייב להכיר אותך.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-12, 00:42   #33
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

אז למה כשאנחנו רואים תמונות מתחרויות בחול כולם פה מסתלבטים על הבילדר הכושל התורן בכל תחרות?
זה שלא מגיע בגודל או בפרופורציות או בחיטוב המספיק....בכל תחרות יש אחד
על אלו כולם צוחקים-אז אתם רוצים באמת להסתכל על תמונות ושהליצן של אותה תחרות יהיה ישראלי?!

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-12, 00:47   #34
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

אני לא הולך לתחרות שאני לא מתכוון לנצח, או לפחות מיקום גבוה, אלא אם כן זה האולימפיה או משהו בסדר גודל כזה שרק לעמוד על הבמה זה כבר כבוד.. למה ללכת ולהפסיד?

אבל אני אני לא מתחרה אז מי אני שידבר ...

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-12, 01:58   #35
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

חדר כושר: Life&Fitness

תמיר עבוד סבבה, שיתחרה! לפחות הוא מכין את עצמו ברמה גבוהה, אבל חזי? לא נראה מפתח גוף ברמת התחרויות, נראה לא מוכן, לא אסטטי בשיט, הוא באמת יעשה צחוק מעצמו, וחבל, חבל על הזמן, הכסף והמאמץ שהוא מבזבז פה.

No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-12, 08:22   #36
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

תמיר עבוד בהחלט מתחרה ראוי ברמות האלו.
וחבר'ה ....יש (או אמורה להיות) רמה מינימלית להתחרות בחו"ל...ההשוואת לאירה מעיין,סטס,אירנה או אפילו אלי האנה לא ראויות פה כי כל המתחרים הללו (ועוד דוגמא טובה זאת לנה פרנקל) כל המתחרים הללו הציגו רמה גבוהה בארץ לפני היציאה לחו"ל,הסיבהה היחידה שלחזי יריב יש תואר זה ליין אפ חלש בתחרות.

לא חוכמה לנסוע לחו"ל כדי לקבל בראש,את הפרופורציה לגבי איפה הוא נמצא ב"שרשרת המזון" בחור כמו חזי יכול לקבל מלהסתכל על רועי עבודי (המלך , יש לציין) או אביב עומר או רועי סלמן או נעם ריבקינד או אנטון.
מתחרה שהוא ברמה נמוכה גם ביחס לארץ לא צריך לצאת לחו"ל ולא מעניין אותי לאיזה איגוד.

ישן 17-10-12, 14:34   #37
Musanony
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
תמיר עבוד בהחלט מתחרה ראוי ברמות האלו.
וחבר'ה ....יש (או אמורה להיות) רמה מינימלית להתחרות בחו"ל...ההשוואת לאירה מעיין,סטס,אירנה או אפילו אלי האנה לא ראויות פה כי כל המתחרים הללו (ועוד דוגמא טובה זאת לנה פרנקל) כל המתחרים הללו הציגו רמה גבוהה בארץ לפני היציאה לחו"ל,הסיבהה היחידה שלחזי יריב יש תואר זה ליין אפ חלש בתחרות.

לא חוכמה לנסוע לחו"ל כדי לקבל בראש,את הפרופורציה לגבי איפה הוא נמצא ב"שרשרת המזון" בחור כמו חזי יכול לקבל מלהסתכל על רועי עבודי (המלך , יש לציין) או אביב עומר או רועי סלמן או נעם ריבקינד או אנטון.
מתחרה שהוא ברמה נמוכה גם ביחס לארץ לא צריך לצאת לחו"ל ולא מעניין אותי לאיזה איגוד.
אם חזי יריב מסתכל על האנשים שאתה אמרת, כל מה שהוא אומר לעצמו זה "הם באדי-בילדרים אני פיטנס, ולא סתם פיטנס 'אלוף ישראל בקטגורית פיטנס' אין לי פה מתחרים". הוא יכול היה לעבור את הכביש לאיגוד אחר בארץ, אבל אז הוא היה מפסיד, או לפחות לא זוכה במקום הראשון ועל הדרך גם היו פוסלים לו את התואר שכבר יש לו. מבחינתו הוא רוצה להתקדם, ואם כבר לאבד את התואר בארץ אז כבר עדיף לעשות את זה במלון סן ברנרדין בסלובניה ולא בהיכל התרבות בנתניה.

כל מה שאפשר להאשים אותו, זה בשיקול דעת גרוע...יש אנשים שפלשו ללבנון מהסיבה הזו...הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לחזי זה שמישהו יעלה ליוטיוב סרטון שלו מחליק על השמן שהשאירו מתמודדים אחרים על הבמה.
ישן 17-10-12, 17:56   #38
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
אם חזי יריב מסתכל על האנשים שאתה אמרת, כל מה שהוא אומר לעצמו זה "הם באדי-בילדרים אני פיטנס, ולא סתם פיטנס 'אלוף ישראל בקטגורית פיטנס' אין לי פה מתחרים". הוא יכול היה לעבור את הכביש לאיגוד אחר בארץ, אבל אז הוא היה מפסיד, או לפחות לא זוכה במקום הראשון ועל הדרך גם היו פוסלים לו את התואר שכבר יש לו. מבחינתו הוא רוצה להתקדם, ואם כבר לאבד את התואר בארץ אז כבר עדיף לעשות את זה במלון סן ברנרדין בסלובניה ולא בהיכל התרבות בנתניה.

כל מה שאפשר להאשים אותו, זה בשיקול דעת גרוע...יש אנשים שפלשו ללבנון מהסיבה הזו...הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לחזי זה שמישהו יעלה ליוטיוב סרטון שלו מחליק על השמן שהשאירו מתמודדים אחרים על הבמה.
אז התירוץ שלך לשטות הזאת זה להאשים אותו בשיקול דעת לקוי וניתוק מהמציאות ?

ישן 17-10-12, 18:08   #39
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

משלמים להם על היציאה לחו"ל?

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-12, 18:48   #40
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
מה לעשות, אין חוק נגד התאגדות.
זה עולם דמוקרטי ברובו, תחשוב על הצד החיובי: עוד ספורטאים מקבלים צ'אנס.
לגבי המוטיבציה, אני מניח שצריך לשאול אותם.
להתחרות בחו"ל, גם אם זה לא הטופ של הטופ, זה דבר גדול מבחינת החוויה ההתנסות והלימוד שמתאפשר לך דרך זה.
אין לך מספיק בילדרים בארץ אפילו כדי שברמות הגבוהות בכל איגוד יהיו לך מספיק בילדרים ברמה גבוהה, לכן ה"צ'אנס" הוא לא המפתח.

זה כמו שהיום כל שחקן ישראלי יוצא לחמם את הספסל של קבוצה נידחת בבלגיה.
מי שמתחרה (או יוצא לחו"ל בכדורגל כמשל) צריך להיות ברמה גבוהה ולהיות מוכן לזה ולאחרונה נהיה טרנד שכל מי שמתאמן שנתיים ועשה סייקל או שניים הולך להתחרות, תאמין לי שזה לא עוזר לבילדינג בארץ אלא רק הורס, כי הבעיה היא החובבניות והשכונתיות.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה