ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-06-14, 20:06   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן
ברירת מחדל מהפך בנאב"א? יוני האנה שואף להיבחר לתפקיד נשיא האיגוד במקום אמנון גאון

הנושא מסעיר את הביצה הקטנה של קהילת הבודיבילדינג (הלא מגובשת) בארץ
לפי יוני האנה, ההכרזה על נשיא נאב"א ישראל תתקיים ב 25 באוקטובר בקונגרס האיגוד העולמי
הוא סבור שאחרי שאחיו אלי התפטר מהתפקיד - זה הזמן שלו לקחת לידיו את המושכות
בתגובה לזה, אמנון גאון הודיע שהוא מדיח את יוני ואת ליאור סנטו (זוכה האוברול 2013) מהאיגוד
מכאן החלה מלחמה מילולית עקובה מפסיקים
והינה קטעים ממנה

כה אומר יוני האנה: "
כמו שאתם יודעים אלי האנה פרש

מתפקיד נשיא נאבא ישראל,
המועמדים לתפקיד הם אני ואמנון גאון
ההכרזה של הנשיא הנבחר תהיה באוקטובר 25 בקונגרס נאבא העולמי, כל הצהרה אחרת בפיו של אמנון גאון או כל מישהו אחר הינה שקרית
בתאריך 7/6/2010 הגעתי לתחרות

מר עולם לייצג את ישראל, פגשתי שם
את אמנון גאון שישב לבד ולא הכיר שם אף אחד שם לעצמו תג וחיפש אנשים להצטלם איתם ולספר לכם בפייס שהוא ״נשיא נאבא״,
עדכנתי את חברי איגוד נאבא העולמי על כל התנהלות של אמנון גאון ועל הדרך שהוא מנסה לנהל את האיגוד בצורה דיקטטורית, בתחרות שהתקיימה בשבת גם קיבלתי כרטיס NABBA pro
שאומר שאני הישראלי היחידי כיום שחבר באיגוד נאבא העולמי, עקב זאת החלטתי לקחת לידיים את האיגוד שמתנהל בצורה לקוייה,
קיבלתי הרבה פניות ותלונות מספורטאים שעזבו את האיגוד וספורטאים מתוך האיגוד על ההתנהלות הבריונית של אמנון גאון,
שחושב שהוא יכול להדיח ספורטאים,ולהתנהג איך שהוא רוצה,
ברצוני לציין שאין לאמנון גאון שום זכות להדיח מתמודדים ושום זכות אחרת
כנשיא איגוד מכיוון שהוא לא נשיא האיגוד! אני כמתמודד לנשיאות נאבא וחבר נאבא העולמי היחידי בישראל ישמח לקבל פניות ותגובות ,
כל הטענות תגובות ופניות שלכם יועברו במידת הצורך לנשיא העולמי.
הגיע הזמן להרים את האיגוד על הרגליים ולתת לספורטאים שמשקעים את הלב והנשמה את הכבוד המגיע להם".

תגובתו של אמנון גאון:
"אני לא מתכונן לרמה זולה של האדם שבזכות אחיו אלי שקידם אותו בכל השנים הרבות ואפילו תמך בו לתחרות מר עולם למרות שלא זכה אפילו במר ישראל ואלוף האלופים. והנה משום מקום ללא המלצת הנשיא הפורש אלי האנה שרוכשים לו כבוד גדול בהנהלה העולמית ומכבדים כל המלצה מקצועית ועניינית לטובת האיגוד. וללא תמיכה מהנהלת האיגוד בארץ שזה מחייב ע״פ בתקנון, והוא מגייס לו כמה תומכים שבלאו הכי אינם קשורים לאיגוד למעט אחד או שניים בעלי גם אינטרסים אישיים ומחליט שהוא נשיא האיגוד כמו שכל אחד ברחוב יכול להכריז הכרזה כזו. מה גם שהוא אף פעם לא היה קשור לאיגוד ולא עשה כלום למען הענף. אין ספק שאם הוא הכן היה נשיא לא היה איגוד נ.א.ב.א בישראל וכל הענף היה קורס ולזה אני אחרי השקעה של יותר מ-20 שנים לקידום הענף בישראל לא אתן לקרות. ואני מדגיש שמי שבאמת איכפת לו או לה שענף פיתוח הגוף ימשיך להתפתח בישראל. צריך לגנות כל התנהגות בריונית להשתלט בצורה לא חוקית ומבישה על האיגוד. בימים הקרובים תצא הודעה מסודרת ורשמית מהגורמים הרשמיים של האיגוד"

המשך יבוא, על בטוח.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-06-14, 18:47   #2
TrueBlood
חבר פעיל

עוסק ב:: תלמיד :)
חדר כושר: Life & Fitness

אני לא מבין את ההגיון בלנהל איגוד ריק ממתחרים...

ובלי קשר,
אני לא מבין בשביל מה 4 איגודים בישראל??? לדעתי כדאי שכל ראשי האיגודים יתאחדו תחת איגוד אחד: IFBB. כל התחרויות הנחשבות ופרואים זה הכל שמה. ביננו, למי אכפת שמישהו זכה בifbb או נאק יוניברס. מה שמעניין זה תחרויות ifbb. ככה גם אין ריבוי איגודים, גם יש תחרות אמיתית וגם המתחרים המובילים ירוויחו ״ייצוא״ לתחרויות ״אמיתיות״ בחו״ל וכרטיסי פרו, ולך תדע אולי יצא מפה עוד מתחרה לאולימפיה.
ישן 10-06-14, 22:02   #3
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

אף אחד לא יתאחד
תשכח מזה
תהייה פרקטי
לא יקרה לעולם
מה שכן, כשספורטאים מנהלים את הענינים אפשר לעשות שת"פים
ibff בראשות סטיבן ו nac בראשות סטאס - יקיימו תחרות משותפת בסוף חודש אוגוסט
אני מבטיח לך שזה יהיה אירוע מצוין
בגלל שאני לא חבר נאב"א יותר אני לא אצא בקמפיינים לגבי מה שקורה שם
אבל אני כן אגיד את דעתי, והיא שיוני האנה ראוי מאוד, ואשמח לראות עוד איגוד שמנהל אותו ספורטאי מעולה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 11-06-14, 00:26   #4
DaSpider
חבר פעיל

ברוב ענפי הספורט בארץ זה ככה, במקום לבנות ביחד - רק עסוקים במלחמות אגו ובמי ינגוס למי בנתח השמן שהוא אגר. אחר כך כששואלים מה הבעיה בספורט בישראל, אנשים עונים כמו תוכים "מתקנים, מימון" כמו תוכים, בלי לדעת על מה הם מדברים. מי נפגע בסוף? רק הספורטאים.
ישן 12-06-14, 19:18   #5
עמרי מרג
חבר פעיל

אחד נטול נקודות והשני מאותגר פסיקים..עתיד מבטיח.
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-14, 13:37   #6
Musanony
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אף אחד לא יתאחד
תשכח מזה
תהייה פרקטי
לא יקרה לעולם
מה שכן, כשספורטאים מנהלים את הענינים אפשר לעשות שת"פים
ibff בראשות סטיבן ו nac בראשות סטאס - יקיימו תחרות משותפת בסוף חודש אוגוסט
אני מבטיח לך שזה יהיה אירוע מצוין
בגלל שאני לא חבר נאב"א יותר אני לא אצא בקמפיינים לגבי מה שקורה שם
אבל אני כן אגיד את דעתי, והיא שיוני האנה ראוי מאוד, ואשמח לראות עוד איגוד שמנהל אותו ספורטאי מעולה
ניגרי אתה יכול להסביר בבקשה בקצת יותר פירוט מה הופך את יוני, שהוא ללא ספק מפתח גוף מצוין ואולי גם אדם טוב, לראוי לתפקיד נשיא האיגוד?
מה הוא באמת עשה בענף, מאז 2007, חוץ מלהיות מתחרה?

אם אתה לא רוצה להסתבך עם אף אחד, אפשר גם בפרטי בפייסבוק "eran ilbbfan". תודה.

שיהיה ברור, אני לא תומך באמנון. הצורה שבה נוהל האיגוד מאז 2009, מעלה ספקות גדולים באשר ליכולת שלו להחזיק בתפקיד הנשיא או יושב הראש...
אבל למה יש רק אופציה אחת? חברי האיגוד לא היו יכולים לבחור מישהו אחר ולהמליץ עליו לנשיאות העולמית?

שני הטוענים לתפקיד מדווחים בעמודי הפייסבוק שלהם כי נבחרו באופן דמוקרטי על ידי חברי האיגוד בישראל (שהם???),
שניהם טוענים כי נבחרו "פה אחד", אבל איך זה יכול להיות? זה לא יכול!
כל מה שזה מוכיח, זה שבשני המחנות נעשה הליך לא תקין במטרה לעקוף את הצורך בבחירות אמיתיות שבהם היו יכולים לקחת חלק גם אנשים נוספים, אולי מתאימים יותר ובעלי ניסיון רב יותר.
אם יוני האנה ראוי או לא זה לא משנה כי באקט הזה, לפי דעתי לפחות, הוא איבד הרבה נקודות אמינות.
Musanony מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-15, 00:13   #7
haryetayler
חבר מתחיל

עד שנבנה ענף ספורט בישראל חייבים להרוס
haryetayler מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-15, 21:36   #8
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי musanony צפה בהודעה
ניגרי אתה יכול להסביר בבקשה בקצת יותר פירוט מה הופך את יוני, שהוא ללא ספק מפתח גוף מצוין ואולי גם אדם טוב, לראוי לתפקיד נשיא האיגוד?
מה הוא באמת עשה בענף, מאז 2007, חוץ מלהיות מתחרה?

אם אתה לא רוצה להסתבך עם אף אחד, אפשר גם בפרטי בפייסבוק "eran ilbbfan". תודה.

שיהיה ברור, אני לא תומך באמנון. הצורה שבה נוהל האיגוד מאז 2009, מעלה ספקות גדולים באשר ליכולת שלו להחזיק בתפקיד הנשיא או יושב הראש...
אבל למה יש רק אופציה אחת? חברי האיגוד לא היו יכולים לבחור מישהו אחר ולהמליץ עליו לנשיאות העולמית?

שני הטוענים לתפקיד מדווחים בעמודי הפייסבוק שלהם כי נבחרו באופן דמוקרטי על ידי חברי האיגוד בישראל (שהם???),
שניהם טוענים כי נבחרו "פה אחד", אבל איך זה יכול להיות? זה לא יכול!
כל מה שזה מוכיח, זה שבשני המחנות נעשה הליך לא תקין במטרה לעקוף את הצורך בבחירות אמיתיות שבהם היו יכולים לקחת חלק גם אנשים נוספים, אולי מתאימים יותר ובעלי ניסיון רב יותר.
אם יוני האנה ראוי או לא זה לא משנה כי באקט הזה, לפי דעתי לפחות, הוא איבד הרבה נקודות אמינות.

כיוון שאני לא חבר נאב"א אני לא אתערב במה שקורה שם
כמשקיף מהצד, אם האופציות הם אמנון או יוני, אז חד משמעית ארצה לראות את יוני לוקח את האיגוד
האם יש עוד אופציות?
לא יודע
אם הייתי חלק מזה, אולי הייתי מתעניין בכל הפרוצדורה
צריך לזכור שלא כל אחד רוצה לקחת על עצמו איגוד, זה חתיכת כאב ראש, אל תשכח את זה

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא