ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-10-07, 02:28   #41
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NSH1
ממתי שזה מה שיש במקרר.

זה רק מה שאני מוסיף לשייק. איפה תמרים, איפה בננה... עזוב שתוק.
תפסיק להטפל לקטנות, זה לא העיקר בתגובה.
ודבר אחרון, בדיאטה שלי היחס הוא 40חלבון 40פחמימה 20שומן אז אל תחפור במוח על ה
1:1

*אני זוכר מה שסיקס פאק אמר פעם..
אתה מהאלה "הידענים". תמונה אחת לא העלת, אז מה שווה כל הידע שלך?

סע סע לחור שעפת ממנו
הבוטות שלך לא מחפה על הבורות שלך. היחס בתזונה שלך לא משנה.
אני זוכר גם דברים שאתה אמרת פעם, חבל שאני אזכיר אותם כי אתה ממילא לא יוצא חכם מדי בפוסט. תנוח, תשתה כוס מים, יהיה בסדר.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-10-07, 02:41   #42
hell
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלhell

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Avi
נראה לי שאני יעשה כמוך. אני אפילו לא יודע מה השילובים ליצירת חלבון מלא.
דרך אגב, רשמת בשרשור אחר ש 3 אימונים בשבוע זה חרטה. אתה יכול להמליץ על איזה תוכנית טובה של נגיד 4 אימונים בשבוע. משהו שמהנסיון שלך מצוין להגדלת מסת שריר?
זה לא לשרשור הנוכחי.
תדפדף בתת-פורום אימונים. ואם לא תמצא שם משהו שנראה לך.
תנסה לבנות תוכנית לפי מה שראית שם, ותעלה אותה בנושא חדש בפורום אימונים.
משתמשים נוספים ואני, נתקן מה שיהיה לא בסדר.
לא אמרתי ש3 אימונים זה חרטא, אלא 3 אימונים לבנאדם שמתאמן כבר שנים, לא יזיז לו.
(וכן, ראיתי שסטס מאשדוד עובד לפי שלושה אימונים בשבוע, כיף לו, שיש לו גנטיקה שמאפשרת את זה.).
ככה בקיצור ועל קצה המזלג : להגדלת מסת שריר - טווח חזרות של 6-12, עם סטים בודדים גם ב15-20 חזרות. ותזונה מתאימה.
hell מנותק  
ישן 09-10-07, 07:55   #43
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
לא היה לי כוח לקרוא כאן הכל, אבל:

כאילו שכל האנשים שנמצאים פה לא שאלו את המדריך שלהם\בפורום\את עצמם, שאלות דביליות כאלו לפני שהם ידעו משהו...
בורות , היא לא בושה ולא צריך להכנס בהם על שאלות כאלו, להפך ,אליהם צריך להתייחס הכי בסלחנות ,כי בסופו של דבר רק ככה לומדים.

אגב, זה מה שאני אוהב כלכך בליל מקדונלד, אם אתה אדם חדש שמתעניין ורוצה ללמוד ,הוא תמיד יענה לך על השאלה ,גם אם הוא לא יודע או בטוח ששאלת דבר דבילי, הוא לרוב יענה( לפעמים לא ,כי אם שאלת משהו דבילי מדי, החבריה שם ירדו עליך קצת, אבל אתה תקבל תשובה).
כי הוא אמריקני. (וכן, זה מה שקובע, המוצא שלו)
בכללי האמריקנים יתנו לך שירות ברמה מטורפת על כל שאלה מטומטמת שתשאל. אתה יכול להתקשר למוקד תמיכה ולשאול מה השעה. הבחור יענה לך,ואז יסביר לך שזה לא המקום לשאול שאלות כאלה. ההבדל ברמות השירות, ולא רק שירות, רמת האידיאולוגיה בכל מה שקשור לבטיחות, עסקים וכד' הוא פשוט מטורף. אתם מוזמנים להתקשר לתמיכה בארה"ב ולתמיכה בהוט, ההבדל פשוט יפיל אתכם מהכיסא...
ישן 09-10-07, 08:00   #44
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787
כי הוא אמריקני. (וכן, זה מה שקובע, המוצא שלו)
בכללי האמריקנים יתנו לך שירות ברמה מטורפת על כל שאלה מטומטמת שתשאל. אתה יכול להתקשר למוקד תמיכה ולשאול מה השעה. הבחור יענה לך,ואז יסביר לך שזה לא המקום לשאול שאלות כאלה. ההבדל ברמות השירות, ולא רק שירות, רמת האידיאולוגיה בכל מה שקשור לבטיחות, עסקים וכד' הוא פשוט מטורף. אתם מוזמנים להתקשר לתמיכה בארה"ב ולתמיכה בהוט, ההבדל פשוט יפיל אתכם מהכיסא...
צודק..

Facebook
SiX PACK מנותק  
ישן 09-10-07, 13:57   #45
NSH1
חבר פעיל

הסמל האישי שלNSH1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
הבוטות שלך לא מחפה על הבורות שלך. היחס בתזונה שלך לא משנה.
אני זוכר גם דברים שאתה אמרת פעם, חבל שאני אזכיר אותם כי אתה ממילא לא יוצא חכם מדי בפוסט. תנוח, תשתה כוס מים, יהיה בסדר.
עזוב חבל שאני אקבל עוד באן על הבלבולי מוח שלך.

אני אחסוך לך את הרמזים ואכתוב שוב. אני כתבתי שבארוחה אחת הגוף יודע לנצל עד 40 גרם חלבון, מעבר לזה, לא מנוצל.

*אולי זה מיתוס, אולי זה לא נכון, אבל לעקוץ ב "זה ממילא לא מוציא אותך חכם מדי בפוסט" זה יותר מדיי מיותר ומתנשא.

עוד דבר, אני מודע לכך לא משנה כמה אני אלמד ואעיין בנושא של תזונה ופיתוח גוף, אני עדיין אחשב בור ביחס לבן אדם אחר. גם אתה.
וזה לא משנה את העובדה שכל מה שאתה אומר לא מעניין לי תפיטמה.

אתה כל החיים שלך עושה ספאם תראה יש לך 7,000 הודעות ואפילו תמונה 1 נורמלית לא העלת לפורום. אז זה מה שאתה שווה. אותיות, הודעות, קשקושים ובלבולי שכל.

אה, וגם ניגרי ענק כתב את אותו דבר.

http://www.israelbody.com/showthread...479#post487479

תמונות מסוף החיטוב (2007, בקרוב תמונות מסה עדכניות).
NSH1 מנותק  
ישן 09-10-07, 14:45   #46
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

טוב כמה דברים:

Nsh1,

1. כבר טחנו פה את הנושא הזה של ניצול חלבון בארוחה, זה מיתוס ישן שנקבר מתחת לבלטות.
2. אתה הראשון באשכול הזה שהפנת הודעה מתנשאת כלפי משה, אז תבדוק את עצמך ואת ההודעות שלך קודם לפני שאתה קורא לאחרים מתנשאים. להגיד למישהו "עזוב שתוק" זה לא בדיוק דיון תרבותי אתה יודע.

בקשר לדברים אחרים:

1. אני הרבה זמן לא עיינתי בפורום של לייל מקדונלד, אבל ממה שזכור לי הוא יורד שם חזק על אנשים עם שאלות ניוביות בגלל שיש שם את רוב המידע נגיש בנעוצים ובפוסטים ישנים.

בקשר לנושא המרכזי של האשכול:

שאלות ניוביות אפשר לחסוך עם חיפוש בפורום, אבל בסדר, אי אפשר לבוא בטענות למישהו שהוא חדש בתחום ולא יודע אפילו על איזה מונח לחפש את מה שהוא רוצה לדעת. כמו שאמרו פה ואני מסכים (זה מה שאני תמיד אומר), אשכול שלא מתאים לכם אל תגיבו ותעברו לשאכול הבא.
ישן 09-10-07, 15:30   #47
Avi
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
בקשר לנושא המרכזי של האשכול:

שאלות ניוביות אפשר לחסוך עם חיפוש בפורום, אבל בסדר, אי אפשר לבוא בטענות למישהו שהוא חדש בתחום ולא יודע אפילו על איזה מונח לחפש את מה שהוא רוצה לדעת. כמו שאמרו פה ואני מסכים (זה מה שאני תמיד אומר), אשכול שלא מתאים לכם אל תגיבו ותעברו לשאכול הבא.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ותודה hell. עם אני אראה שאני לא גודל עם hst אז אני יריץ חיפוש בפורום אימונים.
Avi מנותק  
ישן 09-10-07, 15:45   #48
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NSH1
עזוב חבל שאני אקבל עוד באן על הבלבולי מוח שלך.

אני אחסוך לך את הרמזים ואכתוב שוב. אני כתבתי שבארוחה אחת הגוף יודע לנצל עד 40 גרם חלבון, מעבר לזה, לא מנוצל.

*אולי זה מיתוס, אולי זה לא נכון, אבל לעקוץ ב "זה ממילא לא מוציא אותך חכם מדי בפוסט" זה יותר מדיי מיותר ומתנשא.

עוד דבר, אני מודע לכך לא משנה כמה אני אלמד ואעיין בנושא של תזונה ופיתוח גוף, אני עדיין אחשב בור ביחס לבן אדם אחר. גם אתה.
וזה לא משנה את העובדה שכל מה שאתה אומר לא מעניין לי תפיטמה.

אתה כל החיים שלך עושה ספאם תראה יש לך 7,000 הודעות ואפילו תמונה 1 נורמלית לא העלת לפורום. אז זה מה שאתה שווה. אותיות, הודעות, קשקושים ובלבולי שכל.

אה, וגם ניגרי ענק כתב את אותו דבר.

http://www.israelbody.com/showthread...479#post487479
כבודו של הניגרי הענק במקומו מונח בתחום של התחרויות, אבל פעם אחרונה שבדקתי הוא לא אסמכתא לענייננו.

אתה לא הבנת את הרמז, כי הבעיה שם לא היתה רק מה שאמרת - אלא שאפילו לא הבנת שקבלת רפרנס.. חשבת שהכותרת של המאמר היא התוכן שלו. זו דוגמא קלה לעובדה שאתה לא ממש יודע איך לבדוק ואיפה לבדוק.

בנושא התמונות: ראשית, העליתי תמונות עוד בימים של הפורום השחור והיתה עוד לפחות פעם אחת בפורום הזה. שנית, אני לא מתאמן רוב מוחלט של השנה כי אני עסוק וזה לא בראש מעייני [כמו שאמרתי כבר מי יודע כמה פעמים]. דבר שלישי, שכבר נאמר פעמים רבות - זה לא משנה איך אני נראה, זה משנה מה אני יודע. מאחר והלמודים שלי קשורים לתחום, אני עוסק בכל הנושאים האלה ממילא ומנסה לעזור לאחרים לפחות מבחינת מידע - לא ידעתי שזה טעם לפגם. יכול להיות שאני טועה, אני מוכן לקבל דעות אחרות שמגובות ואני מוכן להודות בטעותי אם אני טועה.

בתקווה שעניינתי את פטמותיך המהוללות,
משה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-10-07, 15:59   #49
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
כבודו של הניגרי הענק במקומו מונח בתחום של התחרויות, אבל פעם אחרונה שבדקתי הוא לא אסמכתא לענייננו.

אתה לא הבנת את הרמז, כי הבעיה שם לא היתה רק מה שאמרת - אלא שאפילו לא הבנת שקבלת רפרנס.. חשבת שהכותרת של המאמר היא התוכן שלו. זו דוגמא קלה לעובדה שאתה לא ממש יודע איך לבדוק ואיפה לבדוק.

בנושא התמונות: ראשית, העליתי תמונות עוד בימים של הפורום השחור והיתה עוד לפחות פעם אחת בפורום הזה. שנית, אני לא מתאמן רוב מוחלט של השנה כי אני עסוק וזה לא בראש מעייני [כמו שאמרתי כבר מי יודע כמה פעמים]. דבר שלישי, שכבר נאמר פעמים רבות - זה לא משנה איך אני נראה, זה משנה מה אני יודע. מאחר והלמודים שלי קשורים לתחום, אני עוסק בכל הנושאים האלה ממילא ומנסה לעזור לאחרים לפחות מבחינת מידע - לא ידעתי שזה טעם לפגם. יכול להיות שאני טועה, אני מוכן לקבל דעות אחרות שמגובות ואני מוכן להודות בטעותי אם אני טועה.

בתקווה שעניינתי את פטמותיך המהוללות,
משה
.
Danzig מנותק  
ישן 09-10-07, 16:26   #50
Nicolas
חבר פעיל

הסמל האישי שלNicolas

שלח הודעה דרך MSN אל Nicolas

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hell
מסכים ב100%, אבל יש כאן בעיה.
הפורום הוא פורום חצי מסחרי. זאת בעצם פרסומת לישראל-בודי.
עכשיו נניח שיעיפו מכאן כמה משתמשים, הם ילכו וילכלכו על החנות, וזה יגרום לגיל נזק עסקי רציני.
עדיף לתת להם לבלבל במוח ולהמשיך הכל כרגיל.
לא צריכים להתייחס יותר מדי. אם מתייחסים, זה נותן להם בנזין להמשיך.
ברגע שיתעלמו מהם, הם ייכחדו.

אתה מדבר אליהם כאילו הם לא בני אדם, אתה חושב שאם התעלמו מהם הם אז אנשים יפסיקו לשאול שאלות, כל יום משהו נכנס לעולם פיתוח גוף עם 0 ידע והוא רוצה לדעת קצת אז הוא שואל אנשים שכבר מנוסים ויש להם ידע
אם להפסיק לאנות על השאלות של אנשים אתה חושב שאנשים פשוט יפסיקו להכנס לעולם פיתוח הגוף
תמיד היו שאלות דפוקות עשכיו יש ומה לעשות יהו עוד
ישן 09-10-07, 16:47   #51
gozal
חבר פעיל

הסמל האישי שלgozal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nicolas
אתה מדבר אליהם כאילו הם לא בני אדם, אתה חושב שאם התעלמו מהם הם אז אנשים יפסיקו לשאול שאלות, כל יום משהו נכנס לעולם פיתוח גוף עם 0 ידע והוא רוצה לדעת קצת אז הוא שואל אנשים שכבר מנוסים ויש להם ידע
אם להפסיק לאנות על השאלות של אנשים אתה חושב שאנשים פשוט יפסיקו להכנס לעולם פיתוח הגוף
תמיד היו שאלות דפוקות עשכיו יש ומה לעשות יהו עוד
אחי,בעיקרון אתה צודק אבל יש הבדל בין לשאול "כמה גרם חלבון לצרוך אחרי אימון?"(שזה איכשהוא בסדר אבל עדיין לא צריך לשאול כי יש את כל התשובות במאמרים) לבין לשאול "האם כוס חלב 1% יהרוס לי את החיטוב?"....אתה מבין,כאילו אנשים אשכרה לא חושבים לרגע אלא ישר רצים לפורום ושואלים כל דבר שצץ להם במוח...יש שאלות שלא צריך ידע אלא רק הגיון כדי לענות עליהם...
עוד שאלה שבחיים לא הצלחתי להבין זה-"סיימתי את האבקת חלבון שלי...איזה טעם כדאי לי לקנות עכשיו?" כאילו,כל אחד יגיד לך משהו אחר כי לכל אחד יש טעם אחר והעדפות אחרות...ומה שהכי מצחיק זה שבסוף אותו בחור יקנה את הטעם שהוא אוהב ולא משנה מה המליצו לו אז במקום לשאול אפשר פשוט לגשת לחנות ולבקש\לקנות דוגמית ולטעום בעצמך והופ....חסכנו עוד דיון מעצבן של 15 עמודים שב90% מהם רשומה המילה -"קרם עוגיות של אופטימום"...
זהו.

think like a pro , grow like a pro
gozal מנותק  
ישן 09-10-07, 16:50   #52
Avi
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gozal
אחי,בעיקרון אתה צודק אבל יש הבדל בין לשאול "כמה גרם חלבון לצרוך אחרי אימון?"(שזה איכשהוא בסדר אבל עדיין לא צריך לשאול כי יש את כל התשובות במאמרים) לבין לשאול "האם כוס חלב 1% יהרוס לי את החיטוב?"....אתה מבין,כאילו אנשים אשכרה לא חושבים לרגע אלא ישר רצים לפורום ושואלים כל דבר שצץ להם במוח...יש שאלות שלא צריך ידע אלא רק הגיון כדי לענות עליהם...
עוד שאלה שבחיים לא הצלחתי להבין זה-"סיימתי את האבקת חלבון שלי...איזה טעם כדאי לי לקנות עכשיו?" כאילו,כל אחד יגיד לך משהו אחר כי לכל אחד יש טעם אחר והעדפות אחרות...ומה שהכי מצחיק זה שבסוף אותו בחור יקנה את הטעם שהוא אוהב ולא משנה מה המליצו לו אז במקום לשאול אפשר פשוט לגשת לחנות ולבקש\לקנות דוגמית ולטעום בעצמך והופ....חסכנו עוד דיון מעצבן של 15 עמודים שב90% מהם רשומה המילה -"קרם עוגיות של אופטימום"...
זהו.
אני בטוח שאם היה לי עצבים וזמן לבדוק את ההודעות שלך, אז הייתי מוצא שם כמה הודעות מצחיקות.
Avi מנותק  
ישן 09-10-07, 16:51   #53
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gozal
זהו.
בקשר לחלק הראשון של ההודעה שלך אתה צודק, יש אנשים שפשוט רצים ושואלים שאלות מפגרות בלי לחשוב ולהבין, וזה בעיה, אבל שאלות רגילות כל אחד פה שאל, לא כולם התחילו מקצוענים.
בקשר לחלק השני לדעתי אתה טועה, אנשים רוצים המלצה על טעם (כמוני עכשיו) וברור שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אבל אם נותנים כיוון מסויים אז בסוף אולי ימליצו משהו שווה ונחמד, אחרי שאתה טועם הרבה סוגים של אבקות מן הסתם בא לך טעם חדש שיהיה טעים ולא איזה אבקת חלבון בטעם עץ (סריוס-מאס וניל), כי יש לך אתזה פאקין חודשיים, אז בא לך עצה, זה לגיטימי.
Danzig מנותק  
ישן 09-10-07, 16:57   #54
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אתה יודע כמה פוסטים כבר נפתחו על טעמים של אבקות חלבון?... כמה עשרות, בלי להגזים. אפשר להריץ חיפוש ולראות על מה אנשים ממליצים.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-10-07, 16:59   #55
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אתה יודע כמה פוסטים כבר נפתחו על טעמים של אבקות חלבון?... כמה עשרות, בלי להגזים. אפשר להריץ חיפוש ולראות על מה אנשים ממליצים.
יצאו מאז כמה טעמים חדשים, ובכל אופן הממלצה שתמיד רואים - אופטימום קרם עוגיות או צ'מפיון קרם עוגיות, חרטה ברטה.
Danzig מנותק  
ישן 09-10-07, 17:06   #56
m0she
מנהל מחלקת התזונה

לא הרבה טעמים חדשים, ובכל אופן יש פוסט כזה בערך כל חודש אז גם טעמים חדשים יש. זה נכון לגבי הרבה שאלות - אפשר להריץ חיפוש ולמצוא תשובה מקיפה בקלות.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-10-07, 17:19   #57
NSH1
חבר פעיל

הסמל האישי שלNSH1

נערך.

תמונות מסוף החיטוב (2007, בקרוב תמונות מסה עדכניות).
NSH1 מנותק  
ישן 09-10-07, 17:21   #58
gozal
חבר פעיל

הסמל האישי שלgozal

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
זה נכון לגבי הרבה שאלות - אפשר להריץ חיפוש ולמצוא תשובה מקיפה בקלות.
משה...הבנת בדיוק למה התכוונתי.
בעצם סיכמת את כל מה שנאמר בדיון הזה במשפט אחד.

think like a pro , grow like a pro
gozal מנותק  
ישן 09-10-07, 17:22   #59
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כמו שאמרתי אני לא מתאמן - אז אני לא מבין לאילו תמונות אתה מצפה. כמו שציינתי, כבר העליתי תמונות לפחות פעמיים בעבר, אז לא ברור מה אתה רוצה. תקרא את ההודעות שלי לפני שאתה מגיב.

העניין הוא שאתה, עם כל התמונות שהעלית ושתעלה, לא מגבה שום דבר. גם אם תעלה עוד 20,000 תמונות זה לא יהפוך אותך לחכם גדול. תשב, תקרא, תלמד. מה רע בזה? ככה כולם לומדים, זה לא משהו רע.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק  
ישן 09-10-07, 17:24   #60
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nsh1
לא,
לא עניינו לי את הפטמה הזיוני מוח שלך.
ו..השאלתי את הביטוי מסיקס פאק.
מה שאתה כותב מעניין לי (תנחש לבד, עם כל הידע שלך) איבר מאוד מסויים בגוף.
במקום לזיין במוח ולעקוץ על כל אות שאני כותב תעלה תמונות יא חתיכת פחדן. אין לך? אתה לא מתאמן? שתוק.

אם אין לך תמונות שיגבו את הידע שלך, שיראו שאתה מיישם, שאתה עושה משהו, אז יש לך ידע אבל אתה לא שווה כלום. פשוט חתיכת אפס שבא להתנשא עם כל הידע שהוא מפגין לראווה בפורום. פשש וואלה אתה גבר.
חחח ברצינות, אתה רק מדגיש את הבורות שלך כאן... מה הקשר לכמה תמונות הוא העלה או לא העלה ?
אתה בעצם טוען שרק מי שבאמת גדול, מאסיבי, וחטוב אשכרה יודע משהו על אנטומיה ותזונה ? אחי, לך תאכל משהו, אולי ככה לא תוציא שטויות מהפה..