ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-06-09, 01:18   #21
yaron
Banned

ציטוט:

orev

במקרא ממשרד הבריאות. לפורמולות בעייתי להוציא אישור.לגבי שאר המוצרים אני פשות לא יודע

אההה אני נראה לי מכיר אותך מהדרום חח אתה הסוכן של אינטראקטיב אנטון לפי הגרייט שייפ חח חברים שלי קנו מימך חח אכלו צינור עם החלבון של אינטראקטיב חחח ,מה המצב אנטון תבוא לבקר באנרג'י

נערך לאחרונה על ידי yaron, 21-06-09 בשעה 01:21.
yaron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 01:19   #22
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

הfda האמריקאי עובד ככה:
אם אתה לא יכול להוכיח שזה מסוכן,זה נשאר על המדף.
העבודהשל ה fda זה לאתר רכיבים מסוכנים ולמנוע מכירה שלהם,אז אם זה נמכר סימן שאין שם משהו מסוכן.
לכן כל המוצרים שנמכרים עוברים בדיקה של הfda
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 01:21   #23
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yaron צפה בהודעה
חחח אינטראקטיב חח בושה למוצרים שיש להם חח גיינר עם 84 גרם סוכר חח ו17 גרם שומן רווי,אני לא הייתי משוויץ עם אישורים כאלה ביד חח זאת החברה של הערבי ההוא בשם נסראלה לא?חחח,אינטראקטיב זאת חברה שמקבלים מימנה כאבי בטן מהאבקות חלבון והגיינרים אז לא כזה הייתי מתפאר אם היו לי אישורים שלה
ירון,כל זה מניסיון אתה יודע? או שלקחו לך מקום על המדפים? יותר מדי מקום?
תמשיך לחייך,ליצן
KALINA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 01:23   #24
yaron
Banned

מדפים?אני ירון חבר של יוסי שקנה מימך את החלבון זהב הזה חח הוא חטף כאב בטן מימנו,לא זוכר אותו? תבוא לאנרג'י לבקר,אני לא אוהב תחברה שלך אני קונה אופטימום השחור.
ישן 21-06-09, 01:25   #25
yaron
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitro speed צפה בהודעה
הfda האמריקאי עובד ככה:
אם אתה לא יכול להוכיח שזה מסוכן,זה נשאר על המדף.
העבודהשל ה fda זה לאתר רכיבים מסוכנים ולמנוע מכירה שלהם,אז אם זה נמכר סימן שאין שם משהו מסוכן.
מה זה fda ?? יעני משרד הבריאות שם?
ישן 21-06-09, 01:30   #26
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

המשרד שקשור לכל האוכל,תרופות ותוספי מזון
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 01:32   #27
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yaron צפה בהודעה
מדפים?אני ירון חבר של יוסי שקנה מימך את החלבון זהב הזה חח הוא חטף כאב בטן מימנו,לא זוכר אותו? תבוא לאנרג'י לבקר,אני לא אוהב תחברה שלך אני קונה אופטימום השחור.
אין ספק,אופטימום מוצר ברמה ועל זה אין ויקוח,אבל מה שרשמת על אינטראקטיב לא נכון. זה אוסף של שמועות ודברים שהוצעו מהקשרם. חייג אליי,אני עובד לילה,אין לי את הנייד שלך
ישן 21-06-09, 01:36   #28
yaron
Banned

איזה לחייג חח עזוב אותי מאינטראקטיב האלה לא סובל את החברה הזאת וואלה חברה זולה אבל היא לא סתם זולה כי באמת חברים שלי אכלו צינור חזק איתה כאבי בטן וכדומה,אל תכעס גבר אבל באמת אני מתעב את אינטראקטיב,אני לא ניזון משמועות אני מכיר כאלה שלקחו את המוצרים שלהם והתבאסו רצח,הם התלהבו מהמחיר אבל בסוף הריחו את המוצר או טעמו אותו והיו להם בעיות איתו כמו הכאבי בטן האלה.
ישן 21-06-09, 01:43   #29
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

כללי:: אני לא סנטה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי simao צפה בהודעה
איך אתה מסביר שרשום כמעת על כל התוספים שמשווקים בארהב\מארהב שהם לא ניבדקו ע'י ה fda

מאמין שיש לך קופסאת חלבוון בבית - קרא מה רשום עליה
ישן 21-06-09, 01:48   #30
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

עזבתי )))) עם אתה זה מי שאני חושב,אז לא יעזור לכם כלום,לא אופטימום,לא אינטראקטיב ולא סאן! אין עם מי לדבר. אני והחברים שלי בינתים גודלים יופי-יופי על אינטראקטיב ))) השנה אני מוציא 3 למר ישראל)))
ישן 21-06-09, 01:50   #31
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

תיקון - 3 למר ישראל ו2 למיס פיטנס)))
ישן 21-06-09, 01:54   #32
yaron
Banned

אולי יש להם קיבה מברזל אבל כל אלה שאני מכיר לקחו אינטראקטיב חטפו כאבי בטן,אני לא יודע מי אתה חושב שאני אתה כל פעם מנסה לנחש ואני עוד לא הבנתי מה אתה רוצה,זוכר את יוסי קנה מימך חלבון זהב כזה?הוא התבאס ממנו מאד וקנה אופטימום,אני מכיר אותו ,תבוא אלינו לאנרג'י לבקר נצחק קצת.כולם צוחקים אצלנו ואומרים בטח היצרן של אינטראקטיב נסראלה הזה שם שם חומרים לדפוק אותנו חחח

ודרך אגב זה לא כבוד כזה גדול לצאת למר ישראל לצערי,יש כמה ברמה גבוה אבל יש מלא סתם באים נרשמים ועלים לבמה,אנימכיר כאלה שלקחו מקום שלישי כי היו רק 3 מתחרים בקטגוריה שלהם,זה שאתה אומר שאנשים שלך שהולכים למר ישראל שותים תחרא של אינטראקטיב זה רק מוריד מהרמה שלהם כי לצערי הרמה פה גם ככה נמוכה מאד,מזל שיש כמה טובים בכל זאת בתחרויות.
ישן 21-06-09, 02:03   #33
elnorv
חבר פעיל

עוסק ב:: וינגייט
חדר כושר: עוזיאל

לא ניבדק לא נעלים חרא של דבר זה.. לא נוג עולא יגע בזהה כי טוב מי אוכל טבעי ולראות כמו בן אדם טבעי..

הכל כסף כסף מסתובב שם בגלל זה מוכרים בלי אישור מילת הקסם עוד פעם "כסף"
elnorv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-06-09, 02:08   #34
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

אני אבוא. אתה מדריך שם? לגבי הרמה של החברי שלי על תדאג,אין עוד דברים כאלה בב"ש! ובוא תעלה תמונה שלך,נראה את ה"רמה" או העם אתה זה מי שיכול לשפוט רמה)))
ישן 21-06-09, 02:11   #35
yaron
Banned

בוא נצא מיתוך נקודהה שאני שחיף,למרות שאני לא,אני אפילו בעל מסה מכובדת מאד,זה לא משנה את העובדה שאנשים שלקחו אינטראקטיב חטפו כאבי בטן,אתה כועס על מה שאני אומר אבל אני אומר לך עובדות שקרו לאנשים שאני מכיר ומכיר טוב מאד,זה לא שמועות ולא כלום,המוצר הוא בעל איכות נמוכה מאד ובגלל זה הוא גם מאד זול,כל אלה שהיו חכמים והחליפו את אופטימום באינטראקטיב אכלו צינור צינור והבינו למה אינטראקטיב זולים!!!!

טוב נו אתה מגן על המוצר שאתה סוכן שלו חח רק מה תזהר שלא יחסמו אותך פה מהאתר אחי
ישן 21-06-09, 02:42   #36
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

נו עוד פעם "אני מכיר אנשים ש...אמרו לי ש.." איפה כולם? למה אפ אחד לא באה אליי? למה שנה וחצי יש לנו לקוחות קבועים והם רק מיתרבים?
כל אלו שחוטפו,למה לא רצו לטבוע אמ-אממה של החברה?!? לגבי קופסה זהובה בכלל הסתבכת,כי המוצר הזה הוא לקטוז-פרי ודבר היחיד בכל פרוטאין שיכולה לגרום לצינור,זה לקטוז ...אבל גם זה בסדר,גם אני לפעמים מנסה לשכנע את עצמי שרק מה שאני עושה זה נכון,אז אתה גם יכול,אין בעיה)))
אה! ולגבי מחיר,זהו ליין שמייצר לעוד 14 חברות ממותגות בארה"ב,עם לא הבנת,עז מוכרים שם את אותו אינטראקטיב שנקרא אחרת,למשל נוטראבוליקס,אוק? עז ברור מאליו שיש הסכימי בילדיות והיצרן לא חודר לשוק הזה ע"מ לשמר את סטאטוס קוו,הליין שיש לנו פה,מיוצר וממותג לשוק הפנימי של קנאדה,בגלל זה הלקוח קצה המאושר לא צריך לשלם הוצאות חברה על חסויות ופירסומות)))
ישן 21-06-09, 02:53   #37
yaron
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orev צפה בהודעה
במקרא ממשרד הבריאות. לפורמולות בעייתי להוציא אישור.לגבי שאר המוצרים אני פשות לא יודע

במקרה חח נפלו לך האישורים של משרד הבריאות של אינטראקטיב במקרה חח,כבר דיברנו פה למעלה שאתה הסוכן של אינטראקטיב חח אז למה להמשיך עם ה"במקרה נפלו לי האישורים" חח???
ישן 21-06-09, 02:56   #38
yaron
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orev צפה בהודעה
נו עוד פעם "אני מכיר אנשים ש...אמרו לי ש.." איפה כולם? למה אפ אחד לא באה אליי? למה שנה וחצי יש לנו לקוחות קבועים והם רק מיתרבים?
כל אלו שחוטפו,למה לא רצו לטבוע אמ-אממה של החברה?!? לגבי קופסה זהובה בכלל הסתבכת,כי המוצר הזה הוא לקטוז-פרי ודבר היחיד בכל פרוטאין שיכולה לגרום לצינור,זה לקטוז ...אבל גם זה בסדר,גם אני לפעמים מנסה לשכנע את עצמי שרק מה שאני עושה זה נכון,אז אתה גם יכול,אין בעיה)))
אה! ולגבי מחיר,זהו ליין שמייצר לעוד 14 חברות ממותגות בארה"ב,עם לא הבנת,עז מוכרים שם את אותו אינטראקטיב שנקרא אחרת,למשל נוטראבוליקס,אוק? עז ברור מאליו שיש הסכימי בילדיות והיצרן לא חודר לשוק הזה ע"מ לשמר את סטאטוס קוו,הליין שיש לנו פה,מיוצר וממותג לשוק הפנימי של קנאדה,בגלל זה הלקוח קצה המאושר לא צריך לשלם הוצאות חברה על חסויות ופירסומות)))
כן כן כן האיזוליט כן חח וזה היה הכי מצחיק שחלבון איזוליט עושה לאנשים כאבי בטן זה הכי מראה מה אינטראקטיב שווים חח הרי חלבון איזולייט לא אומר לעשות בעיות בבטן והוא כן עשה חח

והגיינר שלהם הממוטה2500 חח זה בכלל מכה 84 גרם סוכר למנה ו 18 גרם שומן רווי חח זה גיינר מסוכן לבריאות ממש,טוב נו מה אני מתווכח עם הסוכן של אינטראקטיב שאמור להרוויח מהם כסף זה הרי ברור שאתה תגן על החברה הירודה הזאת שהיא על הפנים לילה טוב
ישן 21-06-09, 03:12   #39
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ירון יצאת קשקשן. לילה טוב.
ישן 21-06-09, 03:49   #40
yaron
Banned

חח קשקשן אלק,עזוב אותך אנטון מלדחוף תאינטראקטיב החארטה האלה כל היום בבאר שבע, בוא יום אחד לפאב תשתה בירה במקום כל היום לדחוף את המוצר המעפן הזה,תאמין לי תמכור אופטימום תצליח יותר,עזוב אותך כבר מהאינטראקטיב חלבון וגיינר האלה שמקבלים ממנו כאבי בטן ונודים,לילה טוב.
תגובה