ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-05-07, 14:48   #1
יiסי
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל יiסי
ברירת מחדל ההורמונים בתקופת החיטוב , חישובי Bmr - צריך כיוון.

2 שאלות לי אליכם חבריי:
1. שמעתי פה מכמה משתמשים שיש שינויים בהורומנים בגוף בתקופת החיטוב... אם מישהו יכול להסביר על השינויים והאם הם בעצם "מזיקים" לנערים? (17 וחצי) האם הטסטסטורון יורד וזוהי אחת הסיבות של אי-יכולת לפיתוח מסת שריר או שהדבר בא רק בגלל הגבלה קלורית?

2. לפי הנוסחא הזאת של BMR (הנוסחא השנייה) http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=1

יצא לי שהBMR שלי הוא: 1680 . (שוקל 70)
את הרמת אקטיביות שלי הייתי מגדיר 1.2. (אימון אינטנסיבי יום יומי אבל רוב היום על המחשב/מסתלבט עם חברים)

בסה"כ: 2016 קלוריות כולל הרמת אקטיביות.
זאת אומרת שבשביל לעלות מסה אני אצטרך 2016 קלוריות , עכשיו מסה איננה ענייני בטווח הקרוב וענייני הוא חיטוב , כמה קלוריות אצטרך להכניס לגופי הקט למען החיטוב?
אני בערך חודש על 1200-1300 ביום ומסתדר דיי טוב למען האמת חוץ מרעב מסויים בלילות לאחר האימונים... (רואה תוצאות טובות שמתבטאות בהבלטת ורידים ירידה במשקל ..)

תודה רבה לעוזרים.
ישן 30-05-07, 14:59   #2
moshebe
חבר פעיל

פשוט לא מוסיף כלום או שמוסיף 200-300 קלוריות,בעיקרון בחיטוב אתה צריך להגיע לגרעון קלורי
moshebe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 15:05   #3
יiסי
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moshebe
פשוט לא מוסיף כלום או שמוסיף 200-300 קלוריות,בעיקרון בחיטוב אתה צריך להגיע לגרעון קלורי
ידוע שבחיטוב צריך להגיע לגרעון קלורי... אתה יכול רק להתעמק שניה בהודעה השניה ולנסות לתת לי מספר?
ישן 30-05-07, 15:08   #4
moshebe
חבר פעיל

תראה אם אתה מסתדר עם סכום כזה מזערי אז אין בעיה שלא תוסיף כלום לbmr שלך כפול 1.2
...אבל פחות מזה כמו שאתה עושה עכשיו יכול לפגוע בך
ישן 30-05-07, 15:11   #5
maradona
חבר פעיל

הסמל האישי שלmaradona

שלח הודעה דרך ICQ אל maradona שלח הודעה דרך MSN אל maradona

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יiסי
2 שאלות לי אליכם חבריי:
1. שמעתי פה מכמה משתמשים שיש שינויים בהורומנים בגוף בתקופת החיטוב... אם מישהו יכול להסביר על השינויים והאם הם בעצם "מזיקים" לנערים? (17 וחצי) האם הטסטסטורון יורד וזוהי אחת הסיבות של אי-יכולת לפיתוח מסת שריר או שהדבר בא רק בגלל הגבלה קלורית?

2. לפי הנוסחא הזאת של BMR (הנוסחא השנייה) http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=1

יצא לי שהBMR שלי הוא: 1680 . (שוקל 70)
את הרמת אקטיביות שלי הייתי מגדיר 1.2. (אימון אינטנסיבי יום יומי אבל רוב היום על המחשב/מסתלבט עם חברים)

בסה"כ: 2016 קלוריות כולל הרמת אקטיביות.
זאת אומרת שבשביל לעלות מסה אני אצטרך 2016 קלוריות , עכשיו מסה איננה ענייני בטווח הקרוב וענייני הוא חיטוב , כמה קלוריות אצטרך להכניס לגופי הקט למען החיטוב?
אני בערך חודש על 1200-1300 ביום ומסתדר דיי טוב למען האמת חוץ מרעב מסויים בלילות לאחר האימונים... (רואה תוצאות טובות שמתבטאות בהבלטת ורידים ירידה במשקל ..)

תודה רבה לעוזרים.
1.ההרומון שבמיוחד מתכוונים אליו בחיטוב הוא הלפטין,אשר הוא הורמון המפתח ברובם של סוגי הדיאטות השונות.
לגבי תקופת החיטוב לילדים אשר נמצאים בגיל ההתבגרות(אותך לא הייתי ממש מגדיר ככה),הרוב תלוי בגרעון הקלורי ובסה"כ הקלוריות היומית(כאשר אני לא הייתי ממליץ לרדת מ 1500 קלוריות לגבר)בשל קבלת כל חומרי המזון אשר נחוצים לנו כמתבגרים ולא לבצע פגיעה.לגבי הגדילה עצמה לא הייתי דואג כל כך כל עוד אתה לא יורד מה 1500 קלוריות מפני שלגוף יש "סדר עדיפויות" ויעדיף לבצע אותם,כך שלא חייבים להיות במאזן קלורי חיובי גדול בכדי להמשיך לגדול,מה גם שהדיאטות האלה הן זמניות וכל חודשיים יש לקחת הפסקה מהם למשך כשבוע-שבועיים לשם התאוששות מערכות הגוף השונות וחזרתם לנורמה.
כמו שהזכרתי מקודם לגוף יש סדר עדיפויות ולא יבנה שריר כאשר נמצא בגרעון קלורי גדול.
לגבי כמות הטסטוסטרון הוא מושפע מכמויות השומן כך שכל עוד אתה לא באחוז שומן נמוך ביותר אני סבור שלא תתקל בירידה ברמת הייצור של הטסטוסטרון(יש לציין כי זאת השערה ולא בדקתי את הדבר לעומק.

לגבי שאלה 2 אני ירחיב יותר מאוחר כאשר אני יחזור מאימון אם עוד לא יענו לך על השאלה.

maradona מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 15:30   #6
יiסי
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maradona
1.ההרומון שבמיוחד מתכוונים אליו בחיטוב הוא הלפטין,אשר הוא הורמון המפתח ברובם של סוגי הדיאטות השונות.
לגבי תקופת החיטוב לילדים אשר נמצאים בגיל ההתבגרות(אותך לא הייתי ממש מגדיר ככה),הרוב תלוי בגרעון הקלורי ובסה"כ הקלוריות היומית(כאשר אני לא הייתי ממליץ לרדת מ 1500 קלוריות לגבר)בשל קבלת כל חומרי המזון אשר נחוצים לנו כמתבגרים ולא לבצע פגיעה.לגבי הגדילה עצמה לא הייתי דואג כל כך כל עוד אתה לא יורד מה 1500 קלוריות מפני שלגוף יש "סדר עדיפויות" ויעדיף לבצע אותם,כך שלא חייבים להיות במאזן קלורי חיובי גדול בכדי להמשיך לגדול,מה גם שהדיאטות האלה הן זמניות וכל חודשיים יש לקחת הפסקה מהם למשך כשבוע-שבועיים לשם התאוששות מערכות הגוף השונות וחזרתם לנורמה.
כמו שהזכרתי מקודם לגוף יש סדר עדיפויות ולא יבנה שריר כאשר נמצא בגרעון קלורי גדול.
לגבי כמות הטסטוסטרון הוא מושפע מכמויות השומן כך שכל עוד אתה לא באחוז שומן נמוך ביותר אני סבור שלא תתקל בירידה ברמת הייצור של הטסטוסטרון(יש לציין כי זאת השערה ולא בדקתי את הדבר לעומק.

לגבי שאלה 2 אני ירחיב יותר מאוחר כאשר אני יחזור מאימון אם עוד לא יענו לך על השאלה.
הבנתי את הקטע של ההורמונים. ובקיצור בחיטוב עדיף להכניס ופשוט להוציא בעזרת האימון..
מהו הלפטין?
לכזאת תשובה חיכיתי תודה.
ישן 30-05-07, 15:31   #7
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

מה האחוז שומן שלך יוסי? ותקרא את המדריך חיטוב של משה, יש שם הסבר מצויין לשאלה ה2 שלך.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 15:35   #8
moshebe
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
מה האחוז שומן שלך יוסי? ותקרא את המדריך חיטוב של משה, יש שם הסבר מצויין לשאלה ה2 שלך.

איפה זה נמצא?
ישן 30-05-07, 15:36   #9
יiסי
חבר פעיל

ציטוט:
אני ממש לא יודע אותו אין לי גם איפה לבדוק..
ישן 30-05-07, 15:37   #10
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יiסי
אני ממש לא יודע אותו אין לי גם איפה לבדוק..
אתה לא יכול להעריך? תעלה תמונה ותקבל אולי איכשהו הערכה מחברי הפורום [וממני ].

המדריך נמצא בנעוץ "האשכולות הכי טובים של הפורום" או משהו בסיגנון.
ישן 30-05-07, 16:35   #11
יiסי
חבר פעיל

ציטוט:
אתה לא יכול להעריך? תעלה תמונה ותקבל אולי איכשהו הערכה מחברי הפורום [וממני ].

המדריך נמצא בנעוץ "האשכולות הכי טובים של הפורום" או משהו בסיגנון.
אם מישהו יוכל לכתוב לי פה תשובה אמיתית לשאלות שלי אני ישמח מאוד כי קשה לי עם כול החישובים האלה במוח יום אחרי 2 בגרויות המתמטיקה...
כן כשיהיה לי איך לצלם אני חושב שאני יעלה
ישן 30-05-07, 16:45   #12
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יiסי
אם מישהו יוכל לכתוב לי פה תשובה אמיתית לשאלות שלי אני ישמח מאוד כי קשה לי עם כול החישובים האלה במוח יום אחרי 2 בגרויות המתמטיקה...
כן כשיהיה לי איך לצלם אני חושב שאני יעלה
תביא את האחוז שומן שלך ואני אעשה בשבילך את החישוב [אבל בערב כי אני עוד מעט זז]
ישן 30-05-07, 16:46   #13
Moshe
Banned

אני יכול להעיד על 1 :\
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 16:49   #14
יiסי
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
אני יכול להעיד על 1 :\
אני אשמח לשמוע את העדות מפיך משהB
ישן 30-05-07, 16:50   #15
יiסי
חבר פעיל

ציטוט:
תביא את האחוז שומן שלך ואני אעשה בשבילך את החישוב [אבל בערב כי אני עוד מעט זז]
הייתי זורק: 13-14 . לבדוק אני צריך לברר איפה אני יוכל לבדוק ואז אני יביא לך אחוז מדויק
ישן 30-05-07, 17:03   #16
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יiסי
אני אשמח לשמוע את העדות מפיך משהB
עזוב מיום ליום זה נהייה יותר גרוע אני רק יכול לומר לך שהתחלתי חיטוב כנער יחסית נערות מאוחרת גיל 17 והיום אני במצב שרוב ההורמונים שלי בגוף נדפקו ובינהם הטסטסטרון אבל אפשר לומר גם שאני לא ממש דוגמה כי חצי מזה עשיתי בתפריט לא מאוזן בכלל ואפשר לומר נטייה לאנורקסיה כבדה כי לא ממש ידעתי מה אני עושה פשוט לקחתי את העצה שתמיד אמרו לי "תסתום את הפה שלך"
וקרה מה שקרה , אני אישית בכלל לא הייתי חושב על חיטוב עד גיל 17-8 פשוט חבל ולא בגלל קטע של הורמונים אתה יכול לדפוק את הפוטנציאל הגדילה שלך מבחינה גובה וזה ממש חבל כי לרזות/לפתח מסה תמיד אפשר אבל גובה זו פונקציה אחרת לגמרי..
שיהיה בהצלחה.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 17:24   #17
יiסי
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
עזוב מיום ליום זה נהייה יותר גרוע אני רק יכול לומר לך שהתחלתי חיטוב כנער יחסית נערות מאוחרת גיל 17 והיום אני במצב שרוב ההורמונים שלי בגוף נדפקו ובינהם הטסטסטרון אבל אפשר לומר גם שאני לא ממש דוגמה כי חצי מזה עשיתי בתפריט לא מאוזן בכלל ואפשר לומר נטייה לאנורקסיה כבדה כי לא ממש ידעתי מה אני עושה פשוט לקחתי את העצה שתמיד אמרו לי "תסתום את הפה שלך"
וקרה מה שקרה , אני אישית בכלל לא הייתי חושב על חיטוב עד גיל 17-8 פשוט חבל ולא בגלל קטע של הורמונים אתה יכול לדפוק את הפוטנציאל הגדילה שלך מבחינה גובה וזה ממש חבל כי לרזות/לפתח מסה תמיד אפשר אבל גובה זו פונקציה אחרת לגמרי..
שיהיה בהצלחה.
הבנתי... אבל תפריט מאוזן זה יותר בסדר לא?
אני בן 17 וחצי... 1.80 כרגע ומיצתי את האמ-אמא של הפוטנציאל... אתה בן 19.. הבנתי שאפשר לגדול עד גיל 21 לא?

ויש גם מלא נערים שמנים רצח בגיל 13 ככה שעושים דיאטות וכו עם שיתוף פעולה של מומחה כמו גיל גרנות למשל.. זה גם דופק? כאילו אתה אומר שבעצם כול שינוי בגוף ידפוק את הגדילה?
ישן 30-05-07, 17:26   #18
יiסי
חבר פעיל

~_~
ישן 30-05-07, 17:33   #19
eyalamzleg
חבר פעיל

יש לי גם שאלה בנוגע לחיטוב גם אני בן 17 אני לא עושה חיטוב אבל הורדתי קצת מיכמות הפחממות בצריכה היומית שלי אני עושה את זה בערך כבר שבוע ויש לי כאבי ראש ועייפות נוראית אז הבנתי שאני צריך לעלות את כמות הפחממות ולהוריד לאט.. האם זה נכון?
או שכל הקטע הזה יכול לינבוע מחוסר בסוכר? כי אני דיי נימנע [אני לא אוהב מתוק ואוכל שמן:|]
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-07, 17:39   #20
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyalamzleg
יש לי גם שאלה בנוגע לחיטוב גם אני בן 17 אני לא עושה חיטוב אבל הורדתי קצת מיכמות הפחממות בצריכה היומית שלי אני עושה את זה בערך כבר שבוע ויש לי כאבי ראש ועייפות נוראית אז הבנתי שאני צריך לעלות את כמות הפחממות ולהוריד לאט.. האם זה נכון?
או שכל הקטע הזה יכול לינבוע מחוסר בסוכר? כי אני דיי נימנע [אני לא אוהב מתוק ואוכל שמן:|]

מה הנתונים שלך ולכמה פחמימות הורדת?

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא