ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-10-07, 18:34   #1
number1
מושעה

ברירת מחדל גיינר של mrm

http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1

אחים שלי זה הגיינר בעיקרון יש לי תפריט מסודר רק יש לי בעיה עם הארוחה לפני השינה אמרתי שאולי אני יקנה תגיינר הזה ואני יקח בבוקר/אחרי אימון ולפני השינה וכך פחות אני יצטרך לאכול ויהיה לי יותר קל עכשיו השאלה שלי היא:

איך הגיינר טוב?טעים?יעיל ? מישהו התנסה איתו וחווה תוצאות אם כן אני ישמח לשמוע ואם יש גינרים שדומים וטובים יותר מבחינת הסיטואציה שציינתי למעלה אני ישמח לשמוע

* אני במאסה כרגע
תודה לעוזרים
number1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-07, 18:39   #2
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

אחלה גיינר עם אחלה יחסים
והשוקו שלו טעים מאוד
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-07, 20:06   #3
number1
מושעה

תודה toxcity עוד מישו שניסה תגיינר אוו בכללי הייתי רוצה לשמוע תגובות על mrm כי אני לא מכיר אותם בכלל מישהו מאוד מיוחד המליץ לי על האבקה(ווין דיזל) ורציתי לשמוע עוד כמה דעות של אנשים פה בפורום...
ישן 21-10-07, 20:27   #4
AX_MASS
חבר מתחיל

הסמל האישי שלAX_MASS

חברה מאוד מוכרת בארה"ב, והמוצר עצמו מפגין ערכים תזונתיים נהדרים (חלבון קזאין, ח.ש מסוג Mct ועוד), אך זה כלל וכלל לא הפרמטר העיקרי לבחירת האבקה לעלייה במסה!!!. בראש ובראשונה אתה צריך להסתכל על היחס בין החלבון לפחמימה, זה מה שקובע בגדול אם תעלה או לא (כל עוד אתה משלים את אותה כמות חלבון מכל הגיינרים).
AX_MASS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-07, 20:33   #5
number1
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AX_MASS
חברה מאוד מוכרת בארה"ב, והמוצר עצמו מפגין ערכים תזונתיים נהדרים (חלבון קזאין, ח.ש מסוג Mct ועוד), אך זה כלל וכלל לא הפרמטר העיקרי לבחירת האבקה לעלייה במסה!!!. בראש ובראשונה אתה צריך להסתכל על היחס בין החלבון לפחמימה, זה מה שקובע בגדול אם תעלה או לא (כל עוד אתה משלים את אותה כמות חלבון מכל הגיינרים).
בוודאי אחי היחס של הוא יחסית לא גבוה לפי מה שאני זוכר 1:2 הבחירה שלי בה היא בגלל המצב פשוט בתפריט שלי קשה לי לסיים את הארוחה לפני השניה ואני מצמצם בכמות של האוכל פה ושם כמו במקום 4 פרוסות פסטרמה 3 פרוסות אז אבקה מסוג זה יכולה לעזור אני גם ירוויח חלבון וגם ירויח פחמימות עם ערך גבוה השאלה שלי אם מישו ניסה אותה וחוה תוצאות
וגם לגבי הטעם שלה בעבר היה לי סריוס שוקו והוא היה נחמד מאוד אז רציתי לדעת איך השוקו ב mrm

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא