ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-02-16, 11:01   #1
dsars1
חבר מתחיל

ברירת מחדל תקוע

היי,

אני מתאמן כבר בסביבות השנה- שנה וחצי (מעט on וoff, אבל לרוב שומר על רציפות) ולאחרונה אני מרגיש שאני תקוע. אני מנסה להעלות מסה ואני לא מצליח, אני אוכל ואוכל ואוכל ובמקום להעלות (אפילו סתם להשמין) אני מוריד במשקל (ברמה של 100-200 גר' לשבוע), עכשיו זה נחמד והכל אבל אני רוצה לנפח לפני תהליך של חיטוב ואני לא מצליח, גם ברמת המשקל אני מרגיש שאני הרבה פעמים הולך אחורה במקום להוסיף עוד משקל, אני תקוע על משקלים קודמים.
אני אציין שזה לא שיש לי חילוף חומרים מהיר או משהו, זו תופעה שקוראת לאחרונה לא משנה כמה ומה אני אוכל.

שאלות:
מבחינת העלאת מסה- קראתי שבמקום לעשות סט של 8 עם משקל גבוה, אפשר לקחת משקל נמוך יותר ולעשות סטים של 12-18 בשביל להעלות מסה. הגיוני? סביר?

האם זה שלב טוב לקחת אולי אימון אישי או שתיים על מנת לצאת לדרך חדשה?

אני משתדל לשמור על תפריט הגיוני. אני אוכל חלבונים ופחמימות (לא תמיד מלאות, לפעמים ממתקים ושטויות) אבל גורנישט. יש תפריט נורמלי שאפשר לעבוד לפיו?

תודה!
dsars1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא