ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-03-07, 20:45   #1
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman
ברירת מחדל הבדלי תרגילים

תגידו, מה ההבדל בין אם אני עושה 3 סטים כפיפות מרפק עם מוט ואז 3 סטים כפיפות מרפק, ובין 6 סטים של כפיפות מרפק?
האם זה באמת כל כך קריטי לגוון בתרגילים כשעובדים על שרירים קטנים? הרי זה לא כמו הבדל בין מקבילים ללחיצת חזה...
gman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-07, 21:00   #2
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

בכול תרגיל משתתפים סיבי שריר אחרים במוט W עובד גם ברכורדיאליס מוט ישר בעיקר ביספס וכו חשוב לגוון אחרת השריר מתרגל ושלא יוצרים לו גיון העבודה פחות אפקטיבית
ישן 02-03-07, 04:17   #3
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

השאלה שלך היתה ממש לא מובנת. אם אני הבנתי נכון אתה שואל כמה צורך יש בלעשות באימון אחד מס' תרגילים שונים לתנועה חד מפרקית?

אני לא רואה צורך ביותר מתרגיל אחד, מקסימום 2 תרגילים. סה"כ כפיפת מרפק זאת כפיפת מרפק, שלושת שרירי כופפי המרפק עובדים בכל הואריאציות כאשר הבייספס עובד הכי חזק במנח כף יד פונה כלפי מעלה (סופינציה).

ניתן לשנות את התרגיל אחת לכמה זמן כדי לשמור על עניין באימון, אין עם זה בעיה ואפילו מומלץ.
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-07, 12:42   #4
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
השאלה שלך היתה ממש לא מובנת. אם אני הבנתי נכון אתה שואל כמה צורך יש בלעשות באימון אחד מס' תרגילים שונים לתנועה חד מפרקית?

אני לא רואה צורך ביותר מתרגיל אחד, מקסימום 2 תרגילים. סה"כ כפיפת מרפק זאת כפיפת מרפק, שלושת שרירי כופפי המרפק עובדים בכל הואריאציות כאשר הבייספס עובד הכי חזק במנח כף יד פונה כלפי מעלה (סופינציה).

ניתן לשנות את התרגיל אחת לכמה זמן כדי לשמור על עניין באימון, אין עם זה בעיה ואפילו מומלץ.
לא,אני התכוונתי לשאול האם זה באמת משנה אם עושים תרגילים בצורה שונה או אותו תרגיל.
למשל למה זה יותר טוב לעשות מילטרי פרס 3סטים+ לחיצת כתפיים3סטים מאשר לחיצתת כתפיים 6 סטים.
gman מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה