ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-04-07, 19:12   #41
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

יש מצב לעבור לחלבון ביצה.....

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-04-07, 23:21   #42
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

חחח אני חייב ללכת לקנות שק בימים הקרובים..!
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 06:56   #43
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
בקיצור התייקר הדגן בארה"ב , החקלאים ישתלו השנה יותר דגן/תירס מאשר ב63 שנים האחרונות שזה גידול של 15% מהשנה האחרונה (2006)
לכן בגלל הביקוש הרב המחירים עולים יש לטפל ביותר סחורה , להעסיק יותר עובדים וכו' וכו'..
לכן מוצרי מזון שונים עולים במחיר בעיקר מוצרים מהחי (מאכילים את החיות בדגנים כאלה ואחרים).
גם האתנול(שזה כוהל) נתבקש השנה בצורה רבה בשוק לכן העלייה במחיר שלו משפיעה גם על מוצרים רבים
ובקיצור המחירים ימשיכו לעלות ולעלות עם השנים למוצרים השונים ...

זאת לא הסיבה....המאמר אכן מצביע על עליה במוצרי "הגרוסרי"-מוצרי צריכה בסיסיים האלה פה בארה"ב אבל אין לזה קשר לעלית מחירי החלבון בעולם...אלה כמו שיוגי רשם, יש קרגע מחסור ענק בחומר גלם לחלבון עקב מדיניות חדשה של המישטר הקומוניסטי במיזרח הרחוק שמחייב את התושבים להכניס את החלבון לתפריט התזונה היומי שלהם.....

ולכל השאר אין מה לעשות...ישראל זאת "מדינה אוכלת יושביה" כבר שנים אבל רק מחריף לאחרונה...זאת אומרת שפעם חשבתי באמת שהמיסים הגבוהים הם לטובת צבא חזק כברירת מיחדל כנגד שכיניינו "הנחמדים" אך אחרי המילחמה האחרונה כמובן אפשר להגיד בירור שהכסף הוא לא נימצא בצבא(ימחים ריקים . אין אוכל ללוחמים וכו...) אלה אצל כל ניבחריי העם שאחד יותר גנב מהשני....
אם המדינה הייתה מאורגנת כארה"ב החיים בישראל היו ניראים יותר טוב...דיברתם על עלית חלבון ? מה על מכוניות ? למה שמכונית שעלתה לי פה $24,000 תעלה בארץ בסביבות 250,000 שקל ?!?! אני אגיד לכם למה... בשביל שהעשירים יתעשרו יותר והעניים יואכלו תלב...
chivas90210 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה