ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-11-06, 17:44   #1
shamir
חבר פעיל

ברירת מחדל מיואש

נכשלתי היום בטסט בגלל טסטרית בת :):):):) בשם ליאת שבלי קשר לכלום קפצה לי על ההגה שנסעתי על עשר קמש בטענה שהייתי קרוב למראות של אוטו חונה שאפילו לא הייתי קרוב כאילו בכוח לא רצתה שאני יעבור טסט ראשון אני לא מבין למה נותנים לנשים להיות טסטריות אם בעצמם לא יודעות לנהוג ועוד עכשיו שנכנסים בימים הקרובים כל החוקים החדשים הכל פה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=135683 אז אני בכלל בדיכאון:cry_1:
shamir מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-06, 17:54   #2
The Rock
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל The Rock שלח הודעה דרך AIM אל The Rock שלח הודעה דרך MSN אל The Rock

תתבגר גבר 5 טסטרים קפצו לי על ההגה...קיבלתי איזה 5 ברקסין בטסיטים שלי...ואני עברתי 3 חודש מלווה...
אז יאללה סתום ת'גורה ותפסיק לבכות כמו ילדה..תתבגר יבוא יום אתה תעבור זה לא פיזיקה גרעינית טסט...
The Rock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-06, 18:00   #3
Fiberglass
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFiberglass

כללי:: גל הרוש
שלח הודעה דרך ICQ אל Fiberglass שלח הודעה דרך MSN אל Fiberglass

וואלה אחי הכשילו אותי על זה שעצרתי עם אמברקס
אין טסטים זה רק מזל לא משנה כמה אתה יודע לינהוג
Fiberglass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-06, 18:09   #4
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

בדיוק
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-06, 19:29   #5
shamir
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Rock
תתבגר גבר 5 טסטרים קפצו לי על ההגה...קיבלתי איזה 5 ברקסין בטסיטים שלי...ואני עברתי 3 חודש מלווה...
אז יאללה סתום ת'גורה ותפסיק לבכות כמו ילדה..תתבגר יבוא יום אתה תעבור זה לא פיזיקה גרעינית טסט...
מה אתה משתולל אחי קל לדבר נראה אותך עזוב תתסט שזה גם נאחס ליכשל סתם הקטע המעצבן זה שיש מצב שאני יעבור עוד חודש ויהיה לי חצי שנה מלווה זה ידפוק לי את כל התוכניות
ישן 05-11-06, 19:36   #6
Desert-eagle
חבר פעיל

אין הרגשה יותר חרבנה מהרגשה של להיכשל בטסט
Desert-eagle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-06, 20:14   #7
The Rock
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל The Rock שלח הודעה דרך AIM אל The Rock שלח הודעה דרך MSN אל The Rock

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shamir
מה אתה משתולל אחי קל לדבר נראה אותך עזוב תתסט שזה גם נאחס ליכשל סתם הקטע המעצבן זה שיש מצב שאני יעבור עוד חודש ויהיה לי חצי שנה מלווה זה ידפוק לי את כל התוכניות
אוו באמת תגיד תודה שאתה לא ביזבזת 6 וחצי אלף שקל על נהיגה ויודע מה עוד יותר גרוע שזה הכסף שלך...אף אחד לא היה נותן לי כסף לרישיון...אני לא יודע מה המצב שלך כן...
סך הכל 6 חודש מלווה אני סבלתי 6 חודש של יסוריים בגלל טסטים ועוד 3 של מלווה אז מה אתה מדבר בכלל יש אנשים עם תוכניות גדולות יותר ועם בעיות גדולות יותר מאשר לעבור טסט...
אז אחי בבקשה אם לא עברת אז לא עברת מה לעשות אתה לא הראשון ולא האחרון שנכשל יש כמוך עוד איזה 100 ילדים שנכשלו היום בטסט והם לא בוכים כמוך...אז היו לך תוכניות...(איך שאני יודע התוכניות זה להשוויץ מול חברים)...אז תדחה אותם בעוד קצת...
אז מה אתה מדבר חצי שנה מלווה...?!?!
אני לדוג' עברתי טסט שישי...תאמין לי זה כאוב להיכשל ואני יודע מזה...אבל רק בגלל שזה מפריע לך לתוכניות אז אתה בוכה כאן..
אבל למה שלא תחשוב לכיוון השני אם היהי לך יותר זמן מלווה יהיה לך יותר ניסיון על הכביש....

קיצור שורה תחתונה תתבגר אחי ותעבור את זה כמו גבר עם ביצים ולא כמו בחורה שנשברה לה הציפורן...
תאמין לי עוד שבועמיים בעזרת השם שתוכל לעשות טסט...ותבוא לפה ותגיד לנו עברתי טסט אני יהיה הראשון שיברך אותך על כך!!!
תאמין אני לא אמרתי מה שאמרתי מרוע לב....
אז גבר שיהיה בהצלחה ותאמין לי הרישיון יבוא אפילו אם זה יקח עוד שנה...כי אני חיכיתי הרבה יותר משנה בשבילו...?
ישן 05-11-06, 20:46   #8
Desert-eagle
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Rock
אוו באמת תגיד תודה שאתה לא ביזבזת 6 וחצי אלף שקל על נהיגה ויודע מה עוד יותר גרוע שזה הכסף שלך...אף אחד לא היה נותן לי כסף לרישיון...אני לא יודע מה המצב שלך כן...
סך הכל 6 חודש מלווה אני סבלתי 6 חודש של יסוריים בגלל טסטים ועוד 3 של מלווה אז מה אתה מדבר בכלל יש אנשים עם תוכניות גדולות יותר ועם בעיות גדולות יותר מאשר לעבור טסט...
אז אחי בבקשה אם לא עברת אז לא עברת מה לעשות אתה לא הראשון ולא האחרון שנכשל יש כמוך עוד איזה 100 ילדים שנכשלו היום בטסט והם לא בוכים כמוך...אז היו לך תוכניות...(איך שאני יודע התוכניות זה להשוויץ מול חברים)...אז תדחה אותם בעוד קצת...
אז מה אתה מדבר חצי שנה מלווה...?!?!
אני לדוג' עברתי טסט שישי...תאמין לי זה כאוב להיכשל ואני יודע מזה...אבל רק בגלל שזה מפריע לך לתוכניות אז אתה בוכה כאן..
אבל למה שלא תחשוב לכיוון השני אם היהי לך יותר זמן מלווה יהיה לך יותר ניסיון על הכביש....

קיצור שורה תחתונה תתבגר אחי ותעבור את זה כמו גבר עם ביצים ולא כמו בחורה שנשברה לה הציפורן...
תאמין לי עוד שבועמיים בעזרת השם שתוכל לעשות טסט...ותבוא לפה ותגיד לנו עברתי טסט אני יהיה הראשון שיברך אותך על כך!!!
תאמין אני לא אמרתי מה שאמרתי מרוע לב....
אז גבר שיהיה בהצלחה ותאמין לי הרישיון יבוא אפילו אם זה יקח עוד שנה...כי אני חיכיתי הרבה יותר משנה בשבילו...?
לפי דעתי, מלווה ל6 חודשים והגבלת 2 נוסעים רק יגביר את התאונות במדינה.

למה??

אנשים צעירים שלא יהיה להם מי שיעשה להם ליווי יסיימו לימוד נהיגה יעברו טסט,
אבל מה לא ינסעו 6 חודשים כדי לחכות שיגמר להם המלווה, מקסימום כמה פעמים אם ההורים לקניות או משהו וזה במידה שיש מישהו במשפחה שהוא יכול לתפקד כ"מלווה" חוקית, ואז מה שיקרה זה,אחרי 6 חודשים הם יקחו יוציאו ת'אוטו, בידיעה שכל מה שהם למדו
בבית ספר לנהיגה שכחו 70 אחוז, כתוצאה מכך, יותר ויותר צעירים בלי מיומנות יעלו לכבישים וזה יגרום ליותר ויותר תאונות,

בקשר ל2 נוסעים,
אני אישית שאנחנו יוצאים אם החבר'ה אנחנו צריכים 4 מכוניות רק כדי לנסוע חוקית
אם 2 נוסעים באוטו כל אחד, לבילוי וכו... ככה שתוצאה מהחוק הזה יותר מכוניות יוצאות לכביש,
וככה יש יותר עומסי תנועה יותר ויותר תאונות.

בקיצור המדינה הזאתי חושבת מהתחת אין הגיון בחוקים שלה והם סתם זורקים דברים שחושבים שיעזרו יותר ובעצם מה שהם עושים הם יותר הורסים מאשר עוזרים.
ישן 05-11-06, 21:22   #9
Arielp
חבר פעיל

אחי אני עוד שבועיים טסט ראשון... וואלה מקווה שתצליח בהבא!

רק שתדע שכל השפיצים והנהגים הסוסים עוברים שני!!!
Arielp מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-06, 21:29   #10
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shamir
מה חחחחחחחחחחחחח איפה שמעתה תחוק הזה בן אדם! עכשיו דווקא אין כזה דבר חוק שלהסיע יותר מ 2 חברים באוטו והמלווה ירד לחודשיים! וגם בחודשיים האלה תחשוב אתה תלמד להכיר את האוטו של ההורים למה בטח יש להם אוטומט ולא נהגתה בו אף פעם אז זה יהיה הזמן שלך להיתרגל אליו. ותשמע רוצה טיפ שאני עשיתי?לך למורה נהיגה שלך...כל שיעור איתו תרשום על דף את כל הטעויות שלך ותרשום איך מתקנים אותם תקרא את זה כל יום לפני השינה ולפני שיעור נהיגה וככה אתה בדוק לא תחזור עליהם ובקשר לטסטרית אחי עזוב אותך היא בטח לא קיבלה מהבעל שלה מלא זמן :):):):)

בהצלחה
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-11-06, 21:32   #11
The Rock
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
מה חחחחחחחחחחחחח איפה שמעתה תחוק הזה בן אדם! עכשיו דווקא אין כזה דבר חוק שלהסיע יותר מ 2 חברים באוטו והמלווה ירד לחודשיים! וגם בחודשיים האלה תחשוב אתה תלמד להכיר את האוטו של ההורים למה בטח יש להם אוטומט ולא נהגתה בו אף פעם אז זה יהיה הזמן שלך להיתרגל אליו. ותשמע רוצה טיפ שאני עשיתי?לך למורה נהיגה שלך...כל שיעור איתו תרשום על דף את כל הטעויות שלך ותרשום איך מתקנים אותם תקרא את זה כל יום לפני השינה ולפני שיעור נהיגה וככה אתה בדוק לא תחזור עליהם ובקשר לטסטרית אחי עזוב אותך היא בטח לא קיבלה מהבעל שלה מלא זמן :):):):)

בהצלחה
בעע בן אדם מה לא שמעת אור ירוק הגישו מין תבעיה לכנסת ולשר התחבורה שבה הם מבקשים להכפיל את תקופת המלווה עד לכדי שישה חודש...ובעוד כמה שבועות אמרוה לצאת הצעת חוק חדש שבה המלווה יהיה שישה חודשיים בדיוק!
ישן 05-11-06, 21:37   #12
Desert-eagle
חבר פעיל

כנסו לYnet תתעדכנו כמה ימים אחרי שיצא החוק שהמלווה יורד לחודשיים ואין הגבלת נוסעים עכשיו עברה קריאה ראשונה שבהם,

המלווה עולה חזרה ל3 חודשים, ההגבלת 2 נוסעים חוזרת, למי שיש רשיון על טוסטוס ואופנוע
לא פטור ממלוה וחובת 2 נוסעים.

בקשר ל6 חודשים מופז הציעה וההצבעה נכשלה ככה שזה לא הולך לצאת בזמן הקרוב, גג 3 חודש.
ישן 05-11-06, 21:44   #13
shamir
חבר פעיל

תודה על התגובות אחים שלי ואל תקחו אותי יותר מידי ברצינות סתם פרקתי קצת תסכול ועצבים לפחות יהיה לי מוטיבציה באימונים כל פעם שאני יחשוב על הטסטרית בטוח אני יגיע לכשל
ישן 06-11-06, 12:29   #14
FFF
מושעה

אנחנו בתור מטרוסקסואלים מבינים לליבם של אלה הרגישים אשר אינם עוברים בטסט ראשון
FFF מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-11-06, 13:29   #15
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי FFF
אנחנו בתור מטרוסקסואלים מבינים לליבם של אלה הרגישים אשר אינם עוברים בטסט ראשון
בוא נתערב שעברת לגור בזירת הגולשים.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-11-06, 09:43   #16
kage
חבר פעיל

הסמל האישי שלkage

שלח הודעה דרך ICQ אל kage

אחת הסיבות שעשיתי רישיון על אופנוע לפני רישיון על אוטו ככה כל התקופה של הלמידה על אוטו וההמתנה לטסטים יש לך כלי רכב שאתה יכול להתנייד איתו וככה אתה לא לחוץ על הרישיון וגם ככה אתה מעביר את התקופה של המלווה עם האופנוע
kage מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-06, 17:33   #17
shamir
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kage
אחת הסיבות שעשיתי רישיון על אופנוע לפני רישיון על אוטו ככה כל התקופה של הלמידה על אוטו וההמתנה לטסטים יש לך כלי רכב שאתה יכול להתנייד איתו וככה אתה לא לחוץ על הרישיון וגם ככה אתה מעביר את התקופה של המלווה עם האופנוע
אח שלי איזה מלווה בראש שלך שיש אופנוע לפני אוטו אז אין מלווה וזה מה שהולכים לשנות בחוקים החדשים תפריצה הזאת
ישן 08-11-06, 17:37   #18
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

טסטאים מסכנים את החיים שלהם שאיזה נוב נוסע עכשיו ולא קולט משהו כולו רגוע מתאוםפ נכנס באוטו אל תתפלא שקופצים לך על ההגה

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-06, 17:52   #19
shamir
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
טסטאים מסכנים את החיים שלהם שאיזה נוב נוסע עכשיו ולא קולט משהו כולו רגוע מתאוםפ נכנס באוטו אל תתפלא שקופצים לך על ההגה
בטח שאני יתפלא אם אני בכביש ריק על עשר קמש אם שבע עיניים לא לעשות אף טעות וזאת עוד בעיה למה אסור לנשים להיות טסטריות אם לחוצות והיסטריות מכלום כל השעורי נהיגה האלה זה חרטא בשיעור כל מצב שאין סיכוי שיקרה משו המורה לא לוקח תסיכון ופוחד על האוטו ובולם הוא נוגע בהגה ולא נותן יזדמנות ליתמודד וברור שיש מקרים חריגים שצריך אבל המורים דואגים לאוטו שלהם יותר מדי ובטסט אותו דבר היתמודדות האמיתית בכביש זה שאתה נוהג לבד
תגובה