ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-03-14, 09:34   #1
itzikya
חבר מתחיל

ברירת מחדל הרגשה לא טובה באימונים האחרונים + לא מגיע לתוצאות

אהלן אנשים.
אני איציק אני רשום לחדר כושר כבר 4 חודשים שבמהלכם התאמנתי 3 חודשים פעילים שזה בדגש של שלוש פעמים בשבוע.
בהתחלה עד לפני שבועיים הייתי כל אימון עושה ע"פ התוכנית שהביאו לי בהתחלה שנרשמתי שזה כל הגוף על המכשירים, לפני שבוע לקחתי אימון כושר אישי כי ראיתי שאני לא מגיע לשום תוצאות. בזמן האימון כושר המאמן "קרע" לי את הצורה באימון וממש לקראת הסוף לא הרגשתי טוב, הייתה לי סחרחורת ובחילות בזמן המקלחת שלאחר האימון הקאתי. אחרי האימון האישי חזרתי לאימונים הרגילים על המכשירים מכיוון שאני לא מצליח להתמודד לבד עם המשקולות החופשיים (אני מתבייש לבקש מאנשים שיהיו איתי מכיוון שאפילו משקל 4 קילו כל צד במוט חזה אני לא מצליח לייצב)
וגם באימון האחרון שהייתי לא הצלחתי לסיים את כולו כי שוב הרגשתי סחרחורת.
השאלה שלי אליכם, האם גם לכם היה את הבעיה של הסחרחורות מאמץ בהתחלה?
האם בגלל שאכלתי ארוחה משביעה וגדולה שעה וחצי לפני האימון זה קרה?
ואיך את ממליצים לי להגיע לתוצאות הרצויות בלי לשלם עכשיו 3500 ש"ח על מאמן כושר
itzikya מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-14, 16:17   #2
NiceGuy
חבר פעיל

כללי:: שיק'ה

נתחיל מיזה שתמצא את הבעיה.
הייתי ממליץ לך ללכת לרופא לבדוק מה פשר הסחרחורות וכו וכו' גילוי מוקדם שלא נדע לדברים שלא נדע ולא נכיר יעזור מאד.[סתם לפרוטוקול] דבר שני אתה צריך לקבוע מטרה
NiceGuy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-14, 17:14   #3
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

איציק, קודם כל קח אוויר, המקרה הזה לא נדיר.... וזה עלול לקרות...

קח כמה ימים לנוח זה א'.
ב' תתחיל תוכנית שמתאימה לרמה הנוכחית שלך, מאמן אישי כזה או אחר ש"יקרע" אותך לא מוביל אותך לשום מקום...
יש מדריך בחדר כושר, תבקש שירשום לך תוכנית ab בסיסית קלה, תאמר לו שאתה מאוד מתחיל ואתה עושה fbw כבר תקופה...

תוצאות רואים אחרי שמתחילים להשקיע, גם באימונים וגם בתזונה...
אבל את רומא לא בנו ביום אחד ואי אפשר ללכת להפציץ בלי חשבון, לאט לאט, מדרגה מדרגה.... זאת הדרך...

בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-03-14, 21:54   #4
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

זה מה שחרא אצל המאמנים של היום.. הם חושבים שאם תקרע לשריר תצורה זה מה שיתן לך תוצאות. כאלה מפגרים לא להאמין.. אני רואה מדריכים כצלי במכון שבאמת ברמה כל כך מגוכחת ואני שואל מה לעזאזל מלמדים בוינגייט שבן אדם יוצא כל כך בור.

ולעיניין שלך,איציק,אתה גדל במטבח ולא באימון. ועצוב שרוב המאמנים לא נותנים דגש על תזונה כי בלעדיה לא תגיע לשום מקום.
אתה חייב מספיק קלוריות,חלבון ופחמימה כדי ״לשרוד״ את האימונים. תתחיל להתאמן על טכניקה עם מוט ריק אם צריך,תשאיר את האגו מחוץ למכון. בסופו של דבר אתה תפגע בעצמך אם לא תבצע את התרגילים בצורה נכונה ויעילה כמה שיותר.
עיניין של היצוב המוט בזמן לחיצת חזה-תוריד משקל,תוריד את המוט לאט לאט ואז תרים גם לאט ככה תתרגל עד שתלמד לייצב ותוכל להוסיף משקל. אל תמהר אחי. עדיף שתעבוד ותלמד לאט ושלא תיהיה כמו הקוקסינלים מלאי אגו שמפוצצים תמוט בפלטות ולא מספיק שהסמרטוטים האלה עושים בקושי רבע תנועה יש איתן גם ספוטר שעוזר להם בצורה מוגזמת פשוט סמרטוטים. אבללל סבבה העיקר שהם פוצצו תמוטטט והם קורעיםםםם תשריר עד שישרוףףף אחי והם צועקייםםם ססססססססססאאאההה.. בהצלחה.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-03-14, 11:12   #5
itzikya
חבר מתחיל

עזרתם לי מאוד!
אני לא הולך לוותר לעצמי.
גם אם יקח לי שנה, שנתיים ואפילו 10 שנים אני אנסה עד
שאני אגיע למטרה וזה גוף חטוב ומנופח.
בנוסף,
אני אשמח להכיר אנשים שמתאמנים בחדר כושר הומלס לפייס בראשון לציון.
itzikya מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-03-14, 13:43   #6
ariel12
חבר פעיל

יש מצב שזה בגלל הארוחה הגדולה שאכלת שעה וחצי לפני אימון..לי זה גם היה התחושה הזאת בימים שהייתי אוכל שעה וחצי לפני ומחודש שעבר אני עושה את הארוחה הגדולה שעתיים וחצי לפני וזה לא קרה לי מאז.
מחזק את מה שאמרו לך פה- רוב רובם של המאמנים היום ברמה ירודה שלא אכפת להם מכלום. לכן הייתי מציע לך לשבת מול האינטרנט ופשוט להתחיל לקרוא על הכל. תזונה אימונים פציעות טכניקות תרגילים ביוטיוב ממש הכל כדי שתגיע למכון ותבין מה אתה עושה ותדע לבודד מה בסדר ומה לא. ככה תתקדם הרבה יותר טוב..