ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > ארכיון

ארכיון פוסטים נבחרים שנכתבו בידי גולשי האתר - לקריאה בלבד.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-04-06, 02:01   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

מתנה ממני אלייכם לחג מבחינתי כולכם מצאתם כבר את האפיקומן ,ולאחר בקשות חוזרות מאדון גרנות לתת כתבה מיוחדת לכבוד החג בסגנון קצת שונה ואחר קבלו את שמונה פעמים מר אולימפייה רוני קולמן.

דם זיעה ואבק
לבני אנוש , זה אימון חזה ,יד אחורית , ובטן לדורות - לאדם שמתכונן לנצח בפעם השמינית ברציפות מר אולימפיה זה רק עוד יום במשרד.
להלן המשתתפים :
רוני קולמן - שמונה פעמים מר אולימפייה.
ברייאן דובסון - הבעלים של מטרו פלקס ג"יים ,מפתח גוף, מאמן , צייד רחב הישגים.
קוין הורטון - צלם משוטט בנלאומי של מגזין פלקס.
רוברט ליי- מפתח גוף (2005 NPC מקום שלישי בקטגוריית משקל קל , ) מעצב שיער , חבר קרוב ואישי של רוני קולמן ועוזר באימונים.
איש מזוקן - מעריץ שלובש זקן ,סנדלים, משקפי שמש ,וכובע בייסבול.
טל יואב כתב השרירים של ישראל בודי .

ישנם מספר דרכים להתחיל , יש את חובת הפתיחה רוברט לי - הספר ,לא הכללי -זיעה אבק והעוזר של 190 פאונד דאמבל לפני העמסה .זה 45 מעלות צלזיוס עם 93% לחות בחוץ ויש ברקע את להקת DMX שעושים ראפ על פרחות ,כאשר מר אולימפיה מגיע לחדר כושר עם רכבו שווה 180,000$ באנטלי. ועובר דרך דלתות הגראפיטי של הכניסה.לפני זכייתו בתואר מר אולימפייה בפעם השמינית מתאמן במטרו פלקס ,ישנה דרך אלגנטית כיצד רוני מתאמן כמו רקדן מקצועי על רחבת הריקודים, כמו הליכתו של ארמסטרונג על הירח לחיצות הדמבל שלו גדלות כמו אש הלהבה מכיון שזהוי עבודתו ויש לו עבודה לעשות.

רוני קולמן מאמן את שרירי החזה שלו פעמים בשבוע כל יום שני וחמישי להלן תוכנית אימונים של יום שני:
כל האימון רק במשקולות דאמבל .
1. לחיצה בשכיבה ספה שטוחה ישרה עם משקולות יד 4 סטים כל סט בין 10-15 חזרות.
2. לחיצה בזוית 45 מעלות עם משקולות יד (עליון) 4 סטים כל סט בין 10-12 חזרות.
3. לחיצה על ספסל שיפוע שלילי (תחתון) עם משקולות יד 4 סטים כל סט בין 10-12 חזרות .

להלן תוכנית של חזה באותו השבוע יום חמישי:
1. לחיצה בשכיבה ספה שטוחה עם מוט ברבל (מוט ארוך ) 4 סטים כל סט בין 10-15 חזרות .
2. לחיצה חזה עליון עם מוט ארוך 4 סטים כל סט בין 10-12 חזרות .
3. לחיצת חזה תחתון בשיפוע שלילי מוט ארוך 4 סטים כל סט בין 10-12 חזרות.
זוהי תוכנית לכל השנה ולא משתנה גם לא לפני תחרות לא עושה שום תרגיל של פלייס או הצלבות למינהם.

תיאור המקום וההכנות :
זהו השלב שאני מנסה לתאר במילים את האוירה והמקום של חדר הכושר מטרו פלקס בארלינגטון טקסס.
כאשר אתם - נקיים , רגועים , ובנחות רבה מול המחשב לא יכולים להאמין שזה באמת כזה חם ולח עם כל כך הרבה אבק סביב ורעשני וברוטאלי "הרד קור" .תזיזו ת"תחת ואנו ננסה להעביר את תחושת הניסיון של מטרו פלקס.הרבה קשקושים וגראפיטי על הקירות בסגנון ..." תרגיש חופשי לצרוח ולזרוק משקולות מסביב וכ"ו. רדיו טייפ ישן בשיא הווליום שמנגן 50" סנט" " ודיאמ איקס "ברקע . תשיג את מר אולימפייה הנוכחי שיגיע ויעשה 2000 פאונד לג פראס, ראוינג (חתירה בעמידה ) עם 500 פאונד, לחיצות חזה עם משקולת יד 190 פאונד בכל יד.

אנקדוטה משעשעת פרק -1 .
בשביל קולמן הסט הרביעי והחמישי לחיצת חזה עם דאמבל הוא מצביע על שתי משקולות מפלצתיים בצד מלאים באבק וחלודה בצד המרוחק ביותר של הסטנד , רוברט לי זורק אחת מהן על הריצפה ולפני שהוא מתחיל לגלגל אותם לעבר רוני הוא אומר ..."אף אחד לא משתמש בהם" רוני אומר "נקה את כל הליכלוך מהם " הוא מבחין בכך לאחר שרוברט זורק את הדאמבל השני על הרצפה ואת ענן האבק שעולה למעלה עקב הזריקה ...."אני לא רוצה את האבק הזה על הפנים שלי ". רוברט לי מנקה שוב פעם טוב יותר את המשקולות מאבקלפני שהוא מגלגל אותם לעבר רוני.בזמן שהן (הדאמבל) נחות בידיו המכוסות כפפות של רוני , הוא לועס לו מסטיק . מיד לפני ההרמה צועק רוני "משקל קל" ומניף בקלילות כל מי שנמצא בחדר כושר מתבונן בסקרנות ברוני מתחיל ללחוץ את המפלצות אחת...שתיים ...שלוש...ארבע...חמש... שש.... ואז לפתע הוא זורק את המשקולות ברעש גדול ובפראות על הרצפה אשר מפספסת את רגלו של הצלם קוין בס"מ אחד בלבד ואז רוני צועק : זה לא זה !!!לא לאלו התכוונתי!!! אני רוצה את ה-160 פאונד !ואלו הם ה-190 פאונד!!!
כל הנוכחים פרצו בצחוק אדם אשר שלא בידיעתו לחץ 60 פאונד יותר ממש שהוא תכנן בכלל ובכל זאת עשה 6 חזרות .

בין הסטים פרק 1.
רוברט ליי : "הדבר הזה בסוף נתקע לי לגמריי".
קולמן : "מה נתקע לך" ?
רוברט ליי : "הרכב שלי אני לא יודע מה לא בסדר איתו" ?
קולמן : "אני יודע" .
רוברט ליי : "מה" ?
קולמן : "זה ישן" .

זה מה שקרה . בשעה 2:15 אחר הצוהוריים 16.9.2005 300 פאונד רוני מגיע למטרו פלקס עם הבנטלי שלו קונטיננטל GT לאחר שיחה קצרה של "סמאל טולק" הוא עושה 12 סטים של דאבל חזה ס"הכ משתמש בכל סט במשקל כבד יותר מהסט הקודם ומגיע עד 190 פאונד (בטעות) .
ליד האחורית הוא עשה :
בישיבה עם משקולת יד (שתי ידיים ביחד באותו זמן) מאחורי הראש משתמש במשקל של כל משקולת יד החל מ- 100 פאונד ועד 150 פאונד.
דחיקה למטה בעמידה עם מוט קצר אך עם ידיים הפוכות (אצבעות מופנות לכיון הראש ולא לרצפה) במשקל של 80 עד 100 פאונד. ומקבילים בישיבה עם משקולות שימוש במשקל של 180-230 פאונד .
לבטן זה היה ככה :
שלושה תרגילים כולם בסגנון של קראנצ"יים.
הרמות רגליים עם סיבוב קל לצדדים כאשר הוא מוסיף לרגליו משקל של 45 פאונד.
במרחק רק של 6 מייל משם באותו סוף שבוע בראנ"צ ווארן ניצח בתחרות סופר שאו אירופה , כמו כן באותו יום לחץ רוני סקוואט 585 פאונד כ-10 חזרות במהלך הסט האף שלו דימם .בראנ"צ ווארן בהחלט מודע לכך הרי את כל הגדילה שלו גם הוא עשה באותו חדר כושר מטרו פלקס.כמו שביעה זה לא פרוטרט ,וכתיבה זה לא ספר ,פיתוח הגוף זה לא פוזה .זה בערך התוצאות הסופיות .פיתוח הגוף הוא שונה משאר ענפי הספורט וקרוב הרבה יותר לאומנות .
אותו הדבר שאימונים ודיאטה לא מופיעים על הבמה אך אלו הם הכלים שלנו להגיע למטרה הסופית.והאמת שפיתוח הגוף קורה רחוק מאוד מאור הזרקורים מהשמן , והצבע . פיתוח הגוף מתרחש בחדר כושר כאשר ניתן להבחין באינדיבידואלי בכוחו ובהתנגדותו למשקל זהו משחק של הנפש עם המוח ,על מנת ליצור את הגוף האידיאלי.וזה הרבה יותר דרמטי מי "דאבל בייספס" על הבמה .
רוני קולמן לא ניצח את האולימפייה על הבמה בווגאס, הוא ניצח את התואר היום כל יום כל החודש כל חודש במהלך כל השנה .בזיעה ובאבק , בחדר כושר בטקסס זה פיתוח הגוף .

בין הסטים חלק 2 .
ברייאן : אז כל מה שאתה עושה לחזה זה רק לחיצות של משקולות יד ומשקולות במוט ארוך , מה עם פלייס ?פרפר ? "קרוס אובאר"?
קולמן : אני לא עושה אותם.
בראיין : למה לא ?
קולמן : אני לא צריך (צוחק ) זה מה שעובד בשבילי . הייתי עושה את כל שאר הדברים , אבל זה כל מה שאני עושה לחזה זה תקופה ארוכה כבר .

מילון מושגים של רוני .
"aint nothing but a peanut "
זה שום דבר מלבד בוטן זהו מושג פסיכולוגי לפני הרמת משקל כבד שהוא למעשה בעצם סה"כ משקל שקל להרמה ולביצוע לוחמה פסיכולוגית עם השכל שמשפיע על הגוף לשלמות ביצוע התרגיל ולא להירתע כלל מהמשקל.
"light weght"
משקל קל . עוד משפט מפורסם וידוע של רוני זהה למשפט הראשון זה בשימוש אירוני זהו משפט שנאמר לפני הרמת משקל שהוא כל דבר מלבד קל .
"yeah buddy!"
כן חבר , במשמעותו הוא כמו שאר המשפטים הקודמים שאומרים יאלה בוא נעשה את זה כבר.

הפסקה .
מר אולימפייה הנוכחי בדר"כ משתמש בכל סט כאשר מסט לסט הוא מוסיף משקל בהדרגה קבוע כך בכל התרגילים.הוא דואג תמיד לבצע כל הזמן חזרות מינימום 10 עד 15 חזרות לסט בכל סט .
להלן הטכניקה של ביצוע התרגילים :
שליטה מלאה בשלילי של התנועה שולט בירידה איטית של המוט לחזה נעצר כשלושה אינצ"יים מלפני החזה וכנ"ל בנקודה הגבוהה ביותר לעולם לא נועל מרפקים עוצר כשלושה אינצ"יים לפני הנעילה בפעולה החיובית .
בתרגיל של היד האחורי בעמידה עם אחיזה הפוכה הוא מתוכף קדימה אך גבו נשאר תמיד ישר.אך גם כן לעולם לא נועל את המרפקים לגמרי עד הסוף כאשר חוזר למעלה לא מגיע לזוית של 90 מעלות אמה ובייספס.
בתרגיל בישיבה ליד האוחרית עם משוקלות דווקא יש לו מתיחה סופית עד ישור ידיים מלא כאשר עולה עם המשקל נעצר כאינ"ץ לפני נגיעת המשקולות עם שאר החבילה.

אנקדוטה משעשעת חלק 2.
לאחר מספר סטים בלחיצות חזה רוני מבקש מגנים למרפקים עקב המשקל. רוברט ליי מחפש בכל החדר כושר וחוזר עם מגיינים לאחר שהם מתלבשים לו יפה על המרפקים נשמעת צעקה מכיון הדלפק המרכזי מברייאן הבעלים ....." זה בכלל לברכיים זה לא ליידים מה שלקחת "!
כולם היו המומים כאשר הבינו שמגני הברכיים התאימו לו ואף לחצו מעט על המרפקים שלו בסוף הוא החליף ובכל זאת זה היה קטע מדהים רק לראות את זה.
ברוב מהלך תקופת כהונתו של רוני כמר אולימפייה הוא תמיד קיבל ביקורת קשה על בטנו ועל מותניו אך בשנת 2005 הוא עשה את הלא יאומן והגיע לתחרות עם בטן מדהימה ומותניים צרות מאיי פעם.
הוא אוכל נקי במהלך כל השנה ולא עושה צ"ייאטים בכלל גם כאשר הוא בתקופת המאסה שלו .
בסוף האימון הוא מבצע תרגיל אחרון לבטן משהו שהוא עצמו המציא משהו שטרם נראה לעיין זהו כמו תרגיל איזומטרי כאשר הוא על קצה ספסל עם פלטה של 45 פאונד על נעליו והוא עולה בצורה איטית עם הרגליים לכיון הראש וחוזר כ"סמ מעל הרצפה מבלי לגעת כל הזמן עם רגליים ישרות סרגל .
מה השם של התרגיל הזה אני שואל ?
לא יודע הוא עונה משהוא שהמצאתי מזמן ואין לו שם תקרא לזה אך שאתה רוצה עונה לי בזמן ביצוע התרגיל הקשה יש לו אפילו עוד כוח לחייך אלי בזמן הסט.

בין הסטים חלק 3.
איש מזוקן : "לעזאזל אתה חזק"!
קולמן :" כן "(מחייך).
איש מזוקן : "לעזאזל אלו הם ידיים גדולות יש לך "
קולמן מחייך .
איש מזוקן : " כמה היידים שלך עכשיו ?"
קולמן: " "אההה" ?
איש מזוקן : " כמה גדולות היידים שלך "?
קולמן : (מחייך לכיוני ולכיון קוין הצלם ) "גבר אני לא מודד את היקף היידים שלי ".
איש מזוקן : אבל מה אתה חושב בערך 24 או 25 אינץ" משהו כזה לא "?
קולמן (צוחק) : "מה שתגיד לא משנה לי ".

ברצוני להודות לגיל גרנות על הכרטיס חינם לארה"ב ועל סיקור התחרות שנביא בהמשך ועל כל התמיכה הכלכלית של ישראל בודי אליי
סתאאאאאאאם כל הזכויות שמורות למגזין פלקס חג שמח אחים שלי מקווה שנהינתם .
עד כאן להפעם כאן יואב (טוקר) טל טקסס אמריקה
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 02:09   #2
Mr.Bazooka
IsraelBody VIP - חבר יהלום

אהבתי את המושגים חשבתי הוא סתם צועק את זה בשביל הכיף

חג שמח.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 02:34   #3
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

סחטיין יואב!! איזה צ'יפור הבאת לנו!! מעניין מאוד היה לקרוא את זה ממש אהבתי
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 02:57   #4
jonathan
מנהל מקצועי

תודה רבה יואב נהנתי לקרוא !
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 03:21   #5
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

תודה רבה יואב!!
חחח אהבתייי
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 06:10   #6
SmaMMiT
חבר פעיל

יואב אני רוצה להגיד לך שזה אחד המאמרים המעניינים ביותר שקראתי על ה"כוכב" תודה sbb4
SmaMMiT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 09:50   #7
lidorevah
חבר פעיל

הסמל האישי שלlidorevah

כללי:: כדורגלן , אמן לחימה , פיק אפר ועוד
עוסק ב:: כדורגל,אומנות לחימה , כישורים חברתיים
חדר כושר: הרחוב

תודה יואב היה מהנה לקרוא
lidorevah מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 10:01   #8
Daniel-Barak

הסמל האישי שלDaniel-Barak

פששש הפתעה לטובה במיויחד לחג, אהבתי, כל הכבוד sbb4
ישן 11-04-06, 10:29   #9
Alex.S
חבר מתחיל

תודה תמיד יש לך פוסטים מעניינים
Alex.S מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 11:33   #10
yaronas
חבר פעיל

חזק ביותר!!
איזה פאשלות מצחיקות
רוני השרוט
תנקס יואב סחתיין על התרגום ברו'
yaronas מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 12:54   #11
שי345
חבר פעיל

גיל:: BODYBUILDING BODYBUILDING POWERLIFTING POWERLIFTING WEIGHTLIFTING WEIGHTLIFTING לעשות הרבה סייקלים ולגדול כמה שיותר!

תודה יואב אתה
שי345 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 13:07   #12
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

תודה רבה יואב...היה כיף לקרוא...חג שמח שיהיה לך.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 14:14   #13
Omri123
חבר פעיל

תודה רבה אחי היקר אחלה מאמר שבעולם אהבתי מאד חג שמח!
Omri123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 14:18   #14
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

חזק אחי חזק!
בסרט שלו ראיתי שהוא מתאמן במכון "רע", דהיינו ג'יפה שנראה כמו מוסך או ג'ים של בית כלא.
התעודדתי מזה, כי קיסר, המכון בו אני מתאמן הוא משהו כזה, כלומר אפשר להתבאס מכך שכל המכשירים ישנים הרצפה מעפנה והקירות עומדים להתמוטט (סתם סתם, אולי רק כשאני עובד חזה עם השותף שלי והצרחות מגיעות עד ללובי של המלון) - אבל מצד שני זה "מכון רע", ולא חדר צעצועים כמו המכון כושר הדנדש שפתחו לייד (עוז אתה עוד שם?).
הופתעתי קצת לקרוא שהוא לא עושה צ'יטינג.
אני אומר: בולשיט!
הוא עושה ועוד איך עושה, כמו כל באדי בילדר במימדים האלה, מגש פיצה אחת לשבוע או פאקינג שווארמה, לא הרגו אף אחד, בטח לא במאסה.
בנאדם שיודע לרדת ולהתחטב, אין לו בעיה.
אגב יואב, קיבלת את המיילים שלי, או שהכתובת שנתת לי לא מדוייקת?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 14:21   #15
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

פשש יואב! איזה השקעה ענקית! אני מעריך את כל הסבלנות שיש לך זה פשוט מדהים.
וכיף לקרוא תמיד מה שאתה רושם.
ישן 11-04-06, 14:23   #16
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
Originally posted by ניגרי ענק@Apr 11 2006, 12:18 PM
חזק אחי חזק!
בסרט שלו ראיתי שהוא מתאמן במכון "רע", דהיינו ג'יפה שנראה כמו מוסך או ג'ים של בית כלא.
התעודדתי מזה, כי קיסר, המכון בו אני מתאמן הוא משהו כזה, כלומר אפשר להתבאס מכך שכל המכשירים ישנים הרצפה מעפנה והקירות עומדים להתמוטט (סתם סתם, אולי רק כשאני עובד חזה עם השותף שלי והצרחות מגיעות עד ללובי של המלון) - אבל מצד שני זה "מכון רע", ולא חדר צעצועים כמו המכון כושר הדנדש שפתחו לייד (עוז אתה עוד שם?).
הופתעתי קצת לקרוא שהוא לא עושה צ'יטינג.
אני אומר: בולשיט!
הוא עושה ועוד איך עושה, כמו כל באדי בילדר במימדים האלה, מגש פיצה אחת לשבוע או פאקינג שווארמה, לא הרגו אף אחד, בטח לא במאסה.
בנאדם שיודע לרדת ולהתחטב, אין לו בעיה.
אגב יואב, קיבלת את המיילים שלי, או שהכתובת שנתת לי לא מדוייקת?
אחי כל מה שהם מראים בסרטים זה בולשיט!
אל תאמין לא למה שהם אומרים ולא למה שהם מראים בסרטים זה הכל יחסי ציבור.
ישן 11-04-06, 16:11   #17
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

נו, זה מה שאמרתי, שאני לא מאמין.
הוא אוכל ג'אנק באוף סיזן, ואני מוכן לחתום על זה.
לגבי המכון, תראה אני מאמין שהוא מתאמן כמובן גם במכוני כושר יוקרתיים, אבל האווירה המלוכלכת הזאת, יש בה משהו טראשי, וקסום, אני בהחלט מאמין שקולמן מבקר שם מפעם לפעם, כדי להתחרע כמו שצריך.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 17:48   #18
hell
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלhell

מלך מלך הקולמן הזה.
(גם אתה יואב, תודה על הכתבה).
רוני מתאמן במכון המעופש הזה, כי הבנאדם שגילה אותו ואמר לו לראשונה שהוא ייקח את התחרות הוא בעל המכון הזה.
יש לרוני חדר כושר בבית שלא היה מבייש כל חדר כושר בצפון תל אביב.
מדי פעם רוני קופץ אל החבר לעשות קצת רוח ורעש...
hell מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 18:07   #19
Gil-G

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

תותח אתה יואב ממש נהנתי לקרוא! תודה!

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-06, 20:49   #20