ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-03-09, 10:08   #1
avi349
חבר מתחיל

ברירת מחדל התרכזות בקבוצת שרירים

שלום לכולם
אני נער בין 17 ואני מתאמן כבר חודש בחדר כושר , בגלל שלא נוח לי לפתוח טונה או לאכול בחדר הכושר יש אחרי האימון קניתי אבקת חלבונים בשביל פיתרון זמין לחלבונים ישר אחרי האימון ואז אני מגיע הביתה ואוכל ארוחה גדולה. אין לי ניסיון בכלל וכל מה שאני יודע זה מלקרוא בפורומים אז אני צריך עצה.
בגלל כל מיני אילוצים אני יכול ללכת לחדר כושר רק שלוש פעמים בשבוע ובגלל זה אני עושה תוכנים אימונים A ולא AB. משך האימון שלי כולל חימום הוא בין שעה ושלושתרוה לשעתיים.
רציתי לשאול אם אני רוצה להתמקד בשריר היד הקידמית שלי האם כדי לי לעבוד אליו בתחילת האימון שעדיין לא התעייפתי בכלל או בסוף האימון שאני שותה שייק חלבון ישר אחרי ואז אולי זה נספג יותר טוב בשריר שעבדו אליו ישר לפני שתיית שייק החלבונים?

ועוד שאלה, כמו שאמרתי אני מתאמן 3 פעמים בשבוע וביום השלישי אני לא מוגבל בזמן, רציתי לשאול האם ביום הזה אני יכול להוסיף עוד סטים לתוכנית הבסיס שלי ולהאריך את האימון בשעה? אני שואל את זה כי קראתי הרבה דעות מנוגדות על העניין הזה , חלק מהאנשים אומרים ששלא להתאמן יותר משעה וחצי שעתיים וחלק מהאנשים אומרים שאם אתה אוכל טוב לפני האימון אין סיבה שלא להתאמן גם שלוש שעות.

תודה רבה מראש מחכה לתשובות
avi349 מנותק   הגב עם ציטוט