ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-11-07, 02:17   #1
CHAMPIONS
מושעה

שלח הודעה דרך ICQ אל CHAMPIONS
ברירת מחדל אפשר להבריח במזוודה מוצרים מחו'"ל ???

חבר טוב שלי חוזר עוד שבועיים מארה"ב ואני רוצה שיביא לי נאנו ואפור וליפו 6, יש מישהו פה שהצליח להביא מוצרים דומים שלא מאושרים בארץ עם חברים מחול בלי שיעשו להם בעיות, אם כן ואפשר לקבל טיפים אני אשמח מאוד מאוד לקבל.......

תודה אנשים טובים............יאללה לגדול....יאללה לאכול.........
CHAMPIONS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-07, 02:18   #2
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

אם כבר אתה מבריח משהו תבריח כסף...
ישן 24-11-07, 02:45   #3
Blabla144
Guest

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ישן 24-11-07, 02:51   #4
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

יש ליפו 6 בארץ
ישן 24-11-07, 06:41   #5
YONI

הסמל האישי שלYONI

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס דיזנגוף

חבר שלי הביא לי מארה"ב גם נאנו וואפור קופסא של קילו וליפו 6x
לא עשו לו שום בעיות מיוחדות...
YONI מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-07, 09:50   #6
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YONI
חבר שלי הביא לי מארה"ב גם נאנו וואפור קופסא של קילו וליפו 6x
לא עשו לו שום בעיות מיוחדות...
אהה וואלה ?
הזמנתי מחבר שיביא לי לפו6X וקריאטין אטייל אסתר נקווה שיהיה טוב

מחיר זנות שם.
boris19 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-07, 16:24   #7
CHAMPIONS
מושעה

יוני נשמה.... איך הוא הביא את זה? פשוט זרק במזוודה? שאלו אותו לגבי זה? דבר איתי.....
ישן 24-11-07, 16:26   #8
YONI

הסמל האישי שלYONI

פשוט זרק במזוודה כן, בכמויות כאלה לא רציניות לא עושים בעיות כשזה מוכנס לארץ עם מישהו
לגבי הזמנה מחול זה משהו אחר כבר וזה אני לא יודע ולא בטוח שיכניסו בקלות כזאת..
ישן 24-11-07, 16:49   #9
Lucas
מושעה

שלום רב CHAMPIONS !

מסתבר שלקת את עצתי בשתי ידיך, ואתה קונה את ה-naNO VAPOR !
אני מאחל לך הצלחה עם המוצר. בנוסף לכך שהוא אחד המוצרים היותר טובים, הוא גם אחד המוצרים היותר חדשים בעולם הפיתוח גוף.
אך אל תשכח - על-מנת שתוכל להכפיל את האפקטיביות של המוצר, עליך להקפיד על תפריט טוב ומאוזן, אימונים אינטנסיבים, והחשוב מכל - לשמוע את הוראות היצרן ! אולי בנוסף למוצר זה, אתה צריך לווסף לו מוצר אחר, ככל הנראה, תבדוק ! אני בטוח שאתה תקצור פירות, והרבה, ממוצר זה, בהצלחה !
Lucas מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-07, 17:13   #10
CHAMPIONS
מושעה

לוקס....... תודה אחי ....... חבר שלי שגר בארה"ב אמר לי ששום מוצר לא מתקרב אפילו לא בקצת למוצר הזה........ואני מת להביא אותו כבר חצי שנה..... בעוד שבועיים חבר אחר שחוזר מארה"ב אמור להביא לי אותו במזוודה אני מקווה שלא יעשו לו בעיות .....
ישן 25-11-07, 00:43   #11
Lucas
מושעה

שבוע טוב CHAMPIONS !

תראה, להגיד שה-naNO VAPOR, הוא המוצר הכי טוב, הייתי אומר שזה קצת יאמרני. זה קצת קשה להגיד זאת משום, משום שיש עוד הרבה קטגוריות של מוצרים. בכל אופן, לקטגוריה שלו - PRE-WORKOUT, כלומר "לפני אימון", הוא למעשה נחשב לבין המוצרים הטובים ביותר שקיימים היום, בטכנולוגית תוספי המזון.
האמריקאים, למעשה, מתלהבים ממנו, בגלל שהוא מוצר מאוד חדש גם בארה"ב. רק "ימים יגידו", אם מוצר זה באמת יתפוס את המשבצת הראשית, בקטגוריה שלו. . . כרגע יש לו הרבה מתחרים, שלא נופלים ממנו. מן הסתם, הוא עדין הוא לא הגיע לארץ, וכנראה שגם לא יגיע בזמן הקרוב !
מבחינת כמות ואיכות הרכיבים של המוצר, הוא באמת מוצר מפואר. אחד המוצרים שפותחים הרבה דלתות בעולם הקריאטין - הוא מכיל בתוכו הרבה סוגי קריאטין, כולל מונוהידראט, ועוד 5 סוגי קריאטין. . . שזה הוא דבר, שלא היה עד לא מזמן במוצרי הקראטין, וישנם מוצרים אחדים בעולם, שמגיעים לסטנדרט כה גבוה במוצר אחד ויחיד, הוא מפוצץ בחומצות אמינו, חומצות אמינו מסועפות - BCAA, ארגינין מכל מיני סוגים, טאורין מכל מיני סוגים, ובלי סוף חומרים. . . שאתה לא תבין את שמם, ורק יפחידו אותך מרוב השפעתם העצומה, והאמן לי, אין צורך שאפרט לך עליהם. . .
רק שוב אני מזכיר, קרא את הוראות היצרן, והפנם אותם, הקפד על תפריט מתאים, ואימונים אינטנסיבים, על-מנת שהשפעתו של המוצר תהיה כפולה ומכופלת. . . אני אישית, הייתי מוסיף למוצר זה כדורי PUMP - (NITRIC OXIDE)NO, שעוד יותר יכפילו את השפעתו, אך זה הוא דבר, שנתון לשיקולך האישי והכלכלי. . .
רק שתדע, אני גם קונה את המוצר בזמן הקרוב, ואני אצטרך לשבור את הראש, איך לשלב אותו עם המוצרים המקבילים אליו, שיש לי כרגע. מקוה שאוכל לעשות זאת !

שבוע טוב, ויום נעים !
ישן 25-11-07, 00:52   #12
Guy_Malka
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Guy_Malka

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Lucas
שבוע טוב CHAMPIONS !

תראה, להגיד שה-naNO VAPOR, הוא המוצר הכי טוב, הייתי אומר שזה קצת יאמרני. זה קצת קשה להגיד זאת משום, משום שיש עוד הרבה קטגוריות של מוצרים. בכל אופן, לקטגוריה שלו - PRE-WORKOUT, כלומר "לפני אימון", הוא למעשה נחשב לבין המוצרים הטובים ביותר שקיימים היום, בטכנולוגית תוספי המזון.
האמריקאים, למעשה, מתלהבים ממנו, בגלל שהוא מוצר מאוד חדש גם בארה"ב. רק "ימים יגידו", אם מוצר זה באמת יתפוס את המשבצת הראשית, בקטגוריה שלו. . . כרגע יש לו הרבה מתחרים, שלא נופלים ממנו. מן הסתם, הוא עדין הוא לא הגיע לארץ, וכנראה שגם לא יגיע בזמן הקרוב !
מבחינת כמות ואיכות הרכיבים של המוצר, הוא באמת מוצר מפואר. אחד המוצרים שפותחים הרבה דלתות בעולם הקריאטין - הוא מכיל בתוכו הרבה סוגי קריאטין, כולל מונוהידראט, ועוד 5 סוגי קריאטין. . . שזה הוא דבר, שלא היה עד לא מזמן במוצרי הקראטין, וישנם מוצרים אחדים בעולם, שמגיעים לסטנדרט כה גבוה במוצר אחד ויחיד, הוא מפוצץ בחומצות אמינו, חומצות אמינו מסועפות - BCAA, ארגינין מכל מיני סוגים, טאורין מכל מיני סוגים, ובלי סוף חומרים. . . שאתה לא תבין את שמם, ורק יפחידו אותך מרוב השפעתם העצומה, והאמן לי, אין צורך שאפרט לך עליהם. . .
רק שוב אני מזכיר, קרא את הוראות היצרן, והפנם אותם, הקפד על תפריט מתאים, ואימונים אינטנסיבים, על-מנת שהשפעתו של המוצר תהיה כפולה ומכופלת. . . אני אישית, הייתי מוסיף למוצר זה כדורי PUMP - (NITRIC OXIDE)NO, שעוד יותר יכפילו את השפעתו, אך זה הוא דבר, שנתון לשיקולך האישי והכלכלי. . .
רק שתדע, אני גם קונה את המוצר בזמן הקרוב, ואני אצטרך לשבור את הראש, איך לשלב אותו עם המוצרים המקבילים אליו, שיש לי כרגע. מקוה שאוכל לעשות זאת !

שבוע טוב, ויום נעים !
אוי נו הוא שאל אם זה יוכל להיכנס לארץ, מה אתה מביא לו עכשיו את כול המאמרים שאתה יודע אותם בראש?... תענה לעיניין וזהו...

נ.ב: ואבתי את הקטע של ה "שלום רב CHAMPION", ואת הקטע של "השבוע טוב CHAMPIOM", אתה מזכיר לי חבר כנסת...
Guy_Malka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-11-07, 08:48   #13
CHAMPIONS
מושעה

גיא שבוע טוב גם לך.... לפחות הוא נותם מהידע שלו ותרום לאחרים.... אתה הוספת תגובה להגיב על הדברים שלו?? תגיד את דעתך בעניין עדיף.... שיהיה לך אחלה שבוע ...
ישן 25-11-07, 12:42   #14
Lucas
מושעה

שלום רב CHAMPIONS !

ראשית, רציתי לדעת מה היא החלטתך?
- אתה מעוניין במוצר POST-WORKOUT, כלומר "אחרי אימון"? משום שה-naNO VAPOR, מיועד ללפני אימון, PRE-WORKOUT. והשימוש בו יהיה אפקטיבי, אולי כ-50%. אין ספק שאת הכוח לאימון הוא יתן ב-100%, הוא יגרום לך להתאוששות יותר טובה, ועוד אינספור יתרונות שלא תיארת לעצמך, אך הוא לא מה שיגרום לך לבנייה, כמו מוצר POST-WORKOUT. . . וכיוצ"ב, למוצר שהוא לאחר אימון, שהוא מכיל בפני עצמו את יתרונותיו, והוא נועד להשתלב עם ה-naNO VAPOR, בכך שלוקחים את ה-naNO VAPOR לפני אימון, ואת המוצר השני, מיד עם סיום האימון.
- אל תבין אותי לא נכון, אני לא מנסה למכור פה משהו, ואם הייתי עובד בחנות תוספי מזון, הייתי פונה אליך באותה הגישה, אך עליך להבין שאם אתה רוצה תוצאות מקסימליות, ממוצר אוטופי, אתה חייב לקחת משהו אחרי אימון ! ואל תגיד לי כמו הרבה בורים כאן בפורום - שאתה תיקח אותו גם לפני וגם אחרי, ושאין דבר כזה לפני ואחרי. . . ועוד שלל קולקציה רקובה של דברים, שפשוט, מוציאה שם רע לחלטורה !
אל תקנה עוד שאר שטויות כמו ה-LIPO 6 - אני לא טוען שזה לא מוצר טוב, אך, כימדומני, אתה בתקופה של עלייה, ואינך צריך אותו כרגע. יש דברים דחופים יותר כרגע, ומוצרים שעכשיו, אתה יותר זקוק להם מאשר אותו LIPO 6. תהיה ממוקד, ואל תחפש דברים לא מועילים כרגע. האמן לי, שזאת תהיה שטות אחת גדולה לצרוך את ה-NANO VAPOR, מיד עם סיום האימון. זה כמו שתיקח מוצר שאמור לתת לך אנרגיה ומרץ לאימון, מיד לאחר האימון. זה לא אפקטיבי, לכל מוצר יש זמנים מסוימים שאנו אמורים לצרוך אותו.
שלא תבין אותי לא נכון, אינני מחייב אותך לקנות משהו בניגוד לשיקולך האישי. אך רק אם תיתן לי או.קיי. אנסה למצוא לך מוצר אולי שלא יגרום לך נזק מבחינה כלכלית, שוב, בארה"ב, מוצרים לא עולים יקר, ואפשר למצוא לך מוצר מבין המובילים בעולם, מבלי שתוציא כסף מעל לתקציב שלך. לכן הייתי שמח אם הייתה אומר לי אומדן כלשהו לגבי התקציב שלך, שאתה יכול להשקיע במוצר "לאחר אימון", על מנת שתהיה לי הכוונת חיפוש כלשהי. סתם משהו שעלה עכשיו לראש, אינסטינקטיבית - VASSIVE CE, של חברת OPTIMUM, מוצר אוטופי, במחיר מצחיק. . . אז מה אתה אומר, לתת לך רשימה של מוצרים מובילים היום, לאחרי אימון? בכל בידייך - החלטה שלך. שלא תגיד שלא שמעת את עצתי ! אתה לא תתחרט על כך.

שיהיה לך, ולכל בית ישראל - שבוע טוב, והמשך יום נעים !
ישן 25-11-07, 14:14   #15
Guy_Malka
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Guy_Malka

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CHAMPIONS
גיא שבוע טוב גם לך.... לפחות הוא נותם מהידע שלו ותרום לאחרים.... אתה הוספת תגובה להגיב על הדברים שלו?? תגיד את דעתך בעניין עדיף.... שיהיה לך אחלה שבוע ...
שמע בקשר לדעתי בוא אני יגיד לך אותה... הכותרת שלך לא שאלה מה זה ליפו 6? או משהו אחר... הוא מביא לי סקרים ומידע על מה המוצרים האלה עושים, מה יש בהם, כמה הם עולים, וכמה זה וכמה זה... הכותרת שלך מדברת על ההברחת מוצרים לארץ... בוא אני יגיד לך את דעתי, ולא את מה שאני חושב על המוצרים כי את הדעה שאם אפשר אתה ביקשתה לא מה המוצרים עושים... לדוד שלי גם ההיתה דוגמא, הוא רצה להביא מיחו"ל איזה מוצר, שכחתי איך קוראים לו.
ואני לא זוכר שהיה בעיות אלה אם זה כמויות קטנות... כמו קילו שתיים זה אני זוכר שלא היה בעיות, והוא הביא והכניס את זה לארץ חלק אחי אז שיהיה לך בהצלחה גבר...
Guy_Malka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-11-07, 14:26   #16
CHAMPIONS
מושעה

קודם כל תודה גיא על המידע.... ולוקאס תשמע אני יודע שזה לפני אימון הנאנו ואפור.... יש לי בבית קריאטין סל מס אבל הוא סתם זבל.... אני יביא את הנוז לאחרי או פשוט מונו וזהו.......
ישן 25-11-07, 16:53   #17
YONI

הסמל האישי שלYONI

Lucas שלום רב גם לך ולחנות שאתה מייצג אותה
אני לא חושב שזה חכם לא להביא שורף שומן טוב מארה"ב כל עוד יש אפשרות כזאת, אלא אם כן אתה תמליץ לי על משהו מטורף כמו קסנדרין אקסטרים או ויטה לייף שאתה מוכר
השורפי שומן בארץ גם ככה לא מככבים אז למה לא להביא משהו טוב?
לגבי התוספים לפני ואחרי אימון אני מסכים ביותר שצריך לשלב ולא להסתמך על משהו אחד גם ללפני וגם לאחרי אימון
ול CHAMPIONS אני מאוד ממליץ לך לבדוק את המוצרים של החברה החדשה MUSCLE ASYLIUM PROJECT , שנמכרים בארה"ב לפי איך שזה נראה המוצרים שלהם מטורפים ויש להם גם איזה מוצר מעולה לאחר אימון ANABOLIC O D
אני חושב ששילוב של זה יחד עם הנאנו וואפור יכול להיות חבל על הזמן
ישן 25-11-07, 19:17   #18
Lucas
מושעה

ציטוט:
שמע בקשר לדעתי בוא אני יגיד לך אותה... הכותרת שלך לא שאלה מה זה ליפו 6? או משהו אחר...
Guy_Malka, שלום רב ! ראשית הינני חושב, שלא תפקידך הוא להגיד לי איזה הודעות לכתוב. אם ארצה, אכתוב גם על "אנאפוליס" - אתה מבחינתי לא תהווה פקטור. מי אמר שלפי הכותרת, ההודעות צריכות להיות מאופיינות. אין קשר בין כותרת הדיון, לבין גוף ההודעות, ואם זה מפריע לך שאנו גולשים מהנושא, אז אתה יכול ללכת לדיון אחר, שלא גולשים בו מהנושא. אם קראת את הודעותי, סימן שהם מצאו חן בעייניך, וגרמו לך להחכים, אז תפקידך הוא לא להתלונן, אלא ללמוד, ולהחכים. מה גם, שאנו במדינה דמוקרטית, ואתה האדם האחרון, שיכול להגביל אותי על חוק חופש הביטוי. אחד ממאפינייה של מדינה דמוקטית, הינו חופש ביטוי - אז אל תנסה קודם לשנות סדרי עולם. עדיף שקודם, תלך ותלמד אזרחות, מהי דמוקטיה? מהי דקטטורה? ואם תהיה תלמיד מצטיין, נשקול לתת לך ויטמין P(וגם אם תעשה מה שנגיד לך, מן הסתם, כמובן).

ציטוט:
יש לי בבית קריאטין סל מס אבל הוא סתם זבל.... אני יביא את הנוז לאחרי או פשוט מונו וזהו.......
שלום רב CHAMPIONS !
- ראשית, מה אתה מצפה מ-CELL MASS, כל עוד אתה לא משלב עם ה-NO XPLODE? הוראות היצרן אומרות במפורש, ששילובים עם חברות אחרות לא יעבדו, והדברים האלה עוד ידועים ממזמן, כך שאינך יכול לצפות שהוא יביא אותך לתוצאות מקסימליות, כל עוד אתה לוקח אותו לבד. וגם אם תצרוך את ה-CELL MASS, ביחד עם ה-naNO VAPOR, אני בספק אם זה יעבוד ב-100%, משום שהמוצרים האלו הם לא מאותו היצרן, והם לא תשלובת שנועדה לשילוב, לכן, אי-אפשר, לצפות לתוצאה מקסימלית, שאתה משלב שני מוצרים שהשילוב ביניהם נראה טוב לעין, אך הוא איננו טוב לשילוב !
כל קריאטין שתיקח, לא משנה מה סוגו, הוא יהיה זבל אחד גדול, אם לא תלך עפ"י ההוראות. סביר להניח שה-naNO VAPOR יתן לך כוח עצום, ורמת התאוששות גבוהה בזמן האימון, אך אם תיקח אותו לאחר האימון, הוא יהיה זבל אחד, לא יתן לך מסה, לא יבנה לך שריר, ולא יעשה כלום לאחר האימון. אתה שואל למה? כי הוא לא נועד לאחרי אימון. בדיוק כך ה-CELL MASS, אם תיקח אותו לפני אימון, הוא לא יתן לך כוח, לא יגרום לך להתאוששות וכויו"ב, משום שה-CELL MASS, נועד לבניית שריר, להכין אותך לאימון הבא - הוא לא נועד לתת לך כוח, הוא לא מוצר ללפני אימון. לכן, בגלל שציפיותיך היו אחרות, ואופן צריכת המוצר שלך הייתה טעות אחד גדולה, כמובן שהמוצר יצא מוצר "זבל" מבחינתך.
כאמור, הזכרתי משפט זה בהתחלה - כל מוצר הוא מוצר זבל, אם לא תדע להשתמש בו, ולשלב אותו עם המוצרים האחרים, וכמובן, לקרוא את הוראות היצרן. אתה תראה, וזאת הבטחה שלי - שאם תשלב את ה-naNO VAPOR, יחדיו עם ה-CELL MASS מיד עם סיום האימון, תהיה לך תוצאה טובה ! אתה כמובן לא יכול להרגיש מיידית את מטרתו ויעילותו של ה-CELL MASS, משום שהוא לא נועד לחזק אותך לאימון. אתה לא תרגיש אותו מיידית. בדיוק אותו דבר כמו אבקת החלבון - זה שעכשיו לקחת סקופ של חלבון, זה לא אומר שמחר היקף הזרוע יעלה ב-5 ס"מ, ההשפעות של הדברים הן מיידיות, אך אתה לא תראה את ההשפעה על הגוף מבחינה ויזואלית באופן מיידי, הדברים האלו הם לטווח הארוך, ורק לאחר כמה שבועות רואים תוצאות מה-CELL MASS, וכנ"ל גם לגבי האבקת חלבון. להבדיל כמובן, מהקריאטין, שהשפעתו היא מיידית, ואתה מיד מרגיש את יעילותו בשטח.

- אם כבר אתה קונה מוצר אחר לאחר אימון, במקום ה-CELL MASS, למרות שלדעתי זה תהיה טעות מבחינתך, כי זה אחד המוצרים הטובים ביותר, אם לא הטוב ביותר ל"אחרי אימון". ישנם שני אופציות - או לקנות מוצר POST-WORKOUT, של אותה החברה של ה-naNO VAPOR - החברה נקראת MuscleTECH, אחת החברות המובילות בעולם, בעלת המוצרים המובילים בעולם. האופציה השניה, והיותר ראלית לדעתי, בכל אופן, היא לקנות מוצר ל"אחרי אימון" בנפרד. אחד המוצרים הכי טובים לאחרי אימון, כאמור הוא ה-CELL MASS, שיש לך אותו כרגע, כנ"ל, אך צריך לשלבו ביחד עם מוצרים אחרים מאותה החברה שלו - BSN.
בגלל שאתה קונה את ה-naNO VAPOR, וחסר לך מוצר POST-WORKOUT, משום שאתה מאוכזב מה-CELL MASS. אחד המוצרים היותר טובים שאתה יכול לשלב הוא ANAVOLIC O.D. של חברת MUSCLE ASYLUM PROJECT. אחד המוצרים החדשים בארה"ב, בעל סטנדרטים מאוד גבוהים, אחד המוצרים הטובים, מפוצץ בחומרים ובחומצות, ולמעשה, הוא פשוט כפיל של ה-naNO VAPOR, הוא מזכיר אוותו בהרבה רכיבים, כמעט לחלוטין, רק שהוא בנוי ל"אחרי אימון". ולדעתי, זה יוצר פה שילוב, שאפילו האמריקאים לא חשבו עליו.
שוב, גם ה-NOZ, יכול להיות מצוין, ויכול להיות שיסתבר כיותר מוצלח, אך פשוט מוצרים אלו נועדו לשילוב, עם אח שלהם - שבמקרה שלנו, לצורך העניין, זה ה-DECA STACK. וכך גם לגבי ה-CELL MASS. עליך להבין זאת ! אני, מנקודת מבט אישית, ממלית שתמשיך עם ה-CELL MASS, אבל, אך ורק לאחר אימון. אם אתה לוקח אותו לפני אימון - רמת האפקטיביות שלו היא 0%, ואני לא מגזים !

שלום רב YONI ! מתוך סיבות חוסר בזמן, אאלץ לדחות את תגבותי אליך בכמה שעות, מקווה שתתאפק עד אז !
דרך אגב, אני לא עובד בשום חנות כלשהי - אני נער בגיל ההתבגרות, וכימדומני - נערים בגיל ההתבגרות, לא עובדים בחנויות לתוספי מזון. אם היה לך ראש קצת יותר גדול, הייתה יכול להבין שאני אומר חוות דעת אוביקטיביות, וסוביקטיביות כדעה אחת. יכלת להבין זאת עוד מלכתחילה - אחרי הכל, כל "דמוי" חכם כמוך, יודע שאת ה-naNO VAPOR לא מוכרים בשום חנות בארץ. לא יזיק לך לא לשחק אותה תקיף, לא מספיק לדעת שאת ה-ANABOLIC O.D. מוכרים בארה"ב, ושהוא מוצר מטורף - האמן לי, יש דברים מעבר !
כאמור, את תגובתי אליך, אכתוב לך בהמשך. כרגע אין לי זמן !
ישן 25-11-07, 20:17   #19
CHAMPIONS
מושעה

ל Lucas :............

אומנם מעניין לקרוא את דבריך, אבל איך הגעת למסקנה שאני לוקח את הסל מס לפני אימון ולא אחרי? ואיך הגעת למסקנה שאני לא לוקח את הנו אקספלוד יחד איתו?
אז ככה.... אני כבר בסייקל השני של 2 המוצרים האלה...( כלומר היו לי 2 מכל מוצר ).... ובשתי הפעמים צרכתי אותם בדיוק כמו שצריך.... ולא סתם אמרתי שזה מוצר זבל.... זה זבל, כן זבל יחסית ל400 שקל שהוא עולה... הוא לא נותן ולא עושה יותר מדי דברים....ניסיתי הרבה דברים.... ציפיתי מהסל מס למשהו אחר... וואלה שמתי על ה600 גרם האלה 400 שקל... ועכשיו בדיעבד לא הייתי שם עליו 100 שקל, רק טעם טוב יש לו זה הכל !!!
ישן 25-11-07, 21:24   #20
YONI

הסמל האישי שלYONI

שלום רב YONI ! מתוך סיבות חוסר בזמן, אאלץ לדחות את תגבותי אליך בכמה שעות, מקווה שתתאפק עד אז !
דרך אגב, אני לא עובד בשום חנות כלשהי - אני נער בגיל ההתבגרות, וכימדומני - נערים בגיל ההתבגרות, לא עובדים בחנויות לתוספי מזון. אם היה לך ראש קצת יותר גדול, הייתה יכול להבין שאני אומר חוות דעת אוביקטיביות, וסוביקטיביות כדעה אחת. יכלת להבין זאת עוד מלכתחילה - אחרי הכל, כל "דמוי" חכם כמוך, יודע שאת ה-naNO VAPOR לא מוכרים בשום חנות בארץ. לא יזיק לך לא לשחק אותה תקיף, לא מספיק לדעת שאת ה-ANABOLIC O.D. מוכרים בארה"ב, ושהוא מוצר מטורף - האמן לי, יש דברים מעבר !
כאמור, את תגובתי אליך, אכתוב לך בהמשך. כרגע אין לי זמן ![/quote]

אתה יכול לדחות את התגובה שלך לעוד שנתיים גם זה לא ישנה לי כלום מהכלום שאתה מחדש פה לאנשים. יותר מאוחר אני אזכיר עוד כמה מוצרים חדשים מארה"ב ואז גם אתה תוכל לרשום המלצה פתאום עליהם אוקיי?
חוץ מלקרוא את ההוראות שימוש כמו תוכי בכל תוסף מזון אתה לא מחדש הרבה. ותדבר איתי על להיות דמוי חכם כשאתה תביא את הנאנו וואפור לארץ בשבילך כמו שאני הצלחתי ויש לי אחד כבר בבית, במקום לספר סיפורים על להכניס את זה ל"כל" התוספים שאתה כבר לוקח
ושלא נדבר על הANABOLIC OD שהקשר שלך לזה הוא רק דיבורים
תגובה