ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-11-06, 22:40   #341
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pohdem
אז רגע, גם הנשים הנאנסות והמעוקרות, גם הם נותנים יד ליחידות האלה? הן לא מתנגדות? הן לא בוכות על מה שעושים להן? הם בעצם מסכימות לזה נכון? אהה.. כן. נכון.. ברור.
זה כבר לא כולם.
ובארה"ב ואירופה אין שחורים? יש נכון? ואלה שחיים שם, גם תומכים בזה? אלה שחיים שם הם גם חלק מיחידות האונס האלה? גם עליהם מותלת האחריות לאנסות ולעקר בשיטטיות נשים אחרות? אהה.. כן. נכון.
זה כבר לא כולם.
רגע, כושי בארה"ב בהראלם, משתייך לכנופיה רוב הסיכויים, הולך ויורה במישהו בגלל שהוא העליב אותו או את חברה שלו, או שהוא אונס את חברה של המתנגד שלו, זה לא אותו דבר?????

וכן הנשים באפריקה בעד הפלוגות האלה כנקמה.
תראה את הסרט "דמעות של השמש"
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 22:46   #342
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

שלח הודעה דרך ICQ אל pohdem

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
רגע, כושי בארה"ב בהראלם, משתייך לכנופיה רוב הסיכויים, הולך ויורה במישהו בגלל שהוא העליב אותו או את חברה שלו, או שהוא אונס את חברה של המתנגד שלו, זה לא אותו דבר?????

וכן הנשים באפריקה בעד הפלוגות האלה כנקמה.
תראה את הסרט "דמעות של השמש"
ורגע, ערס בבת ים, משתייך לחבורה של עבריינים, הולך ויורה/דוקר מישהו בגלל שהעליב אותו או את חברה שלו, לא הביא לו סיגריה או שיחת טלפון, זה לא אותו דבר?

אני ראיתי את הסרט דמעות של שמש ולא פעם אחת. ממש אבל ממש לא זכור לי שם שאיזה מישהי אמרה שהיא תומכת בזה.
אני זוכר שכשהם ניכנסו לבית בכפר, הם ניכנסו לבית, שראו שם נער אונס אישה וחתך לה את השדיים. אותה אישה לא ממש היתלהבה מימה שעשה לה. אישה אחרת שהייתה בקבוצה איתם לא ממש אמרה "אנחנו תומכים בהם" אני זוכר שהיא אמרה "זה מה שהם עושים להן, זה מה שהם עושים להן כדי שלא יוכלו להניק את ילדיהם" ודמעות זלגו מעיניה וטון הדיבור היה טון של חרדה.
pohdem מנותק  
ישן 30-11-06, 22:53   #343
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

אחד הסרטים הקטלניים דמעות של השמש!
ומה שראיתה בסרט תחשוב שזה קמצוץ מהאמת וממה שהולך באפריקה בין השבטים שם,אין שם שלטון אין שם כלום שבט הולך לשבט שני משחיט תכפר שלו אונס,שורף,רוצח,משחיט ואחרי כמה חודשים בא שבט אחר ועושה לאותם "פושעים" את מה שהוא עשו לשבט הקודם.
ולאף אחד בעולם לא איכפת הם עסוקים בלרצוח אחד תשני במקום לאיים על מדינות אחרות...
Night_Wolf מנותק  
ישן 30-11-06, 23:01   #344
Danielllo
חבר פעיל

איתי אחיי תתייחס בבקשה למה שרשמתי בעמוד 31 (זה מופנה אלייך ולעומרי) תודה.
ישן 30-11-06, 23:05   #345
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
עומרי למה אתה גזען אחי?? יש לי חבר אתיופיי ויש לו לב טוב ונשמה טובה ואני מכיר המון מהם שהם אנשים משכילים ומאוד חכמים אם לבב טובב פשוטט יש את המועט שהתקלקלו בגלל שהמדינה שלנו חרבנה ומפלים אותם כאילו שהם זבל שלנו נותנים להם לגור בחור איפה שהוא בשכונת עוני זורקים להם את הדם שהם תורמיםם וזה גורםם להמון מהם להתקלקל ולהתנהג כמו שהם מתנהגים וזאת הסיבה לכך, סה''כ הם אנשים טובים שבגלל מדינה כמו שלנו התקלקלו והדרדרו לפשעע ולסמיםם אבל המון מהם אני מוצא לב טוב ורחמן אנשים אוהבים וטובים, אני יודע שלא ציינת בפוסט הזה אתיופים אבל אני בטוח ב100% שאתה לא רוצה אותם במדינה שלנו ושאתה לא אוהב אותם כל כך!!!

סה''כ אנשים טוביםם שאוכליים המון המון חרא שלא בצדק!!
אנחנו לא מדברים על האתיופים שפה שברובם משופעם מתרבות הראפ שנוצרה בגלל החיים האפריקאים.
אני לא אומר אחי שאין שחורים שהם בסדר, עדיין האחוז המירבי מבינהם נמצא באפריקה ורק מוות הם גורמים, הלוואי שרק מוות, הם משפילים נשים, ילדים, יוצרים להם מומים לכל החיים הקצרים שנשארו להם אחרי שהם מגרשים אותם מבתיהם.

הבעיה היא גם גזעית גופנית, ברובם המוח לא התפתח בצורה שהוא התפתח אצל הלבנים, כעובדה, ויותר מכך הם לא ישרדו הרבה מכיוון שהעולם מתבסס על כמה דברים, אחד מהם הוא רק החזק שורד, היום מי שישרוד הוא באדם המשכיל יותר והאינטילגנטי יותר.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 23:06   #346
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pohdem
אני ראיתי את הסרט דמעות של שמש ולא פעם אחת. ממש אבל ממש לא זכור לי שם שאיזה מישהי אמרה שהיא תומכת בזה.
אני זוכר שכשהם ניכנסו לבית בכפר, הם ניכנסו לבית, שראו שם נער אונס אישה וחתך לה את השדיים. אותה אישה לא ממש היתלהבה מימה שעשה לה. אישה אחרת שהייתה בקבוצה איתם לא ממש אמרה "אנחנו תומכים בהם" אני זוכר שהיא אמרה "זה מה שהם עושים להן, זה מה שהם עושים להן כדי שלא יוכלו להניק את ילדיהם" ודמעות זלגו מעיניה וטון הדיבור היה טון של חרדה.
היא לא הייתה אמורה לעודד את מי שאונס אותה

היא לא קראה לאונס של אחרים כי באו להראות דמות ובה בדמות הנוצרית אפריקאית למרות ששוב, בקיץ הייתה הפיכה מוסלמית בגיאנה, שבא הנוצרים השולטים השמידו כפרים מסולמים בדרכם לבריחה
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 23:07   #347
Danielllo
חבר פעיל

ציטוט:
אנחנו לא מדברים על האתיופים שפה שברובם משופעם מתרבות הראפ שנוצרה בגלל החיים האפריקאים.
אני לא אומר אחי שאין שחורים שהם בסדר, עדיין האחוז המירבי מבינהם נמצא באפריקה ורק מוות הם גורמים, הלוואי שרק מוות, הם משפילים נשים, ילדים, יוצרים להם מומים לכל החיים הקצרים שנשארו להם אחרי שהם מגרשים אותם מבתיהם.

הבעיה היא גם גזעית גופנית, ברובם המוח לא התפתח בצורה שהוא התפתח אצל הלבנים, כעובדה, ויותר מכך הם לא ישרדו הרבה מכיוון שהעולם מתבסס על כמה דברים, אחד מהם הוא רק החזק שורד, היום מי שישרוד הוא באדם המשכיל יותר והאינטילגנטי יותר.
אבל, בוא נגיד שלא היית רוצה שיסתובבו לידך באשדוד אתיופים.. אני טועה??
ישן 30-11-06, 23:13   #348
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
אבל, בוא נגיד שלא היית רוצה שיסתובבו לידך באשדוד אתיופים.. אני טועה??
אתה די טועה, בחדר כושר יש לנו כמה אתיופים וכשהם באו והתייעצו איתי או ביקשו ממני לשמור עליהם בסטים הלכתי בכיף ועניתי בכיף ואפילו עם חיוך, וזה לא שהרגשתי מבפנים כמו בוגד כי אני יודע שהם "בסדר" (לא בצורת שלילה, אלא בצורת סלנג) הבעיה שלי היא עם הכושים שמורידים מרמתה של התרבות שלנו. כמו כושים שהולכים ושודדים ילד קטן בשביל הפלאפון שלו, או כמו כאלה שהורגים משפחות בגלל שבט אחר (אפריקה).
(ד"א דודה שלי היא אפרו אמריקאית, זה לא שאני לא מדבר אליה או מדבר אליה בצורה שונה)
ד"א הדיון הוא לא על האתיופים הישראלים, אלה על השחורים באפריקה ובאמריקה, האתיופים הם דווקא די בסדר כי הם לא ממש מתייכים לגזע האפריקאי אלה הם שילוב של כמה גזעים.
Gamerrrrr מנותק  
ישן 30-11-06, 23:22   #349
Danielllo
חבר פעיל

ציטוט:
אתה די טועה, בחדר כושר יש לנו כמה אתיופים וכשהם באו והתייעצו איתי או ביקשו ממני לשמור עליהם בסטים הלכתי בכיף ועניתי בכיף ואפילו עם חיוך, וזה לא שהרגשתי מבפנים כמו בוגד כי אני יודע שהם "בסדר" (לא בצורת שלילה, אלא בצורת סלנג) הבעיה שלי היא עם הכושים שמורידים מרמתה של התרבות שלנו. כמו כושים שהולכים ושודדים ילד קטן בשביל הפלאפון שלו, או כמו כאלה שהורגים משפחות בגלל שבט אחר (אפריקה).
(ד"א דודה שלי היא אפרו אמריקאית, זה לא שאני לא מדבר אליה או מדבר אליה בצורה שונה)
ד"א הדיון הוא לא על האתיופים הישראלים, אלה על השחורים באפריקה ובאמריקה, האתיופים הם דווקא די בסדר כי הם לא ממש מתייכים לגזע האפריקאי אלה הם שילוב של כמה גזעים.
תודה, פשוט קיבלתי רושם מוטעה שהגזענות שלך דוגלת בכל מי שיש לו צבע עור שונה מלבן.

ישן 30-11-06, 23:23   #350
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

חבר'ה.. הנושא זה נחרש תחת...

בריא לכם להמשיך אתזה?..
ישן 30-11-06, 23:27   #351
Night_Wolf
Banned

גם עוד כמה שנים לא יהיה כזה דבר "אתיופים" בישראל כי הם מתחילים להתערבב וכולם הופכים להיות עם מאוחד עם ישראל,לאחותי יש חברה אתיופית שאבא שלה מאתיופיה ואמא שלה לבנה ויש לה אח בהיר יותר עוד כמה שנים יהיו בארץ שחומים יותר שחומים פחות אבל פה יש אחדות בין הגזעים,בארצות הברית יש תדבר הדפקטי הזה בעיקר אצל השחורים שאם מישהו שמה שחור שגדל בהארלם,ברוקלין,שיקגו,אוהיו או כל מקום אחר אם הרבה שחורים יתחתן אם מישהי לבנה ישר כל המשפחה שלו ינדו אותו ויגיד לו "white Trash" וכל התארים המפגרים האלה זה למה הם לא מתפתחים שם ונישארים ברברים כי הם היגרו לארצות הברית ורובם לא מוכנים להישתלב אם החברה הלבנה ודווקא יש הרבה שהם יכולים ללמוד ולהשיג מזה...
Night_Wolf מנותק  
ישן 01-12-06, 05:54   #352
נדב
חבר פעיל

איתי שאלה אחת
עזוב את השחורים באפריקה שרוצחים
אתה חושב שכ-ל האפרו אמריקאים מקומם לחיות בשטח נפרד מהלבנים?
נדב מנותק  
ישן 01-12-06, 06:59   #353
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נדב
איתי שאלה אחת
כן, לא בשטח נפרד באה"ב או באיטלקה או רוסיה או איפה שתרצה, אלה באפריקה
Gamerrrrr מנותק  
ישן 01-12-06, 08:34   #354
blinki
חבר פעיל

מה אכפת לך איפה הם יגורו? אתה לא אמריקאי לפי הבנתי א מה זה משנה לך איפה הם יגורו? בינתיים יש לנו בעיות הרבה יתור גדולות מאשר לדאוג לאמריקאים, אם לרוב האמריקאים אין בעיה איתם אז מי אנחנו שיהיה לנו בעיה
blinki מנותק  
ישן 01-12-06, 09:22   #355
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

הוא רשם כבר למה הוא רוצה שם יגורו במקום אחר ,בגלל אותו אחוז שהורג,רוצה,אונס וכו'...(אני הסקתי את מסקנתי)
יכול להיות שאילו שיאגרו לפה יעשו אותו דבר ,לפחות יהורידו את התרבותינו.
הוא לא מתנגד ולא אוהב אותם בגלל שהם שחורים\לבנים אלא בגלל אותם דברים שאחיהם עושים.
כאשר אתה אוהב מישהו,דת ,עם אוהבים אותם לרוב לפי הרוב שנימצא בו ולא לפי אחדים .
ניתן לך דוגמא : מי אתה תואהב יותר בן אדם אחד שתומך בך או שעשר מתנגדים לך ,התשובה ברורה ,אותו דבר פה השינא נגרמת בגלל אותם ,הרוב, הפוגע ,הלא מתורבת ,"הרע", זאת הסיבה שלא רוצים שהם יבוא לפה או בכלל השינאה אליהם
AB6Killer מנותק  
ישן 01-12-06, 12:29   #356
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
מה אכפת לך איפה הם יגורו? אתה לא אמריקאי לפי הבנתי א מה זה משנה לך איפה הם יגורו? בינתיים יש לנו בעיות הרבה יתור גדולות מאשר לדאוג לאמריקאים, אם לרוב האמריקאים אין בעיה איתם אז מי אנחנו שיהיה לנו בעיה

זהו שניראה לי שלא הבנתה שום דבר מכל ה 1000 הודעות שרצו פה,זה שלאיתי "איכפת" מה קורה באמריקה מצידו ומצידי שתיתבע כל אמריקה מתחת לים הענין הוא שהיה פה דיון ארוך מאוד שהתחיל מזה שאמא שחורה סמה תבן שלה במיקרוגל כדי לבשל אותו...וחלקנו סבורים שזאת ברבריות של השחורים בארצות הברית,ושאחוז הפשע אצלהם פי כמה כמה גבוה מאחוז הפשע אצל הלבנים שם
(המקרה של האמא השחורה שבישלה תילד שלה קרה בארצות הברית)
Night_Wolf מנותק  
ישן 01-12-06, 12:57   #357
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נדב
איתי שאלה אחת
כפעיל בפורומים בנושאים האלה בחול, אני יכול להגיד לך שיש תנועה גדולה שדוגלת ב- SEPERATISM ,זה אומר הפרדה.
ישן 01-12-06, 13:17   #358
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

אני חושב שהגזענות כאן כלפי האתיופים היהודים היא מחליאה.
בכלל, גזענות נגד השחורים, שחולקים את אותו הגורל המר עם היהודים, זה דבר איום ונורא. אני מדבר כאן על היטלריזם לשמו - דרוויניזם חברתי וכו', אבל מלחמת הגזעים בארה"ב היא הדבר האחרון שיעניין אותי היום כשיש לי מדינה כ"כ מתוסבכת...
אבל נגד אתיופים שאנשים לא רוצים לגור לידם? זה פשוט מחליא. מדינת ישראל היא גג ליהודי העולם, מקום שהקמנו כדי שנוכל לחיות פה בשקט, וגם פה מבקשים לעשות סלקציה?
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 01-12-06, 13:34   #359
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
אני חושב שהגזענות כאן כלפי האתיופים היהודים היא מחליאה.
בכלל, גזענות נגד השחורים, שחולקים את אותו הגורל המר עם היהודים, זה דבר איום ונורא. אני מדבר כאן על היטלריזם לשמו - דרוויניזם חברתי וכו', אבל מלחמת הגזעים בארה"ב היא הדבר האחרון שיעניין אותי היום כשיש לי מדינה כ"כ מתוסבכת...
אבל נגד אתיופים שאנשים לא רוצים לגור לידם? זה פשוט מחליא. מדינת ישראל היא גג ליהודי העולם, מקום שהקמנו כדי שנוכל לחיות פה בשקט, וגם פה מבקשים לעשות סלקציה?
סים לב למה שרשמתה אחי בשורה האחרונה!
"כדי שנוכל לחיות פה בשקט"
הבעיה שבחלק מהמקומות אם אחוז גבוה של עולים מאתיופיה אתה לא יכול לחיות בשקט!!!
למה כי יש כל היום מכות,ובלאגן,ואתה הולך בשכונה שלהם באים ומחפשים לריב איתך סתם כי אתה לא מהאיזור או כל סיבה מפגרת אחרת בגלל זה חלק מהאנשים במדינה או שעוברים דירה למקום על רמה יותר..או שאם אין להם תקציב לזה מבקשים לעשות סלקציה!
שלא תחשוב שאני שונא את כל האתיופים בכלל לא יש לי דווקא חבר אתיופי אחד הסטלנים,אבל מה אם תישאל אותו הוא בעצמו יגיד לך שבמקום שיש אחוז גבוה של אתיופים יש פשע ובלאגן (דימונה,באר שבא,גדרה,ועוד) והאתיופים זאת לא דוגמא טובה בכלל לנושא הזה על השחורים באמריקה כי הם תרבויות שונות לגמרי,והאתיופים בארץ הם מיעוט מבוטל לא כמו השחורים בארצות הברית
Night_Wolf מנותק  
ישן 01-12-06, 13:35   #360
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
[=erezg]שוב, המניעים לכך הם לא גזעניים!
תבינו - שורש המילה גזעני - גזע. היהדות לא פוסלת גזע כזה או אחר.
המניעים הם דתיים.
אתה מבדיל בין גזעים - מה שהופך אותך לגזעני.
היהדות מבדילה בין דתות.
לכן אין בעיה לחתן יהודי עם שחורה נוצרייה שהתגיירה.
ואני כבר הסברתי לך שהמניעים לא משנים רק התוצאות, התוצאה היא שבניגוד לנוצרים את היהודי אפשר לזהות בבדיקות גנטיות, אפילו צאצא יהודי שהתערבב מתישהו בגולה ניתן לזהות אם הוא יהודי או לא.
יש מחלות גנטיות ספציפיות בעיקר ליהודים, מה שאין למשל לנוצרים. בגלל שהיהדות היא לא דת מיסיונרת כמו האיסלם והנצרות,נישארנו פחות או יותר כל השנים בחברה של עצמינו,בגלל זה המספר שלנו כל כך נמוך.
אפשר להגיד שהקבוצה האתנית היחידה שהיא היא יהודית בדת ולא בגזע זה האתיופית, כיון שהם מגויירים, אה וכמובן החבורה של ההודים שהביאו עכשיו, בני מנשה או איך שקראו להם. היהודי הספרדי המקורי והאשכנזי מקורם באותו מקום ואותו דם.
זה לא גזע לחלוטין,כי אתה יכול להיות יהודי ע"י התגיירות, זה לא דת לחלוטין כי רוב היהודים הם בעלי קשר דם, וגם אתה יכול להיות חילוני יהודי ואתאיסט יהודי ואתה לא יכול להיות אתאיסט נוצרי או אתאיסט מוסלמי.
אגב הרבה רבנים,והיתה על זה כתבה בעתון לפני יומיים,רוצים בכלל לבטל את האפשרות לגיור.

ציטוט:
כבר אמרתי שאני תומך בחתונה רק לפי חוקי ההלכה, לא?
פה אנו מסכימים.
אוקיי, אבל מה היה קורה אם במדינות העולם ליהודים היה אסור להתחתן , רק לנוצרים היה מותר. איך היית מגיב? הרי שכל התקשורת וכל היהודים היו צועקים לאפליה וגזענות, כאשר האפליה הזאת היא לא רק שחוקית פה אלא הדרך היחידה שקיימת. שוב, אני רואה את זה כדבר טוב.

ציטוט:
על איזה מדינה אתה מדבר?
מדינת ישראל?
כי על חוק כזה עוד לא שמעתי.
לא יודע מאיפה הבאת את זה. אבל בארץ ישנם גם אזרחים צ'רקסים, מוסלמים, דרוזים ונוצרים.
אתה בכלל לא מכיר את החוקים של המדינה, האנשים היחדים שהם אינם יהודים והם אזרחים הם כאלה שהיו פה לפני "הכיבוש". זה כולל גם את ערבי ישראל. אף אחד לא יכול לקבל אזרחות במדינה הזאת אם אינו יהודי או אינו קשור לשורש יהודי, דבר שאין אפילו במדינות הכי קיצוניות בעולם. המדינה שלך היא הקיצונית ביותר מבחינת אפליה. מה גם שיש לך שר בממשלה שקורא לטרנספר שזה רעיון שאפילו הפאשיסטים של המאה הקודמת לא אמרו בפומבי.

ציטוט:
אתה תומך בעליונות יהודית ???
(לפני שאתה עונה, אני מבקש ממך לחשוב על הקצין הדרוזי ששומר בגבול ברגעים אלו ממש בכדי שתוכל לשבת מול המחשב ולכתוב).
אני תומך בעליונות יהודית,זה לא אומר שאני חושב שלכל האחרים מגיע למות, ממש לא!
תקרא את זה:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=12726

ציטוט:
דווקא באירופה של לפני השואה ההתבוללות גאתה.
בכל מקרה, כבר הסברתי שחוסר הרצון להתבולל לא נובע מתוך גזענות.
וכן, מישהו אמר שחסר גם יהודים גזעניים?
אם כולם היו טלית שכולה תכלת, גם האתיופים והמזרחיים לא היו מופלים לרעה.
התבוללות לא היתה כל כך רצינית,יש יותר יהודים שהתחתנו עם קרובים שלהם מאשר עם גויים, והתוצאה היא גזעיות- התערבבות אך ורק בתוך הגזע, זה שהגזע זה גם דת זה משהו אחר, אבל זה לא משנה את התוצאה של ערבוב דם יהודי בלבד.

ציטוט:
נו ו..
ברצונך לשלול הדמוקרטיה?
לא ברור לי מה זה אמצע.
פאשיזם הוא משטר מאד מוגדר ונוקשה בלי הרבה פירצות.
פאשיזם זה הימין הכי קיצוני שיכול להיות, הימין של ליברמן וההצעות לטיפול שלו בערבי ישראל הן פאשיסטיות,גם דעותיו האחרונות הן שמרניות,בזה אני תומך.
בעקרון כל שלטון מורכב מקשת,בצד אחד יש לך את השמאל הכי קיצוני הכי ליברלי,בצד שני יש לך את הלאומנות הקיצונית והפאשיזם. בקשת הזאת בדרך כלל ניפגשים באמצע, במקום שלא ניפגשו באמצע זה כל המשטרים הקיצוניים בין אם זה סוציאליזם קיצוני סגנון קומוניזם או בין אם זה פאשיזם קיצוני כמו מוסליני/נאציזם/פרנקו של המאה הקודמת.
כרגע יש עודף בליברלים,חופש הביטוי,פלורליזם וכל דבר אחרי שגורם לקלקול של החברה(כמו מצעד הגוואה למשל והמאבק של השמאל הקיצוני לחופש הביטוי של הקהילה ההומו-לסבית).
תקרא כאן:
http://www.atraf-f.net/or/showthread...E0%F9%E9%E6%ED

ציטוט:
אבל תבין שרוב ההשמדה הייתה שיטתית לא בגלל שהם הומנים יותר מהשחורים, אלא כי הם הציבו מטרה שונה ופעלו באופן תכליתי בכדי להציגה.
זה לא שהם פחות אכזריים.
ההשמדה הנאצית היתה ונעשתה משיקולים פרקטיים,כמו פס ייצור,ממש מפעל מוות שעובד בצורה קרה כמו מפעל לעופות. לעומת הכושים שעיקר ההנאה והפעולה שלהם היא בשביל ההתעללות עצמה, לכן הם לא רוצחים את הנשים האלה וגורמים להם לנזק העצום הזה שתיארתי קודם. אתה לא רוצה שאני אכתוב את התיאורים האלה שוב נכון?
התעללות היא בילדים בגיל 12 חודשים עד גיל 71, ברור שאת היתר עם רוצחים.

ציטוט:
אני שמח שזה מצחיק אותך.
מה יש לא להבין?
החיילים החטופים עוברים התעללויות לא בטוח שפחות נוראיות ע"י "האדם הלבן" בימים אלה.
ואתה טענת שרק שחורים מסוגלים לכזאת אכזריות.
האדם הערבי הוא האדם הלבן?!?!?!?!?:cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry_1:
עזוב אחרי כזאת הערה אין לנו בכלל מה לדבר יותר על דברים שקשורים לגזע.
וחוץ מזה הערבים בכלל לא מתרקרבים לרמה הזאת של העינויים, אצלם זה או להרוג ישר או עינויים כמו מכות חשמל(על פי עדויות של ישראלים שנפלו בשבי)
אני לא אומר חס וחלילה שהערבים הומאנים , אני רק אומר שאין מה להשוות אפילו בין האכזריות האפריקאית לזאת של הערבים, מה עוד שהאפריקאים עושים את זה לעצמם.

ציטוט:
אני לא מנסה להגן.
אני פשוט אומר שהם חיים בתרבו פרימיטיבית.
כפי שאתה טוען שהויקינגים חיו בתרבות פרימיטיבית, כך הם חיים כיום.
אולי בתרבות אפילו פרימיטיבית יותר.
ממש כמו האדם הקדמון. ולכן לך זה חורה הרבה יותר מלהם שבאים ממקום אחר.
מה?
הצאצאים של הויקינגים הם השוודים נוורבגים דנים, זה מה שאני מראה, בצד אחד עם שהיה לוחמני והתפתח להיות האדם המודרני והתרבותי, ובצד שני אדם שהיה ונישאר אותו דבר בדיוק אלפי שנים.

ציטוט:
ברור שאין קשר ללגעת לבחורה במקומות מוצנעים.
אני פשוט מסביר מאיפה אתה בא, ממקום שלהטריד בחורה הוא עבירה שנכלאים עליה. הם באים ממקום שונה ופרימיטיבי הרבה יותר.
זה שהמקום פרימטיבי זה לא נותן לגיטימציה לאנשים לענות ככה ולהתאכזר אחד לשני, אין קשר בין שני הדברים האלה.

ציטוט:
באותה מידה זו היתה יכולה להיות גם אמא לבנה. ועובדה ש"אדם לבן" השליך את תינוקו מהחלון.
לא חסר סיפורי זוועה.
נכון והוא לא היה אדם יהודי, תודה רבה שחיזקת את הנקודה שלי ממקודם.
חוץ מזה אני לא אמרתי שבגלל הפשע של המיקרו כל הכושים כאלה,אני הראתי איך הפשע של המיקרו בא לידי ביטוי באדמות האם של אותו גזע.

ציטוט:
אני לא אתווכח איתך בנושא.
אבל נניח ואתה לא צודק (לא, אבל נניח).
נניח שהשחורים חכמים פחות, אתלטים יותר ואגרסיביים יותר.
אז?
צריך לבודד אותם באי משלהם וחבל שהם בכלל נולדו?
מה עם האוטיסטים והמפגרים ?
אולי נבנה אי גם להם?
אני אישית תומך בהקמת אי שכל ההומואים בעולם יעברו לגור בו.
זה יהיה אי של מסיבות 24 שעות, אי אקזוטי, ששם יוכלו לבצע את זממם כל היום, ללכת ערומים, לצעוד, לא יצטרכו לעשות כלום יותר מאשר סקס חופשי עם כולם ומסיבות.

ציטוט:
בשביל מה לכתוב כ"כ הרבה?
היית יכול פשוט להגיד כן.
אין הבדל מהותי ביני לבין ניאו - נאצי.
הוא תומך בעליון הגזע הלבן הארי, ואני תומך בעליונות הגזע היהודי.
זה כל ההבדל.
אין שום הבדל בין ימני קיצוני ישראלי, ימני קיצוני ערבי, ימני קיצוני גרמני, וימני קיצוני יפני, לכולם אותה מטרה ואותה השקפת עולם בצד אחר של המטבע.

אין שון הבדל בין שמאלני קיצוני ישראלי,אירופאי , אמריקאי, גרמני וכו'... לכולם אותה אידיאולוגיה ואותה מטרה והשקפת עולם, רק בצד אחר של המטבע.
נושא נעול