ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-06-07, 00:21   #21
ofirdesign
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
אני לא מבין איך נשאר עדיין מקום לויכוח. גיל כותב בעצמו שהשיקול של האם לתת תפריט עם 3 או 6 ארוחות תלוי באורח החיים של הבן אדם נטו, כלומר זה עניין של נוחות, כלומר אפשר להסיק שהוא טוען שמבחינה פזיולוגית אין הבדל מהותי (לא משהו שאמור להשפיע על צבירת מסה או איבוד שומן הכוונה).
גיל תאשר את זה ונסגור עניין

ofirdesign מנותק  
ישן 10-06-07, 09:33   #22
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofirdesign
גיל תאשר את זה ונסגור עניין
גיל פולטיקאי הוא לא יאשר את זה חחח
Moshe מנותק  
ישן 10-06-07, 13:06   #23
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

זה לא כלכך משנה לי מי אומר מה האמת...
גיל נתן לי ולגלעד ולעומר (סתם דוגמאות) לאכול כל 3 שעות , אנחנו נראים טוב?! אנחנו מתקדמים? זהו.. מצידי עכשיו שהמקדונלדס שלכם יוציא מאמרים ומחקרים ששוברים את כל התאוריות שגיל עובד איתן... רואים תוצאות סותמים את הפה ולא שואלים למה

אני עדיין לא מבין את הראש של האנשים פה , תנסו ותראו מה עובד..ומה שעובד תעשו...
אני אישית לא מתאר את עצמי אוכל 3 ארוחות ביום זה גם נשמע לא הגיוני , עכשיו שבמסה אני אוכל 6-7...
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 10-06-07, 13:22   #24
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אליאב תקלוט, נושא הדיון הוא לא "האם מותר לאכול כל 3 שעות" אלא "האם מותר ל-א לאכול כל 3 שעות"! אתה מביא דוגמא שלך עצמך שאתה סוס ואוכל כל 3 שעות, איך זה קשור בכלל?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 10-06-07, 13:24   #25
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

מה פיספסתי??
Jones מנותק  
ישן 10-06-07, 13:25   #26
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

נכון, אני שאלתי אם זה אפשרי לאכול 4 ארוחות ביום ולא 7, וגיל עצמו אמר פה שזה יותר תלוי באורך החיים של בנאדם מסוים...
ישן 10-06-07, 13:53   #27
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אליאב תקלוט, נושא הדיון הוא לא "האם מותר לאכול כל 3 שעות" אלא "האם מותר ל-א לאכול כל 3 שעות"! אתה מביא דוגמא שלך עצמך שאתה סוס ואוכל כל 3 שעות, איך זה קשור בכלל?
ואתה בתור מישהו שמנסה לשחק אותה חכם אמור להבין שמה שאני מנסה להוכיח זה לא אם מותר או לא , אלא שתתחילו לעשות דברים מתוך ניסיון ולא כי הם כתובים על דף... אני בטוח שאתם שוללים כלכך הרבה שיטות ומתמקדים בדברים ''המחודשים'' והעדכניים שאתם רק מפסידים...לך תדע אולי כל הדברים שאתם סותרים בסופו של דבר יהיו אלה שיקדמו אותך...
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 10-06-07, 13:56   #28
Jones

הסמל האישי שלJones

אין חכם כבעל הניסיון...!
Jones מנותק  
ישן 10-06-07, 13:56   #29
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
ואתה בתור מישהו שמנסה לשחק אותה חכם אמור להבין שמה שאני מנסה להוכיח זה לא אם מותר או לא , אלא שתתחילו לעשות דברים מתוך ניסיון ולא כי הם כתובים על דף... אני בטוח שאתם שוללים כלכך הרבה שיטות ומתמקדים בדברים ''המחודשים'' והעדכניים שאתם רק מפסידים...לך תדע אולי כל הדברים שאתם סותרים בסופו של דבר יהיו אלה שיקדמו אותך...
אתה זה שגם שולל, מי אמר לך שאם תנסה לאכול שלוש ארוחות ביום לא תתקדם בדיוק אותו דבר, ואולי אפילו יותר? אתה אומר הכל מניסיון אבל אני לא רואה אותך מנסה דברים חדשים.
toxicity מנותק  
ישן 10-06-07, 13:58   #30
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
אתה זה שגם שולל, מי אמר לך שאם תנסה לאכול שלוש ארוחות ביום לא תתקדם בדיוק אותו דבר, ואולי אפילו יותר? אתה אומר הכל מניסיון אבל אני לא רואה אותך מנסה דברים חדשים.
סוס מנצח לא מחליפים
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 10-06-07, 14:00   #31
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
סוס מנצח לא מחליפים
אוקיי, אבל אם מישהו שואל "האם עליי לאכול כל 3 שעות?"
אתה תגיד לו "כן, הנה תראה את אליאב, הוא אוכל כל 3 שעות והוא סוס. לכן אתה גם צריך לאכול כל 3 שעות"?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 10-06-07, 14:11   #32
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אוקיי, אבל אם מישהו שואל "האם עליי לאכול כל 3 שעות?"
אתה תגיד לו "כן, הנה תראה את אליאב, הוא אוכל כל 3 שעות והוא סוס. לכן אתה גם צריך לאכול כל 3 שעות"?
נווו זה כבר די ברור,לכל אחד זה שונה ומתן אכילה כל זמן Xמשפיע אחרת על בנאדם Y,מישהוא אמר "גנטיקה"???

זה בדיוק כמו תוכנית אימונים....יש אוהבים להתאמן לפי תכונית X ומתקדמים טוב הכול בסדר אבל אם הם ינסו תוכנית Y הם לוקחים סיכון אולי זה יהיה לטובה אולי זה לרעה..לכן הכול פתוח..
Jones מנותק  
ישן 10-06-07, 14:16   #33
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
דבר ראשון אין לך מושג מה אני עושה נתחיל מזה , איך יכולת בכלל לחשוב על כזה דבר? נראהלך שאני סתם אומר דברים? כל מה שאני שולל , אני שולל מניסיון, כל מה שאני תומך - אני תומך מניסיון... מה שלא ניסיתי - לא הגבתי

בקשר לתזונה אם היית רואה בפוסט הקודם אני ניסיתי במשך השנה לאכול 3-4 ארוחות גדולות , מבחינת נוחות זה פשוט יותר נוח לדעתי...לדחוף הכל במקום כל שעתיים וחצי לפתוח תתיק ולאכול. אבל מה? לא עבד...

אימונים - אני לא חושב שיש פה מישהו שניסה יותר תוכניות ממני אני כל פעם משנה ומגוון ורושם מה התוצאות של כל אחת מהתוכניות...

כולל כל הקטע הזה של התוספי מזון אני מנסה כל תוסף שמגיע לגיל גם אם גיל אומר שההשפעה שלו לא יכולה להיות יעילה עליי ב100 אחוז כמו zma ודברים שלא ישפיעו על נערים בצורה משמעותית , אני מנסה הכל...

אמרתי את זה כבר אני פועל מניסיון ולא מהאינטרנט...כמובן שדרך מאמרים , דרך הפורום וכו' אני אני לומד מה אני מנסה , כולל רוטינות כמו 5X5 שנעזרתי בעידן בשביל לבנות אותה... אבל אני לומד מה יותר טוב לי אחרי שאני מנסה , לא לפי דעות ותאוריות כי כאלו יש 90000
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 10-06-07, 14:19   #34
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
נווו זה כבר די ברור,לכל אחד זה שונה ומתן אכילה כל זמן Xמשפיע אחרת על בנאדם Y,מישהוא אמר "גנטיקה"???

זה בדיוק כמו תוכנית אימונים....יש אוהבים להתאמן לפי תכונית X ומתקדמים טוב הכול בסדר אבל אם הם ינסו תוכנית Y הם לוקחים סיכון אולי זה יהיה לטובה אולי זה לרעה..לכן הכול פתוח..
לגנטיקה יש חשיבות מספר 1 אתה צודק
בקשר לתוכניות אימונים אני תמיד מתאמן על תוכנית X עד שההשפעה שלה (אם היא משפיעה בכלל) עובדת...כשההשפעה יורדת אני מחליף , לפעמים יש תוכניות שאני מחליף גם אחרי 3 שבועות.... וכן כמו שאמרת לפעמים התוצאות חיובייות ולפעמים שליליות כמובן שאחרי בדיקה אחת אני לא נכנע אני מחכה לראות שהשינוי הוא עיקבי
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 10-06-07, 14:23   #35
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
לגנטיקה יש חשיבות מספר 1 אתה צודק
בקשר לתוכניות אימונים אני תמיד מתאמן על תוכנית X עד שההשפעה שלה (אם היא משפיעה בכלל) עובדת...כשההשפעה יורדת אני מחליף , לפעמים יש תוכניות שאני מחליף גם אחרי 3 שבועות.... וכן כמו שאמרת לפעמים התוצאות חיובייות ולפעמים שליליות כמובן שאחרי בדיקה אחת אני לא נכנע אני מחכה לראות שהשינוי הוא עיקבי
יפה אמרת..אבל לפעמים יש עוד גורמים כגון "שינה,מצב רוח"שמשפיעות על האימון עצמו,ולכן לצורך השוואה אתה צריך להיות ממוקד מאוד ..
Jones מנותק  
ישן 10-06-07, 14:37   #36
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
יפה אמרת..אבל לפעמים יש עוד גורמים כגון "שינה,מצב רוח"שמשפיעות על האימון עצמו,ולכן לצורך השוואה אתה צריך להיות ממוקד מאוד ..
הנה עוד שטות...וזה גם מניסיון
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 10-06-07, 14:47   #37
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ובזאת נפתחה פעם שנייה תיבת פנדורה.
הוא (גיל) מקבל על זה עכשיו מכות, אל תדאגו...

gal.T מנותק  
ישן 10-06-07, 14:59   #38
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
תקן אותי...
Jones מנותק  
ישן 10-06-07, 15:00   #39
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
לפחות אני כשלא ישן טוב אני עייף מאוד וכתוצאה מכך האימון לא מנוצל 100 % ובשל כך זה יפגום בתוצאות.
Jones מנותק  
ישן 10-06-07, 15:09   #40
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

חחחחחחחחחחחחחחחחחח יעקב ומשה שותפי לאימונים אמר לי למסור לכם "שחיפים תאכלו כל 10 שעות הכי טוב" ולפי דעתי אל תאכלו בכלל חבל לקלקל את הפוסט אם מריבות ניגמר תמסור ללייל שלכם ד"ש

יאלה ניגמר הויכוח כולם צודקים

שיהיה לכולם אחלה יום אני ומר די בול זזנו לאימון חזה יד קדמית משהו רצחני
Night_Wolf מנותק  
נושא נעול