ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-06-07, 16:03   #1
Protein
חבר פעיל

ברירת מחדל הפרשת טוסטסטרון...

לא יודע אם זה קשור לפורום הזה, אבל בכל זאת.. :]
(אם לא תעבירו למקום הרלוונטי בבקשה)
אני יודע שבערב הפרשת הטוסטטרון אצלנו היא יותר גבוה משעות הבוקר, דבר שגורם לאנשים להמליץ על אימוני משקולות בערב ולא בוקר\צהריים , עכשיו רציתי לשאול האם העניין הזה נחשב לבעל הבדלים כאלו משמעותיים , בהפרשה, בכוח וכו.. והאם באמת עד כדי כך לא מומלץ אימון משוקולת בבוקר\צהריים.. , אני לדוגמא פעם הייתי מתאמן בערב כמעט תמיד ובאמת שהייתי מתאמן בבוקר לא היה לי כוח להרים נוצה, אבל בשנה האחרונה התחלתי לשנות את ההרגל ולהתאמן לקראת השעה 12 , אחרי הארוחת בוקר .. ואמנם יוצא לי אולי פעם בחודש להתאמן בערב אבל אני לא מרגיש כזה הבדל באימונים אלו.. אז האם העניין הזה הוא כלכך משמעותי? או אולי זה אינדבידואלי? אשמח אם אלו שמבינים בנושא יוכלו לשפוך לי אור על הדברים.. תודה
ישן 10-06-07, 16:34   #2
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

"הורמונים שונים כמו הטסטוסטרון (הורמון המין הגברי, הורמון אנבולי) או הקורטיזול (הורמון קטבולי) מופרשים למחזור הדם במחזוריות יומית קבועה. טסטוסטרון, לדוגמה, מגיע לריכוזים גבוהים בדם בתחילתו של היום ודועך לקראת הלילה. אולם על אף העובדה כי ריכוז הטסטוסטרון נוטה לרדת בשעות הערב, ריכוזו לאחר אימון שבוצע בשעות הערב גבוה יותר בהשוואה לריכוזו לאחר אימון כוח שבוצע בשעות הבוקר. בדומה לטסטוסטרון, ריכוז הקורטיזול במנוחה גבוה בשעות הבוקר ויורד בהדרגה לקראת הערב. אולם, שלא בדומה להתנהגות הטסטוסטרון, ריכוז הקורטיזול בתגובה לאימון גבוה יותר בשעות הבוקר ונמוך יותר בשעות הערב.

במלים אחרות, היחס טסטוסטרון-קורטיזול (כאשר ריכוזי הטסטוסטרון גבוהים יותר מריכוזי הקורטיזול) גבוה יותר בשעות הערב בהשוואה לשעות הבוקר. זו הסיבה שאימון הערב הוא כנראה פחות "הרסני" (קטבולי) בהשוואה לאימון הבוקר. חשוב לציין שריכוזם של ההורמונים בדם מושפע אף מהרגלי התזונה של המתאמן וממה שהוא אוכל לפני ואחרי האימון. "

זו הנחה מאוד תיאורטית, בפועל תתאמן מתי שנוח לך.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-06-07, 16:34   #3
Moshe
Banned

אפשר לראות רפרנס לשטויות שהולכות פה?
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-06-07, 17:00   #4
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3250770,00.html

אל תשלול רק בגלל שזה YNET, מולי אפשטיין נחשב לאדם שמבין על מה הוא מדבר.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-06-07, 17:13   #5
mwafak
חבר פעיל

בשביל מה כל השטויות האלה תתחיל להתאמן וזהו..
תסתכל בסרטונים של ג'יי קטלר ורוני קולמן ותבין שהם מתאמנים בשעות הבוקר או הצהריים לרוב.
אם תתחיל לעקוה אחרי כל פריט קטן לא תתאמן בחיים
mwafak מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-06-07, 18:30   #6
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mwafak
בשביל מה כל השטויות האלה תתחיל להתאמן וזהו..
תסתכל בסרטונים של ג'יי קטלר ורוני קולמן ותבין שהם מתאמנים בשעות הבוקר או הצהריים לרוב.
אם תתחיל לעקוה אחרי כל פריט קטן לא תתאמן בחיים
אל תשווה אותו לרוני או ג'יי או כל BB מקצועי אחר שרמות הטסט' בגוף שלהם יותר גבוהה פי 15 מכל בן אדם רגיל......

תיתאמן מתי שנוח לך.... אתה לא תוכל ברמות האלה באמת לומר באיזה שעות תקבל יותר תוצאות... מה שחשוב שתיתאמן מתי שאתה בשיא האנרגיה היומית שלך אם זה אפשרי...
chivas90210 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-06-07, 19:36   #7
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sugarzaza
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3250770,00.html

אל תשלול רק בגלל שזה YNET, מולי אפשטיין נחשב לאדם שמבין על מה הוא מדבר.
גם אם יהיה רשום שם "אלוהים" אני לא האמין זה לא משנה , כל עוד אין סימוכין המאמר לא שווה בשקל לא משנה איזה תואר , שם , כל חרא אחר יהיה רשום.
מה שכן בקשר לרוני וג'י וכל החבורה הם מתאמנים פעמיים ביום ככה שזה לא משחק להם תפקיד מה גם שהם על חומרים אז בכלל אין מה לדבר..
ישן 10-06-07, 21:22   #8
Protein
חבר פעיל

האמתי שפעם באמת היה לי בעיה שבבוקר היתה לי חולשה.. אבל היום אחרי שאני כבר שנה מתאמן ככה באזור 12, אין לי שום בעיה.. חוץ מזה שאין לי גם שום ברירה.. :] , אגב אין מה להשוות ל BB להם מוזרקים כל החומרים האלה.. לא משנה מתי הם יתאמנו..
ישן 11-06-07, 07:42   #9
Moshe
Banned

החולשה נובעת מזה שרק קמת ואתה פשוט לא טיפוס של בוקר זה הכל , הגוף שלך לא מסתדר עם פעולות כאלו בבוקר , זה ממש אינדבידואלי אני למשל הלוואי והייתי יכול להתאמן בבוקר , אחרי העבודה בערב אני פשוט גמור ולא בא לי להתאמן..
תגובה