ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-12-08, 05:40   #1
talp
חבר פעיל

ברירת מחדל צריך לאכול חלבונים בין אימון אנאירובי לבין אימון אירובי

אני רוצה לעשות אימון אנאירובי וישר אחריו אימון אירובי.
הבנתי שאבקת חלבון זה הכי ממולץ כי זה כמעט ולא מעמיס על הגוף לפני הריצה.
אבל בגלל חוסר אמצעים אין לי אבקת חלבון, אז מה אפשר לאכול מבחינת חלבונים ישר אחרי אימון אנאירובי שלא יעמיס עליי לקראת אימון אירובי שבא ישר אחריו?
talp מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-08, 06:02   #2
talp
חבר פעיל

סליחה על הדאבל אבל אי אפשר לערוך,
הבנתי שאולי אפשר לאכול לפני האימון חלבון וזה מחפה על העדר חלבון יש אחרי האימון... אפשר להסתמך על זה או לא? ובלי קשר אני גם צריך תשובה לשאלה מלמעלה.
תודה
ישן 07-12-08, 10:48   #3
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

תעשה אימון משקולות תוכל משהו קטן עם פחמימות מהירות ותמשיך לרוץ
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-08, 12:15   #4
talp
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
תעשה אימון משקולות תוכל משהו קטן עם פחמימות מהירות ותמשיך לרוץ
בלי חלבון במשך שעה וחצי-שעתיים????(אחרי אימון אנאירובי אינטנסיבי)
ואני לא צריך פחמימות יש לי אנרגיה... צריך חלבון
ישן 07-12-08, 12:23   #5
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי talp צפה בהודעה
בלי חלבון במשך שעה וחצי-שעתיים????(אחרי אימון אנאירובי אינטנסיבי)
ואני לא צריך פחמימות יש לי אנרגיה... צריך חלבון
אחרי אימון לא צריך חלבונים אלא פחמימות מהירות כגון בננה, תמרים, סוכר ענבים.
חלבון אתה יכול לספק לגוף אפילו עד 48 שעות אחרי אימון.
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-08, 13:51   #6
adimenia
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ThE HummeR צפה בהודעה
אחרי אימון לא צריך חלבונים אלא פחמימות מהירות כגון בננה, תמרים, סוכר ענבים.
חלבון אתה יכול לספק לגוף אפילו עד 48 שעות אחרי אימון.
אני דאווקא אומר אחרת הוכח שאין צורך בהקפצה של אינסולין על מנת להחזיר את מאגרי הגליקוגן
החדרת גלוקוז לתא מתבצע ע"י מוליך גלוקוז שניקרא GLUT4 לאחר אימון אין צורך בפחמימה פשוטה על מנת לגרום לו להעביר גלוקוז לתא כמו כן סינתוז פחמימה נמשך כ 24-36 שעות לאחר אימון כח (כמובן שלא באותו קצב) לגבי חלבון הוכח שסינתוז החלבון גבוהה משמעותית לאחר אימון משקולת
והוא נמשך כ 48 שעות לאחר האימון (כמובן שלא באותו קצב) לאחר 48 שעות הוא חוזר למצב הרגיל
כן שכן מומלץ לצרוך חלבון לאחר האימון ודווקא על הפחמימה אפשר לוותר.

עכשיו אני יודע שכולכם יתחילו לצעוק שאני מבלבל את המוח אבל אני לא יודע מאיפה קיבלתם את הרעיון
שלא חשוב לצרוך חלבון אחרי האימון אתם יכולים לקרוא את זה זה יסביר בדיוק על מה אני מדבר
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=44026
adimenia מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-08, 14:15   #7
the animal
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי adimenia צפה בהודעה
אני דאווקא אומר אחרת הוכח שאין צורך בהקפצה של אינסולין על מנת להחזיר את מאגרי הגליקוגן
החדרת גלוקוז לתא מתבצע ע"י מוליך גלוקוז שניקרא glut4 לאחר אימון אין צורך בפחמימה פשוטה על מנת לגרום לו להעביר גלוקוז לתא כמו כן סינתוז פחמימה נמשך כ 24-36 שעות לאחר אימון כח (כמובן שלא באותו קצב) לגבי חלבון הוכח שסינתוז החלבון גבוהה משמעותית לאחר אימון משקולת
והוא נמשך כ 48 שעות לאחר האימון (כמובן שלא באותו קצב) לאחר 48 שעות הוא חוזר למצב הרגיל
כן שכן מומלץ לצרוך חלבון לאחר האימון ודווקא על הפחמימה אפשר לוותר.

עכשיו אני יודע שכולכם יתחילו לצעוק שאני מבלבל את המוח אבל אני לא יודע מאיפה קיבלתם את הרעיון
שלא חשוב לצרוך חלבון אחרי האימון אתם יכולים לקרוא את זה זה יסביר בדיוק על מה אני מדבר
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=44026
אחי, אנחנו לא המצאנו את זה, זה מופיע בכמה וכמה מאמרים, וגם הייתה פה פעם הסכמה בין כמה מהיותר מבינים בפורום לגבי העניין (ירדן ומשה אני חושב)...
אז קיצר, אתה אומר שחשוב לאכול אבל לא משנה מה? וסה"כ חלבון ופחמימה ישירות לאחר האימון זאת המלצה? כי יש סינתזה של חלבון לאורך 48 שעות ושל פחמימה לאורך 36...
אז מה יימנע מצב קטאבולי לאחר אימון?
the animal מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-12-08, 15:22   #8
adimenia
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the animal צפה בהודעה
אחי, אנחנו לא המצאנו את זה, זה מופיע בכמה וכמה מאמרים, וגם הייתה פה פעם הסכמה בין כמה מהיותר מבינים בפורום לגבי העניין (ירדן ומשה אני חושב)...
אז קיצר, אתה אומר שחשוב לאכול אבל לא משנה מה? וסה"כ חלבון ופחמימה ישירות לאחר האימון זאת המלצה? כי יש סינתזה של חלבון לאורך 48 שעות ושל פחמימה לאורך 36...
אז מה יימנע מצב קטאבולי לאחר אימון?
אתה לא מבין להיפך אני כן אומר שצריך לאכול חלבון הפחמימה זה לא מה שקריטי כי צריכת גלוקוז ע"י התאים מתרחשת בכל מקרה וסינתוז חלבון לאחר אימון הוא הרבה יותר גבוהה אז צריך לנצל את זה אני לא אומר שצריך לאכול ולא משנה מה מצב קטבולי לאחר אימון נמנע ע"י אכילה של חלבון הפחמימה עוזרת לנו להתאושש הוכך שאחילת פחמימה לא משפיע בכלל על סינתוז חלבון עכשיו ברגע שאחלת חלבון לאחר האימון אתה מונע מצב קטבולי
ישן 07-12-08, 15:35   #9
the animal

ציטוט:
אתה לא מבין להיפך אני כן אומר שצריך לאכול חלבון הפחמימה זה לא מה שקריטי כי צריכת גלוקוז ע"י התאים מתרחשת בכל מקרה וסינתוז חלבון לאחר אימון הוא הרבה יותר גבוהה אז צריך לנצל את זה אני לא אומר שצריך לאכול ולא משנה מה מצב קטבולי לאחר אימון נמנע ע"י אכילה של חלבון הפחמימה עוזרת לנו להתאושש הוכך שאחילת פחמימה לא משפיע בכלל על סינתוז חלבון עכשיו ברגע שאחלת חלבון לאחר האימון אתה מונע מצב קטבולי
קודם כל, אני לא אמרתי כלום על ההשפעה של אחד על השני ככה שזה לא ממש קשור לעניין.
אז אתה אומר למעשה שאחרי אימון אני יכול לאכול קופסת טונה במים וזה יספיק? אז אין סיבה להקפיץ את האינסולין? בכל זאת הורמון אנאבולי חח
ישן 07-12-08, 15:49   #10
adimenia
חבר פעיל

מה זה קשור שזה הורמון אנבולי מה אם תאכל טונה אז לא תפריש אינסולין? אז אתה כן אבל אתה לא חייב את הפחמימה הפשוטה
ישן 07-12-08, 19:47   #11
the animal

ציטוט:
מה זה קשור שזה הורמון אנבולי מה אם תאכל טונה אז לא תפריש אינסולין? אז אתה כן אבל אתה לא חייב את הפחמימה הפשוטה
אוקיי אז זה הקטע, לא ידעתי שכל ארוחה תפריש אינסולין
ישן 07-12-08, 20:14   #12
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
אז למה בכל זאת בכל מאמר שראיתי עד היום היה כתוב שצריך פחמימה בעלת א"ג גבוהה?(הרי שלטונה ,ולחלבונים ככלל, יש א"ג נמוך)
משה, אשמח אם גם אתה תביע דעתך בנושא
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-08, 00:17   #13
talp
חבר פעיל

רק בלבלתם אותי פה...
מחכה לתשובה ברורה ומוחלטת.
תודה
ישן 08-12-08, 09:20   #14
adimenia
חבר פעיל

זה לא שאסור או לא מומלץ לאכול פחמימה בעלת א"ג גבוהה יש לזה הרבה יתרונות כמו התאוששות מהירה
ושיחזור מאגרי גליקוגן וכן אינסולין יש לו הרבה תכונות חיוניות בכל זאת אחד ההורמונים הכי אנבולים שיש אני רק מציין
שזה לא חובה בייחוד אם אתה לא רגיש לאינסולין כמוני
אבל אני חייב לציין שגם אני אוכל פחמימה בעלת א"ג גבוהה שאני במסה שלא תבינו לא נכון אבל בחיטוב אני משתדל להימנע מזה בגלל שהפרשה של אינסולין מקהה את תהליך שימוש השומן כאנרגיה אם אתם אוכלים פחמימה בעלת א"ג גבוהה ואתם רואים שאתם לא עולים יותר מידי באחוזי השומן אז סבבה תמשיכו כך אני לאחר המון ניסוי וטעיה רואה על עצמי שזה לא הדבר האידיאלי בשבילי
ישן 08-12-08, 12:08   #15
the animal

ציטוט:
זה לא שאסור או לא מומלץ לאכול פחמימה בעלת א"ג גבוהה יש לזה הרבה יתרונות כמו התאוששות מהירה
ושיחזור מאגרי גליקוגן וכן אינסולין יש לו הרבה תכונות חיוניות בכל זאת אחד ההורמונים הכי אנבולים שיש אני רק מציין
שזה לא חובה בייחוד אם אתה לא רגיש לאינסולין כמוני
אבל אני חייב לציין שגם אני אוכל פחמימה בעלת א"ג גבוהה שאני במסה שלא תבינו לא נכון אבל בחיטוב אני משתדל להימנע מזה בגלל שהפרשה של אינסולין מקהה את תהליך שימוש השומן כאנרגיה אם אתם אוכלים פחמימה בעלת א"ג גבוהה ואתם רואים שאתם לא עולים יותר מידי באחוזי השומן אז סבבה תמשיכו כך אני לאחר המון ניסוי וטעיה רואה על עצמי שזה לא הדבר האידיאלי בשבילי
לא משנה, ראיתי את התשובה שלך בפוסט השני...
תגובה